Avon, Naturals, Orchid & Blueberry, Fragrance Spritz (Mgiełka do ciała `Orchidea i jagoda`)

Delikatna mgiełka do ciała z połączeniem zapachu jagody i orchidei nadaje skórze słodki zapach, odświeża. Połączenie aromatu jagód i orchidei zapewni zastrzyk energii na gorące, letnie dni. Rozpyl mgiełkę na skórze, omijając okolice oczu.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
100 – 250ml, 50 - 100ml

Świetny produkt, polecam!

Bardzo lubię mgiełki od Avon bo są tanie, niewielkie - w sam raz do torebki i w dodatku można się nimi psikać do woli! :)

Mgiełka do ciała o zapachu "Orchidea i Jagoda" to bardzo ciekawe połączenie. Dość mocne i wyraziste. Słodkawo- kwaśne. Nie jest to zapach, który każdemu przypadnie do gustu, ale u mnie się jak najbardziej sprawdził.

Co do trwałości nie można tutaj oczekiwać cudu, ale kosmetyk jest na tyle tani, że nie szkoda się nim spryskiwać co chwilę. Idealnie sprawdzi się w okresie letnim, kiedy potrzebujemy odświeżenia i orzeźwienia. :)

Malutka buteleczka jest całkiem wydajna. Plastikowa, więc można wrzucić do torebki i nie martwić się, że się rozbije. Atomizer aplikuje idealną dawkę kosmetyku. Nie zacina się i nie przecieka. Dla mnie wszystko jest na plus! :)

Produkt oceniam na: 5 ! :)

Jestem zadowolona

Mgiełka o zdecydowanie słodkim zapachu, ale wbrew moim obawom nie jest to mdły zapach. Przyjemnie odświeża, ładnie pachnie. Jak na mgiełkę zaskakująco długo utrzymuje się zapach.

Owocowo kwiatowe nuty orchidei i jaśminu

Jest to jedna z moich ulubionych mgiełek od Avon. Uwielbiam kompozycje owocowo-kwiatowe, więc mieszanka kwaśnawej jagody i łagodnie pachnącej orchidei jest czymś idealnym dla mnie. Po spryskaniu się mgiełką zostajemy wręcz otuleni przyjemną wonią, która stopniowo zanika. Później możemy poprawić efekt, gdy zabraknie nam zapachu. Mgiełka nie jest droga, więc nie oszczędzam ją jakoś bardzo. Chętnie będę do niej wracała.

Słodziutka, ale przyjemna.

Mgiełka sama w sobie, jest bardzo fajna. Jak to mgiełka - nie ma co się spodziewać rewelacyjnej trwałości, ale i tak bardzo ją lubię. Kosztuję ok. 6-8zł, więc niewiele. Idealna w upalne dni, kiedy chcemy się odświeżyć, ponieważ jest bardzo leciutka. Ma bardzo ładny, słodki zapach, ale nie jest on mulący. Mimo, że nie jestem zwolenniczką słodkich zapachów, ta przypadła mi do gustu. Psikam nią zarówno ciało, jak i włosy. Jest całkiem wydajna, starcza mi na długo. Opakowanie to nic nadzwyczajnego, zwykła przezroczysta buteleczka z orchideą i jagodą. Z początku dobrze się ją rozpyla na ciele, ale niestety często coś się urywa lub zacina i nie chcę już psikać (jak przydarzyło mi się przy kilku opakowaniach). Ciało po spryskaniu się nią nie lepi się co jest wielkim plusem.

Mgiełka Avon

Bardzo przyjemna propozycja mgiełki od Avon.
Zacznę od ceny- niska. Nasz portfel nie ucierpi. Sama mam kilka różnych mgiełek z tej firmy. Często są na promocji.
Zapach? Przy użyciu jest bardziej intensywny, w ciągu dnia ulatnia się. Mi bardzo przypadł do gustu. Co do ulatniania się w ciągu dnia ma to swoje plusy. Można później użyć innego zapachu lub znów popsikać się mgiełką. Nie można też przesadzić, ile byśmy jej nie użyły zapach nie będzie przesadny. Otoczenie nam podziękuje.
Super sprawa na letnie, gorące dni. Kiedy nie ma sensu używać mocnych perfum. Mgiełka sprawdza się również aby schłodzić ciało. Daje przyjemne uczucie po użyciu. Bardzo je lubię i wracam często do ulubionych zapachów, między innymi tego! :)

Odświeżenie + przyjemny zapach

Mgiełki z Avon kupuje regularnie i wybór pod względem zapachów jest dość duży i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie choć większość tych zapachów, które miałam okazje przetestować jest słodka, ja lubię ale wiem, że nie każdemu może przypaść do gustu.

Poręczne małe opakowanie mgiełki zmieści się do torebki i w okresie letnim czasami dobrze mieć ją przy sobie, aczkolwiek ja najczęściej używam jej po kąpieli. Przyjemnie pachnie i nie pozostawia śladów, czy lepkiej warstwy na ciele. Zapach mgiełki nie jest uciążliwy i dość długo utrzymuje się na ciele.

Cudowne orzeźwienie

Bardzo lubię tą mgiełkę, zwłaszcza w lecie kiedy daje cudowne orzeźwienie i zostawia na ciele delikatny, świeży zapach. Nie pozostawia lepkiej warstwy co jest ważne przy upalnych dniach, a jej zapach wywołuje uśmiech na mojej twarzy i poprawia nastrój.

Mgiełka avon

Polecane raczej na ciepłe dni, dla odświeżenia i lekkiego zapachu. Zapach nie do końca mi odpowiada, moim zdaniem jest sztuczny. Poza tym ulatnia się już po krótkiej chwili. Dlatego nie bardzo rozumiem skąd szał na te mgiełki do ciała...

Ładnie pachnie

Mgiełka zamknięta jest w niedużej, lekkiej plastikowej butelce ze sprayem. Spraj działa bez zarzutu, nic tworzy delikatną mgiełkę. Mgiełka ma przyjemny słodki zapach, jednak ta słodkość nie jest dusząca, nie powoduje u mnie bólu głowy. Trwałość nie jest powalająca, wyczuwam ją ok. 2 godziny, jednak ze względu na niską cenę nie uważam tego za dużą wadę.

Zapach piękny, ale szybko się nudzi

Mgiełkę otrzymałam w prezencie świątecznym w zestawie z żelem do mycia i balsamem do ciała o tym samym zapachu. Może niektórym będzie trudno w to uwierzyć, ale była to moja pierwsza przygoda z marką Avon. Firma ta nie przyciąga mojego oka niczym, oprócz perfumów, które już nie raz planowałam kupić, ale zawsze sobie odpuszczałam.

Mgiełek do ciała raczej nie używam. Miałam kilka prób polubienia się z nimi, ale jednak to nie jest to co perfumy. Tak się stało, że moja przyszła teściowa postanowiła podarować mi zestaw kosmetyków Avon wraz z tą mgiełką, więc stwierdziłam dobra... Sama sobie nie kupie, ale jak ktoś mi kupi to już mogę używać :D. No więc co od razu zauważyłam, to pachnie ona tak samo jak cała seria Orchid & Blueberry. Jest to zapach piękny, przenoszący mnie w słoneczne, wiosenne dni, które mam nadzieję nadchodzą. Nieco słodki przez jagodę, nieco świeży przez orchideę - połączenie idealne. Lecz tak jak w przypadku żelu i balsamu zapach mi się nie znudził, tak w przypadku mgiełki niestety tak. Psikałam się nią prawie codziennie przez jakieś 2 tygodnie, ale na końcu już przyprawiała mnie o ból głowy. Nie jest ona specjalnie mocna, a jej trwałość na skórze to zaledwie 3-4 godziny, ale jednak jest to mgiełka, a nie balsam czy żel do mycia, który pachnie chwilę. Może po prostu przesadziłam z używaniem jej dzień w dzień... Teraz jak po nią sięgam to czuję niechęć. To już nie jest ta sama ekscytacja zapachem i czerpanie z niego przyjemności, tylko używanie bardziej po to, by czymś po prostu pachnieć. Na dzień dzisiejszy jestem w połowie butelki i coś czuję, że zanim to zniknie to minie z kilka miesięcy.

Opakowanie nie podoba mi się kompletnie, zresztą jak całej tej serii. Przeźroczyste, plastikowe, tandetne... Szata graficzna wygląda jakby wyblakła w słońcu. Chociaż atomizer działa bez zarzutów, rozpylając drobną mgiełkę. No cóż... Nie zawsze jest tak jak by się chciało :D. Pojemność to 100ml.

Mało trwały

Zapach jest cudowny. Delikatny, nie denerwuje, kwiatowy. Gdy użyłam go u koleżanki, aromat utrzymywał się dość długo, więc postanowiłam zakupić go dla siebie. W moim przypadku jednak trwałości nie było. Ledwo psikęłam i już nic nie było czuć. Choć miałam wielkie nadzieje, to inne wersje mgiełek od Avonu zdecydowanie wygrywają w tej kwestii.

Zdecydowana orchidea

Mgiełka ma delikatnie słodki zapach, bardziej orchdei niż jagody, a szkoda bo zależało mi na zapachu tego owocu. Zapach nie jest przytłaczający ani męczący, jest kwiecisty w orzeźwiającym kierunku. Trwałość jak to w przypadku mgiełek, jest dość krótka, aczkolwiek utrzymuje się względnie długo na włosach i ubraniach.

Zaznaczyłam "nie wiem czy kupię ponownie" tylko dlatego, że rzadko kiedy powracam do zapachów, plus od dłuższego czasu po prostu nie używam ani mgiełek, ani perfum i nie zapowiada się na zmianę.