Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym

Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz kwas hialuronowy. Skutecznie wygładza i odnawia naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Działa kojąco na podrażnienia. Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. Dermobaza oliwkowo-regenerująca - zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Zmiękcza, wygładza, uelastycznia i łagodzi. Kwas hialuronowy i witaminy młodości - skutecznie nawilżają i wygładzają skórę. Redukują zmęczenie skóry powstałe w ciągu dnia.

nawilżające, regenerujące, wygładzające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, rozświetlające
klasyczne
normalna, sucha, wrażliwa
w saszetce

Dobre nawilżenie suchej skóry

OLIWKOWA MASKA REGENERUJĄCA Z KWASEM HIALURONOWYM

+ odświeża skórę, niczym tonik, lecz nie wysusza
+ głęboko nawilża
+ ładny, delikatny zapach, nie taki typowo oliwkowy jak w innych oliwkowych kremach, balsamach z Ziaji
+ nie należy jej wmasowywać, tylko nakładać, nie jest to czasochłonne

- powoduje u mnie uczulenie, gdy nakładam ją pod oczami (tam, gdzie się kończą cienie)
- potrzeba czasu, żeby się wchłonął

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Hit

Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery, obecnie bardzo przesuszonej.

Jestem fanką maseczek Ziaji, ponieważ nie przesuszają mi skóry i oczywiście działają.

Maseczkę użyłam w całości na twarz i pozostawiłam na noc.

Plusy:
* maseczka bardzo dobrze nawilża
* bardzo dobrze wygładza
* skóra jest po niej rozświetlona i ładniejsza (przez nawilżenie)
* dobrze się wchłania
*łądnie pachnie

Minusy:
* nie ma

Maseczka nalezy do grona moich hitów. Szkoda, że nie ma jej w większej, słowem ekonomicznej wersji.

Używam tego produktu od: jedno użycie- jedna saszetka
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

bardzo dobry nawilżacz

Generalnie mam skórę tłustą, ale jak wiadomo i taka lubi się czasami przesuszyć. W takich wypadkach, od jakiegoś czasu, najchętniej sięgam właśnie po tę maseczkę.

DZIAŁANIE:
Maseczkę zazwyczaj nakładam wieczorem i zostawiam na całą noc. Rano budzę się z gładką i nawilżoną skórą. Idealnie niweluje wszelkie ściągnięcia, miejscowe przesuszenia. Skóra jest uspokojona i nawilżona. Przy tym intensywnym działaniu nawilżający maseczka zupełnie mnie nie podrażnia i nie zapycha, ale fakt, że stosuję ją rzadko. W kwestii działania maseczka zadowala mnie w 100%, ponieważ skóra jest wygładzona, nawilżona, odświeżona.

WYDAJNOŚĆ:
Maseczki jest dużo, ale ja stosuję całą saszetkę na jeden raz. Po prostu nie lubię jak mi coś tam zostaje, mam schizę, że wchodzi tam powietrze i baterie.

CENA i DOSTĘPNOŚĆ:
Ja kupuję w aptece za jakieś 1,30zł. Dla mnie bomba.

Generalnie zużyłam już kilka saszetek na pewno będę je kupować nadal.

Używam tego produktu od: jesień 2013
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek.

Cudeńko - miałam wersję w zielonej saszetce

Szczerze mówiąc, od lat używałam maseczek Ziaja, jednak uważałam je za przeciętne. Tym razem trafiłam na prawdziwą perełkę. Ta maseczka:

+ przepięknie, świeżo, cytrusowo pachnie

+ wygładza cerę

+ redukuje, koi, odżywia niedoskonałości, które staja się po jej zastosowaniu niewidoczne lub wyraźnie &quot;wyleczone&quot;

+ rozjaśnia i ujednolica cerę: wydaje się optycznie gładka, jednorodna, świeża, młoda :)

+ na dłuższą metę efekty tylko się wzmacniają

+ tania

+ z polskiej marki kosmetycznej.

Polecam użyć ją po zastosowaniu peelingu (najlepiej enzymatycznego), na całą noc. Mnie jedno opakowanie wystarczyło na 2-3 aplikacje.

SERDECZNIE POLECAM, WARTO!

Super!

Jest to do tej pory jedyny produkt Ziaji, obok maseczki oczyszczającej z tej samej serii, który się u mnie sprawdził. Do tej pory byłam z tą marką na bakier. Temu kosmetykowi nie mam nic do zarzucenia. No, może tylko jedno - mógłby być standardowym kosmetykiem w tubce :-)
Mam cerę tłustą z przebarwieniami i okresowymi niedoskonałościami, która jest jednocześnie podatna na przesuszenia.
Maseczka sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Nakładam jej grubą warstwę (jedna saszetka starcza mi na dwie aplikacje) na 15 minut (jedynie na twarz, bez szyi). Po tym czasie 3/4 produktu wchłania się, a resztę zmywam letnią wodą. Po jej użyciu skóra jest miękka w dotyku, lekko nawilżona (od razu nakładam krem) i rozświetlona. Nawet pory są nieco mniej widoczne (mimo, że to zadanie drugiej maseczki z tej serii).
Jest to naprawdę świetny produkt za małe pieniądze - koszt saszetki to ok. 1,5 zł. Zużyłam już dwa opakowania i następne czekają w kosmetyczce. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki 7 ml

Rewelacja

Kupiłam ją jakoś ponad miesiąc temu po bardzo niskiej cenie i nie myślałam, że efekt po jej użyciu będzie tak dobry. Po pierwszym użyciu już byłam zachwycona, ponieważ skóra została nawilżona i ten ładny zapach. Zdążyłam już ją cztery raz aplikować, a w saszetce zostało jeszcze na około dwie aplikacje.
Plusy -
+ niska cena
+ zdrowa skóra

Minusy -
- brak

Używam tego produktu od: kwiecień
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Rewelacja!

Ze względu na moją kosmicznie mocno przesuszoną cerę (wybaczcie, nie znam innego określenia na problem, który spędza mi sen z powiek...) często stosuję mocno nawilżające maseczki. Ta mnie bardzo zaskoczyła, bo spełnia wszystkie moje wymogi :)

+ świetnie, dogłębnie nawilża
+ cera wygląda zdrowo po niej
+ jest tania
+ ma prześliczny zapach
+ nie uczula
+ jest łatwo dostępna

Minusów nie widzę. Po prostu jest moją ulubioną maseczką :)

Ilość zużytych opakowań: 10+

ulubiona

-maseczka bardzo dobrze nawilża moją cere
-staje się gładka i miękka w dotyku.
-dodatkowo zauwazyłam, że delikatnie rozjaśnia czerowne plamki po krostkach.
-nałożona na całą noc daje ogromny zastrzyk nawilżenia.
- jest bardzo tania
- jedynym minisuem jest tylko to, że maseczka lubi się przywyczaić i jej działanie nie jest tak mocne jak na początku stosowania

Używam tego produktu od: kilki miesiecy
Ilość zużytych opakowań: około 10 saszetek

może być, ale bez rewelacji

Maska chyba nie jest do końca przeznaczona dla mojego typu skóry. Mam cerę normalną z typem raczej tłustawej skóry. I tutaj ta oliwkowa maska nie bardzo poprawia wygląd mojej skóry. Mocno ją nawilża, przez co buzia świeci się. Jeśli chodzi o działanie to nie mogę nic zarzucić: podoba mi się konsystencja kremu, szybkie wchłanianie i pielęgnacja. Natomiast efekt, czyli to jak moja skóra wygląda, nie jest już tak dobry &#8211; skóra jest zbyt tłusta, jest problem z serum. Wolę maseczki, które oczyszczają i matują. Czasami mogę jej użyć po peelingu, ale to wszystko.
+cena
+działanie
-/+efekt

Używam tego produktu od: 5 tyg
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zdecydowanie na tak :)

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki. Zdecydowanie jest to moje odkrycie roku i nie sądzę, żeby jakiś kosmetyk szybko je zastąpił.

Nakładam ją kiedy moja skóra jest sucha i podkład nie wygląda na niej ładnie. Zazwyczaj pozostawiam ją na noc, aby wzmocnić efekt.

Zalety:
+ niska cena -w moim sklepie to 1,10zł za saszetkę
+ wydajna - starczy na 2-3 razy
+ efekt: skóra gładka, nawilżona, uspokojona, wszelkie pozostałości po wypryskach goją się zdecydowanie szybciej
+ jestem posiadaczką cery mieszanej, skłonnej do zapychania, ale przy tej maseczce mi to nie grozi

Zawsze mam w swojej kosmetyczce kilka saszetek na zapas, ale wolałabym, aby maseczka była dostępna w jakimś większym opakowaniu.

Szczerze wszystkim polecam.

podrażnia

próbowała dwukrotnie,skuszona niską ceną.
Za każdym razem sytuacja się powtarzała,skóra jakby zaogniona,podrażniona,nie wiem do końca co z niej takiego siedzi- może kwas hialuronowy?
Generalnie w życiu 2 maseczki mnie podrażniły-nie mam typowo wrażliwej skóry...
a teraz kilka plusów:
-niska cena
-dostępność
-przyjemna konsystencja

tyle plusów znalazłam,maseczki więcej nie kupię,Ziaja ma inne,zdecydowanie lepsze np. tą z brązową glinką!

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

warto spróbować

Maseczka jest tania, łatwo dostępna więc uważam, że warto jej spróbować. Cudów nie dokona, ale po użyciu skóra jest rozjaśniona, wygładzona, nawilżona. Maseczka bardzo ładnie pachnie, łatwo się ją nakłada i zmywa z twarzy. Nie oczyszcza skóry i porów więc nadaje się dla posiadaczek mało problemowej cery. Nie uczuliła mnie i nie podrażniła skóry. Jedna saszetka starcza mi na dwa użycia. Mi osobiście ona pasuje i zawsze mam ją w swoich zapasach maseczkowych ;)

Ilość zużytych opakowań: trzy