Physicians Formula, Butter Bronzer Murumuru (Puder brązujący z masłem Murumuru)

Physicians Formula, Butter Bronzer Murumuru (Puder brązujący z masłem Murumuru)

Puder brązujący z masłem Murumuru. Puder zapewnia egzotyczny promienny blask. Nawilżający wzmacnia efekt opalenizny, zapewnia skórze blask i zdrowy wygląd. Bogata receptura, kremowa konsystencja sprawia, że puder łączy się ze skórą, zapewnia nawilżenie. Hypoalergiczny. Testowany dermatologicznie. Bez parabenów. Bez konserwantów.Nie zawiera glutenu. Nie zawiera sztucznych barwników. Tylko do użytku zewnętrznego.

Zacny

Widzę szał na te kosmetyki z chwilą wejścia marki do Rossmanna. No i cóż chyba rozumiem. Formuła jest niebanalna, rozcieranie bajka a sama ideologia marki bardzo bliska memu sercu. Śliczny ciepły odcień. Bardzo wydajny. Idealny dla ciepłych tonów. Da się zaprzyjaźnić. Plus za piękne opakowania i stosunek ceny do jakości produktu (opakowanie z lusterkiem i aplikatorem)

Piękny!

Uwielbiam testować bronzery i jestem w tej kwestii bardzo wymagającą osobą. Ważna jest dla mnie formuła, odcień, intensywność i przede wszystkim trwałość. Bronzer Physicians Formula zakupiłam zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami. I nie żałuję!
Zacznę od opakowania. Jest ono bardzo dobrej jakości i prezentuje się bardzo ładnie i porządnie. Przeżyło ze mną wiele, więc mogę zagwarantować, że jest wytrzymałe.
Sama formuła kosmetyku jest rewelacyjna. Bardzo przyjemnie nakłada się go na twarz. Nie tworzy żadnych smug lub nieestetycznych plam. Ślicznie łączy się z resztą makijażu.
Trwałość jest rewelacyjna. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, jego wygląd nie zmienia się w ciągu dnia.
Zdecydowanie polecam ten bronzer. Jest jednym z moich ulubionych. Uważam, że jego cena jest dosyć niska w stosunku do świetnej jakości.

Gdyby tylko był jakiś chłodny odcień...

Ten bronzer ma wierną rzeszę fanek i trzeba przyznać, że co w tym jest ;) Wszystkie produkty od Physicans Formula są hipoalergiczne z dobrym składem oraz nie zawierają ani jednego z ponad 150 składników wykorzystywanych w kosmetykach kolorowych odpowiedzialnych za wywoływanie alergii. Można więc powiedzieć, że są bezpieczne nawet dla alergików i wrażliwców ;) W składzie mamy odżywcze masło Murumuru , masło Cupuaçu oraz masło Tucuma. Opakowanie jest jakby dwupoziomowe - od góry mamy bronzer, a a pod spodem lusterko i gąbkowy aplikator.Przyznam, że najbardziej lubię aplikować bronzer pędzlem i nie korzystałam z aplikatora, a dwa, że ciężko mi sobie wyobrazić jak takim aplikatorem miałabym to zrobić ;) Formuła jest aksamitna, satynowa i bardzo przyjemna. Zapach tropikalny, kokosowy, intensywny - mnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie ale jeśli ktoś nie lubi mocnych zapachów może być uciążliwy.

Posiadam kolor Bronze i z tego co widziałam jest to chyba najchłodniejszy odcień z dostępnych przy czym jest on nadal ciepły - nawet nie neutralny, po prostu ciepły. Przy mojej bladej i neutralnej skórze do konturowania się nie nadaje, wytrącają się na skórze pomarańczowe tony. Jedyne do czego mogę go używać to ocieplanie skóry ale też w minimalnych ilościach. Praca z nim jest bajeczna, jest dobrze napigmentowany i bez problemu się rozciera. Nie pyli i na skórze daje piękne, bezdrobinkowe, satynowe wykończenie. Wygląda to bardzo naturalnie, elegancko i jest w nim coś unikatowego i rzadko spotykanego w innych bronzerach. Używam go stosunkowo od niedawna ale już widzę, że będzie bardzo wydajny. Jeśli lubicie ciepłe kolory bronzerów to będzie coś dla Was, a ja czekam na chłodną wersję - jeśli tylko firma taką stworzy będę pierwsza w kolejce :) Póki co odejmuję jedną gwiazdkę tylko za brak w ofercie choćby neutralnego koloru, poza tym sam produkt i jego formuła są świetne. Wysoką cenę rekompensuje wydajność.

Dobry bronzer

Gdy widze produkty hipoalergiczne I na dodatek bez parabenow i sztucznych barwników to nie mogę przejść obojętnie. Tak tez bylo z tym pudrem brazujacym. Ma świetna kremowa konsystencje co bardzo lubi moja skóra, dobrze się wchłania, nie pozostawiając smug. Nadaje skórze połysk i lekki efekt opalenizny. Świetnie nawilża.

Super

Zachęcona "ohami" i "ahami" dotyczącymi tego produktu postanowiłam wypróbować go na własnej skórze. Po jego przetestowaniu zrozumiałam już o co tyle szumu. Bronzer jest po prostu świetny ! Począwszy od jego pięknego, kokosowego zapachu, poprzez jego masełkowatą konsystencję, a kończąc na wspaniałym, satynowym wykończeniu jakie daje. Jest to produkt bardzo bezpieczny, nie nakłada się plamiście (nawet nałożony w większej ilości). Jak na razie mój ulubieniec wśród bronzerów.

Bardzo dobry, aksamitny bronzer

Na temat tego bronzera słyszałam (i przeczytałam) niemal same pozytywne opinie, dlatego bardzo mnie zaintrygował ten produkt i musiałam wreszcie osobiście go wypróbować. Nie zawiodłam się - bardzo podoba mi się jego aksamitna konsystencja, bronzer rozciera się świetnie, pigmentacja wg mnie jest idealnie wyważona. Zapach kokosa jest dość intensywny i przez jakiś czas wyczuwalny na twarzy, dlatego jeżeli ktoś nie lubi, gdy kosmetyki mocno pachną, to warto mieć to na uwadze. Mnie ten zapach bardzo przypadł do gustu i uprzyjemnia stosowanie.

Jakkolwiek produkt sam w sobie jest świetny, to rzeczywiście opakowanie mogłoby być nieco lepiej wykonane, przede wszystkim mam wrażenie, że jest jakieś takie nieporęczne, pękate. No i ten aplikator... po co ;) Szkoda plastiku.

Wydaje mi się, że ten bronzer jest bardzo wydajny, bo używam już niemal dwa miesiące (choć nie codziennie), a wygląda niemal jak nietknięty :D Dlatego nie wiem, kiedy go zużyję, ale myślę, że z chęcią zakupiłabym ponownie ;)

Super

Bronzer, który nigdy nie zrobił mi plamy. Zdecydowanie wyróżniający się produkt na tle innych bronzerów dzięki swojej konsystencji. Jest bardzo miękki i aksamitny w dotyku. Na twarzy ładnie się rozprowadza, ale nie przy użyciu dołączonego pędzla. Można stworzyć naprawdę piękny efekt opalonej skóry lub takiej tylko muśnięte słońcem. Jeden z najlepszych bronzerow, które używałam. Opakowanie mogłoby być mniejsze- bardziej płaskie i bez tej gąbeczki, która jest nieprzydatna. Oprócz tego bez wad

Masełko i CUDO!

Cudo!
Posiadam odcień "Light Bronzer" i jest to rzeczywiście jasny odcień, natomiast można budowa jego intensywność. Jest odrobinkę ciepły, ale taki właśnie chciałam. Delikatnie ocieplam nim sobie policzki i boki twarzy, a dzięki temu, że daje satynowy efekt, jestem jeszcze bardziej "trójwymiarowa" ;) Jego konsystencja jest bardzo lekka i jakby maślana, po protu sunie po twarzy, nie tworząc plam i cudownie się blendując. NIE DA SIĘ zrobić nim sobie krzywdy, więc polecam go początkującym dziewczynom.
Jedyna wada to zdecydowanie zbyt mocny zapach kokosu, który zresztą utrzymuje się prawie cały dzień, a ja kokosu nie lubię...Mimo to dla tego bronzera przeboleję to jakoś ;)

Przyjemniaczek :)

Jest kilka odcieni do wyboru, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mam numer 6676E. To taki pomiędzy chłodnym, a ciepłym kolorkiem. Jestem bardzo zadowolona, bo bronzer świetnie się blenduje i znakomicie konturuje twarz. A przy tym cudownie pachnie, takim maślanym kokosem. Produkt jest wydajny. Idealnie wtapia się w skórę. Nie oksyduje. Utrzymuje się cały dzień. Ma dosyć miękką, lekko maślaną konsystencję. Bardzo przyjemnie się go używa.

Doskonały

Ulubiony od pierwszego użycia :)
Piękne i praktyczne opakowanie , kolor idealny, konsystencja kremowa i boski zapach.
Idealnie stapia się ze skóra , a kolor jest tak dobrany , że pasuje do jaśniejszej karnacji a przy ciemniejszej pięknie podkreśli opaleniznę.

Kupiony na promocji za bardzo przyzwoitą cenę .
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić - dołączony gąbko-aplikator niestety zostawia plamy i słabo rozprowadza puder więc ja nakładam szerokim pędzlem.

Najlepszy

Przeczytałam pozytywne opinie, spróbowałam i przepadłam. Bronzer, którym nie można zrobić sobie krzywdy. Nakłada się bardzo łatwo, można stopniować opaleniznę i przede wszystkim nie robi plam. Konsystencja jest lekko kremowa, zupełnie inna niż bronzery, których używałam wcześniej. Efekt to skóra muśnięta słońcem , promienna i zdrowa. Must have w mojej kosmetyczce. Dodam jeszcze, ze zapach jest intensywny. Kojarzy się z wakacjami. Jeśli ktoś lubi kokosy i pina coladę będzie przeszczęśliwy???? dołączona gąbeczka jest absolutnie do niczego. Lepiej użyć pędzla z włosiem.

niezadowalający

Kupiłam głęboki kolor bronzera. Byłem bardzo rozczarowany. To pachnie tanim plażowym zapachem. Zapach jest silny. Nie podoba mi się pomysł wcierania tego pełnego zapachu produktu po całej twarzy, ponieważ mam wrażliwą skórę. Ten przedmiot nie łączy się równomiernie. Dosłownie widzę obszary, w których zaskoczyło to dziwnie i wygląda niejednolicie. Aplikator dołączony do zestawu również nie ma sensu. Nie możesz z tym aplikować bronzera. Jeśli masz egzemę, łuszczycę, wrażliwą skórę, pomiń ten element. Nie polecam tej pozycji.