Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Najlepszy tusz do rzęs

Jest to jeden z moich ulubionych tuszów do rzęs. Dzięki szczoteczce twist 2 w 1 moje rzęsy są wydłużone i pogrubione. Tusz długo utrzymuje się i pięknie podkreśla oczy. Największą jego wadą jest cena, jak dla mnie za drogi. Warto szukać promocji w drogerii Rossmann lub Hebe.

Nowy ulubieniec

Bardzo lubię markę Bourjois i mam kilka ich kosmetyków, które super mi się sprawdzają. Ten tusz kupiłam na świetnej promocji w hebe i zapłaciłam za niego mniej niż 30 zł. Nie sprawdzałam wcześniej opinii o tym produkcie, ale wzięłam go w ciemno, ponieważ zaciekawiła mnie przede wszystkim jego szczoteczka.
Nie miałam do tego kosmetyku jakiś większych oczekiwań, ale już pod pierwszym użyciu wiedziałam ze to będzie moj nowy hit. Pokuszę się o stwierdzenie, że jest to najlepszy tusz jakiego kiedykolwiek używałam, jest moim zdaniem lepszy od Lash Sensatiobal od Maybelline, który do tej pory był moim numer 1. Co zatem w tym tuszu jest takiego super?
Po pierwsze obrotowa szczoteczka to świetne rozwiązanie. Jej ustawienie w pierwszym położeniu rozdziela rzęsy i idealnie pokrywa tuszem (bez brzydkiego oblepiania), a przekręcona unosi rzęsy i je wydłuża. Efekt jest naprawdę świetny. Tusz jest można czarny i rzęsy są bardzo dobrze widoczne. Można nim pięknie wymodelować oko. Ten produkt jest tez idealnie mokry, można bez obaw używać go od razu po otwarciu. Dodatkowym plusem jest trwałość tego tuszu, który nie obsypuje się, nie kruszy, a rzęsy pozostają na swoim miejscu cały dzień. Osobiście jestem nim zachwycona, a muszę przyznać, ze jeśli chodzi o tusz to jestem dosyć wybredna. Mam rzęsy średniej długości, niezbyt gęste, dlatego wymagam od tuszu, aby ładnie je rozdzielał, pogrubiał i przede wszystkim podkręcał, bo moje naturalne są proste jak druty. Ten tusz spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam wypróbować.

Podkręcający i wydłużający tusz do rzęs

Jest to jedyny tusz do rzęs, który zwrócił moją uwagę. Inne tusze, które używałam były mało wydajne, sypały się i obciążały moje rzęsy.
Bourjois jest świetny, ze względu na swój kształt szczoteczki i możliwość jej przekręcenia. Jednak w moim przypadku używam wersji wydłużającej, ponieważ po przekręceniu nie widzę większego efektu.
Mogę zdecydowanie polecić produkt ze względu na jego trwałość i efekt szybkiego wydłużenia i pogrubienia rzęs. Jest "mokry" więc nie sprawia problemu w nakładaniu, a czas malowania jest szybki, co sprawdzi się dla zabieganych osób.
Polecam!

Ulubiony!

Ten tusz do rzęs skradł mi serce. Bardzo wydłuża rzęsy i pogrubia. Osobiście byłam w szoku, jak bardzo podkreślił moje oczy, bez potrzeby kresek. Niestety wydajność produktu jest opłakana :/
Mimo to polecam każdemu :))

uwielbiam

Używam tuszu Bourjois od dwóch lat, przez ten czas przez moją kosmetyczkę przewinęło się naprawdę sporo kosmetyków do rzęs, ale do tego jednego zawsze wracam. Ma w sobie wszystko czego oczekuję od kosmetyku doskonałego. Wydłuża ,pogrubia ,podkreśla, nie skleja i nie osypuje się, jest bardzo trwały. Wymaga trochę wprawy w użytkowaniu, stąd mogą być opinie, że skleja rzęsy. Dla mnie kosmetyk idealny. Gorąco polecam.

Rewelacja

Uwielbiam!! Tusz pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy, nienagannie utrzymuje się przez cały dzień. Cena na promocji w rossmannie zdecydowanie zachęca. Serdecznie polecam !

nie sprawdził mi się

Jestem w szoku, że ten tusz ma tak dużo dobrych opinii i jest okrzyknięty jednym z lepszych tuszy do rzęs a mnie się totalnie nie sprawdził. Tusz ma za zadanie wydłużać rzęsy a u mnie nie robi tego w ogóle. Dwufunkcyjna szczoteczka nie spełnia swojego zadania. Porównałabym ten tusz do tych naprawdę tanich np. z Eveline. Jak dla mnie nie warto przepłacać, bo tusz nie jest tani. Dobrze, że kupiłam go na promocji :)

Dobry tusz

Tusz poleciła mi kilka lat temu kosmetyczka która wykonywała mi makijaż na ślub koleżanki. Ma bardzo fajne opakowanie, szczoteczkę można regulować i dostosować do własnych potrzeb. Sam tusz dobrze się nakłada, nie skleja rzęs i wygląda bardzo naturalnie. Jedyną jego wadą jest to że po kilku godzinach się kruszy. Z tego powodu wolę sięgać jednak po inne tusze do rzęs.

Ulubiony tusz do rzęs Bourjois ❤️

Mój ulubiony tusz do rzęs! Od kilku miesięcy nie zmieniam o nim zdania. Bourjois Twist Up The Volume w kolorze Ultra black jest jak dla mnie tuszem niezastąpionym. Ma specjalnie przekręcaną szczoteczkę, aby skutecznie wydłużać i pogrubiać rzęsy, jednak ja zazwyczaj używam tylko jednej opcji - przedłużania. Maskara pięknie rozczesuje rzęsy, nie osypuje się i nie skleja rzęs. W połączeniu z wcześniejszym użyciem zalotki efekt jest super!

Bez efektu wow.

Skusiłam się wieloma pozytywnymi opiniami i nie do końca jestem zadowolona. Nie widzę w nim jakiegoś efektu wow, wygląda na moich rzęsach jak każdy przeciętny tusz. Duży plus za to, że kolor jest intensywnie czarny co jeszcze bardziej podkreśla spojrzenie, tusz nie kruszy się w ciągu dnia, nie odbija na górnej powiece, jest bardzo trwały. Fajnym i ciekawym bajerem jest dwu funkcyjna szczoteczka.

Ekstra

Najlepszy tusz jaki miałam a sporo ich już przetestowała. Genialna szczoteczka, która pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Jakość tuszu jest na wagę złota. Kosmetyk nie wysycha po dwóch tygodniach używania, nie posiada grudek oraz nie odbija się na powiekach. REWELACJA. polecam z czystego serca!

Dla mnie bbubel

a mi się ta maskara totalnie nie sprawdziła. Efekt był tani, posklejane rzęsy z grudkami tuszu. Dodatkowo strasznie mnie uczulił. Nie zauważyłam efektu pogrubiającego, chyba że chodziło o te grudki. Wydłużać faktycznie wydłużał ale efekt była zaiste tani