Gracja, Krem do rąk wygładzający kolagenowy

Gracja, Krem do rąk wygładzający kolagenowy

Krem wygładzający do rąk przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci, zapewniający doskonałą kondycję. Polecany do każdego typu skóry, szczególnie suchej, wrażliwej i narażonej na codzienne prace domowe i częste kontakty z detergentami oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wiatrem, słońcem, chlorowaną wodą). Krem zawiera kolagen morski, algi, glicerynę, olej winogronowy i d - pantenol, dzięki tym składnikom przynosi natychmiastowe wygładzenie, ukojenie oraz skutecznie chroni, skórę dłoni i płytkę paznokci. Zapobiega pierzchnięciu dłoni, likwiduje uczucie suchości i ściągnięcia skóry.
Lekka, nietłusta konsystencja sprawia, że krem doskonale się rozprowadza i szybko wchłania.

Pozytywne zaskoczenie

Krem kupiłam w markecie, nie spodziewałam się niczego szczególnego, tymczasem krem zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Solidnie nawilża, wygładza i odżywia. Ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajny i tani. Na długo zostawia miękkie i gładkie dłonie.

GRACJA, Kolagenowy krem do rąk, Miraculum

Przyznam że ten krem kupiłam dość przypadkowo ale przyznam że jest całkiem fajny, krem ładnie pachnie ma lekka konsystencje
dobrze się wchłania i wystarczy niewielka jego ilość by nawilżyć skórę dłoni.
Dobrze odżywia i regeneruję skórę niestety jednak pozostawia lekki film na skórze i dlatego raczej nie zostanie moim ulubieńcem .
Nie uczula, nie podrażnia.

mam cię!

Jestem zadowolona z kremu. Już niewielka ilość wystarczy aby nawilżyć suche i spierzchnięte dłonie. Krem ma piękny zapach a uczycie nawilżenia utrzymuje się przez długi czas. Nie daje poczucia ciężkości co jest dużym plusem. Jest idealnym rozwiązaniem dla skóry na zimową porę.

Przyzwoity

Krem jest tani i wydajny. Nie nawilża najlepiej i pozostawia lekko tłustą warstwę, ale nie spodziewam się cudów po kremie za 4 zł ;) Delikatny zapach nie drażni dzięki czemu można używać kremu często. Dostępność produktu jest jego zdecydowanym plusem.

Jest w porządku

Produkt jest w porządku, ładnie wygładza, rozjaśnia i działa łagodząco na skórę dłoni. Nawilżenie nie utrzymuje się zbyt długo, bo krem nie dociera do głębszych warstw naskórka. Za nim całkowicie się wchłonie trzeba ok. 7 min. do tego czasu mam na dłoniach lekko lepką warstwę, która oczywiście znika po wchłonięciu. Nie jest jakoś mocno wydajny, powiedziałabym średnio wydajny, jak większość tanich kremów. Nie podrażnia ani nie uczula. Ma wygodne opakowanie z klipsem. Jest tani i ogólnodostępny

Fajny, tani i skuteczny

Jak w tytule recenzji.
Zamówiłam go przy okazji większych zakupów w internetowej drogerii, zapłaciłam nawet mniej niż 3 zł.
Cudów się nie spodziewałam, ale okazało się, że niczym nie odbiega od kremów np z ziaja.
Po 1 - ma szybko wchłaniającą się konsystencje,
po 2- ładnie pachnie, tak pudrowo, nie wiem do czego to przyrównać,ale bardzo mi się ten zapach podoba,
po 3- wygładza, lekko rozjasnia i nawilża skórę,
po 4- zostawia film (taki pomiędzy tłustym ochronnym kremem a wchłaniającym się do suchego kremu do rąk), który zabezpiecza dłonie, ale nie jest to mocno tłusta ciężka warstwa, z tego względu nie jest to krem, który dałby radę na silne mrozy, ale jest idealny po myciu rąk, do torebki- na co dzień.

Polecam, na pewno kupię go znów, dobra rzecz za grosze.

Całkiem niezły:)

Kupilam w sumie bez zastanowienia, bo na szybko potrzebowałam kremu do rąk, a w mazurskiej drogerii był niewielki wybór. Ale na szczęście krem okazał się całkiem niezłym kosmetykiem.
Ma dość treściwą, tłustawą konsystencję i ładny, słodkawy zapach. Rozprowadza się bez problemu, całkiem dobrze wchłania, ale pozostawia tłustawą warstewkę na skórze. Bardzo dobrze nawilża ( i to na dłuższy czas), natłuszcza i odżywia skórę. Do tego wydajny i niedrogi:) Czegoż chcieć więcej?:)
Polecam, bo to naprawdę dobry produkt:)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobry i tani

Kupiłam go za około 4 zł w pobliskim Lewiatanie, na szybko. Nie sądziłam, że tak niepozorny krem okaże się tak fajny. Rzeczywiście pachnie algami, ma trochę treściwszą konsystencję niż oczekiwałam (fajnie otula dłonie), ale po chwili się wchłania. Dla mnie był dobry na mrozy, nawilżał i ochraniał.

Trochę tłustawy

Wbrew zapewnieniom producenta krem jednak jest trochę tłusty i nie wchłania się szybko, pozostawia lekki film. To jego wada, w każdym razie wada jako kremu 'po każdym myciu rąk', a do takiego stosowania jest przeznaczony.
Pozostałe cechy kremu odpowiadają mi: zapewnia odpowiednią pielęgnację i nawilżenie, ładnie pachnie, jest tani, przeciętnie wydajny. Dostępny chyba w każdym sklepie.

Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3