KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,7 na 5
Kupi ponownie: 75% osób
  • 15 lipca 2022 o 23:45
    Krem GLOV długotrwale nawilża skórę, koi ją i wygładza. Podoba mi się ziołowy zapach , przypomina mi (i rzeczywiście jest to) geranium.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Na wstępie zaznaczę, że krem otrzymałam do testu w ramach akcji testowej Klubu Recenzentki. Dziękuję bardzo za możliwość przetestowania kolejnego ciekawego kosmetyku. Przyznam, że markę Glov znam bardziej z akcesoriów do demakijażu i byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam akcję testową na wizażu. Zaciekawiona i pełna nadziei wysłałam zgłoszenie. Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją. Nie ukrywam, że znowu miałam dylemat jak ocenić kosmetyk. Mam cerę mieszaną skłonną do podrażnień. Strefa T mocno się przetłuszcza, natomiast policzki i skrzydełka nosa dosyć mocno przesuszają się. Zawsze podkreślam, że jestem posiadaczką niezwykle kapryśnej cery i często sprawia mi ona problemy jeśli chodzi o dobór pielęgnacji. Niestety mam sporo rozszerzonych porów, przebarwień czy widocznych naczynek. Jako nastolatka lubiłam rozdrapywać i wyciskać stany zapalne i dzisiaj pokutuję za to mało estetycznymi bliznami. Na co dzień staram się wybierać produkty naturalne, delikatne i nieinwazyjne. Odkryłam jak bardzo ważne jest nawilżenie, nawet wtedy gdy cera jest mieszana czy przetłuszczająca się. Bardzo żałuję, że nie wiedziałam tego jako nastoletna dziewczyna i o zgrozo traktowałam swoją CAŁĄ twarz tonikiem z rezorcynolem ( Afronis, Acnosan). Na samo wspomnienie płaczę... Od kremów oczekuję długotrwałego nawilżenia, szybkiego wchłaniania bez nieprzyjemnego filmu. Bardzo ważne jest dla mnie to aby krem dobrze współgrał z makijażem. Czy nowość od GLOV poradziła sobie ? Myślę, że tak ! OPAKOWANIE Od samego początku urzekło mnie opakowanie, jest skromne, ale bardzo ładne, pełne wdzięku i gracji. Szklany słoiczek jest tak jakby oszroniony, a zakrętka przypomina mi zwyczajny dekielek taki jak w przetworach. Szata graficzna jest lekka, już na tym etapie producent pokazuje, że mamy do czynienia z naturalną pielęgnacją. Bardzo doceniam, że opakowanie jest szklane, taki słoiczek może zyskać drugie życie dzięki recyklingowi. Opakowanie zewnętrzne to szary kartonik. Uważam, że w przypadku szklanych opakowań bezpośrednich ten papierowy kartonik jest niezbędny i w jakiś sposób zabezpiecza kosmetyk przez stłuczeniem. KREM Od samego początku urzekł mnie ziołowy, mocny zapach. Tutaj zdania będą podzielone i dla jednych ziołowy aromat będzie dużą zaletą, a dla innych minusem, który przekreśli ten kosmetyk. Zapach przypomina mi geranium i faktycznie w składzie mamy ekstrakt z tej roślinki ( Pelargonium Graveolens Flower/Leaf/Stem Extract). Krem jest biały, konsystencja jest jak dla mnie idealna jeśli chodzi o kosmetyk tego typu. Biorąc od uwagę konsystencję myślałam, że będzie to raczej leciutki krem, ale w 'praniu wyszło, że jest dosyć treściwy. Kosmetyk jest wydajny, używam go rano i wieczorem i jak na razie niewiele go ubyło. Zaimponował mi skład, jest bardzo naturalny, bogaty w oleje ( olej ze słonecznika, rozmarynowy, arganowy , kokosowy, olej z olejowca gwinejskiego, oliwki, sojowy, lawendowy i jeszcze kilka innych). W składzie znajdziemy fitoendorfiny tzw " cząsteczki szczęścia, które zwiększają stężenie kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i gładkość skór. Producent wspomina o składniku takim jak Phytosan K., który zapobiega fotostarzeniu i stymuluje procesy odnowy komórkowej. Tajemniczy kompleks Mystic Oils jest źródłem witamin, kwasów tłuszczowych, fitosteroli i koenzymu Q10. MOJE ODCZUCIA Kosmetyk przypadł mi do gustu! Jestem osobą żyjącą szybko, wiecznie w biegu, ale cenię sobie wygodę i komfort. Krem Glov wchłania się bardzo szybko nie pozostawiając na twarzy nieprzyjemnego filmu. Dobrze współgra z moim makijażem, nie roluje się i nie zmienia właściwości podkładu/pudru. Całe szczęście test trwał na tyle długo, że mogę śmiało stwierdzić, że produkt nie zapycha i nie podrażnia cery. Pozytywnie zaskoczyło mnie długotrwałe nawilżenie, biorąc pod uwagę konsystencję i lekkość kremu zupełnie się ego nie spodziewałam, a jednak nawilżenie utrzymywało się cały dzień. Nakładając krem na noc zauważyłam, że skóra jest pełna blasku, ładnie wygładzona. Biorąc pod uwagę skład, widzę że krem powinien mieć jakieś właściwości wygładzające zmarszczki/ zapobiegające powstawaniu zmarszczek. Uważam, że za krótko stosowałam krem, aby wypowiedzieć się na ten temat. Uważam, że dla wielu osób barierą nie do przeskoczenia będzie dosyć wysoka cena. Nie każdy może pozwolić sobie na zakup kremu za ponad 100 zł. Nie wiem czy ponownie sięgnę po ten produkt, zostawię sobie otwartą furtkę. ZALETY - bardzo bogaty i naturalny skład - nie podrażnia, nie uczula - nie zapycha - dosyć wydajny - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na twarzy - bardzo ładny i mocny zapach geranium - lekka formuła +/- nie każdemu spodoba się bardzo mocny, ziołowy aromat MINUSY - dla niektórych cena będzie nie do przeskoczenia - dostępny tylko online
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    44 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lipca 2022 o 2:46
    Faworyt,dobry krem po kwasach i na dzień
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zgłosiłam się do testu Klubu Recenzentki,ponieważ stale poszukuje kremu,który będzie na tyle uniwersalny,że zgra się z kwasami,które stosuje 2,3 razy w tygodniu a czasem będzie lekkim kremem pod krem z filtrem na dzień. Sprawdził się w obu opcjach nieźle,ostatecznie zastąpił mi też krem na dzień,kiedy odłożyłam do szuflady kremy na dzień z Biotherm co by dojrzały do jesieni;). Może nie jest to super mocna regeneracja i nawilżenie,ale zarówno rano jak i za dnia skóra wyglądała na pewno lepiej niż po niejednym już testowanym przeze mnie w podobnym celu kremie. To wszystko zależało od ilości,po kwasach dawałam go hojnie, plus na koniec kilka kropli mojego olejku. Rano skóra na pewno była gładsza,bardziej zregenerowana i nie była odwodniona. Za dnia w mniejszej ilości jest fajnym podkładem pod mój dość bogaty filtr, nie przetłuszcza mojej mieszanej skóry po 30stce, szybko się wchłania na twarz spryskaną hydrolatem, w większej ilości przez jakiś czas zostawia lekki film,ale jego też po czasie skóra zasysa. Moje potrzeby są inne niż 10 lat temu (jestem już po 30stce) i lekkie kremy niestety potrafią szybko "uciekać" z mojej skóry,tu takich odczuć nie miałam, wieczorem skóra nie jest spięta,czy odwodniona. Cerę mam mieszaną,pierwsze zmarszczki i dużą potrzebę regeneracji i nawilżania. Makijaż nałożony na krem spokojnie można robić,nic się nie waży,warto przed nałożeniem spryskać twarz hydrolatem wtedy ładnie się zasysa. Ujedrnienie wydaje mi się, że odrobinę daje, ale to chyba za krótki czas używania, roślinne składniki potrzebują więcej czasu żeby pokazać swoje możliwości. Na ten moment mogę powiedzieć,że skóra wydaje się jakby bardziej świeża, gładsza, odrobinę rozświetlona. W optymalny sposób nawilża i odżywia, ale nie jest to typowo nawilżający krem, nakładam go na serum o takich właściwościach. Na oko skład ma przewagę emolientów nad nawilżaczami,ale nie jest to też typowo odżywczy krem,jest tak pomiędzy. Podoba mi się ten krem,przede wszystkim ma przyjazny skład,wydaje się póki co wydajny, jest uniwersalny,ponieważ nie koliduje z żadnym moim serum czy właśnie kwasami. Zdaje mi się,że też łagodzi skórę. Bałam się trochę tego kokosa i skwalanu w składzie, ale najwidoczniej nie ich dużo albo są we właściwej proporcji,krem ani razu mnie nie zapchał ani nie podrażnił. Krem zapakowany jest w ładny,schludny słoik, szklany,ale nie jest ciężki. Dobrze prezentuje się na półce. Akurat do słoików mam mieszane uczucia,bo jednak to mniej higieniczna forma,ale na pewno bardziej eko. Zapach jest ciekawy,nawet przyjemny,ale miejscami mnie drażnił. Daje mu 5 na zachętę. Nie wiem czy wrócę, ocenie to kiedy zobaczę ile czasu zajmie mi zużycie jednego słoiczka, jakby nie patrzeć regularna cena jest całkiem wysoka, więc po wydajności przeszacuje czy kupię znów.EDIT 16.09.22 - krem w ostateczności wykończyłam po ponad miesiącu,stosując zarówno na noc jak i na dzień. Gdybym miała polegać tylko na nim,bo jednak komfortowe jest mieć jeden krem, który używa się zarówno rano i wieczorem i po prostu dobiera się do niego inne serum,to raczej nie mam chęci do niego wrócić. Cena do wydajności wydaje mi się zbyt wygórowana w takiej sytuacji. Istnieje za to opcja,że wróci do mnie jako krem na dzień na jesień, z racji optymalnego nawilżenia i odżywienia, oraz wpływu na skórę. Na pewno skóra była po nim i jaśniejsza i gładsza, dość dobrze utrzymywała nawilżenie,ale i odżywienie. Krem też jej nie zapychał,ani nie podrażniał,nic złego skórze nie robił,co dla mnie nie zawsze jest takie oczywiste. Warto spróbować kiedy mamy problem ze znalezieniem czegoś co nie koliduje z substancjami aktywnymi jak np kwasy,a jednocześnie będzie dostosowane już do bardziej dojrzałej,ale mieszanej skóry,ze skłonnością do zapychania. Podejrzewam,że ja na dzień,kiedy zużyje obecnie stosowany krem (Bielenda)wypróbuję znów coś innego, w niższej cenie, a jeżeli wyższej to z jakimś sprawdzonym przeze mnie lub nieprzetestowanym składnikiem aktywnym, ponieważ lubię proste a skuteczne rozwiązania.
    Zalety:
    • Fajny,organiczny skład,nie gryzie się z większością substancji aktywnych (kwasy, niacynamid,peptydy,witamina C). Uniwersalny.Optymalne nawilżenie i odżywienie skóry mieszanej,odwadniającej się po 30 stce z pierwszymi zmarszczkami. Póki co lekkie ujedrnienie, rozjaśnienie skóry, jeszcze bez spektakularnych efektów. Mojej skóry nie zapycha,w mniejszej ilości może być kremem na dzień,w hojniejszej na noc. Nie przetłuszcza mi skóry,ale oczywiście też nie jest kremem matującym. Dobrze się wchłania, szczególnie na wilgotną skórę,w większej ilości zostawia lekką okluzyjną powłokę, w mniejszej dobrze zasysa i da się zrobić na nim makijaż. Wydaje się dość wydajny,ale też czas pokaże.
    Wady:
    • Cena i potrzeba cierpliwości,organicznym składom trzeba dać czas. Zapach na dłuższą metę trochę męczący.
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 stycznia 2022 o 15:33
    jestem na tak
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam ten krem w prezencie na święta,zazwyczaj boję się eksperymentować z kremami do twarzy ponieważ mam atopowe zapalanie skóry oraz liczne alergie,jednak ten krem to strzał w 10! Jestem bardzo zdziwiona,skóra stała się jędrniejsza,rozświetlona wygląda pięknie ,nie boje się wyjść z domu bez podkładu! Bardzo polecam!
    Zalety:
    • wydajność
    • efektywność
    • zgodność z opisem
    • super skład
    Otrzymałam w prezencie
    13 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Lucy58S
    5 / 5
    22 sierpnia 2023 o 17:05
    Dla cery mieszanej
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Świetnie się sprawdzi do cery takiej jak moja- czyli dojrzałej i mieszanej. Bardzo dobrze odżywia, nawilża. Moja twarz rano jest nawilżona I rozświetlona. Bardzo szybko się wchłania.
    W drogerii internetowej
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
    vicgor
    2 / 5
    5 lipca 2023 o 23:22
    Ten zapach... jak nivea.
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zakupiłam krem kierując się samymi dobrymi opiniami, jednak moim zdaniem nie odnajduje nic z przedstawionych benefitów. Krem jak każdy inny. Nie nawilża jakos szczególnie mojej suchej skóry, muszę nakładać go baaardzo dużo. I najgorzej, że śmierdzi jak krem nivea starej babci. Dobrze, że nie jestem wyczulona na zapachy, bo bym musiała go wyrzucić.
    Zalety:
    • ładne opakowanie
    Wady:
    • ZAPACH
    • brak działania
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy na noc