Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Cena PLN 20.00

Garnier Skin Naturals wegański Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Skuteczna formuła produktu delikatnie usuwa do 100% makijażu* bez pocierania. Bezzapachowy. Nie wymaga spłukiwania. Opakowanie płynu zostało wykonane w 100% z recyklingu** i nadaje się do recyklingu. Płyn Micelarny numer 1. w Polsce!***
Nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego i ich pochodnych.

*Perfekcyjny demakijaż twarzy. Test samooceny, 50 kobiet, 4 tygodnie stosowania.
**Z wyjątkiem etykiety, nakrętki i barwników.
***Źródło: L’Oréal za NielsenIQ – Płyny Micelarne Garnier osiągnęły najwyższą sprzedaż wartościową wśród płynów micelarnych do skóry wrażliwej.

bez parabenów, bezzapachowa, bez alkoholu
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
sucha, wrażliwa, normalna
oczyszczające, łagodzące

Poprawny płyn micelarny

Kultowy płyn micelarny od garniera.
Bez problemowo usuwa makijaż, choć zdarzają się wyjątki w niepełnym rozpuszczaniu tuszu do rzęs.
Nie podrażnia oczu gdy dostanie się do oczu.
Czasem do niego wracam gdy jest w atrakcyjnej cenie.

Płyn do skóry wrażliwej

Jest spoko do mojej skóry wrażliwej, ale mam innego ulubieńca z tej firmy jeśli chodzi o płyny micelarne. Ten czuję że mi tuszu do rzęs nie domywa, a jak domyje to trwa to dużo dłużej niż z innym płynem z tej firmy.

Płyn micelarny

Mam cere wrażliwą i ten produkt jest dla mnie bardzo dobry bo mnie nie podraznia i nie uczula
Nie mam po nim uczucia ściągniecia jak po wiekszosci produktów. Mój ulubiony płyn micelarny zawsze jak jest na promce to sobie robie zapasy.Warty swojej ceny

Wyjątkowo skutecznie radzi sobie z demakijażem

Z przyjemnością podzielę się moją recenzją płynu micelarnego od Garnier. Od dłuższego czasu stosuję dwuetapowe oczyszczanie twarzy, ale ten płyn micelarny radzi sobie fantastycznie nawet samodzielnie.

Doceniam to, że nie podrażnia mojej skóry, ma delikatny zapach, a przede wszystkim jest niesamowicie skuteczny. Nie muszę mocno pocierać twarzy - wystarczy delikatne przeciągnięcie płatka nasączonego tym płynem, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia.

Najlepsze jest to, że nie szczypie w oczy i doskonale radzi sobie nawet z mocnym makijażem oczu. Dodatkowo, jest bardzo wydajny, co jest dla mnie ogromnym plusem.

Opakowanie jest estetyczne i przezroczyste, dzięki czemu z łatwością można zobaczyć, ile produktu zostało w środku. Butelka jest solidna i nie wygina się, co sprawia, że czuję się pewnie, nawet podróżując z nim.

W skrócie, ten płyn micelarny spełnia wszystkie moje oczekiwania - jest skuteczny, delikatny dla skóry i wydajny. Gorąco polecam każdemu, kto poszukuje skutecznego i łagodnego oczyszczania twarzy! Stosuję go już od dłuższego czasu, ostatnie opakowanie nawet dostałam w prezencie.

Mega

Najlepszy płyn micelarny. Świetnie domywa makijaż. Bardzo wydajny i mega tani. Naprawdę jeden z lepszych drogeryjnych płynów micelarnych. Bardzo gorąco polecam każdemu

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny

fajny płyn micelarny, dobrze doczyszcza nawet wodoodporne kosmetyki.
bardzo polecam, nie podrażnia skóry ani okolic oczu, za taką cenę nie ma się co zastanawiać , łatwo dostępny i bardzo przystępny cenowo. Jeden z najlepszych jakie testowałam, zdecydowanie kupię jeszcze raz.

Płyn micelarny od garniera

Polecam mój jedyny od zawsze używany płyn micelarny jest łagodny nic po nim nie wyskakuje, dobrze zmywa pozostałości po makijażu idealny do skóry wrażliwej.

Najlepszy płyn micelarny

Używam go codziennie od 2 lat. Produkt nie zapycha porów i dobrze sobie radzi z wodoodpornym makijażem. Uważam że za taką cenę jest wart swojej uwagi. Często można go znaleźć na promocji

TOP 1

Bardzo znany i niezawodny płyn micelarny. Używam go od początku swojej przygody z makijażem. Nigdy nic mi po nim nie było. Świetnie domywa makijaż i nie podraznia okolic oczu. Jest bardzo wydajny i swoim opakowaniem przyciąga do zakupu,

Ten płn micelarny towarzyszy mi od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam

Jestem już posiadaczką cery średnio dojrzałej, aczkolwiek bliżej mi do 40. Tego konkretnego płynu micelarnego używam już kilka ładnych lat i zużyłam jego jeszcze więcej butli. Sprawdza mi się idealnie i nie wyobrażam w tym momencie zmiany na żaden inny. Świetnie domywa makijaż - nawet ten ciężki do zmycia i oczyszcza skórę. Jest zarazem delikatny i nie powoduje podrażnień.

Płyn micelarny

Używałam bardzo dobry produkt wydajny doskonale usuwa i domowa makijaż nawet wodoodporne kosmetyki.produkt ma ładny zapach oraz nie szczypie w oczy.z pewnością kupię następne opakowania ,

Świetny do zmywania dziennego makijażu

Ten kultowy płyn z Garnier to jeden z produktów, do których ciągle wracam. Zazwyczaj jeden mam w łazience a drugi na toaletce w celu poprawek w makijażu. Mimo tych wszystkich plusów i przywiązania używam go tylko do zmywania dziennego, lekkiego makijażu gdyż jak zrobię coś mocniejszego, miałby problem ze zmyciem. Nie ruszy żadnego wodoodpornego tuszu oraz ma problem z większością matowych, zastygających long lasting pomadek.