Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Mydło:
- zapewnia właściwą higienę dłoni,
- nawilża skórę po każdym myciu,
- łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty,
- nadaje długotrwałe uczucie orzeźwienia.

nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
z pompką
w żelu
mydła

Kupiony w: U konsultantki

Fajne mydełko

Uważam ten produkt za naprawdę warty wypróbowania.
Klasyczne opakowanie z pompką kryje mydło o konsystencji żelu,nie za rzadkiego nie za gęstego,powiedziałabym w sam raz.
Kolor lekko zielonkawy,zapach bardzo fajny,taki energetyzujący, odświeżający. Co do wartości nawilżających,ciężko mi cię wypowiedzieć gdyż w tym sezonie wyjątkowo przesuszają mi się ręce,ale na pewno bezpośrednio po umyciu nie mam tego uczucia

Zabawnie zielone

Na umywalkach w moim domu często wymieniam aktualnie używane firmy mydełek, bo lubię zmieniać zapachy. Od produktu wymagam, aby dobrze się pienił, domywał ręce i pędzle oraz nie przesuszał nadmiernie.

Propozycja od Ziaji w wersji tamaryndowiec z zieloną herbatą była całkiem okej, ale trochę podrażniała moje ręce przy częstszym użytkowaniu. Ma gęstą, nieco kleistą konsystencję i zabawny zielony kolor. Nieźle się pieni, ale pachnie niezbyt intensywnie. Opakowanie z pompką sprawdziło się do samego końca. Nie było najlepsze, raczej ponownie po nie nie sięgnę.

Nie odpowiada mi

Żeby się nie rozwodzić za dużo, żel ładnie pachnie, ma żelową dość rzadką konsystencję i kolor, który mi osobiście bardzo nie odpowiada. Często mam widoczne na białym blacie i umywalce pozostałości po tym mydle w kolorze takim jakby jaskrawo-żółto-zielonym. Do tego wysusza skórę dłoni.

Ładny zapach to nie wszystko

Mydło zakupiłam ze względu na zapach, raczej nie ze względu na formę nieprzezroczystej butelki bo w sumie lubię kontrolować ilość kosmetyku i mieć to na oku.

Opakowanie poręczne, wygodne mimo wąskiej butelki oraz nawet wydajne, do tego pompka działająca bez zarzutu. To mi się podoba.

Forma rzadkiego żelu która rozpływa się po dłoni i ucieka przez palce raczej do mnie nie przemawia, ale zauważyłam, że wystarczy jedna porcja mydła by umyć dokładnie ręce.
Mydło znakomicie się pieni, czyli działa bez zarzutu. Zapach piękny doskonale pachnie cytrusem, kwestię tamaryndowca pominę gdyż do chwili sprawdzenia co to jest nie miałam pojęcia o czym mowa w opisie.

Jeśli chodzi o działanie, nie zauważyłam nawilżania, a raczej odwrotnie mydło wysusza i to nawet powiedziałabym, że bardzo mocno wysusza moje dłonie. Niestety nie jest to dla mnie jakaś całkowita nowość jeśli chodzi o tą markę, w zasadzie jestem zwolenniczką używania dużej ilości kremów w ciągu dnia, więc za bardzo tego wysuszenia tak drastycznie nie odczuwam. Ale fakt jest faktem, że wysusza.

Fajnie, że radzi sobie z pogromieniem niechcianych zapachów z dłoni, ale w zasadzie zrobi to każde mydło więc nie jest to żadne wow.

ZALETY:
niska cena
bardzo ładny orzeźwiający zapach
żel tworzy idealną pianę

WADY:
wysusza skórę dłoni

Mydło w przystępnej cenie o ładnym zapachu, ale przy częstym stosowaniu za bardzo wysusza dłonie

Mydło do rąk złapałam w biegu tylko dlatego że był w dobrej cenie, nie było dużego wyboru, a akurat kończył mi się zapas.

Butelka z pompką jest bardzo wygodna w obsłudze, bardzo typowa dla wszystkich kosmetyków Ziaji. A pomimo niewielkiej objętości kosmetyku, był bardzo wydajny. Ma żelową i zwartą konsystencję, więc do pojedynczego użycia zdecydowanie wystarczała mi jedna pompka.

Zapach mydła jest intensywny, mnie osobiście zaskoczył. Bardzo przyjemny, chociaż momentami kojarzył mi się za bardzo z płynem do mycia naczyń. Osobiście jednak nie mam mu wiele do zarzucenia, tym bardziej że, tak jak obiecuje producent, bez problemu usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne zapachy. Zapach jest orzeźwiający z lekko wyczuwalną pomarańczą. Zdecydowanie przebija tamaryndowiec.

Jestem posiadaczką skóry która ma bardzo dużą skłonność do przesuszania i pękania, szczególnie na dłoniach. Dlatego pomimo pierwszego zadowolenia z działania kosmetyku, na dłuższą metę zauważyłam że dodatkowo wysusza moje dłonie. Szczególnie przy częstym używaniu, po niecałym tygodniu szczególnie nasilił się efekt wysuszonej skóry która miejscami pękała (głównie na kostkach).

Ja osobiście do tego mydła już nie wrócę, głównie ze względu na to, że wysusza mi dłonie. Jednak mniej wymagającym osobom może pasować.

Fajnie pachnie

Mydło, nie różni się od wielu. Cóż oczekiwać od mydła. Tak jak zwykle po umyciu i tak trzeba użyć kremu. Podoba mi się zapach. Ładny projekt graficzny. Klasyczny produkt Ziaja.

Cóż za zapach

Mydełko ma neonowy, zielony kolor i fantastyczny zapach. Mycie nim to czysta przyjemność. Jest wydajne, dobrze odtłuszcza i neutralizuje zapachy. Ładne minimalistyczne opakowanie wpisze się w każdą kuchnię czy łazienkę. Dobry, polski produkt.

Dobre

Dobre mydło z dozownikiem. Ładnie pachnie, dobrze myje, producent spełnia obetnie.
Butelkę możemy ponownie napełnić. Szkoda, że nie mają w ofercie wkładów do nich.

Myje fantastycznie, ale wysusza przeokrutnie

Nie będę się tutaj szczególnie rozwodzić na temat uwielbienia lub jego braku do marki Ziaja. Po prostu przy mydłach jakoś wybitnie do analizowania składu się nie przykładam, chociaż pewnie powinnam. Mam skórę ekstremalnie suchą i atopową z przykrymi i utrudniającymi normalne funkcjonowanie zmianami. Jednak w tym przypadku skusiła mnie ciekawa opcja zapachowa, chociaż nie mam pojęcia jak może pachnieć tamaryndowiec i zielona pomarańcza.

Mydło ma żelową, a nawet galaretowatą, konsystencję. Przez to przed spienieniem potrafi całymi kawałkami wylądować w umywalce/zlewie. Mimo to jest wydajne, bo niewielka ilość wystarczy do dokładnego umycia rąk. A później, jak już się wie, że jest ono takie niesforne, to lepiej je utrzymać.

Mydło jest przezroczyste, ale ma żywy zielony kolor. Taki trochę neonowy, jak produkty o zapachu zielonego jabłuszka.
Zapach, który był dla mnie zagadką, okazał się bardzo przyjemny. Wyczuwam pomarańczę, ale nie taką oczywistą. Słodką, bez kwaśnej nuty. Zapach jest wyraźny, ale nie drażniąco mocny. Mnie się podoba.

Kosmetyk świetnie się pieni, ale łatwo spłukuje ze skóry bez pozostawiania mydlanego osadu. Ja używałam go w kuchni, bo i producent proponuje takie jego przeznaczenie. I faktycznie mydło bez problemu i powtarzania czynności domywa dłonie z kuchennych zabrudzeń, tłuszczu czy intensywnych ingrediencji. Ale niestety też tragicznie wysusza naskórek. Ja wiem, że to mydło z SLESem, ale już żadne dawno tak mi nie zmasakrowało skóry, która po jednorazowych szaleństwach w kuchni potrafi zrobić się sucha aż do białości, okropnie napięta i przy zginaniu palców wydaje się jakby była o rozmiar za mała.

Skład oczywiście jest kiepski. Oparty na SLES i reszcie popularnych spieniaczy. Jest gliceryna jako jedyny przedstawiciel substancji aktywnych. Właściwie nie ma się już nad czym rozwodzić.

Mydło zapakowane zostało w nieprzezroczystą, plastikową białą butelkę z wygodną pompką, która działa sprawnie do samego końca. Tworzywo należy do tych twardych i nieodkształcających się. Grafika ascetyczna, typowa dla marki.
Cena niziutka, dostępność rewelacyjna, ale ja już z przyczyn oczywistych do niego nie wrócę. Nie będę mu drastycznie obniżać oceny, ponieważ biorę pod uwagę fakt, że moja skóra jest naprawdę wymagająca.

Ach ta nasza Ziaja :)

Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`z mojej kochanej firmy Ziaja zakupiłam wraz z innymi mydłami w drogerii internetowej. Gdy kosmetyki przywiózł listonosz, najpierw otworzyłam właśnie to mydło, poieważ byłam ciekawa jego zapachu i konsystencji. Podobnie jak inne produkty z Ziaji mydło to również zasłużyło, aby dołączyć do mojego grona wspaniałych kosmetyków :) Wszystko mi się w nim podobało. Mydło ma elegancką butelkę. Podoba mi się, że jest z pompką, czyli dużym ułatwieniem dla nas wszystkich. Mydło bardzo szybko się pieni, wystarczy nanieść trochę na dłonie. Mydło jest bardzo wydajne i pięknie pachnie. Zapach na dłoniach utrzymuje się do kilku godzin. Mydło nie podrażnia, nie uczula. Polecam wszystkim :)

Mydło o ładnym zapachu

Wiadomo. Mydło jak mydło. Może wyduszać dłonie i źle pachnieć, ale większej filozofii tu nie ma. Ładne opakowanie, niezacinająca się pompka, przyjemny zapach i brak wyszuszającego efektu - oto tamaryndowiec z zielona pomarańczą.

mydło jak mydło

Mydło ziaja ukryte jest w minimalistycznej butelce z pompką dzieki czemu bardzo wygodnie się z niego korzysta.
Zapach produktu bardzo przyjemny cytrusowy.
Konsystencja mydła jest gęsta - żelowa, świetnie sprawdza się w kuchni niwelujac zapachy żywności z dłoni. Nie wysusza rąk oraz nie uczula. Jest bardzo wydajny pieni się bardzo dobrze.
Jedynym minusem dla mnie jest fakt ,że nie widać poziomu zużycia.