Avon, Care, Cocoa Butter, Rejuvenating Moisture Body Butter (Regenerująco - odżywcze kakaowe masło do ciała)

Cena PLN 15.00

Masło dodaje skórze naturalnego, zdrowego blasku.
Regeneracja i odżywienie suchej skóry.
Masło kakaowe + witamina E + naturalne olejki:
- zapewniają 24 - godzinne nawilżenie,
- dodają skórze naturalnego, zdrowego blasku,
- sprawiają, że jest odżywiona i dobrze chroniona przed przesuszeniem.

natłuszczające, nawilżające, regenerujące
zapachowa
w słoiku
bogate
sucha
masło
balsamy

Moje ukochane masełko...

Nabyłam masełko w promocji za niecałe 9 zł, używam go do twarzy. Mam dość problematyczną cerę; z jednej strony przesuszona skóra (atopowe zapalenie, niestety), z drugiej zaś trądzik i wągry. Po dwutygodniowym stosowaniu, zauważyłam poprawę. Nawilża na takim poziomie, na jakim trzeba (mam tu na myśli, że nie "pomaga" powstawaniu syfów), mam coraz mniej przesuszonej skóry. Na początku produkt wydaje się ciężki, jednak bardzi szybko się wchłania, pozostawiając przyjemny film (nietłusty).

Plusy:
- cena (na promocji) - 9 zł/200 ml.
- zapach (słodki, ale niemdły, bardzo przyjemny),
- konsystencja (zbita, patrz następna pauza),
- wydajność (dzięki konsystencji, produkt starcza na długo),
- świetne nawilżenie,
- po zastosowaniu, nie powstają nowe niedoskonałości,
- super opakowanie (w miarę ładne, nie ma szans, żeby się otworzyło np. gdy upadnie)
- zostawia przyjemny, lekki, nietłusty film na skórze.
Minusy:
- zwykła cena (jak dla mnie 15 zł to lekka przesada).

rewelacja !

Jeśli ktoś szuka NAPRAWDĘ skutecznego nawilżacza do ciała, masło sprawdzi się w stu procentach. Efekt nawilżenia jest niezwykle długotrwały, nawet podczas kolejnej kąpieli czuć film, który pozostawia na skórze- coś niezwykłego , nigdy nie spotkałam się z taką właściwością w jakimkolwiek innym balsamie, czy maśle do ciała.
Kolejną ogromną zaletą kosmetyku jest uczucie gładkości skóry, po prostu aksamit w dotyku.
Zapach - to już kwestia gustu, zależy czy komuś odpowiadają słodkawe wonie kosmetyków do ciała. Ja osobiście preferuję i to bardzo! Zapach bardzo apetyczny, aczkolwiek delikatny i nienachalny.
Podsumowując -cała linia Cocoa butter bardzo udała się Avonowi. Posiadam nie tylko masło do ciała, ale i krem do twarzy i do rąk. Kosmetyki również jak najbardziej godne polecenia, ale to już może w osobnej recenzji...

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i na pewno na tym się nie skończy... :)

Mniam !

Masło do ciała firmy Avon trafiło do mnie przypadkiem , podczas buszownia na allegro natrafiłam na fajną promocję i dostałam ten produkt jako gratis . Pozytywnie mnie zaskoczył. Skóra pięknie pachnie , jest gładka , ma ładny koloryt . Polecam !

Plusy :
Zapach ,nie tylko dla łasuchów :)
Nawilżenie skóry
Poprawa wyglądu i kolorytu naskórka

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1. ale na tym nie koniec

SOS dla suchej skóry

Kupiłam te masło, bo szukałam dobrego nawilżenia dla mojej suchej skóry, która jest jeszcze bardziej sucha w zimie. Do tego promocja:). Masło sprawdziło się rewelacyjnie.
Bardzo dobrze nawilża skórę. Najpierw używałam codziennie, ale szybko się przekonałam, że wystarczy co 2 dzień. Baaaardzo mi to spasowało, bo na codzień jestem zabiegana i czasu mało. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawilża na 48godz.
Nie ma uczucia ściąnięcia, czy swędzenia skóry.
W użyciu ciężki, toporny przy wcieraniu. Bardzo szybko się wchłania. Pozostawia przyjemny słodkawy zapach wanilii. Jak dla mnie zbyt intensywny, ale to kwestia gustu.
Początkowo wcierałam grubą warstwę masła i to był błąd, bo masło na skórze zaczęło sie rolować. Podczas kąpieli ciężko mi było zmyć te obszary ciała, gdzie masło nałożyłam obficiej. Masło tworzy na skórze film, który mocno trzyma się skóry.
Reasumując:
- Wystarczy cienka warstwa
- Długie nawilżenie skóry,
- nie uczula, nie zapycha
- mimo, iż masło jest oporne na wcieranie, jest wydajne.
Warto spróbować, tym bardziej, że często jest w katalogu w promocji (cena ok. 9 -11zł)
Póki co, moje KWC wśród prduktów do pielęgnacji ciała.

polecam

Bardzo dobry produkt.Wydajny,pięknie pachnie bardzo dobrze nawilża.Nie podrażnia i nie przesusza.Poradzi sobie nawet z nawilżeniem bardzo suchej skóry.Tani i naprawde dobry

W porządku

Kupiłam balsam zachęcona napisami w katalogu- "odżywienie ekstremalnie suchej skóry!"
I moje spostrzeżenia po paru użyciach są następujące:
Balsam naprawdę ładnie pachnie, po zaaplikowaniu na skórę stosunkowo długo utrzymuje się na niej zapach kokosowy. Ma właściwości prawdziwego masła - kiedy jest ciepło topi się i przelewa, kiedy zimno zbije się w sobie. Konsystencja zależna od temperatury :) Nawilżenie jest w porządku. Niestety jest bardzo mało wydajny. Ogólnie nadzwyczajne nie jest, ale warte przetestowania.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Bardzo fajne smarowidło

Tego typu produkty trafiają w moje ręce właściwie tylko jeśli dostanę je w prezencie, za bardzo brakuje mi systematyczności w stosowaniu by wydawać na to własne pieniądze, więc dużego doświadczenia w używaniu nie mam. Do rzeczy jednak - bardzo fajny kosmetyk!

Podsumowując:

- konsystencja w porządku, nie przelewa się w rękach ani nie jest zbyt gęsta,

- zapach przyjemny i delikatny, nie drażni, długo pozostaje na ciele,

-nawilża odpowiednio, nakładając go rano, wieczorem wciąż czuję się lekką warstewkę na skórze,

- opakowanie jak dla mnie poręczne,można wsadzić całą łapę :),

-nie podrażnia i nie uczula( na razie).

Generalnie nie ma się do czego przyczepić ( nie wiem jak z ceną i działaniem długotrwałym ).

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Dobry, ale niezbyt wydajny

Kupiłam w promocji i w tej cenie balsam jest naprawdę dobry. Przepięknie pachnie, tak kokosowo, zapach czuje się naprawdę długo. Ma gęstą konsystencję, ale rozsmarowuje się i wchłania bez problemów, pozostawiając lekko tłustą warstwę. Dobrze nawilża skórę, dla mnie jest niemal idealne za zimę. Niestety, jest bardzo niewydajny - mi wystarczył na niecałe 2 tygodnie

Zapach megaaa nawilzenie na poziomoe b.fajne, skora jest miekka, delikatn ai ma taka oslonke nawet po 2 dniach, nie uczula i nie schodzi skora, aplikacja ok, super kupie kolejne opakowania

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Może być

Masło do ciała z Avonu jest gęste, ma fajny kakaowy zapach, poza tym jest niedrogie (kupiłam w promocji za niecałe 10 zł). Natłuszczenie skóry jest ok - jeśli posmaruję się tym masłem na noc, to nawet rano po prysznicu zostaje na skórze delikatna, tłustawa warstwa. Natomiast jeśli chcę się "dosmarować", tzn. posmaruję jakąś część ciała i za kilka minut chcę jeszcze raz, bardziej posmarować to samo miejsce, to masło łuszczy sie i grudkuje. Poza tym moim zdaniem jest niezbyt wydajne. Ogólnie nie jest źle, ale są lepsze produkty tego typu.

Używam tego produktu od: zużyłam wczoraj

Doskonałe!

Na wstępie recenzji mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepsze masło do ciała, jakiegokolwiek używałam!

Plusy:

+Konsystencja.
Dosłownie masło. Mam wrażenie, że zamaczam palce w Nutelli :D

+Nawilżanie
Masło doskonale odżywia skórę. Mam wrażenie, że aż pije ten kosmetyk. Nawet rano skóra nadal jest mięciutka.

+Wchłanianie
Pierwsza klasa! Wręcz trzeba szybko smarować, bo kosmetyk wchłania się z prędkością światła! Idealny będzie dla osób, które rano nie mają czasu czekać na wchłonienie się balsamu! Po użyciu tego masełka skóra jest dosłownie aksamitna- nigdy jeszcze nie czułam czegoś takiego na swojej skórze!

+Zapach

O mamo! Cudowny!

Minusów brak!

Polecam! Naprawdę jestem zaskoczona, że avon stworzył coś tak cudownego!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte