Pat & Rub, Face, Eko Ampułka 1

Pat & Rub, Face, Eko Ampułka 1

Eko Ampułka 1 od Pat&Rub by Kinga Rusin to serum nawilżające dla skóry wrażliwej i suchej. Łagodzi podrażnienia, ujędrnia i nawilża skórę. Może być stosowane pod krem na dzień „przed wyjściem” w celu wygładzenia i napięcia skóry lub jako kuracja dla podrażnionej zaczerwienionej przesuszonej skóry pod krem na noc lub na dzień.

Eko Ampułka 1 od Pat&Rub by Kinga Rusin to preparat hipoalergiczny. Wszystkie surowce, z których jest skomponowany, mają certyfikat naturalności. W składzie znajdziemy witaminy, minerały, oligosacharydy, aminokwasy, substancje nawilżające i kojące.

Składniki aktywne Eko Ampułki 1 od Pat&Rub by Kinga Rusin:
- woda różana (30%), która łagodzi zaczerwienienia, tonizuje, nawilża,
- wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy (1%) zapobiegający utracie wody,
- Sea Mayweed SC (1%), który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie oraz neutralizuje wolne rodniki,
- niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (0,5%) o działaniu wygładzającym, nawilżającym i ujędrniającym.

Dobre ale nie za tą cenę

Kupiłam ten produkt bo jestem fanką Kingi Rusin.
Jestem jednak nim rozczarowana. Nawilża i tyle, ma działanie jak tanie pierwsze lepsze serum drogeryjne. Z jednej strony producent również nie obiecuje cudów. Produkt faktycznie robi co ma robić ale kosmetyki tej firmy są tak zachwalane że po ich użyciu trudno się nie rozczarowć, może to i jest innowacyjna formuła ale działanie ma po prostu nawilżające. Dlatego daję 4 gwiazdki, bo produkt nawilża i robi swoje ale nie robi tego szału na buzi. Tak jak zawsze polecam jednak samemu spróbować.

Przyjemnie, ale bez efektów

Pierwsze wrażenia przy kontakcie z ampułką są mega pozytywne - zapach jest przyjemnie różany, nie zostawia po sobie nieprzyjemnego filmu, nie roluje sie (przynajmniej przy cienkiej warstwie, przy wiekszej ilosci ma juz tendencje) i wchlania szybko, nie zapycha skóry i dobrze ja odżywia.

Niestety - jeżeli chodzi o faktyczne efekty to już nie jest tak różowo. Na początku jeszcze miałam wrażenie, że coś tam się dzieje, ale w dłuższej perspektywie z obiecywanej poprawy kondycji nici. Już pal licho jakaś widoczna poprawe wyglądu, ale nawet z nawilżeniem jest tutaj dosc średnio.

Jak na kolosalną cenę to na pewno do niego nie wrócę.

super!

wypróbowałam ten kosmetyk za radą przyjaciółki. i to było to! bardzo fajny efekt, skóra jest mocno odżywiona, nawilżona i napięta :) efekt utrzymuje się długo po zastosowaniu, z pewnością kupię go jeszcze nie raz!

NIC NIE DAJE, PIENIĄDZ WYRZUCONY W BŁOTO

Dałam się nabrać dobrej reklamie, ten specyfik daje taki sam efekt, jak najtańsze olejki- czyli żaden. W zasadzie mogę tylko dopisać, że dawałam mu szansę nie ze wzlg.na nadzieję, ale fakt że wydałam tyle pieniędzy na takie nic.
Na sam koniec podziękowało mi pogorszeniem się cery - jej poszarzeniem i pogłębieniem bruzd. NIE POLECAM!

Genialne serum!

Kosmetyków z tej marki używam dopiero od ok. 2 miesięcy, ale jestem nimi zachwycona! Ekoampułkę 1 kupiłam jako pierwszą wraz z kremem na noc i uratowały mi skórę! Od miesięcy zmagałam się z przesuszoną skórą na policzkach, a dzięki ekoampułce i kremowi w jedną noc mi przeszło i już nie wróciło. Kocham!

Super

Naprawdę super serum. Mam wrażliwa cerę trądzikową i muszę uważać co stosuje, a ten kosmetyk sprawdził się świetnie. Ma fajny skład, skóra nie była sucha, a po nałożeniu kremu (czy to mocniejszego, czy słabszego w działaniu) nie czułam potrzeby dodatkowego nawilżenia (gdzie przy samych kremach niestety mi się to zdarza). Najbardziej doceniłam go po tym, jak mi się skończył i musiałam przerzucić się na coś innego. Nie ma tu może spektakularnego efektu drogiego serum, ale dobrze działa na moją cerę więc pewnie go jeszcze zakupię na promocji.

+ nie uczula,
+ nie zapycha,
+ nawilża,
+ ładny zapach
+ dobrze się wchłania
+ dobre pod makijaż

- cena
- brak spektakularnego efektu za tę cenę
- nie zauważyłam jakiegoś specjalnego napięcia skóry.
- słaba wydajność. Niby wodne, niby dużo nie trzeba, dobrze się rozsmarowuje, ale używałam go bardzo oszczędnie przede wszystkim na twarz lub okolice oczu, praktycznie nigdy na szyję i starczył mi na jakieś 4-5 miesięcy. Ale jeśli miałabym stosować go codziennie na twarz i szyję, to niestety starczyłby może na 1-5 do 2 miesięcy.

rewolucji w pielęgnacji brak

Eko Ampułkę 1 kupiłam po zużyciu kilku próbek, które dostałam w perfumerii. Zachęcona działaniem skusiłam się na pełnowartościowe opakowanie w trakcie trwania VIP Day.

+ piękna i solidne opakowanie z pipetkę, minimalistyczne, prezentuje się estetycznie
+ naturalne składniki serum z certyfikowanych upraw
+ nie zapycha porów, na wszelki wypadek stosuję jednak co kilka dni
+ ma średnio gęstą konsystencję, nie spływa i nie trzeba go dużo aby pokryć dokładnie buzię i szyję
+ pachnie delikatnie różami
+ serum napina skórę- to na pewno, dobrze się wchłania ale pozostawia taką "napinającą" siateczkę na skórze, zatem to działanie jest w 100% zrealizowane

+/-cena regularna jest naprawdę spora jak na 30 ml serum trzeba jednak wziąc pod uwagę koszty produkcji naturalnych kosmetyków, a wydajność rekompensuje jednorazowy wydatek - warto kupować w promocji

-nie odczuwam działania kojącego, mam dość kapryśną cerę i kilka ognisk zapalnych po wypryskach, niestety serum nic nie pomogło w tej kwestii
- nie wpływa znacząco na stan nawilżenia skóry gdyż i tak stosuję na nie krem nawilżający

Serum nie zrewolucjonizowało mojej pielęgnacji, nie czuję szokujących efektów mimo dłuższego stosowania, myślę, że jest to bardziej kosmetyk gadżet niż stały element pielęgnacji.

Dobry nawilżacz

Ekoampułkę zaczęłam stosować podczas stosowania Effaclaru Duo [+], który dosyć wysuszył mi skórę. Czułam potworne napięcie z tego powodu, pieczenie i ogólną suchość. Potrzebowałam natychmiast porządnego nawilżenia- MEGA nawilżenia jak to się mówi :)
Ampułkę stosowałam zazwyczaj rano, pod krem, pod makijaż.

PLUSY:
- rzeczywiście nawilża; już pierwsze jej użycie sprawiło, że poczułam niezmierną ulgę- rzeczywiście KOI !
- lekko rozjaśnia cerę, lekko ujednolica jej koloryt, lekko łagodzi podrażnienia;
- nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula;
- jest bardzo wydajna
- nadaje się pod makijaż

MINUSY:
- brakuje mi tu efektu WOW- w zasadzie nie wiem czego oczekiwałam, ale jak za tę cenę chciałam efektu WOW
- ma dziwną konstystencję, która nie umożliwia powolonego nakładania jej na twarz- tzeba to robić szybko

Ogólnie- spełnia swoje zadanie- dobrze nawilża, ale czy ponownie kupiłabym ten kosmetyk? Cena jest wysoka, a efekty bez szału, dlatego nie wiem....

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

KWC - wspaniały produkt

Na eko ampułkę "czaiłam" się od dawna głównie dlatego iż dedykowana jest do cery wrażliwej, suchej a taką właśnie posiadam.

Dostałam duża próbkę w Sephorze i na podstawie tej próbki zdecydowałam się na zakup. Udało mi się ją upolować w rewelacyjnym zestawie z tonikiem i peelingiem do ust za cenę ... uwaga 119 zł - Cena samej ekoampułki to 180zł więc nie mogłam nie wziąć dwóch zestawów :D

Jest to PIERWSZY produkt po którym widzę znaczną poprawę kondycji i stanu mojej cery. Jest absolutnie warta każdej złotówki.

Serum delikatnie napina, niesamowicie łagodzi podrażnienia, rozjaśnia, uspokaja cerę. Zauważyłam też że zniknęły drobne niedoskonałości a cera jest gładka jak po photoshopie.
Konsystencja- przezroczyste serum, lekko galaretowate
Bardzo wydajne, jedna kropla z pipety sunie po twarzy więc spokojnie produkt powinien starczyć na dość długo.
Używam od stycznia z małą przerwą i jestem w połowie buteleczki, druga czeka w zapasie :)

Jedyny minus - cena!! Polecam polować na promocję bo naprawdę warto

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,

Przyjemność stosowania na 5, działanie na 2

EkoAmpułkę 1 stosuję ponad 1,5 roku.Szczerze mówiąc nie wiem co mnie skłania do tego, żeby ją ciągle kupować, ponieważ obiektywnie niewiele robi.Przyjemność stosowania oceniam na 5*.Ma piękny( dla mnie) zapach róż, szybko się wchłania, nie zapycha, odświeża.Uwielbiam rano moment kiedy ją nakładam na twarz.Przez pierwsze 2 tygodnie widziałam jakieś tam działanie(bez szału), ale później efektów już nie było, czy stosowałam serum czy nie skóra wyglądała tak samo.Niestety szczerze mówiąc po za przyjemnością używania i przyzwyczajeniem niewiele działa.Mam mieszaną skórę, która zimą jest często odwodniona i tu ampułka nie pomogła mimo stosowania 2x dziennie.Za duża ilość powoduje, że krem się nie wchłania, a podkład się roluje.Lekko napina, ściąga czego ja akurat nie lubię i uważam że nie nadaje się do stosowania solo, gdyż wcale nie nawilża.Dla mnie jest to fajny gadżet, jeśli kogoś stać.Natomiast jeśli oczekujecie efektu \\\'wow\\\' to się bardzo rozczarujecie.Wydajność przeciętna 1,5 miesiąca, max 2.Daję 3* za zapach, przyjemność stosowania i ładne opakowanie(chociaż napisy się zmywają i dość szybko traci na wyglądzie)Jestem przekonana, że podobny efekt można osiągnąć kwasem hialuronowym za kilkanaście złotych.Podsumowując będę używać, aż mi się znudzi ale to raczej fanaberia.

wspaniały produkt

Produkt dostałam w prezencie i nie zamierzam go kupić ponownie ze względu na jego bardzo wysoką cenę. Aczkolwiek serum jest naprawde godne polecenia. Nie wyobrazam sobie mojej codziennej pielegnacji bez niego. Ekoampulka rozjasnila mi blizny potrądzikowe, nawilzyla i odswiezyla skore, sprawila ze naprawde zapomnialam czym sa suche skorki.

Serum uzywam codziennie na noc po demakijazu i przemyciu twarzy tonikiem. Czekam az wchlonie a nastepnie nakladam krem.

+ specyficzna konsystencja - dość gęsta, wydaje sie lekko tlusta i klejaca, ale na buzi nie zostawia zadnego nieprzyjemnego uczucia
+ blyskawicznei sie wchlania
+ bardzo wydajna (wystarczy 1, 2 krople na cala twarz)
+ wygladza, zmiekcza skore
+ rozjasnia blizny po tradziku
+ odswieza
+ ladne, funkcjonalne opakowanie

- jesli ktos nie lubi zapachu rozanego, to nie spodoba mu sie, ale zapach jest raczej delikatny i szybko sie ulatnia
- cena
- nie polecam uzywania pod makijaz, poniewaz podklad na nim ciezko sie rozprowadza i szybko "zastyga" tworzac smugi

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

miłe zaskoczenie :)

Kupiłam w styczniu w zestawie z tonikiem i peelingiem do ust- skusiła mnie cena-zestaw kosztował około 120 zł- czyli naprawdę nieźle (nie miałam w planach zmiany pielęgnacji :)

Pani w Sephorze poinstruowała mnie, że należy stosować ją tylko na noc-może przetłuszczać i jest lepiące (?)-oh really? :) u mnie wchłania się matu, ale takiego przyjemnego-skóra jest napięta, ale nawilżona. Pod podkładem działa u mnie lepiej niż baza :D

Po tygodniu stosowania przestały mi się przetłuszczać newralgiczne miejsca. Ładnie tonizuje i lekko rozjaśnia cerę. Myślę, że to nie jest moja ostatnia butelka. Pół gwiazdki odejmuję za cenę - bez przesady Pani Kingo.

Ogólnie dobry kosmetyk

Używam tego produktu od: 1-go miesiąca