Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Genialny

W końcu znalazłam tusz idealny ???? Jest w bardzo ładnym opakowaniu. Kolor oraz konsystencja bardzo mi pasują.Posiada funkcję 2 szczoteczek co dla mnie jest dodatkowym plusem. Do tej pory nie byłam nigdy zadowolona z moich rzęs, ale odkąd stosuje ten tusz jestem zachwycona

Zdecydowanie jedna z najlepszych maskar na rynku. Szczoteczka twist up zapewnia niesamowity efekt podkręconych oraz jednocześnie wydłużonych rzęs. Produkt wart zarówno swojej ceny jak i polecenia.

Jeden z lepszych

Bardzo dobry tusz do rzęs, dużym plusem jest szczoteczka, którą można regulować, aby pogrubić lub wydłużyć rzęsy. Tusz trzyma się dobrze na rzęsach, dobrze się go nakłada.
Jedynym minusem dla mnie jest pojawianie się czarnego śladu na górnej powiece po kilku godzinach od nałożenia tuszu, nie jestem pewna czy jest to wina tuszu czy techniki nakładania makijażu, ale przy innych markach tuszy ten problem się nie pojawia.

Uwielbiam go

Tusz jest naprawdę fenomenalny. Idealnie czarny, ze szczoteczką, która sprawia, że można sięgnąć bardzo dokładnie nasady rzęs i nie zrobić sobie krzywdy ❤
Wystarcza na długo i daje spektakularny efekt.

Świetny!

Do tej pory byłam wierna białej wersji tego tuszu, czyli zwykłej czerni, jednak odkąd spróbowałam złotej wersji już wiem, ze to będzie mój numer jeden. Tusz ma głęboką barwę czerni, która mocniej podkreśla rzęsy, które stają się jeszcze bardziej wyrazistego. Do tego wygodna szczoteczka, dobrze rozczesuje rzęsy i ma dwie opcje grubości. Tusz się nie kruszy, ani nie rozmazuje. Nie ma efektu pandy. Na promocji można go dorwać w świetnej cenie, ja jestem zachwycona i szczerze polecam.

PLUSY:
- wydłuża rzęsy,
- głęboki kolor czerni,
- świetna szczoteczka (dwie opcje grubości),
- dobre rozczesanie rzęs,
- brak efektu pandy,
- opakowanie dozuje odpowiednią ilość tuszu,
- dobra cena w promocji.

Wady:
- brak!

Genialny, uniwersalny tusz na każda okazję

Wspaniały tusz do rzęs, którym możemy wykonać makijaż zarówno na dzień do pracy, jak i na wieczór, dzięki magicznej szczoteczce regulującej możliwość pogrubienia i wydłużenia rzęs.

Najlepszy tusz ever

Jest to mój ukochany tusz do rzęs. Nigdy nie byłam zadowolona z wyglądu moich rzęs, które z natury są krótkie i kruche. Dlatego od dawna testuje produkty z różnych półek cenowych, ale odkąd trafiłam na ten tusz to już nie szukam. Nie szukam bo znalazłam ideał!! Dla mnie to najlepszy tusz. Rzęsy są wydłużone i pięknie pogrubione .

Najlepszy tusz

Zakupiłam ten tusz na promocji w Rossmanie i nie żałuję. Bardzo fajny tusz, wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie skleja rzęs, nie podrażnia oczu, nie szczypią. Do tego ma bardzo fajną szczoteczkę i opakowanie. To że można sobie przekręcić szczoteczkę jak się chce to świetny pomysł. Polecam, obowiązkowy w każdej kosmetyczce ;)

Mój numer jeden wśród tuszy.

Mascara Twist up The Volume zachwyciła mnie już od pierwszego wejrzenia bo jest naprawdę świetnie zaprojektowana ale to co w niej najlepsze to oczywiście efekty jakie pozostawia. W końcu moje rzęsy zyskały super objętość i pogrubienie. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość przekręcania końcówki szczoteczki a to pozwala wykonać idealny makijaż rzęs. Coś wspaniałego! na pewno z chęcią będę po nią sięgać by wykonać piękny makijaż.

Ideał! <3

Jakim cudem jeszcze nie oceniłam tego tuszu?! Tuszu, który znam od kilku lat i którego używam naprzemiennie ze złotym Volumix Fiberlast od Eveline?
Chyba trzeba mniej drinów i paplania głupot, a więcej skupienia, bo co jak co, ale ten tusz zasługuje na recenzję - jest ideałem!

ZALETY:
+Opakowanie: czarne, eleganckie, z wygodną, dwufunkcyjną szczoteczką - gdy jest dłuższa (poziom nr 1) to można wyczarować nią rzęsy sięgające brwi, podkręcone i mega długie, natomiast poziom nr 2, czyli szczoteczka krótsza i gęsta daje nam mocne pogrubienie bez grudek.
+Konsystencja: tusz jest kremowy, dość rzadki, ale nie wodnisty, Zasycha na tyle szybko, że nigdy nie odbija się na powiekach i jednocześnie na tyle wolno, by można było bez obaw nałożyć dwie warstwy.
+Produkt bezzapachowy, tzn. ma zapach tuszu, a nie fiołków czy kij wie, czego jeszcze i co oznaczałoby, że znajdują się tam substancje zapachowe.
+Idealna czerń, smolista, intensywna i nie blednąca w ciągu dnia.
+Tusz nie podrażnia oczu, a jestem alergiczką.
+Nie rozmazuje się i nie kruszy, w zasadzie aż do demakijażu trwa w niezmienionym stanie.
+Nie rozpływa się w kontakcie z wodą - choć nie jest stricte wodoodporny, to jednak nawet, gdy złapał mnie deszcz, to tusz siedział na swoim miejscu.
+Niesamowicie wydłuża i podkręca nawet moje nie najkrótsze i z natury podkręcone rzęsy.
+Pogrubia i to dość mocno, przy czym nie tworzy grudek ani pajęczych nóżek - rzęsy są rozdzielone i pełne objętości, to jest prawdziwe volume, a nie jakaś fuszerka ;)
+Przy dwóch warstwach - jednej z poziomu 1 i kolejnej z poziomu 2 uzyskuję efekt wachlarza rzęs, wyglądają jak doczepiane! Wielokrotnie bywam pytana, czy to moje własne rzęsy, często ludzie nie chcą w to uwierzyć - no bo jak to, tusz daje TAKI efekt?! A jednak :)
+Podczas demakijażu radzi sobie z nim zwykły płyn, płyn micelarny czy olejek do demakijażu - nie ma czarnych obwódek na drugi dzień, wszystko schodzi gładko i bez podrażnień.
+Nie niszczy rzęs - są takie, co to robią, ten w żaden sposób nie wpływa na ich kondycję.
+Wydajność, choć ja zwyczajowo wyrzucam tusze po 3 miesiącach od otwarcia (zalecenie lekarza), to tutaj nie miałabym serca, bo spokojnie wystarczy na prawie 5 miesięcy! Sprawdzone :)
+Cena, można go kupić już za 30 - 35 zł, w zależności od drogerii.

WADY:
-Brak!

Jestem mega zadowolona z tego tuszu, mało który z drogeryjnych daje tak fantastyczny efekt i jednocześnie jest delikatny dla moich wrażliwych oczu. Na co mi przedłużanie rzęs, mam Bourjois i to mi wystarcza - love! <3

Mega, nie zawiodłam się

Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami i nie żałuję. Bardzo dobry tusz, szczoteczka idealnie rozdziela moje rzęsy i nadaje im głębokie czarne spojrzenie, a co najlepsze: nie kruszy się i nie opada po kilku godzinach tworząc ciemne wory pod oczami. Jak dla mnie bomba. Świeżo kupiony nie skleja rzęs tak jak większość, zanim trochę wyschną. Używam tylko w jednej formie, pogrubiającej.

Średni

Po przeczytaniu opinii pokładałam w tym tuszu duże nadzieje. Jestem posiadaczką mało wymagających rzęs - są długie i gęste. Od tuszu wymagam, by nie sklejał rzęs, nie podrażniał moich bardzo wrażliwych/alergicznych oczu, nie transferował pod oko no i wiadomo, by sprawił by oko prezentowało się ładniej :) Tuż po kupnie niestety tusz nie nadawał się do użycia, gdyż potwornie sklejał mi rzęsy. Po jakimś czasie stał się "używalny" i muszę przyznać - tuż po nałożeniu rzęsy wyglądały super - wydłużone, pogrubione, ciemne i ładnie rozdzielone. Niestety już po 3-4 godzinach od aplikacji tusz zaczął się osypywać tworząc efekt pandy, trochę podrażniał oczy i dziwnie pozlepiał rzęsy w kępki, przez co wyglądałam jakbym miała ze 3 rzęski na krzyż.