Yves Rocher, Anti-Age Global, Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca

Yves Rocher, Anti-Age Global, Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca

Cena PLN 229.00

Marzysz o tym, żeby Twoja cera była nawilżona i promienna? A może bardziej zależy Ci na regeneracji skóry i działaniu przeciwzmarszczkowym? Teraz możesz mieć dwa efekty w jednym!

Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca zawiera składniki, które silnie nawilżają Twoją cerę, przywracając jej gładkość i młodzieńczą sprężystość. Podstawę składu Przeciwzmarszczkowej esencji korygującej stanowi wyciąg z pączków roślinnych. Ten niezwykły składnik nie tylko doskonale nawilża i rozświetla Twoją skórę, ale też wykazuje się silnymi właściwościami regenerującymi i przeciwzmarszczkowymi. Takie połączenie właściwości sprawia, że możesz liczyć na podwójny efekt, sięgając tylko po jeden kosmetyk!

• zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego,
• pobudza skórę do odnowy komórek,
• ma lekką, delikatną konsystencję,
• pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną,
• wyprodukowana z surowców pozyskanych w zrównoważony sposób,
• zapakowana w buteleczkę wyprodukowaną ze szkła pochodzącego z recyklingu,
• wyprodukowana w Bretanii we Francji.

normalna, sucha, dojrzała
nawilżające, regenerujące, rozświetlające, przeciwzmarszczkowe
w butelce, z pipetą
koncentraty i esencje

Wykorzystała: kilka próbek

Yves Rocher Anti-Age Global to przeciwzmarszczkowa esencja korygująca, która skutecznie redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry. Formuła z roślinnymi składnikami odżywia skórę, nadając jej jędrniejszy i gładszy wygląd. Esencja szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu, co czyni ją idealną do codziennej pielęgnacji.

Przeciwzmarszczkowy esencja korygująca to HIT

Jest lekka szybko się wchłania i pięknie pachnie . Po tygodniu stosowania zauważyłam, że skóra staje się bardziej promienna i nawilżona. Polecam z całego serca na pewno kupię kolejną

Rewelacja!

Witam! Znam się z tą marką juz długo i nigdy nie zawiodę się działaniem produktów :)
Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca sprawdza się u mnie doskonale, nawet nie posiadam dużej ilości zmarszczek. Skóra po użyciu staje się wygładzona, widoczne są bardziej rysy twarzy i zmniejsza zaczerwienienia.

Bardzo dobra esencja korygująca

Miałam okazję przetestować esencję korygującą do twarzy i mogę ją z czystym sumieniem polecić, wszystkim, którzy cenią kosmetyki wysokiej jakości.
Esencja nie uczuliła mnie, nie podrażniła mojej skóry. Twarz po jej użyciu była wygładzona, nawilżona, pełna blasku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super kosmetyk na pierwsze zmarszczki

Esencja - serum. Nigdy nie stosowałam lepszego serum. Twarz jest automatycznie nawilżona oraz ujędrniona. Mam uczucie ściągnięcia skóry, ale takiego ujędrniającego a nie wysuszającego. Cera jest rozświetlona, nawilżona, napięta.
Bardzo lekki zapach, ale przyjemny. Bardzo gęsta konsystencja. Serum jest wydajne. 3-4 krople. Na całą twarz.

Krem godny polecenia

A jak krem do testowania dostałam w ramach programu klub recenzentki wizaż i jestem bardzo z tego powodu zadowolona.
Moja cera jest sucha pozbawiona blasku dzięki tym kremom zauważyłam bardzo dużą różnicę. Jestem bardzo wdzięczna za to że mogłam mieć te produkty u siebie w domu i dzięki nim moja buzia stała się dużo więcej nawilżona.
Po pierwsze jak dostałam kremy to przypadło mi do gustu bardzo ich opakowanie dopracowane w najmniejszym szczególe bardzo przyciągające oko a przy okazji takie minimalistyczne.
Tuż po otworzeniu zaskoczyłam się po raz drugi przepiękny zapach który wydawał się z pudełka oraz który utrzymywał na mojej buzi. Skóra stała się jęczmiejsza bardziej rozświetlona nawilżenie również widać gołym okiem.

Delikatna kwiatowa esencja

Jako posiadaczka cery mieszanej, która wymaga zarówno intensywnego nawilżenia, jak i działania przeciwzmarszczkowego, z dużym zainteresowaniem sięgnęłam po Przeciwzmarszczkową esencję korygującą od Yves Rocher. Moja skóra ma tendencję do przesuszania się na policzkach i przetłuszczania w strefie T, więc potrzebowałam produktu, który sprosta tym wyzwaniom. Esencja ma bardzo lekką i delikatną konsystencję, która natychmiast się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. To sprawia, że jest idealna pod makijaż. Zapach jest subtelny i przyjemny, roślinny, co dodaje uczucia świeżości podczas aplikacji. Produkt jest zapakowany w elegancką szklaną buteleczkę, wykonaną z recyklingowanego szkła. Opakowanie jest estetyczne i ekologiczne, co dla mnie jest dużym plusem. Aplikator pozwala na precyzyjne dozowanie esencji, co zapobiega marnowaniu produktu. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moja skóra jest bardziej nawilżona i gładka. Esencja nie tylko nawilża, ale także widocznie wygładza drobne zmarszczki i poprawia elastyczność skóry. Skóra staje się promienna i wygląda na zdrowszą. Regularne stosowanie esencji przynosi zauważalne efekty w postaci zwiększonej jędrności i sprężystości cery. Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca od Yves Rocher to produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić osobom poszukującym skutecznego i wielozadaniowego kosmetyku do pielęgnacji cery. Dzięki lekkiej konsystencji, przyjemnemu zapachowi i skutecznemu działaniu nawilżającemu oraz wygładzającemu, esencja ta stała się nieodłącznym elementem mojej codziennej pielęgnacji. Moja skóra jest nawilżona, gładka i wygląda młodziej, co przynosi mi dużą satysfakcję.

Skuteczna esencja przeciwzmarszczkowa

Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca z linii Anti-Age Global od Yves Rocher to produkt, który pozytywnie mnie zaskoczył. Esencja ma lekką, przyjemną konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Jej delikatny, subtelny zapach jest przyjemny i nie drażni, co jest dużym plusem.

Już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej nawilżona i sprężysta. Esencja skutecznie wygładza drobne linie i zmarszczki, sprawiając, że cera wygląda na bardziej wypoczętą i odmłodzoną. Produkt zawiera naturalne składniki, w tym roślinne komórki macierzyste, które wspomagają regenerację skóry.

Opakowanie jest eleganckie i funkcjonalne, a dozownik ułatwia aplikację odpowiedniej ilości produktu. Podsumowując, przeciwzmarszczkowa esencja korygująca z linii Anti-Age Global to skuteczny produkt, który warto wypróbować.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetna nawilżająca esencja na dzień

Esencja znajduje się w przepięknej, poręcznej biało-złotej szklanej buteleczce, która wygląda bardzo luksusowo. Esencja ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, jego konsystencja jest całkiem wodnista, która bardzo szybko się wchłania. Esencja jest wydajna, stosuję ją około miesiąc, a produktu nadal jest więcej niż połowa buteleczki. Tego serum używam zazwyczaj w porannej pielęgnacji lub wieczorem po kwasach dla ukojenia i nawilżenia skóry. Ten produkt znakomicie sprawdza się dla mojej tłustej cery. Esencja nie zapycha porów, nie podrażnia, bardzo szybko się wchłania, pozostawia na skórze piękne glow co daję efekt zdrowej i promiennej cery, a przy tym nie zostawia lepkiej warstwy po wchłonięciu. Świetnie sprawdza się pod makijaż, a przy tym nie roluje się pod podkładem bądź korektorem. Ten produkt dobrze nawilża nawet wysuszoną na maxa skórę oraz widocznie ją napina, spłyca zmarszczki i wygładza skórę na twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobra ale cena zbyt wysoka

Esencja widocznie koi i nawilża skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Jej konsystencja jest lekka i żelowa dzięki czemu łatwo się rozprowadza i jest dość wydajna. Ma w sobie zatopione lśniące, różowe drobiny, które nie są jednak widoczne na skórze po aplikacji.
Produkt szybko się wchłania i nie wpływa negatywnie na trwałość i wygląd makijażu. Jego zapach jest widocznie kwiatowy i dość intensywny, szybko jednak się ulatnia.
Opakowanie jest ciężkie, dobrze dobrane do konsystencji produktu. Pojemność serum jest relatywnie duża, aż 50 ml ale wydajność oceniam jako przeciętną.
Produkt jest miły w użytku ale uważam, że po tej półce cenowej można się spodziewać czegoś więcej, niż nawilżenia.

Kuracja przeciwzmarszkowa

Esencja jest świetna, działa na różnych płaszczyznach, od świetnego nawilżenia skóry, do wygładzenia i regenracji jej. Esencja pobudza skórę, daje jej zastrzyk energii, naprawia jej koloryt oraz sprężystość. Esencja bardzo szybko się wchłania i dostarcza skórze bogatych składników, a wszystko to dzięki tajemniczym składnikom z pąków roślinnych. Po regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę wyglądu mojej skóry. Od dłuższego czau borykałam się z "ziemistą" bez energii cerą. Teraz jest ona promienna i pełna wigoru. Esencja działa kompleksowo, zapewniając pozytywne efekty w nawilżeniu, ujędrnieniu, rozświetleniu i wygładzeniu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skóra jest napięta, wygładzona i wygląda świeżo.

Jestem kobietą po 40, moja cera jest kapryśna i czasem trudno jej dogodzić.
Na mojej twarzy jest więcej zmarszczek i niedoskonałości, skóra jest bardziej podatna na czynniki zew. oraz traci swoje nawilżenie.
Esencję korygującą Yves Rocher miałam możliwość przetestować dzięki portalowi Wizaż.
Szklana buteleczka z pipetką bardzo ułatwia skorzystanie z tego serum. Zapach ładny, delikatny i nieprzytłaczający a konsystencja wydaje mi się, że wodnista (uważam to na plus) bo dobrze się wchłania i nie lepi skóry więc śmiało można nakładać kremy czy produkty do makijażu.
Co mnie urzekło? To to, że szybko nawilża skórę, wydaje się bardzo promienna i odżywiona. W dotyku wyraźnie gładsza i poprawiła się kondycja skóry.
Myśle, że na spłycenie zmarszczek i ujędrnienie jest jeszcze za wcześnie (stosuje go niecałe 3 tyg) ale widzę, że powoli poprawia mi się wygląd więc czekam na efekty.
Nie zapycha, nie podrażnia.