SKIN79, VIP Gold, Super Plus Beblesh Balm SPF 25 PA ++ (Krem BB do cery suchej lub mieszanej)

Krem BB przeznaczony do cery suchej lub mieszanej o działaniu przeciwzmarszczkowym, wybielającym i odżywczym. Wyrównuje koloryt skóry.
Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną na poziomie SPF 25 PA++.
Zawiera arbutynę, adenozynę, złoto, kawior, olej ze słodkich migdałów, wyciąg z ryżu, słonecznika, bluszczu, zielonej herbaty, portulaki oraz alg Centella asiatica.

kremy BB i CC
Krycie
lekkie
w tubce

Uwielbiam!

Co tu dużo pisać - dla mojej mieszanej skóry - zimą bardziej suchej, z suchymi skórkami ale świecącej się, latem bardziej tłustej na całej płaszczyźnie, ten krem jest rewelacyjny! Pięknie się rozprowadza, idealny odcień - jeszcze nie udało mi się spotkać podkładu w takim odcieniu, ale odkąd mam ten krem nie szukam podkładu :-). I najważniejsza zaleta - NIE PODKREŚLA PORÓW! Odkąd w czasie 2 ciąż oraz urlopów macierzyńskich przestałam się malować zaczęłam dostrzegać jak bardzo podkłady podkreślają mi pory - wcześniej malując się codziennie jakoś tego nie widziałam. Po powrocie do pracy zaczęło mi to przeszkadzać - jakiegokolwiek podkładu bym nie użyła, kropki na twarzy widoczne. Tutaj tego nie ma! Wręcz przeciwne ten krem jakby je ukrywa a twarz robi się jak u porcelanowej laleczki :-). MAGIA! :-) Wszystkie podkładu odeszły w kąt. Używam go codziennie w porannym pośpiechu nie mając czasu na pełny makijaż: nakładam ten krem, lekko go przypudrowuję albo nie -zależy od stanu skóry w danym okresie, odrobinę bronzera na policzki, tusz do rzęs, podkreślam brwi, pomadka ochronna na usta lub w pośpiechu w pędzie do garażu po samochód jakiś błyszczyk i jestem gotowa :-). Ten krem robi wszystko :-).
Komu polecam?
Osobom z suchą skórą lub z odwodnioną (tak jak moja jest odwodniona ale po pewnym czasie w ciągu dnia się wyświeca - trudna w pielęgnacji). Wydaje mi się, że może się nie sprawdzić u osób z naprawdę tłustą cerą i mogą na niego narzekać osoby z dużymi zmianami trądzikowymi lub plamami pigmentacyjnymi, jeżeli zależy im na mocnym kryciu. Dla mnie ten krem jest wystarczająco kryjący, ale wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania w tym względzie. Nie należy do super lekkich kremów. Konsystencję ma raczej gęstą i kremową ale nie tłustą. Ze swojej strony polecam przynajmniej wypróbować jeżeli odcień Wam odpowiada. Mam zamiar zrobić przesiew w toaletce i zostawić tylko 1-2 podkłady na większe wyjście, bo nie ma sensu trzymać ich więcej ponieważ większych wyjść mam jak na lekarstwo,a na co dzień i na wyjścia, kiedy nie mam czasu na dłuższe posiedzenie przy lusterku, ten krem jest idealny, bo choćbym go dokładnie nie roztarła na żuchwie, to i tak mi się nie odznacza! IDEAŁ! PO PROSTU IDEAŁ! :-)

Super

Jest to krem BB  z potrójną funkcją działania, który wyrównuje koloryt skóry i idealnie stapia się z cerą. Super jest dla mnie to, że krem zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną i pielęgnuje skórę dzięki aktywnym składnikom, które ma w składzie np. złoto i kawior, które przyspieszają regenerację komórek.
Kawior  przywraca cerze jędrność, napięcie, elastyczność i gęstość. Dodatkowo odżywia ją, koryguje zmarszczki oraz zapewnia gładkość i promienny blask.
Krem jest mega wydajny. Nie potrzeba dużej ilości, żeby ładnie pokryć twarz. Jest dość treściwy. W konsystencji bardziej przypomina podkład niż krem bb. Kolor w złotym opakowaniu (są 3 kolory) jest to naturalny beż.
Krem zapewnia dobre krycie, nie tworzy przy tym efektu maski i na buzi ładnie się prezentuje.
Polecam.

VIP Gold

Krem BB jest dostępny w formie miniaturki i właśnie w takiej formie miałam okazję go testować. Przetestowałam już 4 wersje kremów od Skin79 i muszę przyznać, że wersja VIP Gold chyba najbardziej przypadła mi do gustu.
Kolor jest jasny, ale ziemisty. Ładnie dopasowuje się do cery i tylko minimalnie różni się od koloru mojej skóry, który jest bardziej żółty. Krem BB jest gęsty i lepki, dlatego podczas nakładania trzeba uważać, żeby nie zabrać krycia i koniecznie wszystko zapudrować. A krycie ma lekkie - scala koloryt cery, ale bardzo delikatnie przykrywa niedoskonałości, które przebijają na szaro.
Krem nie wchodzi w pory, wygląda naturalnie na twarzy i jest niewyczuwalny. Wyświeca się po około 5/6 godzinach, ale nadal wygląda ładnie i naturalnie. Daje wrażenie makijażu no makeup i z wszystkich dostępnych wersji jakie testowałam wygląda najlepiej jeśli przymniemy oko na krycie. Nie waży się, nie ciastkuje.

Dobry BB, jak ktoś lubi ziemiste odcienie

Od skin79 zaczęłam moją przygodę z koreańskimi BB. Najpierw zamówiłam próbki, potem na promocji zdecydowałam się na VIP Gold. Ponieważ miałam porównanie z kilkoma europejskimi kremami bb, to ten od Skin79 wydał mi się wówczas cudowny. Jest lekki, prawie nieodczuwalny na skórze, łatwo się rozsmarowuje i wtapia. Odcień pasował mi najbardziej ze wszystkich, których próbki miałam (gold, orange, green, pink), ale nadal był dla mnie zbyt jasny i zbyt ziemisty. Ponieważ używam do niego pudru transparentnego, to kolor zostawał, jaki był. Dopiero po kilku pytaniach czy przypadkiem nie mam anemii, zorientowałam się, że może coś jest nie tak ;). Z wad, których w swoim zachwycie na początku nie dostrzegałam - krem ściera się po kilku godzinach, zwłaszcza na nosie i w okolicy oraz na czole.
Jeśli chodzi o jakąś pielęgnację, to szczerze nie zauważyłam różnicy - ani na plus ani na minus. Skóra po nim zdaje się być lekko nawilżona i świeższa, ale u mnie efekt znikał wraz z dokonanym demakijażem.
Po czasie, gdy poznałam też inne koreańskie BB, to zachwyt zniknął, chociaż z sentymentu dam 4 gwiazdki, a nie 3. Nawet w promocji(kupiłam za około 50 zł.) cena jest dla mnie wygórowana. Można kupić taniej lepsze kremy BB. Także - mimo sentymentu, już do niego nie wrócę.

Najlepszy wśród kremów BB od Skin79

Skuszona opowieściami o azjatyckiej pielęgnacji skusiłam się na kremy BB od Skin79. Wybrałam wersję trzech mini kremów by przetestować każdy z nich. Ten złoty okazał się dla mnie najlepszy. Ma naprawdę dobre krycie. Posiadam na twarzy przebarwienia i niedoskonałości, które ładnie je przykrył. Kolor jest neutralny i dopasowuje się do reszty twarzy. Nie zapycha mnie w przeciwieństwie do pomarańczowego i różowego kremu tej firmy. Niestety nie wytrzymuje całego dnia, dlatego pewnie dalej będę szukała swojego ideału.

Kupiłam małe opakowanie na promocji w celu przetestowania.
Krem ma ziarnisty odcień, który po nałożeniu na buzię dostosowuje się do kolorytu cery. Konsystencję ma gęstą, zwartą, która nie spływa z twarzy. Jako, że jest to krem, nawilża i nie zapycha cery. Krem nakładany gąbką nie odznacza się nawet w minimalnym stopniu.Jednakże krycie nie ma żadnego. Nakładam dwie warstwy, aby uzyskać chociażby minimalne krycie jakiego potrzebuje. Niestety w porównaniu do innych kremów BB, które są tańsze to ten wypadł bardzo źle. Nie polecam.

Rozczarowanie

Zakupiłam trio BB kremów - różowy, pomarańczowy i złoty. Recenzowany złoty jest zdecydowanie najsłabszy z całej trójki. Odcień jak dla mnie ziemisto - pomarańczowy. Nie nada się dla bladolicych, odcina się na szyi i na linii włosów, robi plamy. Trzeba się namęczyć, żeby makijaż wyglądał w miarę naturalnie. Posiada też najmniejsze krycie, nałożony w podobnej ilości jak inne kemy BB daje praktycznie zerowe krycie, co wpływa negatywie na wydajność. Nawet przy kilku warstwach nie radzi sobie dobrze z przebarwieniami i zaczerwienieniami. Szybko się wyświeca i ściera, pod wieczór praktycznie nie zostaje nic z porannego makijażu. Dobrze się rozprowadza na skórze, posiada kremową, zwartą konsystencję. Nie zauważyłam wysuszenia czy zapchania porów, a mam do tego tendencję.
Cena jest dość wysoka, jak na tą jakość zdecydowanie przepłacamy.
Opakowanie w mini wersji poręczne i wygodne na podróż.

Używa produktu od: próbka

Uratował mój makijaż zimą :)

Jeszcze latem dostałam małą wersję tego kremu BB od mamy. Na początku przeraził mnie jego kolor... jasny i dość ziemisty. Krem jest bardzo gęsty, co również wzbudzało mój niepokój. Palcami rozprowadza się trochę opornie. Pierwsza próba nie należała do udanych. Od tamtej pory produkt leżał nieużywany w kosmetyczce. Zimą moja cera jest okropnie sucha, a każdy podkład dodatkowo to podkreśla. Skóra jest ściągnięta, w niektórych miejscach się łuszczy, częściej pojawiają się niedoskonałości. Zdesperowana sięgnęłam po ten krem BB. I to był strzał w dziesiątkę! Okazał się niezastąpiony. Skóra wygląda na gładką, bardziej nawilżoną, niedoskonałości są lekko przykryte... Nie podkreśla suchych skórek! Odstawiłam wszystkie podkłady, aktualnie tylko ten krem BB wygląda dobrze na mojej skórze. Aplikuję go gąbeczką blend it oraz lekko przypudrowuję. Wówczas krem utrzymuje się na mojej skórze bardzo dobrze. Pod spód polecam LEKKI krem. Mój największy zarzut dotyczy koloru, dlatego zdecydowałam się przetestować również wersję pomarańczową. Mimo, że produkt posiada kilka minusów, według mnie zasługuje na najwyższą ocenę. Bardzo polecam osobom z cerą wrażliwą lub suchą :).

Zakochałam się

To jest jakiś cud, że trafiłam na ten krem., po prostu z czystej ciekawości zamówiłam go w firmowym sklepie. Jestem po trzydziestce i mam cerę suchą i dojrzałą. Zakochałam się w nim od pierwszej aplikacji , od chwili kiedy po raz pierwszy zaczęłam go rozsmarowywać na mej twarzy. Jak czysty aksamit, jedwab i wszystko co najlepsze.
Poczułam natychmiastową ulgę na mej twarzy. Moja skóra tego potrzebowała od dawna. Żaden krem nie zdziałał takich cudów z moją cerą. Od razu stała się dogłębnie nawilżona ( naprawdę to poczułam ), napięta i aksamitnie gładka jak pupcia niemowlaka. Krem kupiłam kilka dni temu i po każdym nałożeniu co chwila błądzę palcami po twarzy z niedowierzaniem jak moja cera może być tak cudowna w dotyku , i aby znów i znów ją poczuć, co sprawia mi niesamowitą przyjemność. Jeśli chodzi o odcień to mi pasuje, jasny beż z domieszką różu. Efekt wizualny na skórze jest glow -taki jak lubię , krycie lekkie co też mi odpowiada. Skóra wygląda świeżo, promiennie i zdecydowanie młodziej . Nie nakładam pudru , gdyż to zabiłoby wszystko co kocham w tym kremie. Mimo to efekt utrzymuje się na mojej skórze wiele godzin. Zapach nie zachwyca, ale też nie odrzuca, taki przeciętny, ale tu nie o niego chodzi. Uwielbiam ten krem i nie mam ochoty zamieniać go na żaden inny. Przed nim próbowałam tego bb ze ślimaka, ale koszmarnie obszedł się z moją cerą : podkreślił mi zmarszczki i przesuszył skórę
( a przecież miało być na odwrót )-nie polecam. Gold jest dla mnie numerem 1.

według mnie najlepszy od skin79

Testowałam już kilka kremów bb od skin79 i innych firm, jak na razie od kilku miesięcy używam tylko tego - na początku kupowałam próbki, ostatnio zdecydowałam się zakupić duże opakowanie. Krem jest lekki, ale ma przyzwoite krycie. Nie zapycha mnie w przeciwieństwie do pomarańczowego kremu tej firmy. Ma całkiem neutralny odcień, nie jest zbyt jasny, na początku wydaje się być trochę ziemisty, ale potem dopasowuje się do reszty twarzy. Jest całkiem trwały, ale nie wytrzymuje całego dnia. Raczej nie zostanę z nim na stałe i dalej szukam idealnego kremu bb, ale ten jest zdecydowanie na plus i pewnie będę do niego wracać

popsuł się...

To moje 7-8 opakowanie tego kremu i z przykrością stwierdzam że coś przy nim majstrowali bo mam wrażenie jakbym używała totalnie innego produktu-zaznaczam że zawsze kupuję tylko ze sprawdzonych źródeł -żadne allegro itp.
Pierwsze kilka opakowań to istna bajka. Świetna, bogata, kremowa konsystencja która sunęła jak masełko po twarzy. Był mega wydajny i super się rozprowadzał palcami. Używałam go bardzo namiętnie i to dzień dnia. Nie było wyprysku, blizny, przebarwienia z którym by sobie nie poradził. Fakt faktem kolor trochę szary, ziemisty ale wtedy mi to odpowiadało bo zawsze kupowałam za jasne podkłady. Twarz się świeciła jak bombeczka ale mi to nie przeszkadzało. Pewnie gdybym go przypudrowywała trzymałby się jeszcze lepiej (choć i tak było dobrze) i dawał bardziej ujarzmiony efekt glow. Bardzo dobrze nawilżał skórę, leczył ranki i przebarwienia. To był mój must have- zawsze miałam jeden w zapasie. Ten który kupiłam ostatnio to jakby innym produkt- rzadki, zero krycia i nawet delikatnie inny zapach. Jest STRASZNY.

HIT!

Tego lata postanowiłam nie nakładać żadnych podkładów, no chyba, że miałby to być krem BB. Jak postanowiłam tak zrobiłam. Zakupiłam próbki i padło na Gold. Strzał w 10! Długo nie byłam tak zadowolona z jakiegokolwiek podkładu jak z tego kremu BB. Nie sądziłam, że ma takie krycie (nie wymagam dużego). Wtapia się w skórę i po dokładnym nałożeniu w ogóle go nie widać. Ja zawsze muszę mieć pewność, że podkład czy jak w tym przypadku krem BB mi nie spłynie, utrwalam pudrem. Testowałam na różne sposoby z kremem nawilżającym, bez kremu a także z różnymi bazami. Mimo, iż jest to krem mimo wszystko muszę nałożyć pod niego swój krem nawilżający. Nic się nie dzieje, nie roluje i co tam jeszcze złego by mógł zrobić - to to NIE. Sprawdza się idealnie zwłaszcza na lato. Konsystencja można stwierdzić, że gęsta, nie spływa. O wszystkich moich podkładach zapomniałam. Jest godny polecenia, a jak wiadomo są próbki więc czemu by nie skorzystać? A może jednak okaże się dobrym zamiennikiem lekkiego podkładu.