Avon, SuperShock, Eyeshadow Pencil (Kredka do powiek)

Avon, SuperShock, Eyeshadow Pencil (Kredka do powiek)

Pojemność 2,7 g

Mocne, intensywne kolory dadzą spojrzeniu szokujący wyraz. Są trwałe i nie zbierają się w załamaniu powieki. Używaj jako kredki lub cienia, lub mieszaj efekty.

koszmar!

Bardzo źle wspominam ten produkt!
Spowodował u mnie a także później u mojej siostry reakcję alergiczną. Bardzo się rozmazuje i strasznie piecze po zaaplikowaniu. Nie polecam. Ciężko go zmyć, a bardzo łatwo rozmazać, przez co można zafundować sobie komiczne smugi z kredki.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Może być.

Ogólnie kredka nie powala.
Na zdjęciach i z opisu prezentowała się lepiej.
Ma szybkie zużycie, jest stosunkowo nietrwała.
No i nie da się jej nałożyć stosunkowo równomiernie. Dodatkowym minusem na pewno jest cena.
Ale ogólnie gdy nakłada się kredkę jako cienkie kreski a nie na całą powiekę jest znośna.

Używam tego produktu od: jakiegos roku czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia pierwszego

zawiodłam się

Kredka ma wprawdzie ładny kolor(mam odcienie brązu) jednak jej używanie i temperowanie kosztują za dużo nerwów.Ciężko się ja nakłada,nie udaje się jej umiejscowić dokładnie tam gdzie chcemy.Jak dla mnie nie nadaje się na wyjściowy makijaż więc używam jej jedynie do codziennego "domowego" makijażu.Zużyje i niestety nie kupię kolejnej.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bubel

Mam kolor chocolate melt i cream dream

Minusy:
-cena
-kredka jest nietrwała
-trzeba strugać
-mały wybór kolorów
-rozmazuje się
-zbiera w załamaniach powieki

Kredka ma ładny połysk który zawdzięcza brokatowi.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie

Nigdy więcej. Skusiłam się bo spodobał mi się ten różowy kolor. Akurat była w promocji. I co? Wielkie rozczarowanie. Nie umiama nią nic zrobic. Tłuste krechy, rozmazywała się i nawet nie umiałam jej nawet naostrzyć.

Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nawet, nawet...

Mam kolor princess pink. łatwo się ją nakłada, daje metaliczny efekt, można uzyskać mocniejszy efekt na większe wyjścia, lub stosować w makijażu codziennym. Największym minusem jest nietrwałość. Ja mam głęboko osadzone oczy, więc szybko mi się ściera ze względu na chowającą się powiekę. Dorzucam zdjęcie, jak wygląda na oku.

z braku laku

posiadam kredkę w odcienaich moonshine oraz starry night. Okazuje sie ze odcienie daja całkien inny efent niz był na zdjęciu w katalogu, kredki są dosyć miekkie łatwie sie nimi maluje , jednak ten jaśniejszy moim zdaniej nie nadje sie do samodzielnego użytku. Można nim pociągnąc po innymkolorze i wtedy uzyskamu lekka świetlisty efekt. Pozatym drobinki strasznie migrują w inne okolice..
Ciemnym można zrobić podstawowe smoky eye ale efekt tez nie jest powalający. Napewno nie kupiętego produktu i nie jest on wart swojej ceny..

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: dopiero napoczęta kredka

dobry makijaż w 2 minuty

mam dwie kredki z serii- róż z fioletem i srebrno- szarą.
kolor różowy (princess pink) jest moim zdaniem najsłabszy- ciężko osiągnąć jednolitą warstwę na powiece (choć nie jest to niemożliwe).
ciemniejsze kolory: fioletowy (royal velvet) i ciemnoszary (starry night) są w mojej ocenie bardzo dobre (ale używam ich tylko w kącikach i zamiast cienkiej kredki, a nie na całą powiekę).
kolor srebrny (moonshine) jest w rzeczywistości jasnoszary (a przynajmniej przy mojej bardzo jasnej cerze wygląda dość ciemno) i bardzo dobrze się rozprowadza, jednolitą warstwę uzyskuję po jednokrotnym maźnięciu powieki.
wszystkie odcienie są mocno błyszczące, najmniej chyba fiolet.
kolory utrzymują się na moich powiekach przez kilkanaście godzin. nic się nie wałkuje i nie zbiera w załamaniach (może dlatego, że mam suchą skórę).
niestety już po trzykrotnym pomalowaniu całej powieki jakimś kolorem należy sięgnąć po temperówkę (a temperuje się ciężko...). pocieszające jest to, że kredka jest dość długa.
podsumowując: avonową kredką możną wykonać naprawdę dobry, trwały makijaż w rekordowo krótkim czasie. nie jest to ideał (wolę mniej błyszczące kosmetyki), ale i tak często z niej korzystam.

Ilość zużytych opakowań: dwie kredki w użyciu

Intensywny kolor turkusowy -super! Trwałośc marna

Kupiłam tą kredkę jakis czas temu na allegro (za 14zł chyba)a widzę że teraz powróciła do katalogu Avonu Moja nie należy do serii Super Shock tylko Big Colour z podwójną końcówką ale wygląda identycznie.Tych kolorów co mam nie ma teraz w ofercie Avonu!
Posiadam kredke z jednym końcem białym perłowym(frosted ice) i drugim intensywnie niebieskim(blue azure).
Kredka ma bardzo mocne kolory.
Turkusowoniebieskim robię tylko kreskę na górnej powiece i efekt jest super!!!,
Malowanie całej powieki wygląda trochę tandetnie a poza tym osadza się w załamaniach,szybko znika i roluje się, Białej końcówki używam jako rozświetlacza na łuk brwiowy ale rzadko gdyż jest mocno perłowy.
Kredka jest miękka więc rozmazuje się na oku przy potarciu ręką i ciężko się ją temperuje!!!
Nie podrażnia ,nie uczula(w moim przypadku)
Za cenę na allegro warto kupić bo cena katalogowa strasznie wysoka:(

EDIT
*zakupiłam drugą kredke tym razem z serii superShock z końcówką brązową i kremową.Ta kremowa w katalogu wyglądała jak delikatnie żółta a okazała się o wiele jaśniejsza:( kolejny rozświetlacz do kolekcji.
Brąz ma ciepły odcień
Kredka jest miękka więc cały dzień nie trzyma sie na oku.
Strasznie się roluje na powiece i szybko znika.Jest też mocno błyszcząca:(
Leży i nie bardzo wiem jak i do czego ja wykorzystać,
Żałuję zakupu!

Z tych dwóch kredek używam tylko koloru turkusowego reszty nie:(