Gillette, for Women, Satin Care, Lavender Kiss (Żel do golenia)

Gillette, for Women, Satin Care, Lavender Kiss (Żel do golenia)

Gillette Satin Care Lavender Kiss - żel do golenia dla kobiet z ciepłym akordem zmysłowej lawendy.
Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyków dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość. Dzięki żelom Satin Care, ostrza maszynki przesuwają się po skórze gładko i delikatnie, poprawiając komfort golenia.

zapachowa
żel
100 – 250ml
nawilżające

Jedna z lepszych

Bardzo dobra pianka w wygodnym opakowaniu. Wydajna - wystarczy rozprowadzić odrobinę po zwilżonych dłoniach i nałożyć na golone miejsce. Zapewnia skuteczne i delikatne golenie (dobry poślizg maszynki). Zapach w zasadzie neutralny. Piankę można często kupić w promocji np. w Rossmannie.

Jeden z najczęściej używanych przeze mnie żeli do golenia

Jeden z najczęściej używanych przeze mnie żeli do golenia. Po pierwsze jest dobrze dostępny, zawsze w moim Rossmanie ;) Po drugie ma fajną konsystencję, spore opakowanie, nie używa się go dużo więc jest tym samym wydajnym. Po trzecie bardzo przyjemnie pachnie! No i ważne - nie uczula, nie podrażnia, spokojnie mogę go używać często bez obaw.

mój faworyt

Żel ma fioletową barwę, po rozprowadzeniu na skórze zamienia się w białą, gęstą pianę. Ułatwia golenie, nie przesusza. Zapach lawendy nie jest mocno wyczuwalny.

Żel taki sam jak ten za 6 zł

Do depilacji nie potrzebuje dobrych produktów, gdyż moja skóra nie należy do wrażliwych i sama woda z mydłem również byłaby odpowiednia, jednak staram się używać produktów do golenia.

Gęsty żel, który delikatnie pachnie i dzięki niemu golenie staje się łatwiejsze i bezpieczne. Nie odniosłam żadnych podrażnień czy przesuszenia skóry. Odpowiedni do każdej partii ciała, nóg czy pach. Jest dobry tak samo jako pozostałe wersje z tej marki robi to co należy. Żel do golenia jest produktem zbędnym aczkolwiek lubię z niego korzystać. Co więcej o nim można napisać? Jest dobry, robi co powinien, nie podrażnia choć jego cena jak dla mnie jest zbyt duża bo taki sam efekt da żel do golenia za 6 zł. Zużyłam jedno opakowanie i z uwagi na jego cenę nie wrócę do niego.

Dobry, ale czy warty swojej ceny?

Zazwyczaj używam męskich pianek do golenia, zwyczajnie sprawdzają się u mnie i są dużo tańsze. Lawendową Satin Care kupiłam z ciekawości. Prócz ładnego zapachu nie różni się niczym. Jedynie cena jest wysoka.

Konsystencja: żelowa, więc wystarczy odrobina. Powstaje dużo gęstej, treściwej piany.

Działanie: żel ułatwia golenie, skóra jest gładka, przyjemna w dotyku, bez podrażnień. Jednakże jest to dla mnie zwyczajny produkt do golenia, niczym szczególnym nie różni się od tych męskich. Jedynie cena jest wysoka. Serio, płacić ponad 15 zł. tylko dlatego, że jest to produkt dla kobiet? Przecież dla skóry to nie ma znaczenia ;) Dodatkowo żel jest mało wydajny, użyłam go dosłownie kilka razy i skończył się.
Jest to dla mnie odskocznia od zwykłych produktów do golenia, ale raczej do niej nie powrócę, chyba, że będzie na super promocji.

Zapach: pachnie pięknie, tutaj muszę przyznać. Nie jest to typowa lawenda jak u starszej pani. Delikatny, kwiatowy aromat.

Opakowanie: jest poręczne, dozownik działa do końca. Całość prezentuje się ładnie

Dostępność/ cena: widziałam go w wielu drogeriach czy marketach, swój żel kupiłam za jakieś 15 zł.

Super

Jeden z lepszych jakie miałam :) jak to gilette - jakośc bdb. Zapach i konsystencja super. Nie uczula, bardzo łatwe rozprowadzenie i mega wydajne opakowanie.

dobrze go mieć.

Nie uczula, nie podrażnia moich nóg,a przy tym ładnie pachnie i dobrze się go aplikuje. Dostępny oraz w odpowiedniej cenie. W sezonie letnim mój niezbędnik, dzięki niemu czuje się komfortowo.

fantastyczny

Konsystencja żelu jest niesamowita. Po aplikacji żel od razu zamienia się w gęstą pianę, z łatwością można rozprowadzić ją na całej skórze, jednolicie ją pokrywa i nie spływa. Zmiękcza skórę, dzięki czemu golenie jest łatwe i przyjemne, nie podrażnia. Do tego ślicznie pachnie.
Opakowanie starcza na długo, bo przy niewielkiej ilości żelu jesteśmy w stanie pokryć całe nogi. Aplikator jest wygodny i nie trzeba się wysilać przy wyciskaniu.
Długo opierałam się wszelkim produktom do golenia, ale ten żel naprawdę ułatwia golenie i od pierwszego użycia stał się moim niezbędnikiem.

Nice

Żel jest bardzo wydajny, starcza na długo. Ja jasnofioletowy kolor i ładny zapach.
Nie podrażnia, resztki łatwo spłukać. Przy goleniu maszynka sprawdza się, ponieważ pozwala uniknąć zacięć i sprawia, że nogi są o wiele gładsze.

Mój ulubiony

Przez dłuższy czas używałam standardowej wersji z aloesem, która bardzo mi odpowiadała do momentu pojawienia się wersji z lawendą, która totalnie mnie zauroczyła. Przyczyną tego zauroczenia był oczywiście zapach. Obie wersje różnią się tylko zapachem, zastosowanie i efekt jest taki sam. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość by ogolić obie nogi. Duże znaczenie ma tu również użycie odpowiedniej maszynki, nie oszukujmy się samy żelem nóg nie ogolimy. Przejdźmy do recenzji samego żelu, który ma bardzo fajną konsystencję, a w zetknięciu się ze skórą zamienia się w gęstą piankę, która nie spływa i dobrze utrzymuje się na skórze. Produkt nie uczula, przynajmniej mnie. Nie podrażnia mojej skóry, wręcz przeciwnie pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skóra nie jest wysuszona. Golenie stało się precyzyjne, a zapach uprzyjemnia mi wykonywanie tego zabiegu.

Żel Gillette

Najlepszy żel do golenia jaki miałam okazję wypróbować. Dosyć wydajny, po nałożeniu na skórę zamienia się z żelu na delikatny krem. Ładny zapach, przyjemne stosowanie. Bardzo lubię ten żel :)

Jedyny!

Oceniam akurat te wersję, chociaż używałam też innych wariantów zapachowych, ale to właśnie do lawendy powracam najczęściej.
Żel jest dla mnie kosmetycznym niezbędnikiem. Używam go od kilkunastu miesięcy i nie wyobrażam sobie, abym miała zaprzestać jego stosowania.
Po pierwsze, to fenomenalna formuła żelu, która na skórze zmienia się w delikatną piankę. Już niewielka ilość produktu na skórze daje maszynce dobry poślizg i zabezpiecza przed podrażnieniami.
Dzięki formule żelu, produkt jest niezwykle wydajny i przy codziennym u użytkowaniu (sic!) spokojnie starcza na miesiąc.
Żel nie wysusza skóry, za co kolejny plus, a relaksujący zapach lawendy zmienia zwykłą depilację w pielęgnacyjny rytuał.
Cena regularna produktu w sieciowych drogeriach, to ok.13-14 zł, aczkolwiek w promocjach można ją dostać za ok. 10 zł, czyli porównywalnie do innych produktów do depilacji, np. żelu z Joanny, czy pianki Venus, które owszem, stosowała i .... konsekwentnie wracam do Gillette.