Avon, Naturals, Vanilla & Sandalwood, Fragrance Spritz (Mgiełka do ciała `Wanilia i drzewo sandałowe`)

Mgiełka o aromacie wanilii i drzewa sandałowego, odświeża i pozostawia zapach ciepłych, słodkich nut, który utrzymuje się przez dłuższy czas. Można ją stosować nie tylko do ciała, ale także do pościeli i wnętrz.
Sposób użycia: Do ciała: Rozpyl na skórę.
Do pościeli: Rozpyl na pościel, trzymając spray w odległości 20 - 30 cm.
Do wnętrz: Rozpyl w pomieszczeniu, trzymając spray w pozycji pionowej i zachowując odstęp od twarzy.

Piękny

Mgiełka jest piękna, super pachnie, wanilia cudownie pachnie, Ten produkt ma same zalety. Po pierwsze pięknie pachnie, po drugie da się ją wychaczyć nawet za nie całe 10 zł i po trzecie utrzymuje się cały dzień. Warto kupić

Uwielbiam takie waniliowe nuty

Wanilia to ponadczasowy zapach który uwodzi swoją słodką nutą. Jednak nie wszyscy ten zapach lubią. Mgiełka od Avon o zapachu waniilii i drzewa sandałowego pasuje mi idealnie na zimę i świąteczny czas przy choince. Uwielbiam go. Mgiełka posiada bardzo słodki zapach, który jest ciepły i przyjemny. Słodycz jest adekwatna dla wanilii, jednak dzięki drzewu sandałowemu zapach jest nieco przełamany. Dzięki temu nie jest taki mdły i odpychający. Trwałość tej mgiełki jest fantastyczna. Spryskana skóra pachnie dosyć długo. Natomiast kiedy użyję jej na ubrania, to zapach utrzymuje się jeszcze dłużej. Produkt nie powoduje na mojej skórze uczulenia ani podrażnień. Wydajność mgiełki jest fantastyczna, ponieważ wystarczy rozpylić ją na ubrania by cieszyć się długim i słodkim zapachem. Opakowanie w formie plastikowej butelki, dobrze leży w dłoni a aplikacja jest prosta i przyjemna. Szata graficzna z kwiatem wanilii i opiłkami drewna wygląda uroczo i pasuje do zapachu. Tania i dobra mgiełka, jednak dla fanek słodyczy. Ja gorąco polecam :)

Nigdy nie byłam przekonana

Jeżeli chodzi o mgiełki które nie są słodkie nigdy mnie do siebie nie przekonywały, jednak postanowiłam zaryzykować i dać tej szanse bez sprawdzenia jej zapachu, co za tym idzie bardzo się wciągnełam i się nią zachwyciłam, jest nie zastąpiona lekki zapach słodko drzewny rozpływa się na ciele i jest super

Uwielbiam tę mgiełkę

Mgiełka o tym zapachu do dla mnie hit. Uwielbiam wanilię w kosmetykach i ten zapach idealnie trafia w mój gust.
Mgiełka ma u mnie bardzo wszechstronne zastosowanie. Używam jej przede wszystkim do ciała. Najlepiej oczywiście lubię używać ją latem ale zimą również ponieważ wanilia pięknie otula.
Mgiełkę lubię również użyć do odświeżenia pomieszczenia, na kocyk czy pościel:)

Najlepsza mgiełka!

Ten produkt ma same zalety. Po pierwsze pięknie pachnie, po drugie da się ją wychaczyć nawet za nie całe 10 zł i po trzecie utrzymuje się cały dzień. Nic tylko brać!

Bardzo lubię mgiełki go ciała wiele razy miałam różne rodzaje z Avon i z każdej byłam zadowolona jak ja zamawiałam wiedziałam że mi się spodoba. I tak było na bardzo ładny zapach czuć wanilię. W miarę długo się utrzymuje w sam raz na lato

Ujdzie

Ta mgiełka nie robi dla mnie dużego szału, nie sprawiła dobrego wrażenia. Jest trwała, ale za bardzo intensywna. Zapach wanilii jest slodziutki, ale az wręcz duszący. Nie zachwyciłam się nią, jest bardzo bardzo przeciętna

Wanilia

Kiedyś pare lat temu bardzo często zamawiałam tą mgiełkę, pamiętam słodziutki zapach wanilii.
Teraz gdy znów mam tą mgiełkę nie mogłam się oprzeć żeby nie zamówić zawiodłam się.
Pachnie nadal słodko ,przyjemnie ,ale nie jest już taka jak kiedyś. Teraz jest troche mdła. Odrazu po psiknięciu czuć bardzo alkochol, gdy się odczeka dopiero można poczuć słodycz zapachu.
Jest bardzo nie trwała , zapach szybko wietrzeje i nic nie czuć .
Bardzo pogorszyły się mgiełki od Avon a szkoda. Niestety z mojego ulubionego kosmetyku z przed laty nic nie zostało, a tak cieszyłam się jak kupiłam tę mgiełkę. Nie polecam

Tanie i ładne nic.

Nigdy nie kupowałam tego produktu, a w tym roku zaryzykowałam, bo cena bardzo niska, a zawsze to jakaś przyjemność dla kobiety.Ta mgiełka jest orientalna, ciepła, czuć wanilię i drzewo sandałowe, które nie wiem, jak pachnie:)), ogólnie zapach jest słodki i orientalny-ładny.Kosztuje kilka złotych takze warto zaryzykować, ja psikam siebie , ale z uwagi na bardzo chemiczny skład jak najdalej od twarzy.Pachnie chwilkę, moment i znika.Cena i wydajność żadne, ale, jak to z nami kobietami mała rzecz, a cieszy:)))Praktycznie nigdy nią nie pachnę, a znika z atomizera.Opakowanie proste, dobry atomizer.Trwałość adekwatna do ceny.Może w latem będę brać ze sobą do opalania, by się czasem popsikać, bo wygodnie wrzucić do torebki.

Świetny produkt, polecam!❤❤❤

Bardzo lubię mgiełki od Avon bo są tanie, niewielkie - w sam raz do torebki i w dodatku można się nimi psikać do woli! :)

Mgiełka do ciała o zapachu "Wanilia i Drzewo sandałowe" to bardzo ciekawe połączenie. Dość mocne i wyraziste. Słodziutkie. :) Nie jest to zapach, który każdemu przypadnie do gustu, ale u mnie się jak najbardziej sprawdził.

Co do trwałości nie można tutaj oczekiwać cudu, ale kosmetyk jest na tyle tani, że nie szkoda się nim spryskiwać co chwilę. Idealnie sprawdzi się w okresie letnim, kiedy potrzebujemy odświeżenia i orzeźwienia. Słodka porcja zapachu sprawdzi się w sam raz. ;)

Malutka buteleczka jest całkiem wydajna. Plastikowa, więc można wrzucić do torebki i nie martwić się, że się rozbije. Atomizer aplikuje idealną dawkę kosmetyku. Nie zacina się i nie przecieka. Dla mnie wszystko jest na plus! :)

Produkt oceniam na: 5 ! ❤

Słabizna

Zamawiając ta mgiełkę liczyłam ze to po prostu nowa wersja starej waniliowej mgiełki Naturals, która cechował wyrazisty, słodziutki, przyjemny i przede wszystkim nie syntetyczny zapach wanilii. Myślałam ze przywołam same miłe wspomnienia, kiedy w szkole gimnazjalnej z koleżankami zlewałysmy się tym cudownym zapaszkiem. Jakieś było moje rozczarowanie, kiedy zrozumiałam ze po tamtej mgiełce pozostały jakieś ulotne, syntetyczne popłuczyny .... W sumie to nawet nie leżało koło tamtego zapachu, nie jest nawet podobny. Wiem, ze zapłaciłam za nią 7 zł, ale do diaska ! Na nadgarstku nie wytrzymuje nawet 15 tu minut. Kompletnie bezużyteczny kosmetyk, szkoda nawet tych pary złotych.

Wykorzystała: kilka próbek

Zdecydowanie tak!

Uwielbiam ten słodki zapach wanilii i drzewa sandałowego. Niestety, na co mogę narzekać to trwałość, ale chyba wszystkie mgiełki od firmy Avon tak mają, a wielka szkoda! Co więcej, opakowanie małe, zawsze można go wziąć ze sobą w torebce. Czy bym go kupiła ponownie? Oczywiście, że tak:)