Ziaja, Antyperspirant bloker do stóp przeciwpotny neutralizujący `Bloker`

Ziaja, Antyperspirant bloker do stóp przeciwpotny neutralizujący `Bloker`

Antyperspirant Bloker Ziaja to kuracja przeciwpotna bez alkoholu i barwników.
Zawiera 2 aktywne substancje:
- Oleuropeina - substancja o aktywności przeciwbakteryjnej,
- Citronellyl Methylcrotonate - skuteczny bloker przykrych zapachów.
Działanie nowego Blokera do stóp:
- ogranicza wydzielanie potu,
- neutralizuje nieprzyjemny zapach,
- skutecznie zapobiega jego powstawaniu,
- pozwala utrzymać świeżość stóp na dłużej.

Nie działa.

Problem potliwości stóp nie jest mi obcy. Szukam i używam produktów, które ten problem mogą mi pomoc ograniczyć. Tak trafiłam na ten od Ziai.
Niestety, produkt nie pomógł mi ani trochę. Zapach jest mocny i niezbyt fajny. Podoba mi sie sama aplikacja, w sprayu. Wygodna i szybka. Ale sam produkt nie wchłania się szybko i to mi bardzo przeszkadzało. Nie zauważyłam, by jakoś chronił przed poceniem. Tylko założyłam buty i wyszłam z domu i już czułam, ze moje stopy zaczynają się pocić. Nie neutralizuje zapachu.

Słabiutki

Mam problem z potliwością stóp i szukałam produktu który nie będzie jedynie "odświeżaczem" ale pomoże zatrzymać pocenie. Padło na ten produkt.
Antyperspirant baaaaardzo długo się wchłania co jest dla mnie sporym minusem.
Co do zapachu nie mam większych obiekcji, choć nie jest najprzyjemniejszy.
Ale produkt nie spełnia najważniejszego zadania - jakieś 30min od aplikacji produktu moje stopy były już lekko spocone.
Jak lubię Ziaję tak ten kosmetyk to niestety niewypał.

Takie nic

Wielkiego problemu z potliwością stóp nie mam. Jednak czasem nasila się on podczas noszenia nieprzewiewnego obuwia w pracy. I tu właśnie liczyłam na pomoc blokera Ziaji. Niestety zawiodłam się. Antyperspirant po pierwsze, wchłania się niesamowicie wolno, jest lekko lepki po aplikacji i jak dla mnie niezbyt "ładnie" pachnie (takimi spoconymi stopami właśnie).
I oczywiście nic nie robi z obietnic prooducenta. Lepsze efekty daje zwykła woda z mydłem.
Nie zauważyłam ograniczenia wydzielanie potu, ani neutralizowania nieprzyjemnego zapachu. Odświeżenia stóp na dłużej, ani tym bardziej na krócej, też nie zaobserwowałam.

zbyt słabe działanie

Wiele sobie obiecywałam po tym produkcie. Nie mam jakiegoś wielkiego problemu z poceniem stóp, problem dotyczy mnie tylko w umiarkowanym, powiedziałabym typowym dla większości osób stopniu, a jednak bloker marki Ziaja niezbyt dobrze sobie poradził.

Produktu łatwo się używa - atomizer działa sprawnie, łatwo zaaplikować odpowiednią ilość płynu na stopy, bloker szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej widocznej warstwy na skórze. Przyjemnie pachnie. Cóż jednak z tego, skoro nie zauważyłam żadnego działania blokera - po jego użyciu pocenie stóp wcale się u mnie nie zmniejszyło.

Ziaja bloker antyperspirant do

Dla mnie super ,jestem farmaceutka caly dzien spedzam w butach I potrzebuje swiezosci stóp przez caly dzien .Ten bloker mi to zapewnia .Uzywam na wieczor ,dwa lub trzy razy w tygodniu.Daje lekkie uczucie chlodzenia I ma delikatny zapach mentolu .Uwazam ze ZIAJA to firma niedoceniona ,ma tanie opakowania ale bardzo dobra zawartosc.

Średni

Mam niestety problem z nadmierną potliwością stóp, wiec od jakiegoś czasu poszukuję czegoś co mnie wspomoże w walce. To nie do końca jest ten produkt. Nie powiem, że jest zły, bo nie jest. W pewnym stopniu ogranicza potliwość stóp, odświeża, niweluje brzydki zapach. Ale to nie do końca to. Minusem jest to, że dłuższe stosowanie powoduje przesuszenie skóry stóp.

Słaby

Należę do osób króre maja duży problem z potliwoscia i brzydkim zapachem stop. Kupujac bloker ziaji liczylam ze bedzie on tak rewelacyjny jak bloker pod pachy..no i niestety zawiodlam sie.. na moj problem nie pomogl wogole..moze dla osob z mniejszym problemem sie sprawdzi ale z duzym niestety.

Według mnie się sprawdza

Moje stopy aż tak bardzo się nie pocą ale czasami gdy idę na dłuższe zakupy i zakładam moje Emu to muszę potem użyć czegoś co odświeży moje stopy. Tak trafiłam na bloker firmy Ziaja do stop. Postanowiłam go kiedyś wypróbować przed wyjściem do sklepu, poczekałem aż się odpowiednio wchłonie i dopiero wtedy poszłam na zakupy. Po powrocie do domu zdjęłam buty i po raz pierwszy byłem zadowolona że moje skarpetki są suche a buty nie śmierdzą .
Fajne uczucie gdy wróci się z długiego marszu i nie trzeba zatykac nosa przy zdejmowaniu butów .
Kolejna rzecz bloker spokojnie wytrzymuje te 3-4 godziny.
Będę szczera w tej cenie nie spodziewałam się cudów i jestem miłe zaskoczona

Daje radę

Nie powiem że jest w 100% skuteczny, ponieważ nie daje pełnej ochrony, ale wytrzymuje kilka dobrych godzin. Później zaczyna się już odczuwać lekki dyskomfort ale w kwestii pochłaniania zapachów ciągle daje radę.
Nie ma co liczyć że poradzi sobie w 40 stopniowym upale, stopy po godzinie zaczynają być wilgotne i się ślizgach w klapkach ale faktycznie zapachy neutralizuje wciąż bardzo dobrze.
Dla mnie jest tylko problem że po spryskaniu trzeba odczekać aż się wchłonie, a nie wchłania się wcale szybko.
Jest wydajny, niedrogi dostępny w sklepach i wyspach Ziaja.

Bardzo skuteczny polecam

Niezawodny antyperspirant, który pomógł mi zachować świeżość moich stóp. Sprawił, że nie boję sie ściągać obuwia jak jestem u kogoś. Pewniej sie czuję też na bosych stopach. Nie odczuwam nieprzyjemnego zapachu ani poczucia wilgotności. Jest bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Nie polecam

Pocą mi sie stopy, wiec szukam kosmetyku aby mi pomógł. Niestety bloker Ziaji, w ogóle mi nie pomógł. Zero poprawy, zapachu rownież nie neutralizuje. Nie polecam. Szukam dalej...

Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie

Może być

Kupiłam go, bo pracując po 12 godzin dziennie stopy nie są w dobrej kondycji. Faktycznie działa, problem z potliwością się zmniejszył, ale żeby kompletnie zniwelował pocenie to raczej nie.
Pomaga utrzymać stopy we względnej świerzości przez cały dzień.
Ładnie pachnie, trochę tak mentolowo.
Zauważyłam, że przy częstym stosowaniu skóra stóp trochę mi się wysuszyła.
Odstawiłam go jakiś miesiąc temu, a problem potu nie powraca, więc oceniam go na takie dobre 3+, może 4.