Perfecta, SPA, Ujędrniajacy cukrowy peeling do ciała `Creme Brulee`

Perfecta, SPA, Ujędrniajacy cukrowy peeling do ciała `Creme Brulee`

Cukrowy peeling do ciała o właściwościach złuszczających i ujędrniających. Naturalne kryształki cukru usuwają martwe komórki naskórka i idealnie wygładzają powierzchnię skóry. Olejek ze słodkich migdałów doskonale regeneruje, a olejek makadamia ujędrnia i uelastycznia skórę zapobiegając jej wiotczeniu. Słodki zapach wytwornego, francuskiego deseru creme brulee w mgnieniu oka przeniesie Cię w świat karmelkowo-waniliowej rozkoszy.

ujędrniający
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Bardzo lubię

Zacznę może od dostępności. Owego jegomościa można kupić w SuperPharm, a pewnie też w innych sklepach. Ja swoje egzemplarze przeważnie nabywam właśnie tam z uwagi na częste promocje, wtedy kosztuje coś około 10 - 12 złotych, także jak za takie spore opakowanie (225gram) uważam, że nie jest to wiele.
Opakowanie nic szczególnego, przyjemne dla oka i tyle.
Peeling jest dosyć twardy, dobrze wyczuwalne są w nim drobinki ścierające, co sugerowałoby nam, że będzie też mocny. Zauważyłam jednak, że po nałożeniu na skórę w kontakcie z wodą przestaje być ostry i staje się nieco łagodniejszy, wciąż jednak pozostając w kategorii tych mocniejszych zdzieraków - coś na kształt peelingów z Organique, w mojej osobistej skali najmocniejszy jaki dotąd miałam był Sakura z Rituals i tego cukrowca chyba nic nie przebije. Ale ja lubię mocne ścieranie, wtedy wiem, że skóra jest dokładnie oczyszczona z martwego naskórka, dlatego ten peeling stosuję na suchą skórę, a potem dopiero zmywam go z niej wodą.
Zapomniałabym wspomnieć o zapachu naszej Perfecty, otóż nie wiem, jak pachnie Creme Brulee, ale muszę się chwilkę zatrzymać przy zapachu, który czujemy ze słoiczka. Może niektóre z Was pamiętają takie cukierki irysy z makiem, kupowało się je kiedyś, nie mam pojęcia, czy są jeszcze dostępne i czy gdziekolwiek można je dostać, ale zapach tego peelingu to dokładnie właśnie zapach tamtych irysów z makiem, coś wspaniałego, przywołuje mi na myśl dzieciństwo i za każdym razem, kiedy nakładam go na skórę to czuję sentyment.
Co do działania to tak jak już wspomniałam jest dobre, nawet bardzo dobre za cenę, jaką za niego płacimy, skóra jest oczyszczona, ale nie przesuszona, peeling ten też nie zostawia nam na skórze nieprzyjemnej warstewki, niby nawilżającej, ale ja za tym nie przepadam, bo uważam, że jak się będę chciała nawilżyć, to sobie balsam na ciało nałożę, ale wiem, że jest dużo wielbicielek tej warstewki po użyciu kosmetyku tego typu, więc pewnie dla niektórych jej brak tutaj będzie dużym zawodem.
Moim zdaniem to świetny produkt i jeśli lubicie takie słodkie zapachy, to powinnyście być z niego zadowolone.

może być

Zalety:
+ zbita, gęsta konsystencja, dobrze wyciągać kosmetyk ze słoika
+ dobrze złuszcza skórę
+ nawilża skórę
+ słodki, ciężki zapach

Wady:
- brak ujędrnienia ( o czym zapewnia nas producent)

z deka niewypał

Jaka fanka wszelakich waniliowych zapachów sięgnełam po ten peeling wyobrażając sobie mega słodki ulepkowaty zapach. Zawiodłam się. Jest przyjemny lekko słodki ale delikatny aż za delikatny jak dla mnie. Drobinek ścierających może i jest wiele ale są bardzo delikatne a ja wole mocne drapaki. Pozostawia po użyciu na ciele tłustą warstwe co nie za bardzo mi odpowiada bo czuje się oblepiona. Jestem na nie

bardzo dobry

Plusy:
+cena
+fajnie zdziera
+piękny zapach
+pozostawia uczucie nawilżenia
+nie podrażnia skóry
+całkiem wydajny
+fajne opakowanie (może wybrać cały produkt, nic nie zostaje)
Minus:
-niestety brudzi wannę

Ogólnie peeling jest naprawdę super, jak za taką cenę jest mistrzowski! :)

BOSKI!

Do jego zakupu zachęciła mnie przede wszystkim atrakcyjna cena promocyjna (7,99, cena regularna to ok. 15-16 zł) oraz urocze i słodkie opakowanie. Ten kosmetyk jest naprawdę BOSKI!

Pierwsza rzecz jaka mnie urzekła już po ściągnięciu zabezpieczającego sreberka, to ten zniewalający i mega apetyczny (naprawdę mogłabym go zjeść) zapach Cremu Brulee. Zapach pozostaje na skórze nawet po zakończonym prysznicu/kąpieli.

Produkt jest bardzo gęsty, nie spływa i nie przecieka przez palce. Tak gęsta konsystencja kosmetyku sprawia, że jest naprawdę wydajny.

Peeling jest świetnym zdzierakiem, jednak nie podrażnia skóry, zostawia ją zaś cudownie miękką, gładką i nawilżoną. Ciało jest nie tylko wygładzone i nawilżone, ale również odżywione. Po dłuższym stosowaniu kosmetyk ujędrnia, uelastycznia i regeneruje skórę.

Nie miałam jakiegokolwiek problemu ze spłukaniem tego kosmetyku. Rewelacyjne jest również to, że peeling po spłukaniu tworzy na powierzchni skóry taki nawilżający film, który pozostawia skórę gładką i aksamitną w dotyku. Dzięki temu nie musimy nakładać już żadnego balsamu. Więc jeśli jesteście leniuszkami czy po prostu najnormalniej w świecie nie lubicie żadnych mazideł do ciała, to polecam Wam ten peeling.

Użycie tego kosmetyku to po prostu sama przyjemność!

Można się zakochać w zapachu:-)

Uwielbiam słodkie peelingi do ciała a ten pachnie przepysznie, naprawdę czasem cały dzień tak sobie marzę o tym peelingu na wieczór:-) Do tego świetnie złuszcza, nawilża, ma świetną konsystencję. Jest niedrogi i to w końcu polska marka, więc polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 regularne

CUDNY!!!!

Działanie jako peeling złuszczający po prostu REWELACYJNIE!!! Działa tak jak powinien każdy peeling, skóra po użyciu jest tak jakby natłuszczona, nie potrzeba dodatkowych balsamów. Ciało jest wygładzona i przy tym pięknie pachnie. Używam co drugi dzień i opakowanie mogłoby być troszkę większe :-) Ale jak się skończy to kupię na pewno inny zapach choć ten jest piękny :-)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale nie ostatniego

Najlepszy z serii

Zdecydowanie najlepszy z peelingów Perfecty. Super zapach. Efektu ujędrniającego jednak nie widzę, chociaż ładnie wygładza skórę. Po użyciu olejki zostają na ciele - na początku irytuje, później jest nawet na plus.

Plusy:
- ładny zapach
- efekt wygładzenia
- estetyczne opakowanie
- efekt po użyciu

Minusy:
- wydajność
- brak znaczącego efektu ujędrnienia

Dobry i słodki

To już moje drugie opakowanie tego peelingu. Szczerze mówiąc, bardzo mi odpowiada:

+słodki, przyjemny zapach
+fajny ścierak
+skóra jest nawilżona
+zapach utrzymuje się cały dzień
+dostępność

Chętnie zakupię inne warianty zapachowe.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Słodkości...

Dość spore drobinki cukru zanurzone są w gęstej, woskowej masie o jasno-beżowym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia nieprzyjemną, tłustą warstewkę, niezwykle trudną do usunięcia. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, karmelowo-waniliowy. Niestety, z każdym kolejnym użyciem staje się on coraz bardziej mdły i mydlany. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 225 ml

Och, cóż za cudowność!

Wspaniały zapach! Długo się utrzymuje!
Dobry efekt - skóra jest nawilżona i ujędrniona
Działa jak dobry impregnat chroniący przed kropelkami wody i czynnikami zewnętrznymi
Wydajny - starczył mi na 6 użyć
Często jest w promocyjnej cenie, więc łatwo kupić go tanio

Jeden minus: na ramionach powstały mi małe krostki, które znikają po dwóch dniach, ale wracają przy kolejnym użyciu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Najlepszy!

Oblędny zapach, nawilża i natłuszcza skórę, dobrze złuszcza, niska cena. Jednym minusem jest to, ze u mnie jest średnio wydajny, ale może to moja wina :)

Używam tego produktu od: rok