Coswell, Biała Perła, Specjalistyczna pasta do zębów dla pijących kawę i herbatę

Pasta wybiela zęby poprzez specjalnie opracowany skład zawierający enzym. Pasta jest wzbogacona o ekstrakt z cytryny, który wzmacnia działanie wybielające usuwając przebarwienia organiczne ze szkliwa. Dotyczy to skutków spożywania barwiących produktów, w tym szczególnie kawy i herbaty, ale również – ciemnych soków i warzyw czy czerwonego wina. Dzięki łagodnemu działaniu na szkliwo, pasta przeznaczona jest do długotrwałego i codziennego stosowania. Regularnie stosowana zapewnia niezbędną higienę zębów i jamy ustnej, wspomaga remineralizację szkliwa oraz działanie bakteriostatyczne. Zawartość fluoru wynosi 1300 ppm F.
Smak cytrynowy.

redukujące przebarwienia, antybakteryjne, oczyszczające, wybielające
z fluorem
50-100ml
pasty do zębów

Nie polecam

Pasta nie spełnia swoich obiecanych funkcji, nie usuwa przebarwień. Bardzo słabo się pieni, po użyciu szybko tracę uczucie świeżości w ustach. Zapach i smak również nie powala. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, kiedy się skończy, aby pożegnać się z nią raz na zawsze.

Bez przebarwień to nie z tą pastą :)

Raz w zeszłym roku kupiłam jedno opakowanie pasty dla pijących kawę i herbatę. Nie zadziałało, tzn. nie usuwało przebarwień spowodowanych piciem kawy i herbaty. Obecnie kupiłam pastę "bez przebarwień" myśląc, że to coś nowego. Niestety pasta ta sama tylko zmiana nazwy i opakowania. W składzie parabeny i SLS. Nie polecam

Kiepsko

Uwielbiam ciepłe napoje. Zaczynam dzień od herbaty, potem kawa a potem herbata za herbatą. Pora roku nie ma znaczenia, temperatura nie ma znaczenia. Tak mam. Założyłam wiec, że poranne i wieczorne umycie zębów pastą- specjalistką od kawy i herbaty będzie idealnym dopełnieniem.
Niestety, jedyne co mogę powiedzieć to: pasta jak pasta: ma mocny zapach, delikatnie sie pieni, jeśli chodzi o oczucie świerzości w ustach- też nie powala. O jakimkolwiek wybieleniu tym bardziej nie ma mowy.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

BIG SHIT - OSTRZEGAM !!!

Borykam się z problemem osadu i przebarwień na zębach.
Piję kawę ,dużo mocnej herbaty
Przez ponad miesiąc sumiennie myłam zęby dwa razy dziennie szczoteczką elektryczną przez trzy minuty ,zwracając szczególną uwagę na miejsca odbarwione.
Pasta nic nie usunęła,a jedyne co "zyskałam",to podrażnione dziąsła i nadwrażliwe zęby.
Musiałam je ratować żelem Elmex.
Ostrzegam!!!

Używam tego produktu od: kwiecień - maj 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy nie kupie nic tej firmy

Pęklo szkliwo

Wybielalam zeby biala perla,ta paste dostalam w gratisie.Po myciu zebow zauwazylam peknieta jedynke,wykluczam nagla zmian temperatur,bo bylo to zimą,więc czas goracych herbat.Zeby mimo uzywania tej pasty i tak mi zżolkly.

Nie polecam

Używam tego produktu od: miesiac

Nie taka zła

Pasty dla osób pijących kawę i herbatę zaczęłam używać po skończonej kuracji wybielającej żelem Biała Perła . Co prawda , pasta dokładnie myje ząbki , jednak nie usuwa przebarwień .
Plusy :
- Cytrynowy smak
- delikatna
- dobrze myje z resztek jedzenia

Minusy :
-Nie wybiela
- Przebarwienia po kawie czy herbacie są nadal

Ilość zużytych opakowań: Jedno