Ziaja, Oliwkowa, Naturalne mleczko do demakijażu oczu i oczyszczania twarzy (stara wersja)

Delikatne mleczko do demakijażu twarzy i oczu z naturalnym olejem oliwkowym polecane do codziennego demakijażu i oczyszczania każdego rodzaju skóry.
Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Potrzeba dużo cierpliwości, żeby wykonać nim demakijaż

Prosta szata graficzna, która niespecjalnie przypadła mi do gustu, ale nie przekreślam produktu przez sam wygląd opakowania. Ciężko otrzymać tyle mleczka ile się potrzebuje. Mi zwykle wychodziło za dużo, ale nadmiar dzieliłam już na kolejne waciki.
Lekka, kremowa konsystencja. Zapach nie porywa ani nie odrzuca.
Zmycie tym mleczkiem makijażu to naprawdę długa droga. Przytrzymanie wacika w okolicy oczu, aby zmyć tusz do rzęs nic nie daje, trzeba po prostu pocierać, aby wykonać demakijaz oczu. Na dokładny demakijaż twarzy potrzeba wielu wacików. To nie dla mnie. Wolę wykonać demakijaż szybciej i z lepszymi skutkami. Jestem zwolenniczką olejków do twarzy, chciałam sprobowac czegoś nowego, ale jak widać niepotrzebnie. Mojej tłustej cerze nie wyrzadził krzywdy, ale ze względu na wyżej opisane minusy nie wrócę do niego.

Dobre

Butelka poręczna, wygodnie się używa. Zapach ładny, delikatny. Delikatnie oczyszcza twarz, dobre dla skóry suchej, bo nie wysusza jej dodatkowo. Mleczko dobre dla mało wymagających.

Dramat

Używałam tego mleczko jakoś od 3msc i od miesiąca miałam podrażnione oczy, suche, zaczerwienione; skóra się łuszczyla. Zastanawiałam się od czego to może być po skończonym opakowaniu Ziaji problem odszedł w zapomnienie. Kategorycznie nie polecam i nie kupię ponownie.

bardzo dobre mleczko

Jeden z moich ulubionych kosmetyków do demakijażu. Trafiłam na nie kompletnie przypadkowo i nie żałuję. Opakowanie nie jest ani plusem, ani minusem - z jednej strony jest duże i ciężko je wziąć ze sobą, z drugiej - ma fajny i wygodny kształt.

Łagodny demakijaż

Postanowiłam wyposażyć się w kosmetyk do demakijażu, do którego nie trzeba używać płatków kosmetycznych i pocierać nimi delikatnej skóry wokół oczu. Padło na oliwkowe mleczko z Ziaji i jestem zadowolona.

Mleczko ma rzadką, nietłustą konsystencję oraz delikatny zapach, typowy dla kosmetyków oliwkowych.
Nie muszę zużywać dużej jego ilości, żeby wykonać dobry demakijaż. Do demakijażu oczu starczają mi zaledwie dwie kropelki. Nanoszę taką ilość na zwilżone rzęsy, chwilę myję palcami i spłukuję. Potem myję resztę twarzy.
Mleczko lekko nawilża. Pozostawia na skórze dziwny film, po którym krople wody spływają jak po jakimś wosku. Mi to nie przeszkadza, bo i tak dodatkowo myję twarz żelem.

Buteleczka jest poręczna i wygodnie wydobywa się z niej kosmetyk.

ulubieniec

miałam kilka preparatów do demakijażu jednak te z ziaji sa moim zdaniem najlepsze :)
delikatna kremowa konsystencja o delikatnym zapachu fajnie zmywa nawet trudny makijaż :)

Bardzo fajny

Ten produkt używam jako pierwszy do zmywania makijazu , usuwa on ta pierwsza, najcięższa warstwę z wyjątkiem oczu . Dodatkowym atutem jest to, ze przy demakijażu delikatnie natłuszcza skore . Produkt kupuje i będę kupować ponieważ jest bardzo dobry . Aczkolwiek w moim przypadku nie stosuje go w demakijażu oczu ponieważ moje oczy go nie tolerują (strasznie łzawią )

Warto

Kupiłam ostatnio w drogerii, bo szukałam czegoś w miarę taniego do demakijażu. Choć miłośniczką firmy nie jestem (za taką ocenę nie da się wyprodukować produktów naturalnych i nieszkodliwych), to kiedyś już miałam jego mleczko do usuwania make-up'u i sprawdziło się bardzo dobrze. Sięgnęłam po to i również nie jestem rozczarowana! Delikatny zapach, nie podrażnia, a do najważniejsze świetnie usuwa nawet wodoodporny makijaż. W tym przedziale cenowym - bezkonkurencyjne.

Dobre

Mleczko ma ładny zapach, oczyszcza, usuwa makijaż, pozostawie skórę gładką i oczyszczoną. Ma ładne opakowanie i jest tanie. Za tę cenę oceniam jako dobre.

Średnie

Mleczko ma gęsta konsystencję, pięknie pachnie i delikatnie usuwa makijaż. Jest tanie i wydajne. Niestety zostawia po sobie tłustą warstwę czego bardzo nie lubię w demakijażu

Średniak

To mleczko do demakijażu ma tyle wad ile zalet. Z tych na plus - dobrze oczyszcza, jest całkiem tani i ma ładny zapach. Z wad - Zostawia tłustą warstwę, którą trzeba zmyć. Używanie produktu, przez kształt buteleczki, nie należy do najłatwiejszych. Trzeba mocno naciskać, jednak często kończy się to wylaniem zbyt dużej ilości produktu, co prowadzi do tego, że nie jest wydajny.

Ale po co?

Mleczka do demakijażu to dla mnie trochę przeżytek. Płyny micelarne są dla mojej mieszanej cery wybawieniem. Co sądzę o tym produkcie? Ziaja ma mniej i bardziej udane produkty. Toniki bardziej, reszta mniej. To mleczko podrażnia oczy, słabiutko zmywa makijaż, jest średnio wydajne, a używanie go to raczej katorga. Wobec tego nie polecam. Na plus tylko i wyłącznie cena.