MeMeMe, Blush Me! (Rozświetlający róż do policzków)

MeMeMe, Blush Me! (Rozświetlający róż do policzków)

MeMeMe Blush Me! Blush Box - dla pięknego wykończenia. Kombinacja pudru brązującego i różu dająca naturalny efekt zdrowej i pełnej wyrazu twarzy. Ożywia cerę i nadaje jej blasku.
Może być stosowany jako rozświetlający puder na całą twarz oraz jako delikatny róż do policzków.
Róż MeMeMe Blush Me! zamknięty jest w kwadratowym, eleganckim pudełeczku z lusterkiem na wieczku, w zestawie z pędzelkiem.

Najlepszy róż jaki miałam!

Zamówiłam ten róż na stronie kosmetykomania.pl za 41.90 zł, to niemało, ale bardzo chciałam go mieć, bo firma MeMeMe ma mnóstwo świetnych produktów, a ja potrzebowałam jakiegoś różu do dziennego makijażu.

Zakochałam się w nim od pierwszego użycia! Daje efekt NATURALNIE zarumienionych policzków, pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło, bo przeważnie było widać, że różu użyłam...

Niesamowicie przyjemna, miękka konsystencja, róż łatwo się rozciera. Daje efekt zdrowo rozświetlonej cery, a kolor jest fantastyczny, będzie pasował wszystkim typom urody, a szczególnie blondynkom. Znakomity na dzień.
Słodkie opakowanie, taki kartonik z lusterkiem, a dodatkowo jest dołączony pędzelek.

W dodatku jest trwały- nie ściera się w ciągu dnia. Jest wydajny, nie pyli i nie robi placków na twarzy.

Nie mam się do czego przyczepić! MeMeMe ma masę pierwszorzędnych kosmetyków, ale ten róż to po prostu perełka! Sto razy lepszy od takich sław jak Bourjois czy Benefit (na którym zapewne jest wzorowany).

Odejmuję pół gwiazdki za dostępność wyłącznie internetową. Ale i tak uwielbiam i polecam <3

świetny

Posiadam ten róż w odcieniu koralowym. Co takiego ciekawego można o nim powiedzieć?

+ Jest mega trwały. Nawet po 12 godzinach w pracy pozostaje na policzkach. Kolor nie blednie, nie wyciera się, nie zmienia.

+ Dla mnie plus, który dla niektórych może być minusem - jest to kosmetyk, który rozświetla. Ma w sobie miliony drobinek, aczkolwiek nie są to wielkie, chamskie kawałki brokatu, tylko coś iście malutkiego, delikatnego, eleganckiego. Po nałożeniu na twarz policzki stają się jakby delikatnie nabłyszczone, nie potrzeba już kłaść żadnych rozświetlaczy. Twarz wygląda zdrowo.

+ Ten kolor, który posiadam jest przepiekny!

+ Śliczne opakowanie, przypominające to z Benefit. Lusterko w środku, a na kartoniku słodki aniołek. Do tego w środku fajny, mięciutki pędzelek, aczkolwiek wątpię by był dobry do nakładania nim własnie różu.

+/- Jest bardzo mocno napigmentowany. Bardzo. Posiadam go od prawie pół roku i nie ubyło go ani troche, ponieważ tylko dotykam go pędzlem (żadne tam tarcie) i najpierw wycieram o rękę, dopiero dotykam do twarzy. Dobrym pędzlem i wprawną ręką świetnie się nakłada, aczkolwiek kiedy się spieszymy łatwo z nim przesadzić lub zrobić plamę. I za to odejmuję pół gwiazdki. Trzeba się nauczyć go używać po prostu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie, pewnie nie zuzyję go do końca życia