Paese, Olej tamanu

Paese, Olej tamanu

Cena PLN 29.90

Olej o właściwościach gojących, przeciwzapalnych, antybakteryjnych, antyoksydacyjnych oraz regenerujących skórę. Olej powstał w wyniku tłoczenia na zimno pestek z owoców drzewa tamanu pochodzącego z ekologicznych upraw tropikalnych rejonów południowej Azji, Afryki oraz wysp Pacyfiku.
Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Pomimo gęstej, tłuszczowej formy, wchłania się dobrze w skórę, dając poczucie nawilżenia, uelastycznienia i odżywienia. Olej posiada naturalny korzenny intensywny zapach.
Przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, trądzikowej, mieszanej, dojrzałej, zniszczonej, z problemami skórnymi.

olejek
olejki
z przebarwieniami / defektami, mieszana, trądzikowa, tłusta
przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne, antybakteryjne, nawilżające
bogate

godny polecenia

nie lubie olejków bo mam tłustą skore lecz ten podobno do takiej sie nadaje- potwierdzam ta teze :)

stosowny był u mnie tylko na noc.

dobrze utrzymuje komfort,

nie zapycha nie obciaza skóry

dodaje ładnego kolorytu,

nieprzyjemny zapach.

dosyć mało wydajny,

Mimo plusów jego działanie nie było spektakularne. :/

Używam tego produktu od: 3 miesiecy co kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zdecydowanie tak!

Mam cerę bardzo problematyczną, ten produkt jest świetny, zwalcza wszelkie niedoskonałości, nie przetłuszcza cery, nawilża i nadaje sprężystość.
Używam sam na noc, na dzień mieszam z kremem.
Dość wydajny, myślę, że opakowanie wystarcza na 2 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Śmierdzący geniusz

Bożeee, jak on niesamowicie śmierdzi przyprawami i maggi :D ale mimo to będę go stosować zawsze. Genialny produkt sprawdzający się przy wypryskach i innych podrażnieniach skóry.

Nakładam go pod krem gdy mam gorszy stan cery, a gdy jest w miarę ok to dodaję go odrobinkę do kremu na noc.
Rano gdy się obudzę i spojrzę w lustro to codziennie mnie zadziwia, że taki śmierdziel działa takie cuda. Wypryski są duużo mniej widoczne, uspokojone a cera? promienna i odżywiona :)

każda kobieta zmagająca się z wypryskami, tłustą/mieszaną cerą powinna sięgnąć po tego śmierdziuszka.

Gorąco i z całego serca polecam!

Używam tego produktu od: około tygodnia

mały cudotwórca

Jest to najlepszy produkt do pielęgnacji twarzy z niedoskonałościami. szybko łagodzi zaczerwienienia, z czasem nawet likwiduje blizny potrądzikowe, kiedy już wyskoczy mi jakas niespodzinaka olejek przyspiesza znikanie, świetnie nawilża. Nakładam go na noc, czasami czysty olejek kiedy skóra ma &quot;gorszy dzień&quot;, ale zazwyczaj dodaję 2-3 krople do kremu. Sprawdził się na mojej mieszanej cerze, jak i na suchej trądzikowej mojej nastoletniej siostry.
Buteleczka z pipetką jest bardzo wygodna w dozowaniu olejku.

Cudeńko

Na ten olejek trafiłam przypadkiem, w małej drogerii w mojej miejscowości. Sięgnęłam po tamanu, bo najbardziej pasował z opisu do mojej skóry - mieszanej, z niespodziankami, już nie nastoletniej ;)

Za 21,50 dostałam 15ml oleju w szklanej butelce z kroplomierzem. Butelka jest ciemna, szkło jest grube a pipeta bardzo porządna. Sam olej jest tłusty i nie pachnie najładniej ;) Śmierdzący napar ziołowy - to jest ten zapach.

Ale co tam zapach. Właściwości tamanu są genialne. Stosuję go głównie punktowo, ale w czasie kryzysu nakładam na całą twarz na noc. Pryszcze czy bolące gule posmarowane tamanu goją się w mgnieniu oka. Cera po nocy z olejem jest gładka, miękka, zdrowo wyglądająca. Zastanawiam się, czy nie włączyć olejku do stałej, codziennej pielęgnacji całotwarzowej...

Nie wierzyłam, że niepozorny, śmierdzący olej mnie &quot;kupi&quot;. Nie wierzyłam, że coś tłustego może działać cuda. Jestem kobietą małej wiary ;)

Byłby to ideał i hit, gdyby tylko ruszał zaskórniki... No ale ideały chyba nie istnieją. A przynajmniej takie, które działałyby na rozszerzone, zanieczyszczone pory :-p

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3