Bioliq, Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat zawiera ekstrakty z korzenia tarczycy bajkalskie i z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

• Aqua,
  • Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate,
  • Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine,
  • Disodium EDTA,
  • Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone,
  • LacticAcid,
  • Parfum

intensywnie nawilżające to za dużo powiedziane

Serum jest przyjemne ale chyba nic nie robi, przynajmniej nie na mojej skórze. Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków używania tego serum (brak wysypu, podrażnienia itp) ale też żadnych pozytywnych efektów... skóra jaka była taka jest, ani rozjaśniona, ani bardziej nawilżona. Produkt ładnie pachnie, zapach jest chyba taki sam jak w innych produktach bioliq.
Ogólnie, spodziewałam się więcej po tym serum, szczególnie po tych obietnicach producenta.

Serum myjące

Serum zakupiłam na próbę zachęcona niską ceną "dermokosmetyków" Bioliq, jeszcze zanim patrzyłam na składy. Posiada ładny zapach oraz przyjazną środowisku szklaną buteleczkę. Podczas używania czułam doraźne nawilżenie skóry, jednak nie zauważyłam żadnych trwałych efektów oraz miałam wrażenie oblepienia twarzy. Poleciłabym to serum do nawilżenia osobom do 20-25 r.ż. przed pierwszymi zmarszczkami, ale ze względu na skład nie mogę go polecić. Mimo, że po tej cenie nie można mieć wygórowanych oczekiwań, to detergent (nawet słaby) na pierwszym planie w tym serum to przegięcie.

Serum intensywnie regenerujące

✔️Skoncentrowana formuła serum intensywnie rewitalizuje skórę. ✔️Zawarty w serum ekstrakt z kawioru (Acipenser spp.) będący bogatym źródłem protein, lipidów, witamin i minerałów, skutecznie nawilża i odżywia skórę. ????
✔️Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów działa przeciwutleniająco i fotoochronnie, wspierając odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
✔️Obecne w serum matrykiny peptydowe aktywują mechanizmy naprawcze w skórze.
✔️Zaś zawarta w nim bajkalina poprawia jej jędrność i elastyczność, hamując wewnętrzne procesy starzenia.
✔️Serum działa przeciwzmarszczkowo, redukując nawet wyraźnie widoczne zmarszczki. ✔️Sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona, odżywiona, jędrniejsza i zauważalnie gładsza.
✔️Ponadto wyrównuje koloryt skóry i działa rozświetlająco, przywracając promienność i blask szarej, zmęczonej cerze.
✔️Posiada lekką, nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania. Jednak przez chwilę ma się uczucie lepkości na skórze.
✔️Bardzo wydajny.
✔️Nie wyświeca skóry.

❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
Bardzo fajny produkt o delikatnym zapachu i fajnej olejowej konsystencji. Używam go z przyjemnością i na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę ❤️❤️ Szczerze polecam.

Idealne zamiast bazy pod makijaż

Serum używałam jakiś czas temu i bardzo dobrze go wspominam. Nawilża skórę, wygładza i nadaje zdrowy blask. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Podkład ładnie wygląda po jego nałożeniu.

Dobry

Mam mieszana cerę, pierwsze delikatne zmarszczki. Serum nakładam rano i wieczorem. Ma świetną, lekką konsystencję. Trochę oleistą ale ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filtru na skórze. Skóra nabrała świeżego wyglądu, jest ładnie nawilżona, kosmetyk nie spowodował żadnych podrażnień. Ładnie uelastyczniło i wygładziła cerę. Nie ma zapachu, może jakiś bardzo delikatne nuty ale dla mnie zupełnie niewyczuwalne. Produkt wydajny, wystarczy kilka kropel. Dodatkowy plus za skład, bardzo dobrą cenę i wygodny, szklany pojemnik z pipeta

Hmm...

Serum jest umieszczone w szklanej butelce z pipeta, ma zolty kolor i na prawdę ładny zapach. Z tego co widzę wszystkie produkty od @bioliq_pl jakie miałam okazje używać mają bardzo ładne zapachy. Co do działania niestety nie zauważyłam szczególnych efektów, jedynie moja skóra jest odrobine bardziej nawilżona.

Do zakupu zachęciła mnie recenzja mamy, która serum poleca (skóra dojrzała, sucha). Moje wrażenia? Tak jak większości - nijakie. Nie szkodzi, ale też nie daje większych efektów (mam cerę mieszaną bardziej idącą w kierunku tłustej, ale już bez większych problemów skórnych).
Jeżeli chodzi o stosowanie, to mi najbardziej odpowiada stosowanie na noc, kiedy chcę, żeby skóra odpoczęła od cięższych kosmetyków i się zregenerowała i rzeczywiście rano skóra jest przyjemna w dotyku i jest lekko poprawiony jej wygląd, czuje się pewnego rodzaju "rewitalizacje".
Nie wiem czy serum rzeczywiście hamuje starzenie się komórek skóry, stosuję je stanowczo za krótko, żeby to stwierdzić i zakładam, że potrzebne by były do tego profesjonalne badania, ale na pewno nie wpłynęło ono na kontur mojej twarzy i nie dało żadnych widocznych efektów spłycenia pierwszych zmarszczek.
Reasumując nie żałuję zakupu, ponieważ udało złapać mi się serum w sporej promocji, lecz nie będę kupowała go ponownie. Uważam, że warto spróbować szczególnie jak ma się mniej wymagającą skórę. Serum stosuje się przyjemnie, ale ja będę szukać dalej swojego ideału.

Beznadziejne serum

Takie nijakie. Zakupiłam by pozbyć się przebarwień z twarzy po lecie. Pani nawet zachwalała, że super, że panie biorą… ale wiadomo każdy ma inna cerę i inne problemy na twarzy. Żeby coś powiedzieć trzeba samemu spróbować i przetestować. Używałam tylko na noc, na dzień krem z filtrem. Niestety nie pomogło mi pozbyć się przebarwień. Ta pipetka też działa jak chce i nie nabiera kosmetyku tak jak ja chcę, rozumiem gdyby kosmetyk był na wykończeniu, ale nie tak jak trzeba. Kosmetyk ma formę taką średnio gęstą i pipetka powinna zasysać jakąś część kosmetyku, a działa różnie. Nie, więcej nie kupię, bo szkoda kasy i czasu, że na coś pomoże.

ZALETY:
nie ma zalet

WADY:
problemy z pipetką
cena
brak oczekiwanego i zapewnionego działania

Super

Bardzo mi odpowiada to serum. Mam skórę suchą i wrażliwą. Skłonną do podrażnień. Bioliq jest dla mnie idealny. Dobrze nawilża, szybko się wchłania. Moja skóra wygląda naprawdę dobrze. Używam na noc.

Serum

Intensywne serum rewitalizujące firmy BIOLIQ to absolutne "musi have" każdej dojrzałej kobiety! Ten kawiorowy ekstrakt wpływa na moją skórę rewelacyjnie! Używam go na dzień, gdyż na to pozwala jego lekka, płynna konsystencja- szybko się wchłania, nie pozostawiając lepiącego filtra na twarzy, za czym nie przepadam..Po jego zastosowaniu ( i to już po 3 dniach) moja skóra jest napięta, promienna, działa zdecydowanie przeciwzmarszczkowo! Chętnie używam go po nieprzespannej nocy, na wiosnę, gdy chcę wyglądać wyjątkowo! Efekt jest bardzo widoczny i z przyjemnością zbieram komplementy od moich koleżanek

Brak jakiegokolwiek działania

Uzywalam jakis czas temu, jak pojawil sie produkt na rynku, czyli kilka lat temu :-). Zachęcona reklamą, byla wszędzie, radio, tv, czasopisma, pobieglam do apteki i kupilam. Zawiodlam sie niesamowicie. Serum nie robi nic, kompletnie nic. Ktos juz napisal, ze jak woda i dokladnie takie byly moje odczucia, jakbym posmarowała sie wodą.

Odżywiona i promienna sķóra

Serum Bioliq stosuje regularnie. Ma wodnistą konsystence, szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy.Świetnie nadaje się pod makijaż. Dzięki temu kosmetykowi moja skóra jest odżywiona i promienna. Wyrównuje koloryt skóry. Mam skórę odwodnioną, wymagającą odpowiedniego nawilżenia i niestety z tym problemem serum sobie nie radzi.