Bomb Cosmetics, Raspberry Beret, Shimmering Body Butter (Masło do ciała malinowe)

Masełko pachnące świeżymi, słodziutkimi malinami, z ogromną ilością odżywczego masła shea oraz drobniutkim, złotym brokatem, który doda Ci blasku i elegancji.
Masło zawiera naturalne olejki eteryczne z ylang - ylang oraz jaśminu i doskonale wnika w skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy.
Aromat balsamu łączy czerwone owoce, maliny i winogrona z akordami jagód i soczystych gruszek. Zapach wykańcza słodycz wanilii i bogatego karmelu.

normalna
bogate
balsamy
masło
nawilżające
zapachowa
w słoiku

Błysotrzaski .. :D

Drobinki są jedynym powodem, dla którego nieczęsto sięgam po to masełko. Nie lubię aż tak się błyszczeć :D Więc używam go tylko kiedy wiem, że do następnej kąpieli nie ruszam się z domu. Poza tym jednak – jest cudowne. Ten zapach jest oobłędny i dość fajnie utrzymuje się na skórze. Konsystencja jest przyjemna w aplikacji, mogłaby na dłużej utrzymywać efekt nawilżenia, ale nie jest źle i pod tym względem ;)

wszystko ok, ale..

Pięknie pachnie, na lato idealne po schłodzeniu w lodówce, ale moje opakowanie od kupienia parę miesięcy temu leży w lodówce nieużywane, bo po mimo wszystkich plusów dla mnie jest jeden wielki MINUS dla którego go nie używam w ogóle, a mianowicie drobinki brokatu są większe niż normalnie w takich typach produktów, ciało przez to wygląda kiczowato bo są za duże i zbyt widoczne, a w innym oświetleniu w ogóle odbijają się na ciemny kolor i wygląda jakby to były ciemne kropki na ciele.

(ja miałam zapach ananasowy)

całkiem przyjemne masełko

Ogólnie tez kosmetyk nie ma za bardzo minusów, jedyne za co odejmuje mu gwiazdkę to cena w stosunku do wydajności, tutaj wypada to dość średnio.

-pięknie pachnie
-urocze opakowanie
-faktycznie ma drobinki
-dobrze nawilża, do mocno suchej skóry
-ładnie się rozprowadza
-jak na masło, w miarę szybko się wchłania

Dobre nawilżenie i ładny zapach

Jestem fanką Bomb Cosmetics, ze względu na ich obłędne zapachy kosmetyków. Jednak ten produkt średnio przypadł mi do gustu.

Plusy:
- ładny zapach, można się w nim zakochać
- konsystencja, super się rozprowadza
- szybko się wchłania
- zapach się trochę utrzymuje na skórze
- nawilża skórę

Minusy:
- te okropne błyszczące drobinki, które niestety nie są takie drobne.. Pozostają na dłoniach, ciężko je zmyć.
- dostępność

świetna mamba

Wady, jak wspomniano, to kiepska dostępność i dość wysoka cena. Poza tym - same zalety ;)
Opakowanie proste, trochę tandetne, jak margaryna. Konsystencja idealna - zwarte masło, ale rozsmarowuje się wspaniale. Żadnego mazania, żadnego wałkowania. Szybko się wchłania, nie jest tłuste, zatem może być stosowane rano. Masła z organique na przykład lepiej pielęgnują, ale ta tłustość...
Zapach - cudowny, mamba malinowa, naturalna i intensywna ;) Cóz, zapach jest na 3 miejscu w składzie, zaraz po masełku shea ;)
Wydajność - niezła. Jako fanka rozmaitych maseł, których przetestowałam już z tonę - polecam :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

pachnący nawilżacz

Kupiłam go z czystej ciekawości zamawiając przez internet. I pomimo dość wysokiej ceny nie żałuję.

Plusy:
*zapach! to stanowczo największy plus tego masełka, pachnie pysznymi, nagrzanymi słońcem malinami. Zapach jest naturany, intensywny, długo utrzymuje się na ciele
*gesta, zwarta konsystencja, która jednak łatwo rozsmarowuje się na ciele
*szybko się wchłania, nie lepi, nie brudzi ubrań czy pościeli
*zawiera odrobinę brokatowch drobinek
*ma poręczne, ładne i trwałe opakowanie
*jest wydajne
*idealnie nawilża i i delikatnie natłuszcza

Minusy:
*cena - dość wysoka
*trudno dostępne stacjonarnie - konieczność zamawiania przez internet

Pewnie jeszcze kiedyś w przypływie gotówki kupię to masełko bo używanie go to czyta przyjemność, jednak jest za drogie żeby używać go regularnie

Używam tego produktu od: w sierpniu 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 (210ml)

gdyby można było się zjeść...

Mam gogo na punkcie smarowideł do ciała i tudzież na punkcie zapachów. Jeśli mam do wyboru kilka kosmetyków podobnej jakości, zawsze pójdę za niuchem, jak słoń do wodopoju...

Zakup tego masełka to był taki totalny spontan, na zasadzie: zmierzła pogoda, zmierzła szefowa, zmierzła ja... no to jak wydam tę kasę, a okaże się, że się wpuściłam w maliny, już bardziej zmierzła być i tak nie mogę...;)

Ale okazało się, że zakup był krokiem świetnym, wyśmienitym czyli... każdy głupi ma szczęście;) Tym razem ja do malin... hehe...

ZALETY DLA MNIE:
- zapach, zapach, ZAPACH... obłęd w ciapki! jest śliczny, owocowy, taki naturalny, jak byśmy wąchały świeżo zerwane maliny, jeżyny i gruszki... ja się zakochałam:)
- bardzo fajna konsystencja maślana ale nie tępa, przez co wsmarowywanie w skórę jest samą przyjemnością;
- masełko wchłania się dość szybko, pozostawiając lekką warstewkę ochronną na skórze, taką przyjemnie otulającą kołderkę, w żadnym wypadku tłustą ani kleistą;
- kosmetyk dobrze nawilża moją normalną, nieprzesuszoną skórę, radzi sobie także z łokciami i kolanami, ale nie wiem, jak sprawowałby się u osób ze skórą suchą;
- bardzo ważne: masło nie zapycha! a mam na to mega podatną i mega wrażliwą skórę na dekolcie.

MINUSY:
- no niestety muszę, bo się uduszę;) nie doczytałam w sklepie, ale w domu walnęłam lekkie zdziwko... po co te złote drobinki? nie są co prawda jakieś nachalne i tandetne ani nie robią krzywdy wrażliwej skórze, ale też i w moim odczuciu, w żaden sposób nie dodają wartości rewelacyjnemu, skądinąd kosmetykowi... cóż, kwestia gustu...
- cena nie należy do niskich a wydajność jest przeciętna, więc to może być lekka zapora przed zapoznaniem się z tym malinowym cudeńkiem.

Podsumowując, bardzo fajne masełko na sesję spa we własnej łazience. Skóra oprócz dobrej dawki nawilżenia, dostaje obłędny owocowy zapach, który jeszcze długo po użyciu unosi się w łazience:) A człowiek, omamiony nim, zastanawia się, co by było, gdyby dało się siebie zjeść...;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc