Max Factor, Facefinity All Day Primer (Baza pod podkład SPF 20)

Max Factor, Facefinity All Day Primer (Baza pod podkład SPF 20)

Baza pod podkład to produkt bez którego nie mogą się obyć profesjonalni makijażyści. Idealnie przygotowuje skórę i sprawia, ze pozostaje ona matowa przez cały dzień. Formuła bazy jest niezwykle skuteczna dzięki mikrocząsteczkom, które absorbują pot i sebum, wydłużając tym samym trwałość każdego podkładu. Dzięki praktycznemu flakonowi z pompką, aplikacja bazy jest niezwykle prosta.

Pieknie wygladza i nadaje trwalosc

Baza ma wygodną buteleczke z pompką co ułatwia aplikację. Zapach jest miły,delikatny,po chwili się ulatnia. Konsystencja kosmetyku jest podobna do podkładu,gęsto-płynna o mlecznym kolorze. Baza pięknie wygładza cerę, ułatwia nalozenie podkladu i znacznie przedłuża jego trwałość.Używam jej przy robieniu makijazy wieczorowych dziewczynom i jeszcze u zadnej nie wystąpiła reakcja alergiczna. Moim zdaniem produkt bardzo udany.

Fajna baza pod makijaż

????Produkt ma bardzo ładne, porządne opakowanie z pompką.
????Ma dość rzadką konsystencje, która łatwo się rozprowadza na skórze.
????Zdecydowanym minusem jest tutaj zapach, ponieważ nie należy do przyjemnych.
????Baza może być stosowana do każdego podkładu, ponieważ dobrze współgra z każdym.
????Po zastosowaniu skóra jest wygładzona i gotowa na nałożenie podkładu.
????Poza zapachem ta baza jest w porządku, lubię jej używać.

Nie mogę się przekonać.

Bazę testuję od kilku tygodni i niestety nie mogę się do niej przekonać. Nie sądzę, żeby przydłużała trwałość makijażu, ale na pewno świeżo po zaaplikowaniu wygładza skórę i sprawia, że pory są mniej widoczne. Konsystencja jet przyjemna.

Może być

Baza całkiem dobra aczkolwiek nie dla mnie, możliwe że przez to gdyż mam mieszaną cerę i potrzebuje matu a tu tego nie ma. Ładne szklane opakowanie z pompką co jest dużym plusem lecz nie zostaniemy ze sobą na dłużej

Słaba jak za tą cenę

Nie zauważyłam żeby w jakiś szczególny sposób przedłużała trwałość podkładu, nie trzymała też matu, moim zdaniem jest wiele lepszych bez w nizszej cenie

I tak i nie

Baza pod makijaż od Max Factor była pierwszą jaką kupiłam. Zamknięta jest w szklanym solidnym opakowaniu z pompką. Wystarczy naprawdę nie wielka ilość aby nałożyć produkt na całą twarz - co tym samym sprawia że jest wydajna. Ma lekko białawą, średnio gęstą konsystencję która przy nakładaniu palcami sprawia wrażenie śliskiej. Ładnie wtapia się w twarz pozostawiając ją przyjemnie w dotyku jedwabiście gładką. Jestem w trakcie 3 opakowania, często do niej wracam , działa - to najważniejsze. Często zmieniam podkłady i niestety nie współgra ze wszystkimi. Z jednymi tworzy idealną całość, z drugimi może się ciastkować i ścierać. Ale myślę że w tej kwestii jest to wina podkładku a nie samej bazy.

Na początku nie polubiliśmy się, ale teraz jest to miłość

Baza max factor bardzo długi czas zalega w mojej kosmetyczce. Zakupiłam ją na jednej z promocji -55% w rossmannie. Zauważyłam pewną tendencję bazy, bo używałam jej z różnymi podkładami.

Jak już wspomniałam - na początku nie polubiliśmy się. Było to moje pierwsze zetknięcie z bazą pod makijaż. Używałam wtedy podkładu o gęstej konsystencji. Podkład nakładany na tą bazę rolował się, ciężko się go rozprowadzało. Bardzo mnie to zniechęciło do używania bazy więc na długi czas poszła w odstawkę. Jednak po czasie znowu po nią sięgnęłam, ale wtedy używałam już podkładu o rzadkiej konsystencji. W tym przypadku podkład na bazie rozprowadzał się jak na kremie nawilżającym - bez zarzutu.

Baza ma fajną, kremową konsystencję. Łatwo rozprowadza się na twarzy. Łatwo wydobyć produkt z opakowania dzięki pompce, która działa bez zarzutu. Na duży plus zasługuje dodatkowa ochrona przeciwsłoneczna.

Obecnie używam już pół roku codziennie i jestem zadowolona. Baza nie zapycha, nie powoduje podrażnień. Nie powoduje uczucia przesuszenia skóry ani jej szybszego przetłuszczania. Pomaga w utrzymaniu makijażu na dłużej.

Spodobała mi się

Szukałam porządnej bazy i znalazłam. Cena jak za taką bazę nie jest wygórowana. Fajnie się rozprowadza, szybko wchłania, podkład też się trzyma. Podoba mi się pompka dzięki której można nałożyć tyle bazy ile potrzeba. Zostawia przyjemne uczucie, po nałożeniu twarz wydaję się mięciutka i gładka. Jest też dość wydajna.

Moja najlepsza baza

Kupując tą bazę sugerowałam się pochlebnymi opiniami i rzeczywiście się nie zawiodłam. Jak dla mnie to najlepsza baza jaką miałam do tej pory. W drogeriach internetowych cena jest dla mnie przystępna więc wydane trzydzieści parę złotych to nie jest szaleństwo do wypróbowania kolejnego kosmetyku.
Mam cerę która produkuje nadmierną ilość sebum i ta baza radzi sobie z tym idealnie. Nakładam ją w okolicach litery T. Używam jej na co dzień, inaczej moja twarz świeci się już po trzech pierwszych godzinach po zrobieniu makijażu.
Jedno opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.
Obecnie mój nr jeden w kategorii wypróbowanych baz pod makijaż.
Polecam!

Polecam!

Lekka formuła z dodatkową ochroną SPF. Scala makijaż ze skórą- łatwo dostępna. Godna uwagi.

Każdej z nas zależy aby jej makijaż taki jak został stworzony trwał niezmiennie do samego końca- do momentu aż same zapragniemy pozbyć się go. Żadna z nas nie lubi niespodzianek i spływającego czy nawet znikającego makijażu w ciągu dnia. Nie jest to przyjemnym doświadczeniem…

W swojej pielęgnacji przerobiłam już dość dużo tego typu kosmetyków, które to swoimi właściwościami obiecywały absolutnie spektakularne efekty jeśli chodzi o trwałość.

Baza Max Factor trafiła do mojej kolekcji wiosną 2018 roku. Przez ten czas szczególnie w wyjątkowych okazjach kiedy to zależy mi na trwałości mojego makijażu sięgam po bazę pod makijaż Max Factor face finity.

Produkt zamknięty w szklanej 30 ml buteleczce z pompką. Bez żadnego problemu wyciskam potrzebną ilość kosmetyku. Zasadniczo opakowanie bardzo dobrej jakości pompka sprawdza się bez mniejszego zarzutu- nie mam żadnych zastrzeżeń.

Na wstępie w swojej ocenie podam formułę produktu- jest to lekka kremowa, biała postać. Co ważne nie jest to baza silikonowa, jak w większości dotychczasowych moich doświadczeń. Po naciśnięciu pompki, ukazuje się biała lekka kremowa konsystencja, która lekko rozprowadza się na twarzy pozostawia buzię gładką, miękką w dotyku. Co jest niezwykle istotne przy regularnym stosowaniu jest to produkt, który nie zapycha porów, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry i nie wysusza naskórka.

Dodam, że jestem posiadaczką wrażliwej skóry i wszelkiego rodzaju bazy podkłady pod makijaż w większości nie nadawały się dla mojego użycia- powodowały podrażnienia i zapychanie jak już wspomniałam.
Natomiast w tym wydaniu nic takiego nie ma miejsca. Jeśli chodzi o sam zapach lekki przyjemny. Po niedługim czasie wietrzeje i w zasadzie jest on w ogóle niewyczuwalny.

Podsumowując jest to bardzo dobry produkt łatwo dostępny ich stosunkowo niskiej cenie. Dodatkowym plusem tego produktu jest sam fakt, że posiada on filtr SPF 20- więc jest to dodatkowe zabezpieczenie naszej skóry przed promieniowaniem słonecznymi. Bardzo chętnie sięgam po bazę- daje ona poprawę trwałości makijażu. Pozostawia makijaż w nienagannej kondycji przez wiele godzin. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Jest to lekka formuła, która bardzo dobrze stapia się ze skórą wchłania się w całości.

Produkt godny uwagi i polecenia.

Klej

Sama baza biały kolor i jest dosłownie jak klej. Po nałożeniu lekko matuje natomiast skóra jest lepka co sprawia, że podkład lepiej się przyczepia i przedłuża trwałość. Zapach jest mocno chemiczny trochę jak kosmetyki do charakteryzacji.

Niezły

U mnie się sprawdził, podkład trzymał się dłużej na buzi po zastosowaniu primera.
baza nie zatykała porów, nie miałam żadnych niemiłych niespodzianek po jego zastosowaniu co zdarzało się nawet przy droższych bazach. Podkład dłużej zostawał na miejscu, mniej się ścierał w ciągu dnia, generalnie na plus, ale będę szukać dalej :)