Bath & Body Works, Warm Vanilla Sugar, Body Lotion (Balsam do ciała)

Bath & Body Works, Warm Vanilla Sugar, Body Lotion (Balsam do ciała)

Balsam do ciała. Szybko się wchłania, nadając skórze delikatny zapach i zapewniając codzienne nawilżenie. Jego formuła zawiera dużą dawkę witaminy E, olejek jojoba oraz nawilżające masło shea.

Skóra
lekkie
lotion
100 – 250ml

Śliczności

Przepiękny, otulający, słodki i pobudzający apetyt na waniliowe ciasteczka balsam. Większość produktów z serii "gourmet" w BBW jest po prostu niemalże "jadalna". Zapachy są naturalne, niesyntetyczne. Balsam spełnia swoją funkcję- nawilża, zmiękcza skórę, szybko się wchłania, nie klei, pięknie pachnie. Opakowanie proste, solidne, z ciekawym zamknięciem. Wątpliwości może wzbudzać cena, ale są częste promocje i polecam założenie karty, a wtedy nic nas nie ominie.

Pięknie pachnie

Jest to produkt zamknięty w pięknej buteleczce o pojemności 236 ml. Wygodne opakowanie pozwala na wyciśnięcie odpowiedniej ilości kosmetyku. Ma on przyjemną kremową konsystencję, dość lekką, którą łatwo i szybko można rozprowadzić na skórze. Lekka konsystencja jest dla mnie bardzo ważna jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji ciała, dlatego w przypadku tego balsamu jest to na plus. Zawiera w swoim składzie masło shea oraz olej kokosowy, dzięki czemu intensywnie odżywia i nawilża. Już po pierwszym zastosowaniu czuć jak szybko skóra go wchłania niczym gąbką, a już po chwili staje się miękka, gładka i pachnąca. Zapach jest kolejnym dużym atutem tego balsamu i przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom wanilii. W przypadku Warm Vanilla Sugar woń wanilii jest wyczuwalna od razu po aplikacji, do tego dochodzą również nuty lekko perfumowane, słodkie, które idealnie się z tym zapachem komponują. Jednak największym dla mnie zaskoczeniem była trwałość zapachu na skórze - był wyczuwalny na niej od rana do samego wieczora, intenswnie, tak jakbym spryskała się perfumami o tym zapachu, a na ubraniach, z którymi ten balsam miał kontakt czuć go było jeszcze kolejnego dnia. Dla mnie jest to spory plus i bardzo chętnie używam go właśnie rano, aby czuć go przez cały dzień, myślę że będzie też idealnym zamiennikiem perfum latem.

Hit hitów od BBW

Do niedawna myślałam ,że zapach wanilii to tylko ciasta i kawa. Teraz to dla mnie zapach mojego ulubionego balsamu do ciała. Nakładając ten kremowy balsam otula nas ciepła wanilia i cukier trzcinowy z kokosową nutą w tle. Balsam doskonale nawilża, ma świetny naturalny skład, a zapach jest świeży, naturalny, nie syntetyczny. Zawsze gdy jestem w Warszawie odwiedzam sklep BBW, na szczęście niedługo otwierają się także i w Gdańsku :)

rewelacyjny balsam

Rewelacyjny balsam!
Bardzo ładne opakowanie i proste w obsłudze zamknięcie. Cudowny, waniliowy zapach krótko utrzymujący się na skórze. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Doskonale nawilża i zmiękcza skórę, a efekt ten utrzymuje się bardzo długo.. Dość wydajny.
Jedynym dużym minusem jest wysoka cena.