Yves Saint Laurent, Forever Youth Liberator, Creme Nuit [Night Creme] (Krem przeciwzmarszczkowy na noc)

Krem na noc Forever Youth Liberator marki YSL kompleks Glycanactif. Pierwszy odpowiada za działanie regenerujące na powierzchni skóry, drugi posiada silne właściwości stymulujące, zapewniając efekt - już po pierwszym użyciu skóra staje się bardziej jędrna i odświeżona. Z każdym kolejnym użyciem cera staje się gładsza i bardziej wypoczęta, tak jak po długim śnie. Wyraźnie rozświetlona, skóra odzyskuje swój młodzieńczy blask. Nie zawiera parafiny.

w słoiczku
liftingujące, regenerujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
bogate
na noc

Zwyczajny krem w kosmicznej cenie.

Kupiłam ten krem ulegając sugestiom konsultantki w perfumerii Douglas. Szukałam kremu na noc, chciałam spróbować czegoś nowego...i miła Pani poleciła mi YSL.

Producent twierdzi, że krem przeznaczony jest dla cery dojrzałej. Moim zdaniem jest to produkt dla kobiet młodych, zaczynających stosować pielęgnację przeciwzmarszczkową. Bardzo fajnie nawilża, przeuroczo pachnie - aczkolwiek nie polecam go osobom wrażliwym na zbyt intensywne aromaty ( ja akurat lubię i za to jedna gwiazdka ).

Krem jest dość gęsty a dzięki temu wydajny - i za to dostał drugą gwiazdkę.

Właściwości przeciwzmarszczkowych ani ujędrniających nie zauważyłam chociaż stosowałam krem regularnie przez 2 miesiące. A za taką cenę oczekiwałam chociaż niewielkich efektów.

Podsumowując - produkt bardzo przyjemny w użyciu ale grupa docelowa moim zdaniem na pewno nie ma jeszcze cery dojrzałej :-). Jeśli ktoś ma ochotę wydać ponad 400 zł na ładnie pachnący krem nawilżający to polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml