Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Żel do kąpieli i szampon Babydream zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, wyjątkowo delikatnie i dokładnie myje włosy oraz skórę głowy.
Receptura zawiera: kojący rumianek, który łagodnie myje i pielęgnuje delikatną skórę, pantenol, który nie wysusza skóry i pomaga zachować jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do mycia i pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych: Nie zawiera barwników i środków konserwujących, nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

dla całej rodziny

Bardzo fajnie pachnie, jak wszystkie kosmetyki z serii Babydream, zapach jest delikatny, taki bobaskowy.
Żel szalenie wydajny. Niewielka ilość starcza na umycie całego ciała i włosów.
Nie podrażnia niezwykle wrażliwej skóry mojego dziecka.
Sama także czasem go używam. Dobrze myje i nie wysusza.

Przystępny cenowo, wydajny i delikatny

To już trzecie opakowanie tego żelu, które zużył mój przedszkolak. I na pewno kupię następne, bo to bardzo dobry produkt.
Dostępny w Rossmannie, często bywa na promocji, ale nawet w regularnej cenie warto kupić. Za kilkanaście złotych mamy dużą 500 ml butelkę, która posłuży na długi czas. No chyba, że dziecko będzie chciało sobie zrobić mega kąpiel i właduje na raz pół butelki do wody w wannie....
Opakowanie jest z pompką, co uważam za bardzo wygodne. Butelka jest w miarę stabilna i funkcjonalna.
Żel na delikatny zapach. Konsystencja półprzezroczysta, dość gęsta jak na tego typu produkt, z wydajnością jest ok. Niewielka ilość wystarczy na umycie dziecka. Lekko się pieni. Dobrze spłukuje ze skóry. Na wannie nie zostaje osad.
Włosy dziecka myłam nim sporadycznie, bo mój mały ma swój ulubiony szampon i protestuje gwałtownie na wszelkie moje próby zastosowania innego kosmetyku do mycia jego włosów. Parę razy na wyjeździe myłam tym żelem jego głowę i wszystko było w miarę ok.
Podoba mi się skład tego produktu. Mogłabym nawet umyć nim moją twarz, dlatego że spokojem myję w tym żelu moje dziecko. Cena jest bardzo przystępna. Z działania też jestem zadowolona. Same plusy. Dlatego chętnie kupuję następne opakowania. Polecam, warto wypróbować.

Świetny!!

Mój syn miał suche placki na cialku. Emolium które kosztuje nie całe 50 zł nic nie dawało. Ten płyn fajnie nawilżyl skore, placki zniknęły. Uwielbiam go za stosunek jakości do ceny, polecam :)

Jak tanie wino - dobry i tani :-D

Stosowałam starą wersję żelu Babydream w pielęgnacji córki, ale po jakimś czasie zaczęła się skarżyć na swędzenie i suchość skóry, więc musieliśmy odstawić. Po długim czasie weszła nowa wersja, więc postanowiłam ją sprawdzić. Żelu używałam tylko do kąpieli dziecka, do ciała i do włosów.

Młoda ma już 6 lat, ale ja dalej kupuję dla niej wyłącznie łagodne, głównie dzieciowe kosmetyki. Nie chcę od samego początku ładować w nią szkodliwej chemii, bo i tak wkoło jest jej sporo, ale też z powodu jej dość suchej skóry.

Żel Babydream jest przezroczysty o delikatnie słomkowym zabarwieniu. Posiada spokojny, typowo dziecięcy zapach. Delikatny, chociaż mnie nie porywa, a po dłuższym czasie nawet zaczyna drażnić.
Żel jest gęsty i bardzo obficie się pieni, mimo łagodniejszych substancji myjących w składzie. Ale mam wrażenie, że tej pianie brakuje poślizgu, jest taka tępawa i oporna. Pewnie to zasługa braku upiększaczy i ulepszaczy. Coś za coś.

Na szczęście żel skutecznie myje i nie podrażnia nawet bardzo delikatnej skóry.
Ciało i włosy pozostawia czyste. Ale przy nieostrożnym i energicznym myciu włosów, zwłaszcza dłuższych, dosyć mocno je plącze i robi sianko na głowie. Zdrowe włosy dziecka może aż tak mocno przez to nie oberwą, ale już dorosłego będą potrzebowały sporo odżywki/maski i serum. Aczkolwiek ja u córki również stosuję kosmetyki bez spłukiwania dla lepszego rozczesywania i zabezpieczenia.

Nie zaobserwowałam przesuszenia skóry ani żadnych innych nieprzyjemnych interakcji. Może dlatego, że za nami tylko jedna zużyta butelka, a pewnie też i kwestia lepszej kondycji skóry córki.

Skład jest krótki i pozbawiony mocnych substancji myjących, które mogłyby zaburzyć płaszcz hydrolipidowy skóry. Zawiera m.in. pantenol, ekstrakt z rumianku, ale! dopiero za zapachem, więc to są śladowe ilości i raczej cudów nie zdziałają.
Za to nie znajdziemy w żelu żadnych wątpliwych konserwantów, barwników i szkodliwych wypełniaczy.

Żel znajduje się w dużej butli z pompką, co zdecydowanie ułatwia obsługę w trakcie kąpieli, zwłaszcza przy niemowlakach, kiedy tych rąk zaczyna brakować ;-) . Pompka od początku do końca świetnie spełnia swoje zadanie, nie zacinając się i nie plując kosmetykiem. Na czas podróży ma opcję blokowania.
Plastik jest gruby i wytrzymały. Biały i nieprzezroczysty, więc ilość produktu trzeba kontrolować wagowo.
Kolorystyka biało-błękitna i delikatna grafika prezentuje się ciut lepiej, niż w poprzedniej wersji.

Kosmetyk dostępny jest w każdym Rossmannie w atrakcyjnej cenie. Poza tym jest bardzo wydajny dzięki swojej gęstości.
Jednak mimo swojego skutecznego i łagodnego działania dalej mnie nie przekonuje. To tępe uczucie i mdły zapach powoduje, że nie ma między nami chemii. Raczej dalej będę stawiała na kosmetyki naturalne z olejami i ekstraktami wyżej w składzie. I z przyjemniejszym zapachem... B-)

jest spoko

Ma dobra cene ,ladne opkowanie ,wygodnie sie go aplikuje...no i ma dobry sklad a to bardzo wazne dla kazdej mamy. Dobrze myje i nawilaza Sprawdza sie rowniez jako szampon. Naprawde jest godny polecenia.

Rewelacyjnie zmywa makijaż!

Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami dotyczącymi zmywania tym produktem makijażu na mokro postanowiłam zaryzykować i wrzucić do koszyka. Ku mojemu zdziwieniu, produkt świetnie sobie radzi z usuwaniem makijażu. Uwielbiam zmywać makijaż z użyciem wody i płynu, nie znoszę pocierać wacikiem twarzy, dlatego bardzo długo szukałam żelu, który spełni w 100% moje oczekiwania. Stał się moim ulubieńcem, po umyciu nim twarzy zawsze dodatkowo przecieram skórę wacikiem i nigdy nie ma na nim nawet gram makijażu. Używam go również do mycia ciała i sprawuje się bardzo dobrze, próbowałam nim myć włosy, ale średnio sobie z nimi radził (miałam wrażenie, że nie dokładnie mył i sprawiał, że były jeszcze bardziej oklapnięte i wysuszone). Jeśli chodzi o zmywanie makijażu i mycie ciała jak najbardziej polecam!

W porządku, choć bez szaleństwa

Służył mi głównie do mycia ciała, czasem jako szampon. Stosowałam go na sobie.
Jest to produkt bardzo delikatny, jednak dobrze myjący. Jako szampon wymaga zastosowania odżywki, bo bardzo plącze włosy (współczuję dzieciom). Niestety, mocno je też przesusza.
Bardzo wydajny. Zapach charakterystyczny dla całej linii, czyli nijaki taki ;)

Dobry, ale...

Płyn i szampon z dobrym, nie za długim składem. Wydajny i wygodny dzięki pompce dozującej. Duże opakowanie starcza na długo, a cena nie zabija. Dobrze myje. Zapach nie powala, ale może być. Niestety po jakimś czasie zauważyłam,że córka reaguje na niego czerwonymi plamami na ciele i głowa ją swędzi. Podejrzewam rumianek,bo córka prawdopodobnie ma na niego uczulenie. Poza tym ma bardzo delikatną skórę. Szkoda, bo ogólnie ten płyn bardzo nam pasował.

Super produkt

Bardzo miły produkt za nieduże pieniądze???? ma bardzo dobry skład, bez substancji podrażniających. Dobrze się pieni ma delikatny zapach. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne.

Mój pewniak

Ten żel jest z nami od początku. Najpierw zachęcił mnie jego sklad. Po pierwszych użyciach gdy zobaczylam ze nie podrażnia i nie uczula został z nami na dłużej. Podoba mi sie jedo delikatny zapach i wydajność. Pasuje mi tak bardzo że nawet nie próbuje szukać niczego innego. Plusem jest tez niska cena.

Lubimy to :)

Żel do kąpieli i szampon 2w1 zaczęłam stosować u mojego maluszka dość wcześnie, miał zaledwie kilka miesięcy. Nigdy nie było problemu z uczuleniem czy podrażnieniem skóry. Skład produktu jest bardzo dobry, dzięki pompce używanie go jest łatwe i przyjemne. Z uśmiechem sięgam po produkty Babydream, są na prawdę w porządku. Cenowo rewelacja.

Dobry i tani

Uwielbiam ten żel i stosuję na przeróżne sposoby. Kąpię w nim mojego niemowlaka i sprawdza się w tej funkcji na medal. Nie wysusza skóry, delikatnie myje i dość ładnie pachnie. Jest wydajny, tworzy pianę i ma dobry skład, dzięki czemu jestem spokojna, że nie szkodzę mojemu maleństwu. Stosowany razem z lotionem z tej samej serii sprawia, że skóra mojego dziecka jest miękka, nawilżona i pachnąca. W ciągu dnia myję tym żelem rączki synka oraz często swoją twarz. Ładnie zmywa resztki makijażu, odświeża cerę i jej nie przesusza. Kilka razy stosowałam żel pod prysznicem i mimo, że mam bardzo suchą i skłonną do atopii skórę, nie wyrządził mi żadnej krzywdy. Był bardzo delikatny, nie podrażnił ani nie przesuszył. Bardzo podoba mi się jego odświeżona szata graficzna, ta stara jakoś do mnie nie przemawiała. Bardzo fajnie, że ma pompkę, nie wyobrażam sobie przy ruchliwym niemowlaku innego typu opakowań, tym bardziej, że kąpię dziecko sama. Uwielbiam go za delikatne działanie, dobry skład i bardzo niską cenę jak za tak wysoką jakość. Jeśli dziecko nie ma poważnych problemów skórnych, ten żel będzie idealnym wyborem. Za zaoszczędzone pieniądze można kupić sobie lub dziecku coś ładnego ;) Świetnie, że mogę go kupić w każdym Rossmannie.