The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic)

The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic)

Delikatnie oczyszczaj suchą skórę za pomocą kojącego kremowego żelu pod prysznic Awokado, który nie pozostawia na ciele poczucia suchości.

Wykąp się w intensywnie pieniącym się kremie pod prysznic. Pozwól bąbelkom delikatnie oczyścić, zmiękczyć i ukoić suchą, napiętą skórę, pozostawiając ją jedwabistą i nawilżoną.

Ten żel pod prysznic pozostawia na skórze kremowy, świeży, zielony zapach, z nutami migdałów, jabłka, awokado oraz kojącego mleka kokosowego i wanilii.

Krem pod prysznic składa się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym odżywczego oleju z awokado hass pochodzącego ze zrównoważonych źródeł z Limpopo i Kwazulu-Natal w RPA.

+ Pieniący się kremowy żel pod prysznic
+ Idealny dla skóry suchej
+ Pozostawia skórę miękką i nawilżoną
+ Orzeźwiający, kremowy, zielony zapach
+ Wykonany w 95% ze składników pochodzenia naturalnego
+ wegański

w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua/Water/Eau, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coco-Glucoside, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Gluconate, Denatonium Benzoate, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

przyjemne nawilżenie

Żel ma dość rzadką, kremową konsystencję. Pieni się średnio, ale mimo to dobrze oczyszcza skórę, pozostawiając ją odczuwalnie nawilżoną, przyjemną w dotyku i cudownie pachnącą.
Redukuje przesuszenie, niweluje uczucie "ściągnięcia", jest łagodny wobec podrażnień.
Jestem bardzo zadowolona z jego delikatnego, ale jednocześnie skutecznego działania, więc na pewno co jakiś czas będę po niego sięgać.

Żel pod prysznic

Kremowy żel pod prysznic Awokado delikatnie myje i nawilża skórę . Ma bardzo charakterystyczny zapach , który nie każdemu przypadku do gustu . Produkt zawiera 95 % naturalnych składników . Opakowanie jest ładne.

Fajny ten żel

W oczy rzuca się fajna, poręczna buteleczka. Idelana na wyjazd moim zdaniem.
Żel jest sam w sobie sztosem. Fajna, gestawa konsystencja. Ma delikatny zapach co uważam jest na wielki plus.
Skóra jest po nim nawilżona, delikatna w dotyku.

Moim zdaniem żel jest warty polecenia. Nadaje się do skóry suchej.

Bardzo dobry żel pod prysznic

Żel pod prysznic Awokado dobrze się pieni, ma lekką, kremową konsystencję, nawilża skórę i przyjemnie pachnie. Opakowanie jest wygodne w użyciu, choć mogłoby mieć większą pojemność.

Delikatny ale skuteczny i wydajny!

Delikatny ale skuteczny i wydajny! Dokładnie myje nawet duże zabrudzenia po pracach w jesiennym ogrodzie. Delikatnie i subtelnie pachnie. Świetnie nawilża nawet tak wrażliwą i suchą 45 letnią skórę. Pozostawia skórę miękką i odświeżoną na długi okres czasu. Naprawdę jestem mega zadowolona.

Balsam dla skóry

The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic), to cud nad żelami do mycia ciała, i gdybym z początku nie wiedziała, że jest to żel pod prysznic byłabym pewna, że to po prostu balsam do ciała, który aplikuje się na skórę właśnie po umyciu.

Oczyszcza skórę delikatnie nie podrażniając przy tym bariery ochronnej naskórka. Pozbyłam się zaczerwień i plam, które miałam po myciu zwykłym żelem pod prysznic.

Opakowanie ma świetną fakturę, a dokładnie mówiąc to etykieta, a zapach jest delikatny i bardzo kojący.

Żel prawie jak krem :)

Produkty The Body Shop otrzymałam w ramach testu Wizaż za co dziękuję bo bardzo chciałam przetestować ten duet. Żel jest w niewielkim opakowaniu 250 ml. Podoba mi się opakowanie ze względu na kolor zieleni i motyw awokado,które swoją drogą bardzo lubię. Żel ma dość gęstą konsystencję co mnie bardzo zaskoczyło bo do tej pory nigdy się z takim nie spotkałam. Kolor jest biały. Wybierając żel pod prysznic kieruję się przede wszystkim opiniami w internecie oraz działaniem nawilżającym bo moja skóra ma ogromny problem żeby być nawodnioną przez więcej niż kilka godzin. Żel nie pieni się jakoś mocno i nie było potrzeby użyć go w większej ilości - jest całkiem wydajny. Co mnie urzekło to zapach - nie bardzo wiedziałam jak sobie wyobrazić awokado zamknięte w butelce ale jeżeli tak to wygląda to jestem na tak !
Po pierwszym umyciu nie czułam spektakularnej zmiany ale już kolejne użycie produktu sprawiło,że skóra była bardziej miękka. Co ważne dla mnie nie pojawiło się żadne uczulenie czy zaczerwienienie skóry. W połączeniu z masłem żel daje świetny efekt bo sam bardziej przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Sprawdziłam też skład i wygląda w porządku - mam nadzieję,że więcej producentów pójdzie w tą stronę. Normalna cena z tego co sprawdziłam wynosi ok. 30 zł ale myślę,że warto skusić się na zakup bo dla mnie był to pierwszy od niepamiętnych czasów żel,który nie wysuszył mi skóry. Produkt spełnił moje oczekiwania i liczę,że z tej serii pojawi się jeszcze więcej nowości.

Bardzo dobry!

Bardzo fajny żel pod prysznic. Ma kremową konsystencję, łatwo się go rozprowadza po skórze. Doskonale oczyszcza. Wprowadza do łazienki subtelny zapach awokado, co jest bardzo przyjemne. Nie wysusza skóry i pozostawia ją wypielęgnowaną i doskonale nawilżoną. Skóra jest po nim miękka i bardzo miła w dotyku. Polecam!

Nie tylko odświeża i myje, ale i pielęgnuje skórę

Przyznaję, że kiedy mam wybór to najchętniej sięgam po kremowe, pięknie pachnące żele pod prysznic. Z ogromną uwagą sprawdzam przy tym czy nie przesuszają skóry. Jestem bowiem posiadaczką bardzo suchej, szorstkiej skóry, a przesuszenie to u mnie dość powszechny temat. Od produktu tego typu oczekuję więc, aby był niezwykle delikatny, a jednocześnie posiadał świetne właściwości myjące. Wiedziałam, że po marce The Body Shop mogę spodziewać się tylko najlepszego - i nie zawiodłam się :) Bardzo dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość przetestowania żelu pod prysznic Avocado. Poniżej moje wrażenia.

Opakowanie żelu bardzo przypadło mi do gustu - to niewielkich rozmiarów, poręczna butelka w kolorze ciemnej zieleni, z przykuwającą wzrok, dopracowaną graficznie etykietą - w ogóle cała ta seria ma naprawdę ładne opakowania. Etykieta poza przyjemną grafiką charakteryzuje się również ciekawą szorstkością w dotyku, coś rzadko spotykanego. Z pewnością wpływa to na wygodę użycia żelu, bo ten nie wyślizguje się z rąk, nawet pod prysznicem.

Sam żel ma jasny, niemalże biały kolor oraz cudownie kremową konsystencję, bardzo treściwą, gęstą. Świetnie rozprowadza się na skórze, leciutko pieni, a do tego wszystkiego łatwo spłukuje się pod wpływem letniej lub ciepłej wody. Jego zapach bardzo przypomina masło do ciała z tej serii, ale w moim odczuciu nieco się różni - zapach żelu jest bardziej świeży, rześki, mniej słodki i mniej otulajacy. Wyraźnie wyczuwam w nim migdały, wanilię i ogórka, może delikatną nutę awokado. Dość ciekawe połączenie, ale osobiście wolę zapach masła :) Dodam również, że kosmetyk składa się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, zawiera również olej z awokado hass. Jest ponadto wegański.

Żel stosowałam codziennie, wystarczył mi na niecały miesiąc użycia. Pomimo dość gęstej konsystencji, szybko go ubywa :( Szkoda, bo bardzo przypadł mi do gustu - ma świetne właściwości myjące i odświeżające, przywraca skórze tak pożądany komfort po całym dniu. Przy tym jest niezwykle delikatny, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje szczypania urażonej maszynką do golenia skóry, nie powoduje również nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Skóra po zastosowaniu jest wyraźnie bardziej miękka i gładka, wręcz leciutko nawilżona, a jej szorstkość jest zniwelowana. To miłe zaskoczenie, bo zazwyczaj żele pod prysznic nie posiadają takich właściwości pielęgnujących. Nie przywykłam do nich :) W połączeniu z masłem, to genialny, odżywczo-nawilżający duet, który idealnie przypadnie do gustu posiadaczkom skóry suchej. Na sam koniec dodam, że żel znacznie umilał kąpiel, pozwalał odprężyć się po ciężkim dniu, mile relaksując.

Podsumowując, mamy tu cudowny, wysokiej jakości żel pod prysznic. Jego zapach bardzo umila kąpiel, w dodatku jest długo wyczuwalny na ciele. Skóra po użyciu jest aksamitnie gładka i miękka - żel nie tylko myje i odświeża, ale i pielęgnuje. Za opakowanie o pojemności 250 ml zapłacimy około 28 złotych - to dość sporo, jak na produkt który szybko się kończy. Będę wyczekiwać promocji i na pewno kupię jeszcze nie raz :) Jestem również ciekawa innych wariantów zapachowych. Bardzo Wam polecam, nie zawiedziecie się :)

Czuć nawilżenie!

Żel ten miałam przyjemność wypróbować dzięki akcji testowej prowadzonej przez Wizaż, za co dziękuję.
Produkt zamknięty jest w opakowaniu na zatrzask o estetycznej, prostej szacie graficznej. Buteleczka jest ciemna, dzięki czemu fotowrażliwe składniki naturalne są chronione. Szkoda, że pojemność to tylko 250ml - ta ilość starczyła mi dokładnie na okres testowania, czyli niespełna 3 tygodnie. Konsystencja jest gęsta, kremowa i nie przelewa się przez ręce. Kosmetyk właściwie wcale się nie pieni i tworzy na skórze śliski film, więc trzeba poświęcić trochę więcej czasu, by go zmyć. Zapach jest bardzo intensywny, ciężko go do czegokolwiek porównać, ale po kąpieli pachnie cała łazienka. Osobiście wolałabym, żeby to był jakiś cytrusowy albo czekoladowy aromat, obecna woń na początku mnie trochę zniechęciła, ale ostatecznie nos się przyzwyczaił. Kosmetyk nie wysusza ani nie podrażnia skóry, a wręcz daje efekt przyjemnego nawilżenia, wygładza i zmiękcza naskórek. Ogromny plus za brak mocnych detergentów w składzie, które zastąpiono lżejszą ich wersją. Dodatkowym walorem jest olej z awokado o działaniu natłuszczającym, odżywczym i ochronnym. Poza tym w INCI nie ma żadnych kontrowersyjnych i potencjalnie szkodliwych składników, co jeśli chodzi o produkty do kąpieli jest dość rzadkie. Gdyby wymienić zapach i zwiększyć pojemność/zmniejszyć cenę, byłby to kosmetyk idealny!

Mięciutki

Przez przypadek wyjechałam na tydzien zapomniawszy balsamu do ciała, ale na szczęście nie zapomniałam tego żelu. Przy okazji mogłam sprawdzić czy faktycznie działa tak jak obiecuje producent, bo po umyciu się nim nie nakładałam już nic nawilżającego na ciało i faktycznie, żel nic a nic nie wysusza, skóra jest gładka i nawilżona choć naprawdę, nigdy nie oczekiwałam tego od produktów myjących.
Podsumowując:
- dobra konsystencja-, jest wydajny
- pięknie pachnie
- skutecznie myje
- naprawdę nawilża!

Oczyszczanie z przyjemnoscia

Zapach delikatny, konsystencja delikatna. Produkt pięknie ie się rozprowadza. Do tego jest bardzo wydajny. Opakowanie bardzo przyjemne-ciejawa szata graficzna-nie pozwala o sobie zapomnieć.
Pieniący się kremowy żel pod prysznic. Idealny dla skóry suchej. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Orzeźwiający, kremowy, zielony zapach. Wykonany w 95% ze składników pochodzenia naturalnego wegański.