Herbapol Wrocław, Baifem, Pianka do higieny intymnej łagodząca podrażnienia

Herbapol Wrocław, Baifem, Pianka do higieny intymnej łagodząca podrażnienia

Bezzapachowa, hipoalergiczna formuła pianki przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej. Nie zawiera syntetycznych środków zapachowych ani barwnikowych. Przebadana przez specjalistów z dziedziny ginekologii i dermatologii.
Działanie :
- zawiera wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej, rośliny która wykazuje silne właściwości kojąco - łagodzące podrażnienia oraz przeciwbakteryjne.
- D-pantenol nawilża oraz łagodzi podrażnienia skóry,
- kwas mlekowy - pomaga utrzymać odpowiedni poziom pH, zmniejsza ryzyko infekcji.

Super produkt na zadania specjalne...

Ta piankę do higieny intymnej poleciła mi moja ginekolog. Mało znany produkt i ciężko go dostać ale postanowiłam spróbować. Przy moich powracających infekcjach znalesc dobry produkt który by łagodził a nie podrażniał było bardzo ciężko. Wypróbowałam wiele drogeryjnych płynów. Ten to był strzał w dziesiątkę.

Jest bardzo wydajny jedna pompka wystarczy. Pojawia się delikatna pianka.

Produkt jest w pełni naturalny i świetnie Odświeża w każdym momencie. Nie podrażnia i nie pogarsza sytuacji wręcz przeciwnie łagodzi każde dolegliwości ma delikatny zapach. Jest faktycznie hipoalergiczny. Ukoił już od pierwszego użycia. To jest teraz mój numer jeden i zamawiam profilaktycznie więcej opakowań bo naprawdę warto

Idealna pianka dla osób z podrażnieniami intymnymi / po depliacji

Tą piankę testowałam z ciekawości. Miałam wcześnie z żeli z kwasem mlekowym masakryczny Laktacyd. Miałam też z żeli do higieny intymnej podrażniające AA (kolorowe), piankę z Lirene (bdb, szkoda że wycofana - była z serii Body Exclusive) i kolorowe żele z Ziai (ulubioną Macierzankę, słabą Konwalię i jeszcze z 2 inne których nazw zapomniałam). I ulubioną Ziaje z kwasem Mlekowym oraz Facelle Sensitive, który okazał się gniotem. Poza tym miałam b. przyjemnego Białego Jelenia z bławatkiem.

Dodam też, że mam poważne problemy z nawracającymi infekcjami intymnymi (od 8 lat próbuję je wyleczyć) - obecnie używam Fitolizyny (pasta ziołowa z Herbapolu polecona przez ciotkę), która jest znacznie skuteczniejsza niż leki typu antybiotyki - ziółka okazują się skuteczniejsze niż Furaginy, Biseptole i inne tego typu cuda. Okazuje się, że zioła uczą organizm walczyć z zakażeniem zwiększając jego odporność.

Dlatego bardzo ważne dla mnie jest używanie dobrego żelu do higieny intymnej.

<b>Opakowanie:</b>
Wygodne. Przeźroczyste. Uruchomienie pompki nie jest problemem.

<b>Zapach:</b>
b. delikatny, lekko ziołowy.

<b>Działanie:</b>
Ta pianka jest świetna. Delikatna, nie podrażnia wrażliwych terenów waginy. Gdy jestem po depilacji (obecnie jeszcze mechaniczna, będzie wosk) idealnie łagodzi podrażnienia. Tu przypomina mi się pianka z Lirene (seria Body exlusive - szkoda, że wycofana). Oba produkty są równie delikatne. Facelle przy niej to niezły kaliber podrażniacza - tam mocznik doprowadzał do nieprzyjemnego swędzenia (a stosowanie go na włosy było kompletnym niewypałem). Tu jest delikatnie. Odświeżenie w okolicach waginy jest wyczuwalne, choć lubię poprawić je Ziają z kwasem mlekowym, ale i tak Herbapol pod tym względem jest b. dobry. Laktacyd jest przy nim tragedią - podrażniał, uczulał (używałam klasyka). Tu nie ma takiej możliwości, bo pianka jest super delikatna. Piana jest stabilna i puchata. Produkt dobrze się pieni, ale jest przy okazji b. delikatny i skuteczny. Facelle się tak nie pienił, ale mocznik w nim zawarty okazał się być tragedią dla okolic mojej waginy. Ziaja biała się mniej pieni. Biały jeleń - dość podobnie z pienieniem się. Lirene - na podobnym poziomie. Ziaja zielona - na podobnym poziomie.

<b>Dostępność / cena:</b>
Pianka jest słabo dostępna, a wielka szkoda, bo jest b. dobra. Cena jest niska, wydajność jest wysoka. Wystarczą dwie pompki by dobrze umyć waginę.

<b>Podsumowanie:
Na plus:</b>
+ Niska cena
+ Wydajność
+ przyjemne opakowanie
+ b. przyjemny zapach
+ świetne działanie anty podrażnieniowe
+ niezłe działanie odświeżające
+ dobre pienienie się

<b>Na plus / minus:</b>
+ / - dostępność - niestety jest marna

<b>Ponowny zakup?</b>
Tak zdecydowanie tak. Jestem tą pianką wręcz oczarowana. Niska cena, świetne działanie anty podrażnieniowe. Jedynie dostępność jest marna, ale będę ją kupować nie raz.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Nie ma lepszego specyfiku do higieny intymnej!

Używam od lat. Parę miesięcy temu nie mogłam kupić w żadnej aptece w pobliżu - kupiłam coś poleconego przez farmaceutkę, wcale nie taniego i kompletna klapa. Teraz po prostu kiedy widzę, że się kończy (butelka jest przezroczysta - to ogromny plus) idę do apteki i proszę o sprowadzenie z hurtowni albo zamawiam w doz.
Pianka jest fantastyczna: delikatna, super się pieni, jest baaaardzo wydajna, świetnie myje. Nie wiem czy łagodzi podrażnienia, bo odkąd jej używam - nie mam podrażnień ;). Jestem 50+ co dla niektórych pań może być wskazówką: gdy się ma doświadczenia kupę, można radzić czym traktować d... ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, dużo

Genialna na problemy intymne oraz do codziennego mycia

Zanim ją poznałam używałam płyny Lactacyd.

Niestety jakiś rok temu zaczęłam mieć problemy intymne związane ze stosunkiem. Po poleceniu zaopatrzyłam się w maść oraz piankę baifem, które są lekarstwem na moje dolegliwości :)

PLUSY
+ niesamowicie delikatna
+ łagodzi podrażnienia
+ nie uczula, nie podrażnia
+ dobrze myje i odświeża
+ przyjemna forma pianki
+ wydajna
wbrew innym opiniom - uważam, że jest bardzo wydajna. Do każdego mycia naciskam pompkę ok 4 razy. Używam jej od około 3 miesięcy i wciąż mam jeszcze 1/3 opakowania.
+ cena
+ NAJWAŻNIEJSZE: jest nie tylko pianką do mycia, ale również LEKARSTWEM

MINUSY
- jedynym mankamentem jest mała dostępność. Trzeba zamawiać w aptece

kocham ten środek musiałam go zdradzić ;-(

Chcę podzielić się ze światem moją miłością do pianki z tej firmy:love:
za nim zaczełam jej używać miałam duuuuże problemy, mimo książkowego dbania o higienę moją i partnera, co miesiąc londowałam u ginekologa z podrażnieniem okolic intymnych, historia wciąż się powtarzała.
aż kupiłam w aptece BAIFEM, mineło już 3 miesiące po podrażnieniach ani śladu. nie ma słów które opiszą moją radość i nie wiem co zrobiłabym gdyby ten środek wycofano ze sprzedaży:pala:
kocham go całym sercem choć ma swoje wady-raczej nie ma co liczyć na długotrwałą świeżość dlatego po znalezieniu mojego kwc pianka zeszła na drugi plan, może kiedyś do niej wrócę.

super, nie podrażnia

Pianka jest delikatna, super myje, nawilża, nie podrażnia, cena OK, jak dla mnie wydajna. Sprawdza się podczas infekcji i w innych sytuacjach jak obiecuje producent. Pompka nie zacięł mi się ani raz.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Średniawa

Na początku stosowania wydawała mi się fajna, ale w miarę używania coraz mniej fajna, bo zaczęła podrazniać. Pompka zacinała się. Piana jakoś mało myjąca. Zapach delikatny, nie przeszkadzał mi. Nie wiem czy kupię ponownie.

Niekoniecznie

Plusy:
-brak zapachu
-skład
-delikatne działanie

Minusy:
-mała wydajność
-pod koniec opakowania zaczyna szwankować pompka (chyba, że miałam jakieś felerne) - trzeba się sporo napompować, żeby w końcu ukazał się kosmetyk
-nie zauważyłam wyraźnego złagodzenia podrażnień

Używam tego produktu od: 3 msc

doskonała

Największe zalety:
* bezzapachowa lekka pianka
* dobrze oczyszcza
* łagodzi i odświeża
* nie wysusza i nie podrażnia
* bezproblemowo i szybko się zmywa
* jest wydajna - wystarcza jedno naciśnięcie pompki

Polecam, produkt bez zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: ok. 2 m-ce

łagodna

Bardzo fajny pomysł z pianką.
Plusy:
-nie podrażnia
-koi podrażnioną skórę po depilacji nawet laserowej
-wydajna
-bezzapachowa
-wystarczy mała ilość a dobrze się pieni
-nie wysusza
-odświeża
Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Kosmetyk w porzadku do intymnych zakątków

Zwykłe proste opakowanie, przezroczysta buteleczka z pompka spieniającą.

Konsystencja:
W butelce kosmetyk jest w formie płynnej. Po naciśnięciu &#8222;przycisku&#8221; kosmetyk wydobywa się w postaci lekkiej pianki. Pianka ma delikatny ziołowy zapach co mi bardzo odpowiada, bo większość znanych mi kosmetyków do higieny intymnej jest chemicznie aromatyzowana.

Użytkowanie:
Piankę się bardzo przyjemnie używa. Forma delikatnej pianki jest super pomysłem. W przeciwieństwie do żeli nie wymaga ani używania gąbki ani &#8222;ciapania&#8221; w dłoniach by wytworzyć pianę (nie mówiąc już mocniejszym szorowaniu po miejscach intymnych).

Działanie:
U mnie się pianka sprawdziła. Bardzo dobrze wymyła i odświeżyła intymne zakątki. Nie podrażniła nie wysuszyła, nie piekła itp. W związku z jej użytkowaniem nie miałam żadnych negatywnych odczuć. Pianka wraz z żelem do kompletu bardzo ładnie załagodziła mi lekkie podrażnienie (odparzenie z obtarciem jakie sobie zrobiłam od siedzonka rowerowego).
I co dla mnie ważne nie pozostawiła żadnego zapachu po zmyciu. A tym bardziej jakiegoś sztucznego plastykowego typu truskawka czy melon itp.

Kosmetyk jest przeciętnie wydajny. Nie zauważyłam by był bardziej wydajny niż inne preparat np. w formie żelowej. Cenowo kosmetyk nie obciąża zanadto kieszeni wiec jego średnia wydajność nie jest dla mnie jego wadą.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Przyjemna.

Pianka chyba spełnia swoje zadanie, jest przyjemna i łatwa w użyciu, delikatna dla stref intymnych...
Nie wywołała podrażnienia, ani uczucia pieczenia.
Całkiem miły produkt.