Arkana, PRO, Sakura Repair Cream (Naprawczy krem dla cery wrażliwej)

Arkana, PRO, Sakura Repair Cream (Naprawczy krem dla cery wrażliwej)

Bogaty krem z wysokim stężeniem ekstraktu z japońskiej wiśni - sakury, który łagodzi podrażnienia i niweluje zaczerwienienia skóry. Innowacyjny Lipex AvoButter, w skład którego wchodzi olej palmowy, olej z avocado oraz masło Shea posiada wyjątkowe właściwości odbudowy płaszcza hydrolipidowego i ochrony skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Kompleks ekstraktów roślinnych poprawia elastyczność naczyń włosowatych i zmniejsza ich widoczność. Dzięki multi-lamelarnej formule, krem szybko wchłania się, pozostawiając zregenerowaną, nawilżoną, miękką i aksamitną w dotyku skórę.
Stosować codziennie rano i wieczorem (dla skóry wymagającej intensywnej kuracji) oraz w sezonie zimowym lub aplikować jako krem nocny uzupełniający dzienną kurację Sakura Sensitive Cream.

na noc, uniwersalne
wrażliwa
regenerujące, na zaczerwienienia, zimowa ochrona, łagodzące
w słoiczku
bogate

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Dostałam kilka próbek tego kremu od kosmetyczki. Jednak to krem nie dla mnie, nie do mojej cery. Jest to krem dla skóry suchej, podrażnionej, dość ciężki, tłusty. Zużyłam go jako krem kończący zabiegi na twarz, po domowym SPA, po wyciskanku ;) Tak by złagodził podrażnienia-tu się sprawdził :) Ale dobrze, że miałam tylko 2 próbki bo zapach tego kremu mnie powalił, no po prostu jak dla mnie smród straszny, nie mogła bym go używać :/ Krem jest wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Świetny krem do zadań specjalnych

Krem nadaje się do stosowania zarówno na dzień - doskonale nadaje się pod makijaż oraz na noc - wtedy stosuję trochę większą ilość. Rano podrażniona, spieczona czy popękana skóra odzyskuje równowagę - zaczerwienienia są praktycznie niewidoczne a suche skórki i łuszczenie - opanowane. Krem szybko i bardzo dobrze się wchłania - dlatego stanowi dobrą bazę pod makijaż - nie rolkuje się, nie waży, nie zostawia filmu a skóra jest aksamitna i nawilżona przez cały dzień. Ten krem to naprawa i regeneracja w mgnieniu oka a z uwagi na to, że nakładam go wyłącznie po zabiegach lub kiedy moja skóra dozna jakiegoś podrażnienia - pewnie posłuży mi jeszcze przez jakiś czas.

Wykorzystała: kilka próbek

Opatrunek dla suchej skóry

Jeśli Twoja skóra jest sucha, wrażliwa, po umyciu piecze i woła o jak najszybsze odżywienie i nawilżenie to ten krem jest dla Ciebie!
Mam ciągłe problemy z suchą a nawet przesuszoną cerą . Próbowałam już wielu kremów i rzadko który daje sobie z nią radę jak ten. Dość gęsta, bogata konsystencja idealnie odżywia skórę. Stosuję go na noc. Na dzień wyda
je się być zbyt gęsty. Zapach delikatny, ledwie wyczuwalny.
Używam od jakiegoś miesiąca próbując na zmianę i z innymi produktami Arkany. Jak na razie - strzał w dziesiątkę!

Krem godny polecenia dla cery suchej i wrażliwej

Jestem posiadaczką cery mieszanej, atopowej, a dodatkowo pojawia mi się trądzik o podłożu hormonalnym. Krem zaliczam do tych „treściwych” tłustych. Stosowałam go wyłącznie na noc, by uszczelnić płaszcz hydrolipidowy. Jako krem na dzień (do twarzy) się u mnie nie sprawdza, bo jest za tłusty „i wzmaga świecenie”, a do tego mnie lekko zapychał (podejrzewam olej palmowy, ale nie jestem pewna). Zużyłam go zamiast balsamu do ciała i muszę powiedzieć, że był świetny i bardzo wydajny (tylko jak na balsam jest trochę za drogi.)
Opakowanie :)
Zapach (lekko wyczuwalny, a „chemiczna nuta” szybko się ulatnia) :)
Wydajność :)
Nie uczulił mnie :)
Dobrze natłuszcza i zmiękcza skórę :)

Cena :(
Komedogenność :(

Podsumowując polecam do cer suchych i bardzo suchych, bo już przy mieszanych się średnio sprawdza.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Mój nr 1

Krem zamknięty jest w higienicznym opakowaniu, z pompką.
Konsystencję ma lekką (ale nie rzadką), niezwykle przyjemną w aplikacji.
Kolor kremowy, lekko zielonkawy.
Wchłania się błyskawicznie. Nie pozostawia tłustej warstwy, a delikatną, niezwykle przyjemną w dotyku aksamitną skórę.
Nawilża bardzo dobrze.
Problem z naczynkami mam głównie na nosie, a konkretniej na jego skrzydełkach.
Po użyciu kremu zostają one widocznie \'uciszone\' i ledwo widoczne. Jeszcze po żadnym kremie nie miałam tak szybko widocznych efektów. Prawdziwe cudeńko!

Krem idealnie sprawdza się jako krem na dzień, nie pozostawia tłustej warstwy. Nadaje się pod makijaż, dobrze współgra z podkładem mineralnym (tylko takiego używam).
Jednak najczęściej używam go tylko na noc, po demakijażu. Nadaje mojej skórze cudownego uczucia ukojenia. Cera momentalnie odżywa, staje się bledsza, a naczynka niemalże niewidoczne.

Pachnie niezwykle przyjemnie, świeżo. To zapewne sprawa kwiatów wiśni. Czuć tez jakby woń skoszonej trawy, której zapach uwielbiam.

W żaden sposób nie zaszkodził mojej skórze.
Nie zapchał, nie uczulił, nie podrażnił.

Bardzo wydajny, jedna pompka wystarcza mi do jednorazowej aplikacji.

To mój drugi krem Arkana do twarzy, który niesamowicie polubiłam. Myślałam, że w działaniu nie \'pobije\' Bioodnawiającego kremu z aminokwasami, ale dzięki cudownemu działaniu na moje naczynka i zapachowi, daje mu ocenę wyżej ;) 6 +

JEDYNY MINUS to zacinająca się pompka... i dość wysoka cena.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50ml