Gosh, Catchy Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Gosh, Catchy Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Catchy Eyes dla ultra uwodzicielskiego podkręcenia! Efektem są podkręcone, długie i podkreślone rzęsy. Precyzyjna szczoteczka ułatwia aplikację tuszu nawet przy małych oczach i krótkich rzęsach. Tusz idealnie modeluje rzęsy przy oczach z opadającym kącikiem zewnętrznym.
Produkt idealnie rozprowadza się na rzęsach dzięki kremowej konsystencji, gwarantuje efekt zalotnego spojrzenia bez rozmazywania i kruszenia.

Tak sobie

Ten tusz kupiłam na promocji przy kasie w drogerii hebe, pani mnie zachęcała atrakcyjną ceną, wiec spróbowałam.
Jeżeli chodzi o tusze do rzęs jestem bardzo wybredna, uwielbiam tusze suche, mokrymi nie mogę się pomalować, przetestowałam chyba już każda firmę i nie mogę trafić na idealny.
Ten tusz był super, miałam 3 opakowania ( a u mnie to na prawdę dużo bo ja ciagle zmieniam ) był suchy tak jak lubię, łatwo się malowało rzesy, szczoteczka tez dobra, efekt końcowy tez zadowalający . Myślałam, ze w końcu znalazłam swój ideał, niestety coś producent musiał zmienić w składzie ponieważ tusz jest mokry, ciężko się nim maluje, po całym dniu, mam rozmazane oko.
Szkoda, bo był super. Z 5 gwiazdek mogę przyznać tylko 2 za ładne opakowanie i szczoteczkę.

Jeden z lepszych , warty zasięgnięcia.

Z tuszami nie mam do czynienia na co dzień , sięgam po nie sporadycznie, bądź wtedy kiedy jestem zmuszona , ostatnio miałam chrzciny i trzeba było jakoś się prezentować , znawczynią jakąś w tuszach nie jestem więc tym bardziej miałam mega problem. Podczas zakupów w Hebe zapytałam ekspedientki co mogłaby mi polecić jak na pierwszy raz , żeby był trwały nie rozmazywał się i oczywiście moje marne rzęsy pogrubił , wtedy właśnie poleciła mi Gosh, Catchy Eyes nie byłam jakoś entuzjastycznie nastawiona :) ale z pierwszym użyciem moje nastawienie się co do maskar zmieniło się diametralnie , i to co było na ogół moim wrogiem stało się przyjacielem.

Jeden z lepszych

A dziś mam wam do przedstawienia kolejny tusz #catchyeyes od #gosh. Na ostatnim zdjęciu rzęsy w naturalnej postaci. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Preferuję silikonowe szczoteczki mam wrażenie że lepiej wyczesują rzęsy. Tusz fajnie wydłuża rzęsy, nie skleja ich, nie odbija się pod powieką i nie kruszy. Dociera nawet do najkrótszych rzęs. Dla mnie zdecydowane TAK ???? cena w #rossman również bardzo przystępna ????

Wydłużenie i podkręcenie

Jest świetny! Przy nim nie potrzebuję sztucznych rzęs. Wydłuża, pogrubia i podkręca przy tym się nie rozmazuje. Czekam zawsze na promocję w Hebe i kupuję tanio.

Mam go zawsze w kosmetyczce

Tusz kupuję od dłuższego już czasu w Hebe na promocjach za jakieś 20zł. To mój ulubiony tusz do codziennego makijażu. Uwielbiam sylikonowe szczoteczki, dobrze trzyma się na oku, nie rozmazuje, nie kruszy. Szczoteczka świetnie rozdziela rzęsy nie dając efektu pajęczych nóżek. Tusz nie pogrubia spektakularnie, ale fajnie podkreśla i delikatnie podkręca. Na większe okazje wolę bardziej pogrubiające tusze, chociaż ten z dobrą kreską też daje radę.

Zadowalający, ale nie spektakularny efekt

Cenię markę Gosh za wysoką jakość kosmetyków oraz ekologiczne podejście. O tuszu Catchy Eyes słyszałam wiele dobrego, więc zachęcona pozytywnymi opiniami i równie dobrymi doświadczeniami z marką, postanowiłam go wypróbować.
Tusz zamknięty jest w minimalistycznym różowym opakowaniu. Posiada silikonową szczoteczkę, której kształt pozwala na precyzyjną i bezproblemową aplikację. Konsystencja maskary jest optymalna - nie jest ani zbyt sucha, ani zbyt wodnista. Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy, tworząc bardzo estetyczny efekt, jaki bardzo cenię w codziennym, minimalistycznym makijażu. Przyciemnia rzęsy, delikatnie je wydłuża, pogrubia i podkręca, nadaje im ładny, regularny kształt. Trzyma się przez wiele godzin bez zarzutu, nie kruszy się, jednak lubi czasem odbić się na dolnej powiece.
Nie jest to tusz, który zapewni efekt sztucznych rzęs. Wydłużenie i pogrubienie można nieco zintensyfikować, dokładając kolejne warstwy, jednak trudno tu o bardzo spektakularny efekt. Traktuję ten tusz w kategoriach lekkiego makijażu dziennego i w tej roli spisuje się bardzo dobrze. Jednak do mocniejszego makijażu wybieram inne maskary.
Efekt, jaki daje tusz Catchy Eyes do złudzenia przypomina mi działanie maskary Lovely Pump Up - nawet szczoteczka w obu produktach jest bardzo podobna.
Tusz Gosh Catchy Eyes z pewnością polubią osoby, które cenią naturalny efekt na rzęsach. Masakra ładnie otwiera oko, rzęsy wyglądają bardzo estetycznie. Z drugiej strony, tusz Lovely Pump Up, sporo tańszy, może być jego solidnym zamiennikiem, bo daje niemalże identyczny efekt.

Używa produktu od: próbka

Pól na pół

Tusz zdobyłam w promocyjnej cenie w Drogerii Labbo. Muszę przyznać że ma bardzo soczysty kolor czerni, świetnie wydłuża rzęsy. Lecz dla mnie całkiem do gustu nie przypadł. Moje rzęsy są cienkie i krótkie, dlatego dla mnie najlepszym efektem jest pogrubienie którego ten tusz niestety nie ma. Ale tusz bedzie najlepszy dla tych dziewczyn co mają rzęsy w lepszej kondycji niż ja.

Bardzo dobry tusz do rzęs

Tusz dostałam w prezencie jakieś 7-8 miesięcy temu i do dni dzisiejszego używam go. Mam rzęsy ciemne, średnio gęste i tak samo długie.

Maskara od Gosh znajduje się w różowo- czarnej, plastikowej tubce. Tubka odporna na upadki. Odkręca i zakręca się sprawnie. Od początku na sylikonową szczoteczkę w kształcie łódki nabiera się w sam raz tuszu. Włoski na szczoteczce są krótkie i zwarte,główka szczoteczki jest lekko ruchoma przez co ułatwia wywijanie rzęs ku górze oraz nie zahacza o linię rzęs, dzięki temu z łatwością unikniemy,, efektu pandy''. Po 7-8 miesiącach stosowania tusz nie śmierdzi, ma gęstą a jednocześnie kremową konsystencję. Ostatnio dodałam do niego odrobinę fixera i jest jak nowy :)

Bardzo polubiłam tą maskarę ponieważ lekko się nią pracuje, dobrze rozdziela rzęsy, wywija je ku górze i jednocześnie tworzy wachlarz , który bardzo otwiera oko. Można dokładać warstwy tworząc mocniejszy makijaż oka bądź pozostać przy jednej warstwie otrzymując ładne, dzienne podkreślenie i wywinięcie rzęs. Rzęsy są super uniesione i podkręcone.

Tusz jest dobrze nasycony czernią, która utrzymuje się na rzęsach. Maskara nigdy mnie nie uczuliła, dobrze zmywa się płynem micelarnym. Utrzymuje się na rzęsach cały dzień i się nie obsypuje. Nie jest wodoodporna.

Pierwszy tusz dostałam w prezencie. Z pewnością kupię go ponownie. Jeden z lepszych tuszy/maskar jakie miałam.

Super

Na przestrzeni lat próbowałam wielu tuszy do rzęs. Zazwyczaj kończyło się na jednym zakupie. Tusz Gosh Catchy Eyes poleciła mi przyjaciółka, jednak nie było już go w wersji limitowanej, zakupiłam więc ten, w różowym opakowaniu. I to był strzał w 10! Fantastycznie rozdziela rzęsy, lekko je podkręca, ma cudownie czarny kolor który dodatkowo pogrubia rzęsy. To pierwszy tusz, do którego powróciłam i zostanę z nim jeszcze długo.

Efekt wow

Tusz kupiłam w sporej promocji i bardzo liczyłam na efekty, ponieważ pierwszy raz miałam do czynienia z tą marką.
Silikonowa szczoteczka w moim ulubionym kształcie nie sprawia problemu przy aplikacji, dociera do każdej rzęsy. Nie nabiera się na nią za dużo produktu, nawet na samym początku użytkowania.
Rzęsy po użyciu tej mascary są pięknie wydłużone, podkręcone, nawet do kilkunastu godzin można już nie używać dodatkowego makijażu oczu, ponieważ są idealnie podkreślone. Niestety, z czasem ten efekt staje się coraz słabszy... Najpiękniej wygląda do około miesiąca używania, później niestety zaczyna się kruszyć i niknie z rzęs.
Myślę, że produkt jest godny polecenia, nawet jeśli "wow" ma być tak krótkotrwałe. Jednak cena też robi swoje i lepiej będzie szukać tego produktu w promocjach.

zdecydowanie ulubieniec :)

Mam jasne i niezbyt pokaźne rzęsy, dlatego ciężko mi dobrać tusz do rzęs, który zrobi z nich pięknie podkręcone, pogrubione i znacznie wydłużone intensywnie czarne rzęsy! A tusz do rzęs Gosh Catchy Eyes świetnie się sprawdza, zdecydowanie mój idol, zawsze do niego wracam :)

Mój faworyt

Używam tego tuszu od prawie 2 lat i nie wyobrażam sobie zmiany na inny. Pierwszy raz kupiłam go na promocji w Hebe i po pierwszej aplikacji nie byłam zachwycona - wydawało mi się, że nie zda egzaminu na moich delikatnych rzęsach. Nic bardziej mylnego. Wystarczy nim chwilę popracować, żeby nadać rzęsom objętości, przy czym cały efekt jest bardzo naturalny. Tusz dobrze się trzyma i nie kruszy się. Dla mnie dodatkowym plusem jest to, że produkt nie jest testowany na zwierzętach.