Avon, Celebre, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Avon, Celebre, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Zapach lekki jak płatki kwiatu: soczyste akordy arbuza, melona i cyklamenu, podkreślone akcentem czarnej porzeczki i pieprzu tworzą finezyjne połączenie z jaśminem, peonią i cedrem. Mgiełka zapachowa to idealne uzupełnienie linii `Celebre`.

Zapach lata

Wydajna mgiełka od Avon. Zapach jest mocny i bardzo seksowny. Czuć lato! Myślę, że spodoba się zarówno młodszym i starszym. Idealna na dzień. Super sprawdzi się do torebki, by spryskać ciało i poczuć orzeźwienie. Cenowo również wypada korzystnie.

Fajny kosmetyk

Opakowanie to plastikowa buteleczka z atomizerem, który rozpyla odpowiednią ilość zapachu. Nie wyróżnia się szczególnie piękna szatą graficzną, ale najważniejsza jest tutaj zawartość. A zapewne powstało już w waszych głowach to fundamentalne pytanie, co ja w tym wyczuwam? Nie jestem dobra w opisywaniu zapachów, jak wiecie, ale ta mgiełka mimo wielu składników nie jest skomplikowana. Na początku pierwsza nuta to melon, który jest świeży i radosny w tej kompozycji. Potem czuję na pewno jaśmin i odrobinę frezji. Na koniec w zapachu ujawniają się nuty drzewne. Nie mniej jednak nie można temu zapachowi odmówić trwałości. Na ubraniach wyczuwalny jest przez cały dzień i pokuszę się nawet o stwierdzenie, że ciągną w moim przypadku za sobą swego rodzaju ogon, bo gdy ktoś koło mnie stoi świetnie czuje zapach i podobnie sytuacja ma miejsce w ruchu. Dodatkowym atutem jest fakt, że zapach jest lekki, idealnie nadaje się nawet w gorący dzień, bo nie przyprawia o ból głowy i nie drażni nosa.

Ładny zapach

Mgiełki sprawdzają się u mnie latem, wolę wtedy lżejsze zapachy. Celebre pachnie naprawdę ślicznie - trochę słodko, trochę kwiatowo, bardzo kobieco:) Kosztuje niewiele, utrzymuje się jak na mgiełkę dość długo.

Super

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy ta mgiełke po promocji kupilam w cenie ok 7 zl bardzo wydajna lubie rowniez perfum z tej serii zdecydowanie trafia w moje gusta jak rowniez mojej mamy dla której okazalo sie to swietnym prezentem ,zdecydowanie polecam

Jak perfumy ;)

Ta mgiełka ma moc.

Kupiłam ją ładnych parę lat temu za 7 zł na jakiejś mega promocji. Nie majątek, więc czemu by nie wypróbować? Tym bardziej, że zapach Celebre znałam od dzieciństwa i mi się podobał.

Mgiełka była dla mnie przypomnieniem beztroskich chwil, z resztą do dziś ten zapach mi się tak kojarzy - lato, słońce, kwiaty i radość.
Czuć zdecydowanie kwiatową słodycz, zapach jak dla mnie jest identyczny co w perfumkach, więc nie ma się co o nim w nadmiarze rozpisywać.

Jednak najbardziej byłam zaskoczona trwałością mgiełki, trzymała się na ubraniach i na skórze naprawdę długie godziny, z bliskiej odległości czuć było zapach dosłownie cały dzień. W dodatku projekcja również była zadowalająca. Niejedne firmowe perfumy za ciężkie monety nie mają takich parametrów. A może to mi trafił się taki świetny egzemplarz?

Aplikator rozpylał ładną chmurę, nic nie pluło kroplami, butelka nie przeciekała, wszystko było cacy.
Zapach pasuje według mnie na cieplejsze miesiące, na zimę jakoś mi nie leży, chyba, że w niedużej ilości.

Swoją buteleczkę zużyłam do samego końca, ale kolejny raz nie kupiłam. Pewnie dlatego, że lubię nowości i ciągle mam potężne zapasy różnych psikadełek.
Mgiełka jest warta polecenia, tym bardziej w promocyjnej cenie ;)

Celebre, Body Mist

Mgiełka jak i perfum bardzo intensywnie pachnie dosłownie jak bym używała perfumy w innym opakowaniu. Zapach również długo utrzymuje się i nieco delikatniej już pachnie ale nadal wyczuwalnie.

Zapach - bomba !

Cudownie pachnąca mgiełka , w sam raz na letnie upały . Zapach - cudowny . Delikatny, zmysłowy , kuszący.... długo utrzymuje się na skórze ..... polecam !

Fajna

Bardzo fajna lekka perfumowana mgiełka która idealnie sprawdzi się na każdą porę roku. Uwielbiam ten zapach, lekko słodkawy ale nie przytłaczający , nie odbiegający od zapachu tej perfumki w szklanym opakowaniu. Ta mgiełka ma fajną lekką , przeźroczystą plastikowaą buteleczkę w formie sprayu , którą można bez problemu zabrać ze sobą . Opakowanie i grafika przyciąga uwagę a do tego zawartość czyli płyn w środku ma lekko różowy kolor co ładnie się prezentuje. Zapach może nie utrzymuje się aż tak długo jak byśmy chcieli ale też nie znika po chwili tylko jakiś czas nam towarzyszy. Produkt jest bardzo wydajny, i wystarcza na dość długo.

Zapach dzieciństwa..

Mój obowiązkowy zapach na lato :)
Samo opakowanie bardzo poręczne i wydajne, zapach jest niestety krótkotrwały , ale bardzo przyjemnie odświeża skórę .
Dodatkowym atutem jest to , iż nie pozostawia plam na ubraniach .

Dobry, ale nie doskonały

Zacznę od składu, ponieważ zwracam szczególną uwagę na to, co zawierają w sobie kosmetyki, których używam. Decydując się na zakup tego produktu, byłam świadoma tego, że nie będę miała do czynienia z dobrym składem. Tak też w rezultacie jest. Nie uważam tego natomiast, za wadę, ponieważ nie wszystkie marki kosmetyczne muszą specjalizować się w naturalnych kosmetykach. Niemniej jednak zaniepokoiła mnie informacja, że chemiczne filtry UV powodują zmiany hormonalne. Mając taką wiedzę wcześniej, raczej nie zdecydowałabym się na zakup tej mgiełki.
Dlaczego więc postanowiłam kupić perfumowaną mgiełkę marki Avon? Moje dotychczasowe perfumy, okazały się za ciężkie na tropiki, które mamy za oknami. Szukałam mgiełki, która da mi poczucie odświeżenia oraz która będzie delikatnie, ale długo pachniała na ciele. Z ciekawości wybrałam więc tę mgiełkę. Czy spełniła ona moje oczekiwania? Jak najbardziej tak! Mgiełka pachnie delikatnie, ale ładnie. Jest to taki subtelny, kobiecy kwiatowo-owocowy zapach, który długo utrzymuje się na ciele, dając tym samym poczucie odświeżenia. Kolejnym plusem tego produktu jest jego aplikator. Pompka nie zacina się i tworzy idealną mgiełkę. Z pewnością będzie to również wydajny kosmetyk. Zdecydowaną wadą tej mgiełki jest to, że podrażnia skórę. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Dlatego zawsze aplikuje mgiełkę w miejsca, na których nie mam takich skłonności. Czy polecam jej zakup? Jeżeli nie masz wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry oraz obojętny jest dla Ciebie skład kosmetyków, których używasz – to jak najbardziej tak. Moje wymogi, jeżeli chodzi o działanie, spełniła. Uważam, że jest to fajny produkt w przestępnej cenie.

Celebre mgiełka

Bardzo lubię zapach celebre więc mgiełki też nie zawahałam się kupić ,świeży delikatny zapach utrzymujący się przez może 2 godziny jest w wygodnym opakowaniu , bardzo wydajna i tania więc warto wypróbować.

Delikatna mgiełka

Zapach słodki i kwiatowy. Przyjemny w użyciu. Lubię mgiełki, bo nie są obciążające tylko lekkie i świeże. Zapach intensywny, pomimo iż nie jest to perfum.