Glov, Skin Harmony, Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy

Glov, Skin Harmony, Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy

Krem GLOV Skin Harmony to wegański koktajl dla skóry, który zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Można go stosować zarówno na dzień jak i na noc.
Kluczowe składniki kremu nawilżająco-regenerującego:
Fitoendorfiny, które opóźniają procesy starzenia skóry i zapewniają naturalny blask i rozświetlenie. Dzięki nim skóra będzie wypoczęta, gładka oraz promienna - nawet po ciężkiej nocy!
Phytosan K, który pobudza biosyntezę kolagenu, pozostawiając skórę dogłębnie zregenerowaną i jędrną. Wyraźnie odmłodzi cerę, a także ochroni ją przed fotostarzeniem.
Mystic Oils, czyli naturalne, bogate źródło koenzymu Q10, skwalanu, fitosteroli i minerałów, które dogłębnie regenerują i odżywiają skórę twarzy, pozostawiając ją odbudowaną i aksamitną. Nawilżą i skutecznie wzmocnią skórę, sprawiając, że będzie promienna i zdrowa jak nigdy przedtem.

numer 1 wśród kremów

Totalny hit!! Zakochałam się od pierwszego użycia!! Wyparł wszystkie moje dotychczas ulubione kremy. Cudownie nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia lepiej warstwy. Pięknie, delikatnie pachnie oraz jest niezwykle wydajny. Chyba żaden krem nie dał mi aż tak odczuwalnego nawilżenia już po pierwszym użyciu! Polecam serdecznie do każdego typu skóry.

Mega nawilżenie i regeneracja!

Stosuję go na noc, dzięki czemu rano twarz wygląda świeżo i zdrowo. Mam poczucie nawilżenia i odżywienia. Nie stosuję go na dzień i pod makijaż, ponieważ według mnie ma bogatą konsystencję, jednak to jego zaleta. Cudownie pachnie i za każdym razem otwierając słoiczek automatycznie się na chwilę wyłączam i relaksuję. :3 Polecam całym serduchem!

numer 1

Ten krem stał się moim codziennym ulubieńcem,chyba nie ma takiego kremu który dałby mi takie nawilżenie. Super wygląda na skórze,zarówno przy używaniu Go na dzień pod makijaż jak i podczas wieczornej pielęgnacji. Mega szybko się wchłania i ma super konsystencje,mega zapach i super odżywia skórę.

Krem dla każdego

Bardzo lubię ten krem. Jest bardzo wydajny ,nie uczula ,nie podrażnia. Krem nawilża ,dobrze się wchłania . Krem jest wydajny i wystarczy naprawdę nie wiele żeby nawilżyć cała twarz . Krem super się sprawdza u mnie rano pod makijaż ,ale wieczorem też dobrze nawilża . Warto dodać że krem szybko się wchłania i można szybko robić nakładać makijaż .

Leki krem

Lubie ten krem , jest bardzo lekki. Nadaje się na dzień pod makijaż ,oraz na noc jako regeneracja skóry po całym dniu. Krem jest wydajny , ma lekki zapach , szybko się wchłania . Skóra twarzy jest gładka i nawilżona . Krem nie uczula

Idealny krem pod makijaż,oraz do stosowania na dzień i na noc.
Super ujędrnia i nawilża skórę,zauważyłam też że przebarwienia na mojej skórze nie mają już tak intensywnej barwy.
Z czystym sumieniem mogę polecić ten krem.

Idealny krem

Idealny krem na dzień i na noc. Super nawilża i ujędrnia skórę stasuje go już ponad dwa miesiące i jestem z niego bardzo zadowolona. Zapach kremu jest bardzo przyjemny .

Super krem,bardzo polubiłam się z tą linią kosmetyków. Bardzo lubię to ,że ich skład jest naturalny. Słoiczek jest przepiękny. Sam krem ma idealną konsystencje. Idealnie rozświetla i ujędrnia skórę.Dobrze sprawdza się również jako baza pod makijaż <3

super

Ten krem jest idealny. Idealnie wygładza i nadaje blask mojej skórze. Mam wrażenie,że sprawdzi się on przy pielęgnacji każdego jednego typu cery.
Lubię stosować go na noc oraz w dzień pod makijaż ,naprawdę jestem mega zadowolona ! Wart swojej ceny.

To mój must have

Bardzo polubiłam się z tym kremem,mimo mojej wrażliwej i wybrednej skóry.
Ten krem nie podrażnia,ma bardzo przyjemną konsystencję oraz delikatny,miły zapach. Moja skóra wygląda promieniście,stosuje go na dzień i na noc,przez co moja skóra jest gładka,jędrna i rozświetlona. Nie wstydzę sie wyjść z domu bez makijażu, co dziwne ale chyba najlepsze z mojej twarzy znikły zaczerwienienia.
Koloryt skóry bardzo się wyrównał.

Ideał

Moja skóra jest bardzo wymagająca jezeli chodzi o kosmetyki. Najczęściej musiałam kupować kremy w aptece ale po kilku użyciach tego kremu wiem że jest to numer jeden! Moja skóra jest nawilżona ,odżywiona o dodatkowo 97% składników jest naturalnego pochodzenia!!

Jestem na TAK

Długo zastanawiałam się nad kupnem tego kremu i jednak zdecydowałam się i nie żałuję. Jest po prostu stworzony dla mojej skóry.Skóra stała się aksamitna w dotyku oraz idealnie odżywiona. Właśnie zaczynam stosować już drugie opakowanie -jest bardzo wydajny i o bardzo przyjemnym zapachy .jestem zdecydowanie na Tak:)