Gosh, Catchy Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Gosh, Catchy Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Catchy Eyes dla ultra uwodzicielskiego podkręcenia! Efektem są podkręcone, długie i podkreślone rzęsy. Precyzyjna szczoteczka ułatwia aplikację tuszu nawet przy małych oczach i krótkich rzęsach. Tusz idealnie modeluje rzęsy przy oczach z opadającym kącikiem zewnętrznym.
Produkt idealnie rozprowadza się na rzęsach dzięki kremowej konsystencji, gwarantuje efekt zalotnego spojrzenia bez rozmazywania i kruszenia.

Tworzy piękne i wyraziste spojrzenie

Proste, zwyczajne opakowanie a skrywa w sobie prawdziwy skarb. Bardzo precyzyjna szczoteczka idealnie rozczesuje i rozdziela nawet najmniejsze włoski. Rzęsy są ładnie podkreślone, pogrubione, wydłużone.
Kremowa konsystencja sprawia, że tusz nie kruszy się i bardzo ładnie rozprowadzą się go na rzęsach. Pozostawia je miękkie, z nim możemy zapomnieć o posklejanych, wyschniętych rzęsach.
Ta maskara ma po prostu to "COŚ". Mnie dodaje pewności siebie bo dzięki niemu wiem że moje oczy są ładnie podkreślone i zwracają uwagę innych.
Dla potwierdzenia dodaje zdjęcie rzęs bez tuszu i z tuszem.

Najlepsza maskara jaką miałam

Świetna maskara za niewielką cenę. Ma fajna konsystencje dzięki czemu już od pierwszego użycia robi fajny efekt. Używam jej dodatkowo z odżywka z eveline i wtedy robi efekt wow.
Przede wszystkim szybko wysycha na oku i nie odbija się.

Super tusz

Tusz kupilam na promocji w hebe za okolo 13zł, nie spodziewałam sie ze tak bedzie malował, jest narazie moim ideałem. Szkoda tylko ze standardowa cena jest dosc wysoka jak na tusz drogeryjny.

Cudowny tusz

Jeden z lepszych tuszów, jakie miałam! Przyznam się, że kupiłam go w ciemno, bez czytania recenzji, ale nie zawiodłam się na tym wyborze.
Tusz ma standardowy zapach i opakowanie. Kolor głębokiej czerni pięknie podkreśla nasze rzęsy i je wzmacnia. Lekko wygięta, silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy. Rzęsy są wydłużone, rozdzielone, wyraźnie wzmocnione- pięknie podkreślają cały makijaż. Jeśli miałabym wybrać jeden z efektów, jaki daje maskara, i określić go jako najsilniejszy, to jest to zdecydowanie efekt zagęszczenia rzęs- naprawdę ma się wrażenie, że ich gęstość i objętość są porządnie podbite.
To, czego mi brakowało w maskarze, to efekt uniesienia rzęs. Odkąd wypróbowałam innej, nowej na rynku maskary, która dała mi wspaniałe uniesienie rzęs, już chyba żaden tusz jej nie przebije :) Druga sprawa to odbijanie się tuszu na dolnej powiece- ogólnie nie narzekam na trwałość, ale jednak pod koniec dnia widać pod oczami np. okruszki tuszu albo jego odbicie od dolnych rzęs. Trzeba niestety kontrolować sytuację i patyczkiem higienicznym poprawiać to, co zostało odbite na skórze.

Najlepsza jaką do tej pory miałam!

Pięknie wydłuża, rozdziela, nadaje spojrzeniu głębi dzięki intensywnej czerni. Nie tworzy grudek, ma przyjemną w aplikacji konstystencje i dobrze wyprogilowaną, precyzyjną szczoteczkę. Maskara bez wad, zdecydowanie ulubiona! :) Często można dorwać szczególnie w hebe na dużych promocjach.

Uwielbiam!

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs! Stosuje go od ponad roku i ani razu mnie nie zawiódł! Trzyma się cały dzień i pięknie podkreśla, wydłuża i pogrubia rzęsy.

Miła niespodzianka

Osobiście uwielbiam, gdy mam rzęsy wydłużone i pogrubione jednocześnie za sprawą jednego cudeńka. Ten tusz napatoczył mi się przypadkiem. Początkowo brałam go jako drozszego bubla, lecz to naprawdę świetne co robi w swojej formule. Szczoteczka jest lekko wygięta, silikonowa i świetnie dociera do załamań oka. To jest mój numer 1 od pierwszego użycia. Maskara pogrubia, wydłuża i ma piękny głęboki odcień czerni. Nie osypuje się. Polecam bardzo mocniutko!

Super tusz!!

Produkt odkryłam przez przypadek w drogerii Pani zaproponowała w promocyjnej cenie. Tusz jak dla mnie bardzo dobry nie ściera się i ciężko go zmyć. A skusiła mnie najbardziej szczoteczka jaką posiada bo bardzo dobrze rozczesuje rzęsy i to jest naprawdę plus. Pierwszy raz testowałam produkt z tej firmy dlatego trochę też się obawiałam czy będzie dobry.
Jeżeli będzie w promocyjnej cenie to zapewne go kupię!!

Wysoka jakość

Słyszałam wiele pozytywnych komentarzy na temat tego produktu więc sama postanowiłam go przetestować.

Tak jak obiecywały moje koleżanki, mascara idealnie podkręca i wydłuża rzęsy. Robi to bez efektu sklejenia i pajęczych odnóży, które wyglądaja mało estetycznie.

Dodatkowo po kilku godzinach nie osypuje się i nadal wygląda świeżo i dobrze. Jest bardzo trwały.

Łatwo się go zmywa płynem micelarnym, bez zbędnego szorowania .

Cena jest trochę wygórowana ale za jakość niestety trzeba zapłacić.

Nie polecam :(

Tusz kupiłam w Hebe w promocji za 9,99 zł. dobrze, że nie w regularnej cenie bo niestety dla mnie to kiepski tusz. Przede wszystkim po kilku godzinach odbija się na dolnej powiece i robi pod oczami pandę. Skleja rzęsy, nie rozczesuje ich i na pewno w żaden sposób nie pogrubia czy wydłuża. A spodziewałam się lepszego efektu zwłaszcza, że fajnie jest wyprofilowana sama szczoteczka

Całkiem fajny tusz

Jestem bardzo wybredna co do wyboru tuszów do rzęs ze względu na to, że mam je krótkie i cienkie. Od lat jestem wierna tylko tuszom z Eveline, ale będąc na zakupach w Hebe skusiła mnie cena Gosha (12zł) - normalnie bym go nigdy nie kupiła. Przy pierwszej aplikacji miałam mieszane uczucia, gdyż skleiła mi rzęsy i szczoteczka nabierała za dużo produktu. Z każdą następną próbą było już coraz lepiej. Obecnie tusz mi się dobrze sprawdza. Wydłuża, delikatnie podkręca, nie skleja rzęs i nie osypuje się. Za 12zł bardzo fajny produkt, za ponad 40zł niestety nie.

Jest spoko

+ Ładnie wydłuża rzęsy.
+ Dobrze trzyma skręt po użyciu zalotki.
+ Jest trwała - nie kruszy się, nie odbija na powiece czy pod okiem przy byle deszczu czy podczas upałów.
+ Intensywnie czarny kolor.

+/- Mogłaby dodawać większą objętość i wtedy byłoby idealnie.

- Na samym początku formuła jest bardzo mokra. Przez to łatwo o zlepione rzęsy. Dopiero po jakichś 2 tygodniach zaczęła super wyglądać na rzęsach.
- Regularna cena jest dość wysoka. Ja swoją kupiłam za 9,99 podczas promocji w Hebe i za taką cenę jest super, ale przy pełnej kwocie zastanowiłabym się 2x.