Epionce, Enriched Firming Mask (Wzbogacona maseczka ujędrniająca)

Epionce, Enriched Firming Mask (Wzbogacona maseczka ujędrniająca)

Wzbogacona maseczka ujędrniająca – Enriched Firming Mask idealna do pielęgnacji po zabiegu lub do cotygodniowego stosowania w domu. Wzbogacona maseczka ujędrniająca łagodzi, koi i ujędrnia skórę. Wpływa na rozjaśnienie skóry, zwiększa jej elastyczność jednocześnie wzmacniając naturalna barierę ochronna skóry.

ujędrniające, oczyszczające, regenerujące, nawilżające
klasyczne
w tubie
mieszana

jedyna z dwóch, jakich używam

Tak, jedna z dwóch, jakie stosuję, bo widzę jakąkolwiek różnicę.
W przypadku innych działanie jest doraźne, na drugi dzień zazwyczaj jest po sprawie. tutaj jest inaczej.
Ma postać niebieskawego, pastowatego kremu, który przy nakładaniu się momentalnie wchłania i jakby lekko zastyga.
Mam tłustą skórę, a nigdy po jej zastosowaniu się nie zapchała. Mam nawet wrażenie, że gasi w zarodku wszelkie wykwity.
Poza tym nawilża, prasuje zmarszczki, łagodzi.
Ja nakładam raz, dwa razy w tygodniu zamiast kremu na całą noc.
POLECAM!

Są maski, kremy, żele, emulsje, sera, itp. i jest Epionce

Zacznę od tego, że zmasakrowałam sobie skórę twarzy już mniejsza z tym czym, ważne do jakiego stopnia. Otóż totalnie. Ściągnęła się, stała bardzo cienka, pełna suchych, liszajowatych skórek, jakichś dziwnych wykwitów i kaszkowatych chropowatości, zaczerwieniona w przykry, plamiasty sposób – słowem – tragedia w kilku aktach. No i najgorsze, że nie mogłam tej sytuacji w żaden sposób opanować – co specyfik – to tylko gorzej i gorzej, choć siąść i płakać.

Z pomocą w postaci kosmetyków Epionce przyszła mi moja pani kosmetyczka.
Dostałam od niej próbkę – zestaw – rzeczoną maskę i barierowy krem medyczny.

Zaczęłam od 24 godzinnej kuracji maską, której użyłam w ilości mniej więcej ¾ próbki.
No i, już po tym pierwszym razie, stał się CUD. Działanie maski śmiało mogę porównać do działania leku – jest spektakularne, nieporównywalne z niczym, z czym miałam dotychczas do czynienia w obszarze kosmetyków pielęgnacyjnych (nawet z uwzględnieniem kremu do stóp Gewohl). W ciągu 10 dni odzyskałam swoją twarz, ba – jest doskonalsza, niż dobrych parę lat wcześniej, co w wieku pół wieku, ma znaczenie raczej niebagatelne. Bardzo żałuję tylko jednego, że nie zrobiłam zdjęć dokumentujących tę zmianę. Okazja była jedyna, bo teraz, kiedy znam i mam już ten produkt, nie ma szans, jak mniemam, żebym ponownie doprowadziła się do wcześniejszego stanu.

Podsumowując.

Zalety maski:
+ regeneruje i trwale odbudowuje naskórek, goi miejsca uszkodzone
+ likwiduje przebarwienia
+ nawilża, odżywia, wygładza
+ spłyca zmarszczki
+ nie zapycha, co uważam za bardzo dziwne, ponieważ ma tłustą, ciężkawą konsystencję; w mniejszej ilości dobrze się wchłania, w większej pozostawia na skórze gruby filtr
+ pięknie pachnie

Wady:
- wysoka cena (po zużyciu próbki zakupiłam maskę z rozdzielonego* zestawu – 75 ml za ponad 100 zł)

* krem w moim przypadku się niestety nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, 1 duże opakowanie w toku