Petitfee, Gold Hydrogel Eye Patch (Złote hydrożelowe płatki pod oczy)

Petitfee, Gold Hydrogel Eye Patch (Złote hydrożelowe płatki pod oczy)

Pojemność 60 szt

Plastry Hydro-Gel dla oczu Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch ze złotym kompleksem - prawdziwe zbawienie przy cieniach pod oczami ,opuchliźnie i małych zmarszczkach mimicznych. Specjalny materiał, z którego wykonane są plastry, zapewnia lepsze dopasowanie plastra, aktywne składniki natychmiast przenikają przez skórę i mają zauważalne efekty odświeżające, odmładzające i regenerujące.

W skład maski wchodzi idealnie wyselekcjonowany kompleks składników :

- 24 karatowe złoto - napina skórę, dzięki czemu jest elastyczna, zwiększa elastyczność, wygładza zmarszczki. Jego właściwości odświeżają skórę, a jednocześnie nadają jej szlachetny odcień porcelany i wypoczęty wygląd.

- Korzeń żeń - szenia - wspomaga szybką regenerację komórek i produkcję naturalnego kolagenu, pomaga pozbyć się zmarszczek i reguluje procesy metaboliczne.

- Kolagen - najważniejsze białko w naszym ciele, dzięki czemu zapewnia elastyczność skóry, a także zwiększa syntezę naturalnego kolagenu w organizmie.

- ekstrakt z gniazda jaskółki - zapewnia efekt liftingu, głęboko nawilża skórę, stymuluje proces regeneracji tkanek, wygładza zmarszczki i zapobiega pojawianiu się nowych.

- woda z płatek róży - jest doskonała przeciwutleniacz, nawilża skórę, regeneruje, wyrównuje zmarszczki na twarzy, wyrównuje kolorytu skóry, eliminuje stres i reakcji alergicznych na skórze.

Świetny produkt

Zacznę od tego, ze te płatki rewelacyjnie rozjaśniają okolice pod okiem. Poradziły sobie nawet z moim przebarwieniem pozabiegowym. Nie szczypią, delikatnie chłodzą okolice pod okiem. Nawilżenie jest również odczuwalne. Ogromnym plusem jest to ze są cieniutkie dzięki czemu nie zsuwają nam się z twarzy i można spokojnie w nich chodzić. Plus również za szpatułkę do wyjmowania płatków w opakowaniu :)

Odkrycie

Te płatki kupiłam w Superpharm, pod wpływem opinii w sieci. No i okazało się, że faktycznie są świetne. Nakładam je po wieczornej pielęgnacji. Moje koleżanki nakładają je rano. Teraz mam ochotę na wersję czarną i zapewne po nie sięgnę. Fajnie chłodzą, nawilżają i widocznie wygładzają skórę wokół oczu.
do tego jest ich dużo, jak się przeliczy, to wychodzi dość tanio za jedne zabieg.

Jestem bardzo zadowolona!

Używam dość sporo płatków pod oczy, więc takie opakowania są dla mnie bardzo wygodne. Super, że mamy dołączoną łopatkę, dzięki czemu nie trzeba grzebać palcami w produkcie.
Płatki są mocno nasączone, u mnie dobrze przylegają i nie spadają.
Jeżeli chodzi o efekt, to płatki dobrze nawilżają i napinają trochę skórę, sprawiając, że skóra w okolicy oczu wygląda na świeższą i zdrowszą. Sprawdzają się zarówno przed wyjściem, jak i po nieprzespanej nocy i efekt zawsze mnie zadowalał. Ogólnie polecam!

Płatki kontra dolina łez.

Stosowanie tych płatków jest dość wygodne, acz czasochłonne. Postanowiłam je stosować w walce z doliną łez i czuję jakby ten obszar stał się mniej widoczny, aczkolwiek jest to moje subiektywne wrażenie. Używam ich o różnych porach dnia w zależności od czasu, który posiadam, ale zawsze po ich zastosowaniu, dla większego komfortu nakładam jeszcze krem w okolice oczu. Nie lubie uczucia ściągnięcia.

bardzo dobre

Płatki spełniły moje oczekiwania, skóra po aplikacji jest napięta i dobrze nawilżona. Oczywiście, żeby przedłużyć ten efekt po usunięciu płatków trzeba skórę w miejscu stosowania dodatkowo nawilżyć/odżywić jakimś kremem.
Stosowane regularnie dają całkiem dobre rezultaty. Opakowanie jest wygodne i trwałe, dołączona szpatułka, pomocna przy wyciąganiu płatków z opakowania. Po otwarciu mają okres trwałości ok. 60 dni, opakowanie wystarcza więc na miesięczną kurację co drugi dzień.
Minusem jest dostępność, nie spotkałam nigdzie w sklepach stacjonarnych, a szkoda.
Cena do przeżycia, biorąc pod uwagę skuteczność i długość kuracji, najtaniej zamawiałam przez Aliexpress za mniej niż 60 zł z przesyłka.