Zwitsal, Slaap Zacht Bonne Nuit mit Lavender Bad- & Wasgel (Żel do kąpieli na spokojny sen)

Lawenda i rumianek w żelu mają uspokajające działanie i pozwalają dziecku na dobry odpoczynek i sen. Nie zawiera mydła. pH - neutralne dla skóry. Dermatologicznie testowany. Hypoalergiczny.

hipoalergiczna
w butelce
żel

Zwitsal

Mieszkam w Holandii,wiec zainteresowałam się ta holenderską marką ,ale dla siebie ,ponieważ kosmetyki z tej serii mają przepiekny świeżo -pudrowy zapach.Przyszła do mnie znajoma holenderka w momencie gdy byli u mnie znajomi z dziećmi ,zobaczyła zwitsala,i pierwsze jej słowa na widok tych kosmetyków "Kto jest nie normalny i kupuje to dla dzieci? przecież każdy w nl wie ze te kosmetyki to szajs i chemia,większość dzieci ma na nie alergie i odradzają je nawet lekarze !" może bym nie uwierzyła,gdyby nie to, ze sama dostałam po nich czerwonych swędzacych bombli jak po ugryzieniu komara.W składzie alkohol,oraz wiele innych składników ,które nie powinny znaleźć się w składzie kosmetyków dla dzieci.