KWC LogobyWIZAŻ logo
Farby do włosów

Kallos GlowFarba do włosów

4 na 52 opinie

fibrynka
    24 czerwca 2019 o 17:18
    3 / 5
    Za taką cenę nienajgorsza
    Wypolowałam w Naturze kolor 930 - blond. Nie oczekiwałam cudów za 7 zł, kupiłam dwa opakowania (włosy nieco za łopatki, ledwo starczyło), wyjściowy kolor ciemny blond, odrosty brąz, potrzebowałam czegoś na już, wątpiłam by chwyciło idealnie jak na opakowaniu - byłam świadoma, że będzie kolor ciemn iejszy Konsystencja bardzo płynna, jestem przyzwyczajona do bardziej gęstych, ale nie spływała z włosów. Za to śmierdziała, o jak ona śmierdziała. A z nią cały dzień łazienka.... Zobaczymy jak będzie z trwałością, bo na razie jestem 3 dzień po
    Zalety:
    • - idealnie zafarbował ciemne odrosty
    • - cena
    Wady:
    • - śmierdzi, straszliwie śmierdzi
    • - brak odżywki
    • - rękawiczki nie są jakieś super, ale można zawsze użyć własnych
    • - mało wydajna
    • - kiepska dostępność, stacjonarnie chyba tylko w Naturze
    Szczegóły:

priscilla
    18 grudnia 2013 o 18:59
    5 / 5
    NA PEWNO DO NIEJ WRÓCĘ :D
    Na tę farbę natrafiłam przypadkiem na Allegro i postanowiłam dać jej szansę. Stosowałam ją 2-krotnie - kolor \'czekoladowy brąz\'. + piękny kolor + od razu farbuje na taki odcień, jak trzeba + nie wymaga dodatkowych przedmiotów/naczyń, w opakowaniu jest wszystko, co potrzebne do farbowania + wydajna, mnie starczyła na włosy do łopatek + cena 5,90 zł bardzo przystępna - brak odżywki Obecnie mam w zapasach kilka innych farb, dlatego teraz z niej nie korzystam, ale z przyjemnością wrócę :). Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono