Glov, Skin Harmony, Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy

Glov, Skin Harmony, Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy

Kategoria
Marka

Krem GLOV Skin Harmony to wegański koktajl dla skóry, który zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Można go stosować zarówno na dzień jak i na noc.
Kluczowe składniki kremu nawilżająco-regenerującego:
Fitoendorfiny, które opóźniają procesy starzenia skóry i zapewniają naturalny blask i rozświetlenie. Dzięki nim skóra będzie wypoczęta, gładka oraz promienna - nawet po ciężkiej nocy!
Phytosan K, który pobudza biosyntezę kolagenu, pozostawiając skórę dogłębnie zregenerowaną i jędrną. Wyraźnie odmłodzi cerę, a także ochroni ją przed fotostarzeniem.
Mystic Oils, czyli naturalne, bogate źródło koenzymu Q10, skwalanu, fitosteroli i minerałów, które dogłębnie regenerują i odżywiają skórę twarzy, pozostawiając ją odbudowaną i aksamitną. Nawilżą i skutecznie wzmocnią skórę, sprawiając, że będzie promienna i zdrowa jak nigdy przedtem.

w słoiczku
na noc, na dzień
naczynkowa, normalna, mieszana, dojrzała, sucha
lekkie
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące, rozświetlające
oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu, bez silikonów
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+

Dla cery mieszanej

Świetnie się sprawdzi do cery takiej jak moja- czyli dojrzałej i mieszanej. Bardzo dobrze odżywia, nawilża. Moja twarz rano jest nawilżona I rozświetlona. Bardzo szybko się wchłania.

Ten zapach... jak nivea.

Zakupiłam krem kierując się samymi dobrymi opiniami, jednak moim zdaniem nie odnajduje nic z przedstawionych benefitów. Krem jak każdy inny. Nie nawilża jakos szczególnie mojej suchej skóry, muszę nakładać go baaardzo dużo. I najgorzej, że śmierdzi jak krem nivea starej babci. Dobrze, że nie jestem wyczulona na zapachy, bo bym musiała go wyrzucić.

Świetnie nawilżający krem

Kremik jest dla mnie nieco inny pod względem tych kremików, które stosowałam wcześniej. Przede wszystkim ma piękny zapach, niby taki perfumowany, ale bardzo przyjemny dla zmysłu węchu. Uwielbiam jego konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Od razu po zastosowaniu czuć, że skóra jest taka gładka i odżywiona. Turbo nawilżenie gwarantowane!

Jednak szczerze muszę przyznać, że cena tego kremu może powalać na kolana. Znam kremiki, które są zdecydowanie lepsze, albo i takie same, jednak stoją niżej, jeżeli chodzi o półkę cenową. Udało mi się kupić na promocji, cena jednak i tak jest wysoka. Kupiłam z ciekawości, ale raczej już więcej nie kupię. :)

GENIALNY

Krem Skin Harmony naprawdę pozostawia skórę aksamitną w dotyku, świetnie nawilża oraz dodaje naturalnego blasku, który wpływa na zdrowy wygląd skóry. Krem jest bardzo delikatny, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy po nałożeniu, szybko się wchłania i idealnie nawilża moją przesuszoną twarz w tym ciężkim okresie jesienno-zimowym.
Dodatkowo ja go nakładam nie tylko na noc, ale również pod makijaż, jest naprawdę genialny. Moja skóra go pokochała.

Aksamitny

Pierwsze co zachwyciło mnie po otwarciu to zapach. Przyjemny, delikatnie ziołowy, taki wręcz sielski. Później konsystencja, która jest niczym aksamit, chce się tego kremu wciąż dotykać. Dzięki temu wspaniale się go używa, relaks zapewniony. Opakowanie miłe dla oka, kartonik zewnętrzny utrzymany w kolorach różu, natomiast produkt zamknięty w matowym szklanym słoiczku. Moja sucha skóra go polubiła. Nawilża, pielęgnuje i koi.

Krem do twarzy

Kremu używam codziennie rano na oczyszczona skórę i śmiało mogę powiedzieć, że moja cera jest świetnie nawilżona przez cały dzień. Krem ma bardzo przyjemny, naturalny skład. Ponadto lekką konsystencja sprawia, że świetnie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, a ziołowy zapach daje ukojenie.

Duże zaskoczenie

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten krem do twarzy.
Zdecydowanie dodał nawilżenia mojej suchej cerze.
Ma bardzo dobrą konsystencję, zapach nie drażniący.
Opakowanie produktu dałabym 8/10 bo dla mnie troszkę zbyt proste i na półce sklepowej nie przyciągnęło by mojego wzroku.
Ale jestem zadowolona z działania kremu i na pewno po niego sięgnę :)

Miękkie otulenie

Do kosmetyków Glov byłam nastawiona bardzo pozytywnie, ze względu na bardzo eleganckie, minimalistyczne opakowania z fakturowanego papieru, które sprawiają wrażenie produktów premium. I nie zawiodłam się. Krem nawilżająco-regenerujący do twarzy to mój zdecydowany faworyt. Otula skórę ochronną warstwą i bardzo dobrze nawilża. Skóra staje się gładka i promienna, a drobne, spowodowane wysuszeniem zmarszczki spłycają się. Na pewno sięgnę po niego ponownie.

Polecam :)

Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy Glov Skin Harmony to bardzo dobry kosmetyk. Świetnie nawilża skórę i bardzo dobrze się wchłania. Jest bardzo wydajny. Ma bardzo przyjemny zapach, który, przyznaję, na początku nie przypadł mi do gustu, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że bardzo mi się podoba.
Krem jest umieszczony ładnym szklanym przezroczystym słoiczku z białą metalową nakrętką, wygląda bardzo ładnie na półce.

Krem dobrze nawilżający

Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy GLOV Skin Harmony to produkt, który przetestowałam na mojej mieszanej cerze. Po użyciu którego od razu odczułam nawilżoną skórę, gładką i przyjemną w dotyku, a dodatkowo pozostała ona jędrna i elastyczna. Cera uzyskuje efekt przyjemnego blasku.
Odpowiada mi również kremowa konsystencja oraz to, że szybko się wchłania. Zapach jest przyjemny. Produkt idealnie sprawdza się także pod makijaż. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry produkt , nawilża i nie zostawia tłustej warstwy.

NAWILŻAJĄCO-REGENERUJĄCY KREM DO TWARZY GLOV SKIN HARMONY to bardzo dobry produkt, nawilża i regeneruje skórę oraz ujędrnia. Skóra po zastosowaniu tego produktu jest nawilżona ale nie zostaje na niej tłusty filtr.
Ma bardzo delikatny zapach.
Ma przyjemną konsystencję.Opakowanie jest minimalistyczne.

Świetny

Bardzo przyjemnie pachnie. Świetnie nawilża skórę twarzy i super sprawdza się jako baza pod makijaż. Cera jest ujędrniona, rozświetlona, nawilżona, a zaczerwienienia są mniej widoczne. Jest łatwy w aplikacji, a opakowanie jest bardzo ładne.