AA, Intymna, Fresh, Płyn do higieny intymnej

Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Płyn do higieny intymnej opracowany przy współpracy lekarzy specjalistów Kliniki Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Dzięki hipoalergicznej kompozycji zapachowej oraz delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.
Ekstrakt z aloesu doskonale nawilża naskórek i śluzówkę okolic intymnych.
Alantoina zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia niwelując dyskomfort.
Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym wspomaga ochronę przed infekcjami i stanami zapalnymi.

Mój idealny płyn do higieny intymnej - świetnie odświeża i nie podrażnia

Płyn poleciła mi koleżanka, przyznam, że nie znalazłam do tej pory swojego faworyta dlatego z ciekawością skusiłam się na zakup od AA.
Płyn ma konsystencję gęstego żelu i bardzo łatwo się pieni, dzięki czemu nie zużywamy go dużo. Daje uczucie chłodzenia i odświeżenia, gdyż zapach jest wyraźny. Jak do tej pory jest to jeden z lepszych płynów jakie spotkałam.
Nie uczulał i nie podrażniał, świetnie chronił skórę i nie przesuszał jej zbytnio.

Będę po niego sięgać !

Delikatny i bezpieczny

Jak wiadomo produkty do higieny intymnej są w pielęgnacji bardzo ważne i każda z nas od takiego produktu oczekuje przede wszystkim delikatności. Z płynem do higieny intymnej marki AA miałam do czynienia już wcześniej i byłam z niego zadowolona , więc widząc Rossmanowską promocję na wariant Fresh skusiłam się bez zastanowienia - to Fresh akurat tak na lato mi pasowało :D

Opakowanie bez zastrzeżeń - plastikowa , transparentna butla przez którą zużycie produktu jesteśmy w stanie kontrolować na bieżąco , estetyczna naklejka i świetnie działająca pompka - ani nie zapycha się od produktu ani się nie zacina. W płynie znajdziemy składniki takie jak : kwas mlekowy , ekstrakt z aloesu , witaminę E i alantoine , czyli składniki których zazwyczaj w takim produkcie poszukujemy.

Konsystencja typowo płynna , leciutko żelowa , barwiona delikatnie na błękit . Bardzo przyjemny zapach , taki typowo świeży ale też bardzo delikatny. Żel jest bardzo wydajny przez to , że jest dość wysokopienny i na jedno użycie spokojnie wystarczy nawet jedna niecała pompka.

Właściwości ma takie jaki powinien mieć preparat do higieny intymnej czyli : przede wszystkim nie podrażnia a to najważniejsze , delikatnie myje i faktycznie odświeża nie powodując przesuszenia naszych okolic intymnych , wiadomo , takie produkty muszą być komfortowe . A ten naprawdę jest łagodny . Podrażnienia mi się nie zdarzają , więc jak tutaj z efektem łagodzącym nie wiem , ale na pewno nie zdarzyło mi się w czasie używania tego preparatu odczuć jakieś nieprzyjemne pieczenie czy ściągnięcie , nawet w czasie okresu - a jak wiadomo wtedy jesteśmy narażone na podrażnienia.I temu produktowi można zaufać . Krzywdy na pewno nie zrobi :)

Ja jestem zadowolona i z pewnością ponowie zakup

Ok

Płyn jest ok. Spełnia swoje funkcje. Odświeża i dobrze myje. Powstaje fajna piana. Zapach ma przyjemny, orzeźwiający
Konsystencja dość galaretowata.
Płyn jest bardzo wydajny. Ma wygodne opakowanie z pompką. Butla prześwitująca, więc widać ilość produktu :)

Łagodny i odświeżający

Płyn AA skutecznie odświeża i nawilża skórę. Ma lekką żelową konsystencję i delikatny zapach. Nie podrażnia, ani nie wywołuje alergii. Nie zawiera parabenów. W składzie znajduje się natomiast kwas mlekowy, który działa antybakteryjnie. Warto zauważyć, że płyn ma pozytywną ocenę Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Jest wydajny i dobrze się pieni. Ma wygodne opakowanie z pompką, które pozwala na odpowiednie dozowanie kosmetyku.

Dobrze odświeża

Kolejny niezły żel do higieny intymnej marki AA. Bardzo pozytynie. Zazwyczaj miałam nieciekawe przejścia z produktami marki AA do higieny intymnej. Pamiętacie taką kolorową serię żeli z AA? No właśnie to z nimi miałam niezłe 'przeboje'. Podrażniały mnie nieziemsko.

Poza tym od emulsji / żeli / pianek (niepotrzebne skreślić) do higieny intymnej wymagam braku podrażnień. Testowałam wiele - Laktacyd (tragedia), Facelle (koszmarek), pianka Herbapolu (Fantastyczna!) , Ziaja (Zielona macierzanka jest w trąbkę), pianka Body Exclusive Lirene (R.I.P - świetna, dlaczego wycofali!), Sylveco, Biolaven - bardzo spoko. Także jak widać sporo tego za mną.

I ten żel jest b. dobry. Odświeża na wiele godzin. Jak dla mnie ten żel jest tak samo dobry jak żel z Ziai z Macierzanką. Poza tym dobrze się pieni. Ale co ważne nie podrażnia, nie uczula. Jest idealny do wrażliwej skóry intymnej.

Nie jest droga i jest wydajna. Polecam ją serdecznie. Na pewno do niej wrócę. Dla mnie to pozytywne zaskoczenie w przypadku kosmetyku AA. I mimo, że chcę przetestować inne kosmetyki do higieny intymnej.

Kupiłam ten produkt, ponieważ skusiła mnie promocja i wcale nie żałuję !
Żel ma idealna konsystencję, delikatnie pachnie oraz co najważniejsze nie podrażnia ani nie uczula, co dla kobiet jest ważne.
Powoduje uczucie świeżości przez dłuższy czas.
Opakowanie z pompką ułatwia dozowanie. Produkt jest wydajny.

Solidny!

Produkt sprawdza się i spełnia swoje zadanie. Ma bardzo ładne opakowanie z wygodną pompką. Zapach jest przyjemny i delikatny, nie powinien nikogo drażnić. Bardzo ładnie się pieni i na jedną aplikację wystarcza niewielka ilość. Działanie jest bardzo delikatne, ale skuteczne - produkt bardzo dokładnie oczyszcza, jednocześnie nawilżając i łagodząc wszelkie podrażnienia. Zapewnia niesamowite uczucie świeżości i odżywienia przez długi czas. Jest bardzo delikatny i świetnie sprawdzi się u dziewczyn w każdym wieku.

Całkiem ok

Ogólnie, nie mam większych zastrzeżeń co do tego płynu, choć znam lepsze :)
Płyn ma, jak dla mnie, odpowiednią konsystencję- nie zbyt gęstą i nie zbyt rzadką. Nabędziemy go w butelce z pompką, która jest wg mnie najwygodniejsza i najbardziej higieniczna jeśli chodzi o ten typ produktu. Produkt ma lekko błękitny kolor i delikatny zapach.
Płyn jest oparty o bardzo silny detergent, jednak u mnie detergenty anionowe w produktach do higieny intymnej nie powodują podrażnień czy wysuszenia. Płyn dodatkowo zawiera składniki łagodzące jego działanie (np. sok z aloesu całkiem wysoko w składzie, lanolina, alantoina, pantenol dalej w składzie). Nie, te składniki w płynie do mycia nie nawilżają, ale łagodzą działanie produktu.
Płyn bardzo dobrze oczyszcza, ale nie pozostawia większego uczucia odświeżenia niż takie normalne odświeżenie jak po umyciu.
Uważam, że to bardzo dobry płyn, który warto wypróbować, choć przyznam, że znam płyny i emulsje lepsze, które pozostawiały u mnie jeszcze większe uczucie komfortu niż ten z AA.

Odświeżenie + komfort

Płyn dość dobrze się pieni, ma przyjemny, świeży zapach
Nie podrażnia, nie wysusza
Zapewnia uczucie komfortu
Wygodna w użyciu pompka - nie zacina się
Idealny do codziennej pielęgnacji :) polecam

polecam

AA odświeżający i nawilżający żel do higieny intymnej. Kupiłam go jakiś czas temu w Rossmannie za cenę około 13 złotych. Uważam, że na żel intymny jest to całkiem przyzwoita cena. Zawiera pozytywną ocenę Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W składzie znajduje się alantoina, kwas mlekowy i ekstrakt z aloesu. Zamknięty jest w ładnym, przejrzystym opakowaniu z pompką. Pompka jest bardzo łatwa w użyciu, wystarczy delikatnie wcisnąć. Dozuje małą, ale odpowiednią ilość produktu. Jak widać na załączonym obrazku żel jest pięknego, niebieskiego koloru. Konsystencja jest lekka, łatwo pieni się w dłoniach. Kosmetyk jest łagodny dla skóry i myślę, że sprawdzi się u osób ze skłonnościami do podrażnień lub skórnych alergii. Delikatnie myje i bardzo łagodnie pachnie. Jest to lekki, świeży i trochę kwiatowy zapach. Nawilża skórę w okolicach intymnych. Jego wydajność jest niesamowita, bo zaczęłam go używać od razu po kupnie, czyli prawie miesiąc a zużycie jest znikome. To jeden z tak zwanych kosmetyków bez dna. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to działanie odświeżające. Mogłoby być trochę bardziej spektakularne.

Kiedyś lepiej odświeżał

Używałam płynów tej marki kilkanaście lat temu i to były moje "pewniaki" - pięknie intensywnie pachniały i dobrze odświeżały. Teraz zapach jest lżejszy i działanie odświeżające słabsze. Ten żel jest gęsty i pachnie świeżo-aloesowo, dobrze się pieni.

Jest ok.

Żel jest bardzo fajny, dobrze myje i to jest jego podstawowe zadanie które spełnia. Nie podraznia i nie powoduje swędzenie ani nie wywołuje zaczerwienienia ani stanów zapalnych. Pięknie pachnie, świeżo i aloesowo ;)
Ma konsystencje niebieskiego żelu który dobrze się aplikuje i nie spływa z dłoni.