Charmine Rose, Satine Cream (Krem satynowy do cery mieszanej i tłustej)

Charmine Rose, Satine Cream (Krem satynowy do cery mieszanej i tłustej)

Bezolejowy lekki krem matujący, przeznaczony do cery mieszanej i tłustej. Daje natychmiastowe odczucie `satynowej skóry`, które utrzymuje się do 9 godzin przy jednoczesnym braku uczucia jej ściągania. Idealnie nadaje się pod makijaż.

matujące
Struktura
lekkie
z pompką
krem
50 – 100ml

No, ładnie!

Po kolei: opakowanie jest wygodne, nic się nie brudzi, produkt się nie marnuje - jak najbardziej na tak. Sam produkt ma konsystencję jakby żelu? Wchłania się ładnie i szybko, mam wrażenie, że to specyficzny, dziwny zapach. Ale nie przeszkadza on jakoś bardzo w stosowaniu. Miałam od zawsze mega problem ze świeceniem, moja twarz była jak lampa błyskowa, nie dawały rady żadne matujące specyfiki, aż odkryłam ten krem! Naprawdę zmatowił skórę, uspokoił zmiany skórne, moja cera wygląda zdecydowanie lepiej, nie jest zapchana i nie pojawiają się nowa niespodzianki. A co najwazniejsze, problem ze świeceniem bardzo się zmniejszył. Na pewno wrócę do produktu, nie jest najtańszy, ale za to bardzo wydajny!

bardzo dobry mat

krem zakupiłam po zabiegu laserowym twarzy. Krem matuje naprawdę dobrze - skóra przy tym nie jest ściągnięta, daje poczucie gładkości skóry dzięki czemu nadaje się świetnie pod makijaż. Poza matem nie zrobił u mnie nic, a szkoda. Mam wrażenie ,że kiedy przestanie się go stosować skóra jak bardziej wysuszona i napięta.

bardzo dobry krem!

Pierwszy raz nałożyła mi ten krem na twarz kosmetyczka po usuwaniu wąsika. przeczytała coś tam z etykietki, powiedziała, że fajnie matuje na długo i jeśli chcę to ma jeszcze jedno opakowanie. Podziękowałam, ponieważ do tej pory nie udało mi sie znaleźć dobrze matującego kremu, jakoś trudno było mi uwierzyć w super działanie kosmetyku. Kilka godzin później z wielkim zdziwnieniem stwierdziałam, że moja skóra wygląda nadal bardzo dobrze. przy następnej okazji zakupiłam pojemniczek kremu - niezbyt tanio, bo za 15 funtów, ale wiem, że było warto. z tego co mogłam zaobserwować u siebie - krem pozostawia skórę zmatowioną na dłużej niż 9godz. dla mnie to nowość i za to ogromny plus dla firmy!krem jest wydajny, ma ładny i niezbyt intensywny zapach. nie ściąga skóry, nie wysusza. polecam!

Doskonały

+matuje
+ wygładza
+ nawilża
+ rozjaśnił mi drobne przebarwienia na twarzy
+ cena, może nie należy do najtańszych, ale jest za to bardzo wydajny, więc się opłaca: )

- trudno się rozprowadza, trzeba to zrobić umiejętnie