Siquens, MedExpert, Krem do skóry odwodnionej i przesuszonej

Siquens, MedExpert, Krem do skóry odwodnionej i przesuszonej

Krem Siquens MedExpert do skóry odwodnionej i przesuszonej przeznaczony jest do napiętej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. Szczególnie polecany osobom, których cera może być przesuszona wskutek częstego przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, oddziaływania wiatru, ostrego powietrza, zimna, zmian hormonalnych lub zażywania antybiotyków. Zalecany także po ekspozycji słonecznej.Siquens MedExpert krem do skóry odwodnionej i przesuszonej, dzięki kompleksowi składników nawilżających, naprawczych i odbudowujących zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie oraz regenerację skóry, redukując uczucie szorstkości, ściągnięcia i napięcia. Zapobiega utracie wody z naskórka i reguluje proces jego złuszczania.
Przywraca skórze elastyczność i gładkość, zapewniając uczucie komfortu i delikatnego chłodu. Dzięki witaminie E, dodatkowo wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry, zapobiegając szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych i wolnych rodników.
Zawiera formułę DermoSekwencyjną umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez cały dzień lub noc.
Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.
Działanie składników aktywnych potwierdzone badaniami klinicznymi in - vivo (składniki nawilżające) i ex - vivo (składniki odbudowujące). Działanie potwierdzone również badaniami aplikacyjnymi, przeprowadzonymi na grupie probantów o cerze suchej, wrażliwej. Działanie nawilżające potwierdzone badaniem aparaturowym wykonanym za pomocą korneometru: wzrost nawilżenie o 31% po jednorazowej aplikacji.

na dzień
krem
w tubce
<50ml

Super krem!

Jeden z lepszych kremów jakie kiedykolwiek miałam. Opodwiednio działa na moją skórę.
Przerabiałam wiele kremów i dermokosmetyków i zawsze wracam do tej tubki.
Szkoda tylko, że wycofują swoją ofertę sprzedaży w SuperPharm.

Delikatne nawilżenie

Krem kupiłam na promocji w Superpharmie, bo miał krótki termin ważności. Za 30 zł pewnie bym się na niego nie skusiła, bo nie znam dobrze tej marki i raczej niezbyt się ona sprzedaje. Wzięłam go ze sobą na wyjazd wakacyjny, bo miał małą pojemność i mieścił się bez trudu do kosmetyczki.

Jest OK ale bez rewelacji

Jestem 30+, skóra sucha.
Ujmę tak: nie uważam, żeby krem był świetny - jest poprawny i tyle.
Kupiłam w promocji, gdybym kupiła w standardowej cenie, to pewnie byłabym zła.
Więcej się spodziewałam po "Kremie do skóry odwodnionej i przesuszonej". Wcale nie nawilża mocniej, niż inne, przeciętne kremy nawilżające.
Ma plusy, ponieważ:
+jest lekki
+dobrze się wchłania
ale standardowej ceny, jak dla mnie, na pewno nie warty.

pozytywne zaskoczenie

Podczas zakupów powyżej określonej kwoty w Super-pharm krem ten można było kupić w atrakcyjnej cenie. Stosowałam ten krem podczas zimy pozytywnie mnie zaskoczyło działanie tego kremu. Nakładając pod podkład krem dobrze wchłaniał się i nie zauważyłam żeby skóra stała się wysuszona. Plus za opakowanie w tubce.

Godny uwagi

Jak na razie jestem zadowolona z tego kremu, szczególnie w czasie zimy. Od razu po jego użyciu widzę, że skóra jest nawilżona, mniej zaczerwieniona i przesuszona. Już po pierwszej aplikacji znika uczucie ściągnięcia.
Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.

Nie spełnia zastosowań

CZasami się zdarza że mimo cery mieszanej/tłustej czasem staje się przesuszona, to miał być mój chwilowy ratownik by nawilżył twarz, ale słabo sobie poradził z tym na ocene 3,5/ 5 , ale świetnie działa na zaskórniki juz na drugi dzień pozbywając się- tu daję mu 4,5 !

Używam tego produktu od: listopada
Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

Bardzo fajny kremik!

Nie będę się zbędnie rozpisywać ;).
+ nawilża
+ wchłania się bardzo szybko
+ matuje skórę (przy tym nie wysusza)
+ szybko się aplikuje
+ nie zapycha
+ delikatnie pachnie
+ wydajny

- tubka - jak się za mocno ściśnie to krem &quot;wystrzeliwuje&quot; gdzieś w dal, by wydobyć resztki kremu (a raczej dużo większą ilość niż resztkę) trzeba tubkę rozciąć
- cena w stosunku do ilości (chociaż teraz jest w promocji w SP i kosztuje 15zł)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Bardzo dobry kumpel, uwielbiam i polecam !

Tak, jestem kolejną fanką tego kremiku.
Mam mieszaną skórę. Borykam się z przetłuszczającą się strefą T, miejscowym przesuszeniem, oraz podrażnieniem. Staram się już nie używać produktów matujących do skóry trądzikowej. Rezultat był odwrotny do oczekiwanego&#8230; Tak więc porzuciłam walkę ze świeceniem a podjęłam wyzwanie prawidłowej pielęgnacji. Po tym kremie zauważyłam, iż mój problem częściowo się złagodził.
Przez przypadek (pod kasą) zakupiłam ten krem w SP za śmieszną cenę 10zł. Stwierdziłam, że nada się do suchych stóp lub rąk. Efekt był zdumiewający kiedy nałożyłam go na noc. Później używałam go chętniej nawet w dzień.

Zalety:

+Przede wszystkim nie wstydziłam się wyjść z nim na twarzy np. do sklepu. Jest to duży komplement zwłaszcza, że po większości kremach nawilżających, nawadniających itp. świeciłam się niczym latarnia.
+Wchłaniał się momentalnie sprawiając , że skóra była lekko matowa (nie sztuczna &#8211;krem tworzył bardzo naturalny efekt zdrowej, normalnej skóry !), nawilżona i miękka w dotyku.
+ Idealny pod makijaż, zachowywał się prawie jak baza. Pięknie wyrównywał, wygładzał skórę dzięki czemu podkład dobrze się rozprowadzał i trzymał.
+ Łagodził drobne zaczerwienienia, delikatne podrażnienia &#8211; mi to wystarczało.
+ Przynosił ogromną ulgę po myciu buzi żelem. Reagował natychmiast!
+ Nałożony grubiutko na noc lekko rozjaśniał skórę, buzia była promienna, napięta, nawilżona, wygładzona &#8211; wspaniała! Tworzył bardzo delikatną powłoczkę, prawie nie wyczuwalną.
+ Ogromny plus za to iż budząc się następnego dnia nie wyglądałam niczym wysmarowana smalcem&#8230;
+ Oczywiście nie zapychał, nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych niespodzianek (nawet śmiem stwierdzić iż lekko łagodził i zmniejszał zaczerwienienia wokół istniejących krost) , delkatna konsystencja, wydajny (stosowałam przez miesiąc dwa razy dziennie), złagodził objawy poparzenia (po solarium), stosowałam po depilacji.

Wady - nie zauważyłam, zgadzam się z obietnicami producenta. Nie wiem jak jest z ochroną przed utratą wilgoci w skórze, ale moja buźka wyglądała po nim bardzo dobrze.

Nie można spodziewać się cudów po tym kremie, bo za tę cenę niestety jest to niemożliwe. Jednak bardzo go polecam. Jego działanie jest umiarkowane, delikatne, ale w porównaniu do większości drogich czy tanich kremów ten w moim przypadku zostawia po sobie jakieś pozytywne rezultaty. Panie ekspedientki w SP mi go odradzały, tłumacząc , że ma słaby skład.

Niedawno spróbowałam opcji: łagodzącej, ale według mnie ma dużo słabsze działanie. Nie używam go już z tak dużą przyjemnością jak ten do odwodnionej.

Krem ma jedną zasadniczą wadę, mianowicie kolejne opakowania nie dają już tak spektakularnych efektów. Właściwie nie robi nic poza lekkim nawilżeniem.... Fajnie było go używać za pierwszym razem z płynem micelarnym dawał spoko efekty. Kolejne opakowania już mnie zawiodły. Po prostu jest za słaby...

krem idealny pod podkład

Mam suchą skórę i wrażliwą. Na ten kosmetyk natknęłam się przypadkiem, gdy szukałam kremu nawilżającego do twarzy. Cóż mogę o nim powiedzieć. Faktycznie nawilża jednak nie tak mocno jakbym tego potrzebowała. Za to genialnie się sprawdza jako krem pod podkład. Rzadko używam podkładu ale jeśli już to zawsze pod niego używam ten krem.

Powody dla których go używam:
1. ma bardzo delikatny zapach
7. nawilża
8. jest tani

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

super!

Krem zakupiłam korzystając z dość dobrej promocji w superpharmie. Cena- ok. 10zł

CECHY produktu:
- ciekawa konsystencja jakby żelokremu
- łatwo się rozprowadza
- nie roluje się
- nie jest za tłusty
- ładnie pachnie
- jest bardzo wydajny
- nawilża i to bardzo dobrze
POLECAM

Używam tego produktu od: kilka tyg

Idealny

Jestem obecnie na silnych lekach przeciwtrądzikowych, które mocno przesuszają i podrażniają moją skórę. Przez długi czas nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu dla mnie, aż w końcu trafiłam na Siquens. I to był strzał w 10! Używam go obecnie tylko na dzień, ze względu na to, że na noc postanowiłam zużyć te kremy, które niespecjalnie spełniły moje oczekiwania (np. są tłuste, lub nie nadają się pod podkład).

Plusy:
+idealny pod podkład! Nawet gęste i kryjące formuły świetnie się po nim rozprowadzają i długo trzymają
+ szybko się wchłania
+ rozjaśnia skórę po aplikacji
+ odświeża
+ nawilża na długo, ale nie natłuszcza
+ skóra się nie świeci
+ daje uczucie ukojenia
+ zapach neutralny
+ nie uczula, nie podrażnia

+/- cena w zależności od promocji (ja kupiłam za 10 zł)
+/- wydajność: 30 ml/2 m-ce stosowania (w moim przypadku tylko raz dziennie), według mnie wydajność ma podobną do większości kremów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml, kończy się

Dobry produkt!

Używając przez lata produktów do pielęgnacji nastawionych stricte na cerę tłustą i trądzikową (czyli de facto moją), byłam święcie przekonana, że postępuję prawidłowo. Efekt często był wręcz odwrotny do zamierzonego. Wówczas postanowiłam pójść w innym kierunku pielęgnacji. Postawiłam na łagodniejsze produkty a także na nawilżanie, o którymś kiedyś nawet nie myślałam. Bo przecież tłustej powłoki trzeba się pozbywać, prawda? Niekoniecznie! Bo tłuste sebum to jedna kwestia, a nawilżanie to zupełnie coś innego.

Krem ten dostałam w prezencie. Pewnie sama nawet bym się nawet na niego nie skusiła, bo &quot;odwodniona&quot; i &quot;przesuszona&quot; w nazwie sugerowałyby, że problem się nie tyczy mnie. Tak naprawdę jest to łagodny krem nawilżający o delikatnej formule, która szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. W związku z tym sprawdza się także jako baza pod makijaż. Nie jestem pewna, czy da sobie naprawdę radę z trudnymi przypadkami, niemniej jednak jeśli zależy nam nam na klasycznym produkcie do nawilżania, to ten jest OK. Stosowałam go codziennie wieczorem po umyciu buzi pianką firmy Decubal, z którą świetnie współpracował. Koił także wszelkie podrażnienia, jakie występowały na mojej twarzy.

Myślę, że jest to produkt z serii DOBRYCH. Nie zachwyca i nie wybija się niczym szczególnym. Jednak fajnie nawilża i kupując go, raczej nie będziemy miały poczucia pieniędzy wyrzuconych w błoto.