Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym

Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz kwas hialuronowy. Skutecznie wygładza i odnawia naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Działa kojąco na podrażnienia. Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. Dermobaza oliwkowo-regenerująca - zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Zmiękcza, wygładza, uelastycznia i łagodzi. Kwas hialuronowy i witaminy młodości - skutecznie nawilżają i wygładzają skórę. Redukują zmęczenie skóry powstałe w ciągu dnia.

Jakbym się wykąpała w kremie nawilżającym...

Maseczka ma przyjemny, oliwkowy zapach.

Ma dość lejącą konsystencję, więc ciężko jest nałożyć grubą warstwę. Spokojnie wystarcza na 2 aplikacje.

Wyraźnie nawilża, ale polecam zmyć nadmiar, bo pomimo wmasowania w skórę zostaje lepka błyszcząca warstwa. Co najmniej jakbym nałożyła pięć razy za dużo kremu nawilżającego.

Jej dużym atutem także jest cena oraz łatwa dostępność.

W porządku.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie skóry, brak podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Saszetka w zielonym kolorze, wykonana z plastiku. Od frontu minimalistyczna grafika, charakterystyczna dla marki, z tyłu zamieszczono najważniejsze informacje oraz instrukcję użytkowania.

Wrażenia: Maseczka ma delikatny, oliwkowy zapach. Nie jest nachalny, choć cały czas wyczuwalny. Jest w białym kolorze o dość lejącej konsystencji. Moim zdaniem trudno nałożyć grubą warstwę maski na twarz, bo duża część kosmetyku spływa. Przy użytkowaniu 1-2 razy w tygodniu przez ponad miesiąc zauważyłam, że skóra jest faktycznie nawilżona, ale nie jest to spektakularny efekt. Jakbym nałożyła na noc grubą warstwę kremu nawilżającego. Mimo wszystko uważam, że maska jest niezła i warta wypróbowania. Przede wszystkim jej atutem jest cena – około 1 zł oraz łatwa dostępność. Dodatkowo jest wydajna – mnie jedna saszetka wystarcza na dwie aplikacje na całą twarz lub twarz i dekolt. Nie podrażnia, nie uczula i nie pozostawia efektu ściągnięcia skóry. Myślę, że jeszcze do niej wrócę.

Całkiem ok

Bardzo lubię kosmetyki Ziaja. Tym bardziej gdy maseczkę można kupić za 0,99zł. Nawet z nudów można przetestować :) Maseczka ma delikatny zapach, ale przyjemny. Ilość odpowiednia, spokojnie starcza na całą twarz, można nawet wykorzystać na dekolt. Nie podrażniła mojej skóry. Efekty po zadowalające. Skóra nawilżona, nie zaczerwieniona, gładka. Całkiem ok.

odpowiednia dawka regeneracyjna

Maska jest dość wydajna, spokojnie można ja wykorzystać na całą twarz i dekolt. Plus , że maska jest do każdego typu skóry. Delikatny zapach oliwkowy. Kolejny produkt z marki Ziaja który przypadł mi do gustu.

Ok

Lubię próbować różnych maseczek, zwłaszcza w weekend, więc i tą musiałam sprawdzić. Maseczka tania, dobrze nawilża, skóra jest odżywiona, wygładzona. Wiadomo, że nie można spodziewać się cudu od maseczki za 1,5- 2zł, ale warto wypróbować, jeżeli ktoś potrzebuje raz czy dwa razy w tygodniu nawilżyć sobie skórę i ją odżywić.

Używa produktu od: próbka

U mnie świetnie sie sprawdziła

Maseczki traktuję jako pielęgnację specjalną, ukierunkowaną na konkretny, aktualny problem - w odróżnieniu od pielęgnacji codziennej, która jest przeznaczona na moje codzienne problemy i typ cery.
Cerę mam mieszaną, ale jakoś tak wychodzi zazwyczaj, że nie mam problemów, by w codziennej rutynie dostarczyć swojej skórze odpowiednią ilość nawilżenia i domknięcia go - z kolei z oczyszczeniem już bywa gorzej i najczęściej właśnie stosuję maseczki oczyszczające. Ostatnio wyjątkowo było inaczej i choć nieczęsto stosuję maseczki typowo nawilżające to akurat taką zastosować musiałam.
Maseczka z Ziai idealnie poradziła sobie z moim problemem z wysuszeniem - pięknie nawilżyła i wygładziła cerę, nie powodując dodatkowo żadnych problemów z pojawieniem się niedoskonałości. Ma kremową i gęstą (ale nie zbyt gęstą) konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania, stosunkowo łatwo również się zmywa (bo moim zdaniem na tyle dużo jej jednak zostaje, że nie da się wmasować nadmiaru do wchłonięcia, tak jak to zaleca producent - jakąś część maski trzeba zdjąć).
Polecam każdej osobie borykającej się z wysuszeniem cery.

Kiepska

Kupiłam tą maskę za namową Pani w drogerii ponieważ strasznie ją zachwalała. Teraz wiem że to był typowy chwyt marketingowy. Producent dużo obiecuje w opisie ale nijak się to ma do działania maski . U siebie nie zauważyłam żadnego efektu wygładzenia czy poprawy kondycji mojej skóry.Delikatnie nawilża i nic po zatym. Ta maseczka raczej nie zrobiła na mnie wrażenia.

Bardzo przeciętna

Bardzo lubię produkty od Ziaja. Stosowałam już różne maseczki tej marki i z każdą się polubiłam. Często nakładam maski, bo lubię oddać się chwili przyjemności dla skóry.
Jednak ta maska zbytnio nic nie wniosła po jej nałożeniu. Maseczka jest z kwasem hialuronowym i ma za zadanie zregenerować skórę. Natomiast moją jedynie dosyć mocno nawilżyła, ale po wchłonięciu skóra pozostała bardzo lepka. Oprócz nawilżenia nie zauważyłam żadnych zmian na cerze, aby lepiej wyglądała. Wiec nieco się zawiodłam. Sama w sobie jest przyjemna i nie uczula, a mam cerę bardzo wrażliwa. Jednak myślałam, że będzie większy efekt. Maseczka jest tania, nie kosztuje nawet 2 zł, wiec zawsze możecie wypróbować.

Fajny , tani produkt!

Ciekawy produkt o bardzo niskiej cenie. Jest to maseczka "na raz" . Zmiękcza naskórek, odżywia i poprawia jego nawilżenie. Konsystencja produktu zwarta, przez co aplikacja jest banalnie prosta. Produkt pięknie pachnie, przez co stosowanie tej maseczki to czysta przyjemność. Jeśli ktoś jest zwolennikiem kremowych maseczek - jest to strzał w dziesiątkę!

bez szału

Raz na miesiąc funduję sobie parominutową sesję opalania na solarium. Wiem, wiem, co na ten temat myślą dermatolodzy, ale korzystam ze sztucznego słońca naprawdę w umiarkowanych ilościach. Nie chodzi mi bowiem o ekstra opaleniznę, ale o ładniejszy koloryt skóry i o poprawę samopoczucia, kiedy brakuje mi promieni słonecznych. Zawsze po takiej sesji dbam o odpowiednie nawilżenie skóry, dlatego po jednej z takich wizyt na solarium zafundowałam sobie omawianą tutaj zieloną maseczkę Ziaji.

Kosmetyk ma przyjemną konsystencję oraz delikatny zapach. Niestety, dla mojej suchej, dojrzałej skóry jest zbyt ciężki. Trzymałam maseczkę na twarzy jakieś 15 minut i miałam nieprzyjemne uczucie obciążenia i zbytniego natłuszczenia skóry ( a mam cerę suchą). Po 15 minutach pozostałości kosmetyku po prostu zmyłam z twarzy, nie chciałam go wklepywać, gdyż miałam odczucie zapchania skóry.

Po zmyciu maseczki muszę przyznać, że coś tam zrobiła-lekko nawilżyła moją skórę i zmiękczyła ją. Raczej nie sięgnę po nią ponownie, gdyż dla mojej suchej skóry jest ona o dziwo zbyt ciężka. Niemniej nie jest to produkt drogi ( na promocji można kupić za 99 groszy), więc jak ktoś potrzebuje nawilżenia i nie oczekuje cudów, to może spróbować.

niepotrzebna...

jest to maska która tak naprawdę nie zrobiła nic z moją skórą, po nałożeniu jej czułam sciągnietą twarz... po spłukaniu nie widziłąm żadnej roznicy skora nie była ani trochę promienna a już na pewno nie była bardziej nawilżona...

Nie kupię jej ponownie...

...gdyż podczas jej stosowania strasznie piekły mnie oczy. Maseczka ma intensywny zapach i prawdopodobnie właśnie dlatego moje oczy aż łzawiły. Jej działanie jest w porządku, maseczka nawilżała, jednak dla mnie jej używanie było męczące. Nie wrócę do niej ponownie.