Radox, Shower Gel (Żel pod prysznic, różne rodzaje)

Radox, Shower Gel (Żel pod prysznic, różne rodzaje)

Znana na świecie marka Radox to ekspert w starannym dobieraniu i łączeniu aktywnych naturalnych składników, który od ponad 100 lat z pasją tworzy produkty do mycia ciała.
Oferuje szeroką gamę zapachów żeli:
- Eastern Spirit - ożywcze doznanie dla ciała i zmysłów dzięki zapachowi orientalnego kwiatu lotosu i płatków pomarańczy,
- Relax - relaksujące połączenie lawendy i lilii wodnej. Zapach lawendy odpręża i relaksuje, a lilia wodna, która jest symbolem spokoju, ukoi zmysły po długim i ciężkim dniu,
- Soothe - rozpieszczające połączenie wanilii i imbiru. Wanilia odpręża i niweluje stres, a także rozpieszcza zmysły dzięki smakowitemu i słodkiemu zapachowi, natomiast imbir poprawia krążenie i ma właściwości rozgrzewające,
- Invigorate - energetyzujące połączenie świeżej mięty i olejku cytrynowego,
- Stimulate - pobudzające połączenie czarnego pieprzu i żeń - szenia,
- Refresh - orzeźwiające połączenie eukaliptusa i olejków cytrusowych,
- Radox For Men - orzeźwiający męski zapach na dobry początek dnia.
Radox Invigorate, Refresh, For Men to produkty 2w1 - żel pod prysznic i szampon.

Ciekawy

Żel od radox Brazylian fusion ma przede wszystkim ciekawy zapach. Niby owocowy ale wyczuwalne są inne zapachy. Bardzo dobrze się pieni i pozostawia gładką skórę.
Myślę że fajny i godny wypróbowania.

plus za zapach

Żel wyróżnia się bardzo trwałym zapachem, miałam 2 i oba długo utrzymywały się na skórze po myciu. poza tym właściwości przeciętne, ale na dobrym poziomie - pieni się dość dobrze, ale może lekko wysuszać suchą skórę. Butelka bardzo wygodna, używam jej przelewając inne żele, tak spodobało mi się wieszanie jej pod prysznicem. Żele Radox nie są bardzo łatwo dostępne, chyba tylko w rossmannie.

Ciekawy żel.

Żel zainteresował mnie w sklepie, ponieważ kusił swoim wyglądem i nietypowym zapachem. W rzeczywistości, opakowanie ma kolor pudrowego różu, za którym ostatnio szaleję - musiał być mój.
Jak wspomniałam, zapach jest bardzo ciekawy, dość intensywny. Czuć w nim jagody acai. Glinka raczej zapachu nie ma, aczkolwiek może gra swoją w role w tym, że żel jest lekko mętny w kolorze. Zapach nie zostaje na skórze po prysznicu.
Żel nakłada się dobrze, nie pieni się jakoś mega aczkolwiek jest wydajny i czuć, że skóra po użyciu jest czyściutka.
Żel jak inne żele Radox wyposażony jest w haczyk, który można użyć do powieszenia buteleczki pod prysznicem. Bardzo fajna sprawa - u mnie pod prysznicem miejsca na kosmetyki stojące już brakuje. Buteleczkę stawia się/wiesza korkiem do dołu, tak więc kosmetyk swobodnie spływa dzięki czemu można wykorzystać produkt do końca. Dziurka przez którą wypływa żel jest zabezpieczona gumeczką, która pomaga w dozowaniu kosmetyku - samo nie wypłynie nic.

Uwielbiam!

Żel ma świetną konsystencję. dobrze się pieni i myje skórę. Nie wysusza mojej delikatnej skóry ani nie podrażnia. Ma przecudowny zapach, który utrzymuje się także po wyjściu spod prysznica. Ma bardzo wygodne opakowanie, które można również wieszać. Jest wydajny i niedrogi. Warto wypróbować, bo to niby zwykły żel a daje tyle przyjemności.

Radox.

Kupiłam ostatnio dwa rodzaje tego żelu pod prysznic i jestem nim bardzo zadowolona. Posiada bardzo ładne zapachy, które utrzymują się długo na skórze. Bardzo fajnie się rozprowadza na ciele. Bardzo dobrze się pieni i spłukuje a do tego ma wygodne opakowanie. Co więcej jego cena jest bardzo przystępna. Naprawdę jestem zadowolona z tych żelów.

Delikatny zapach

Po raz pierwszy mam żel tej marki. Żel to kosmetyk codziennego użytku i przy wyborze żeli zwracam uwagę na zapach. Wśród wielu wariantów zapachowych wybrałam ten, gdyż posiada ładny i bardzo delikatny zapach- rumianek plus olej jojoba.
Plusy:
- ciekawe opakowanie, wygodne pod prysznicem,
- kremowa konsystencja,
- delikatny zapach, nie pozostaje na skórze,
- dobrze się pieni i dobrze spłukuje,
- nie wysusza i nie podrażnia
- wydajny, nałożony na gąbkę tworzy aksamitna pianę, wystarczy niewielka ilość na umycie ciała,
- tani, kupiony w promocji .
Ten wariant zapachowy polubiłam, skuszę się na inne wersje.

Każdy inny

MAM PRZESUSZAJĄCĄ SIĘ SKÓRĘ CIAŁA

Posiadam 2 wersje: czarny pieprz&żeń-szeń (czerwony) oraz cytryna z miętą(niebieski). Każdy z nich ma inną konsystencję.

WERSJA CZERWONA:
Bardzo mocny, intensywny zapach, lekko męski. Faktycznie pobudzający, wyrywający z takiego wieczornego "otępienia" czy porannego zamulenia. Fajny po treningu, by dać sobie dodatkowego kopa bodźcami zapachowymi. Ciekawa kompozycja zapachowa jest bardzo na plus.
Konsystencję ma... żelkowatą. Jak nieco ścięta galaretka. Słabo się pieni, jest mało wydajny i bardzo brudzi wannę/prysznic na czerwono jakbyśmy padły ofiarą rzezi jak z horroru.
Trzeba się z nim nagimnastykować, wiec tej wersji raczej nie polecam. Ciekawy zapach, ale dużo babrania się z tym produktem.

WERSJA NIEBIESKA
Przyjemny, bardziej "mydlany" zapach, nie tak intensywny i pobudzający jak w wersji z czarnym pieprzem i żeń-szeniem. Bardziej był relaksujący i uspokajający, choć cytrynowo-miętowy zapach mógł nie wskazywać.
Ta wersja ma już tradycyjną konsystencję żelu pod prysznic, dobrze się pieni i jest zdecydowanie bardziej wydajny niż wersja czerwona.

OBIE WERSJE mają wielki plus za to, że nie powodują wysuszenia skóry. Każdy z nich jest zupełnie inny, ale w tej kwestii pozostają niezmienne - są łagodne dla skóry.

Polecam wypróbować dla połączeń zapachowych (szczególnie wersję z czarnym pieprzem&żeń-szeniem). :>

Bardzo przyjemny :)

Uwielbiam żele pod prysznic, musze przyznać i lubię je też testować i kupować coraz to różne i nowsze wersje :D Kilka wariantow zapachowych Radoxa tez przewinelo sie przez moja lazienke ok. 4. Wszystkie byly swietnie.

+ mocny zapach utrzymujacy sie do kilku godzin na skorze
+ zapoach niedrazniacy, przyjemny
+ nie podraznia
+ nie uczula
+ co najwazniejsze - nie wysusza skory
+ dobrze sie pieni
+ wydajny - wystarczy niewielka ilosc
+ ladny design i butelka
+ tani

Ilość zużytych opakowań: ok. 4 całych

Świetny

Miałam cytrusowo - miętowy. Wybrałam przez wzgląd na... kolor :) Zaskoczył mnie orzeźwiający, mocny zapach. Konsystencja bradzo fajna- żel berdzo kremowy acz gęsty. Nie przesusza, nie podrażnia. Genialny.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Jego atutem jest piękny zapach

Po żel Radox (wariant Soothe o "rozpieszczającym połączeniu zapachu wanilii i imbiru, jak go określa producent ";)) sięgam co jakiś czas właśnie z uwagi na jego przyjemną woń, która umila prysznic.
Żel ma dobrą, całkiem gęstą konsystencję i ładnie się pieni, dzięki czemu nie trzeba wiele, by od stóp po szyję się nim namydlić. Bez zarzutu usuwa całodzienne "zmęczenie" i dobrze się spłukuje. Jego dostępność i cena również nie wymagają uwag.
Jedyne, do czego można by się przyczepić, to że skóra po umyciu wydaje mi się lekko ściągnięta, wobec czego nie jestem w stanie obyć się bez nałożenia nań balsamu do ciała.
Najlepiej by było, gdyby Radox wprowadził na rynek linię kosmetyków pielęgnacyjnych odpowiadających zapachem produktom myjącym i byłby komplet. A że tak nie jest, w pojedynkę zasługuje na mocne 3+ :)

bardzo przeciętny

Kupiłam z ciekawości nigdy nie miałam żelu Radox .Była przecena w SP kosztował mnie 3,60 zł .Była wersji Relax i Soothe (którą wybrałam)

plusy
- ciekawe opakowanie
- nie podrażnia
- cena

minusy
- dziwny zapach ,jakiś taki chemiczny
- trochę wysusza skórę
- słaba wydajność

Zaczęłam używać go do depilacji nóg zamiast do mycia.Kiepski nie wrócę już dp radoxa

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

zapach genialny !!!

Byłam szczęśliwą współposiadaczką wersji żel + szampon o zapachu cytryny i zielonej herbaty.

Nie wiem, czemu produkt ten rekomendowany jest dla mężczyzn. Używałam go od czasu do czasu i byłam bardzo zadowolona. Efekty jako takie nie miały dla mnie znaczenia. Bo czegoż można oczekiwać od żelu pod prysznic. Ma myć i pachnieć. I w zasadzie tylko dla zapachu oceniam ten produkt. Pachnie genialnie!!!! Świeżo, nie natrętnie, nie męsko. Właśnie tak jak wyobrażam sobie połączenie zielonej herbaty i cytryny. Woń nie znika od razu, ale otula subtelnym obłokiem jeszcze przez jakiś czas. I chce się go używać ponownie i ponownie.

Nie stosowałam tego produktu jako szamponu. Wyłącznie jako żel pod prysznic. Wystarczy naprawdę kropla i pieni się znakomicie.

No i to opakowanie, z haczykiem. Do opatentowania :)))

Używam tego produktu od: sporoadycznie