AnneMarie Börlind, Rose Dew [Rosentau], Hydro Stimulant (Krem na noc)

AnneMarie Börlind, Rose Dew [Rosentau], Hydro Stimulant (Krem na noc)

Ten krem pielęgnujący intensywnie nawilża skórę nocą i jednocześnie stymuluje jej zdolność do tworzenia własnych zasobów wilgoci.
Wzmacniająca woda różana i wyszukany bukiet wyciągów z ziół oraz oleje roślinne wspierają jednocześnie potencjał wiązania wilgoci w skórze.
Specjalny kompleks witaminowy wzbogacony ginkgo pomaga skórze w jej regeneracji. Zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry ulegają wyraźnemu złagodzeniu.
Dobroczynne działanie kremu na noc przywraca skórze równowagę przynosząc jej w godzinach porannych świeżość i promienną witalność.

regenerujące, ujędrniające, nawilżające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
na noc
dojrzała, naczynkowa, odwodniona, sucha

godny polecenia

Do kremu podeszlam z pewna doza sceptycyzmu. Jednak bardzo pozytywnie jestem zaskoczona.
Popieram slowa poprzedniej rozmowczyni, efekty zauwazylam po kilku zastosowaniach.
Wspaniale ukoil moja naczynkowa cere. Co wazne to nie zapycha...Rano skora wypoczeta bez zadnych niespodzianek, nawilzona.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

świetnie nawilża

Kupiłam te kremy (na dzień i na noc) zachęcona jakością i wydajnością Purifying Care i się nie zawiodłam. Moja skóra jest świetnie nawilżona, gładka i przyjemna w dotyku, promienieje. Krem na noc ma nieco gęstszą i cięższą konsystencję niż krem na dzień, dobrze się wchłania, ma przyjemny różany zapach. Jest bardzo wydajny. Używam od krótkiego czasu, a już wyraźnie widzę efekty.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 50ml