Simple, Kind to Skin+, Protecting Moisture Cream SPF30 UVA/UVB (Krem ochronny do twarzy z filtrami)

Ochronny, nawilżający krem do twarzy z filtrem SPF30 Simple, Kind to Skin+ Protecting Moisture Cream jest doskonałym połączeniem witamin i innych składników poprawiających stan cery oraz filtrów przeciwsłonecznych nadającym suchej i odwodnionej skórze zastrzyk energii, chroniąc ją jednocześnie przed promieniowaniem UVA i UVB. Lekka konsystencja kremu Simple gwarantuje szybkie wchłanianie oraz błyskawicznie widoczny efekt doskonale nawilżonej i rozświetlonej cery. Doskonały nawet dla wrażliwej skóry.

Dobry ale....

Z nadejściem ciepłych miesięcy z wiekszą ilością słońca zaczęłam poszukiwania dobrego kremu na dzień, który nie tylko posiadałby dobre właściwości nawilżające ale również spełniał funkcje ochronne przeciw promieniowaniu UV i ognaniczył ilość nakładanych na twarz produktów. Po około 2 miesiącach używania zauważyłam, że:

+ krem ma bardzo dobre właściwości nawiżające,
+ dobrą konsystnecję przez co aplikacja kosmetyku to sama przyjemność,
+ higieniczne i wygodne opakowanie z pompką,
+ jestem posiadaczką dość wrażliwej cery, która potrafi reagować alergiami na niektore kosmetyki - ten jednak nie wywołał żadnej reakcji,
+ jego cena jest zdecydowanym plusem,
+ funkcjonalność, czyli dość wysokie filtry w połączeniu z nawilżającym działaniem kremu na dzień,
+ dobry pod makijaż, używam Revlonu CS, Max Factor Colour Adapt a przy lepszych lub cieplejszych dniach - kremu Belienda BB, z każdym dobrze współpracuje,
+ nie przetłuszca i nie świece się po nim szczególnie ale moja cera należy raczej do normalnych,

- nie wiem do końca czy powinnam winić ten produkt ale z braku innych podejrzanych jestem skłonna uwierzyć, że to on powoduje lekkie zapychanie i lekki wysyp zaskórników. Nie ma wielkiego dramatu i może być to wina temperatury i kryjących podkładów jednak z tej przyczyny odejmuje 1,5 gwiazdki gdyż uważam to za dość istotny mankament.

Ogólnie polecam spróbować ze wzgędu na w/w plusy.