Korana, Propolis, Krem do rąk

Korana, Propolis, Krem do rąk

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry rąk. Zawiera wyciąg z korzenia białej lukrecji, ekstrakt z miodu, olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli oraz propolis. Krem nawilża, odżywia i regeneruje. Przywraca skórze rąk elastyczność i gładkość. Czyni ją miękką i miłą w dotyku.Propolis chroni też skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Systematyczne stosowanie kremu odmładza dłonie, przywraca im piękny i zdrowy wygląd. Zapach oraz kolor kremu są całkowicie naturalne.

Krem na jesień i zimę

Kremu do rąk używam często gdyż moje dłonie są narażone na ciągły kontakt z detergentami. Zawsze mam kilka kremów do rąk i lubię testować nowości. Lubię produkty z miodem ale nie miałam jeszcze kremu do rąk na bazie naturalnego wosku pszczelego.
Plusy:
- plastikowa, wygodna tubka z zamknięciem na klik,
- kolor: beżowy,
- zapach: neutralny, prawie niewyczuwalny,
- konsystencja: lekka, pozostaje tłusta warstewka, cienki film,
- krem rewelacyjnie odżywia, nawilża i regeneruje,
- chroni dłonie przed wysuszeniem,
- skóra dłoni jest miękka, gładka i ukojona,
- wydajny.
Minusy:
- dostępność: kupiłam w sklepie pszczelarskim.
Używałam tego kremu tylko na noc, traktowała smarowanie dłoni tym kremem jak intensywną kurację. Jest idealny na jesień i zimę , jako codzienny krem jest za tłusty. Polecam jako kurację dla dłoni wymagających.

Magiczny lek

Jestem ogromną fanką propolisu i wszelkich produktów miodopochodnych, tak zresztą trafiłam na ten krem ( w sklepie pszczelarskim!). Teraz kupuję go też przez stronę producenta. Użyłam pierwszy raz przed 2 ub 3 laty i od razu - objawienie ! Jako jedyny z kremów do rąk był w stanie wyleczyć moje ekstremalnie popękane, suche i spierzchnięte dłonie. W pracy wielokrotnie w ciągu dnia myję ręce i dezynfekuję płynem, a zimą efekt tych działań na skórze rąk jest szczególnie tragiczny. Jedynym ratunkiem była wcześniej wazelina lub ewentualnie balsam z masłem Shea Organique, ale to jedynie na noc, bo w ciągu dnia są zbyt tłuste, by je stosować. Ten krem wybawił mnie z kłopotu. Obecnie ma zmienione opakowanie, ale też jest w tubce. Jedyna oczywista uwaga: nie powinny go stosować osoby uczulone na propolis, ale całe szczęście ja nie jestem.
ZALETY:
- idealnie leczy ekstremalnie zniszczone dłonie
- dobrze się wchłania
- nie zostawia tłustej warstwy, do stosowania w ciągu dnia
- jest niedrogi
WADY
- dla mnie: brak, chociaż komuś może przeszkadzać naturalny zapach, a raczej brak zapachu (nie jest perfumowany)

Idealny

Dla mnie krem na same plusy:
- tani - 8 zł
- błyskawicznie się wchłania, pozostawiając lekki film ochronny
- pielęgnuje i chroni nawet najbardziej wymagającą skórę dłoni - mam tendencje do pękanie naskórka zimą, a ten krem bardzo poprawił kondycję moich dłoni
- przywraca zniszczonej skórze gładkość i elastyczność
- dość wydajny

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Fantastyczny !

Przetestowałam wiele kremów do rąk, ale ten jest bezkonkurencyjny, nie tylko nawilża, ale też przyśpiesza gojenie się spękanych czy poranionych dłoni. Polecił nam go sprzedawca w jakimś sklepie kiedy mój mąż miał dłonie spękane do krwi a ja całe w śladach zadrapań (miałam małego kociaka który jeszcze nie nauczył się ze nie wolno drapać ;) ) Po tygodniu stosowania nasze dłonie wyglądały o niebo lepiej i już nie było wstyd ich wyjmować z kieszeni, a zapas kremu mam zawsze w domu.

Plusy:
- lekka formuła, szybko się wchłania
- doskonale nawilża
- przyśpiesza regenerację skóry
- ma przyjemny, delikatny zapach
- wydajny, wystarczy odrobina

Minusy:
dostepność

Bardzo dobry za niską cenę

Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt. Próbowałam już naprawde różnych kremów do rąk, a ten zdecydowanie znajduje się w czołówce. Pachnie delikatnie i naturalnie, jednak przyzwyczajonych do drogeryjnych kremów zapach może rozczarowac... co z tego jeżeli doskonale spełnia swoją rolę. Juz niewielka ilość powoduje że dlonie są gładkie i przyjemne w dotyku.

Używam tego produktu od:1 roku

Rewelacyjny

Używałam go zimą kiedy mam największe problemy z pielęgnacją dłoni. Skóra bardzo sie wysusza i pęka.
Krem dobrze nawilża, leczy popękaną i spierzchniętą skórę dłoni. Bardzo dobrze się wchłania. Ładnie pachnie.
Według mnie to jeden z lepszych kremów do rąk jakich używałam. A było ich dużo. Wygrywa z Kamil anti ageing, Arnikowy-Yves Rocher i ... jest ich dużo :) Używam tego produktu od: 3 m-cy