Avon, Naturals, Jasmine, Scented Spritz (Mgiełka zapachowa do ciała `Delikatny jaśmin`)

Lekka mgiełka Avon Naturals Delikatny jaśmin odświeża skórę i nadaje jej zapach. Formuła zawiera ekstrakt z kwiatu jaśminu i witaminy. Mgiełka może być także stosowana jako spray do wnętrz lub do pościeli.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
50 - 100ml
Skóra
normalna

Idealny zapach lata

Jeden z 3 moich ulubionych.Idealny zapach na każdą porę roku.Delikatny, wspaniały,po prostu na każdą ewentualnoś.Przez cały okres użytkowania kompletnie mi się nie znudził,a wręcz ciągle mi go było mało.

Delikatna mgiełka do ciała.

Lubię mgiełki od AVON. Mają one stałe miejsce w mojej torebce i nie rozstaję się z nimi nigdy, mają sporo zapachów do wyboru to co jakiś czas go sobie zmieniam.

Są świetne na co dzień, lekkie, zawsze warto mieć takie pachnidełko przy sobie.
Jeśli chodzi o zapach tej mgiełki jest orzeźwiający, świeży zapach delikatnego jaśminu, nie jest duszący - uwielbiam go!

Ma konsystencje wody i doskonale sprawdza się w upalne dni. Dostępność jak wiadomo Avon to firma katalogowa więc znajdziemy go u każdej konsultantki :)
Zawsze z przyjemnością wypsikam je do końca a potem sięgam po inny zapach bo cena ich jest na prawdę super, zwłaszcza kiedy są na promocji :) Polecam!

Bardzo świeża, dobra na lato.

Bardzo ładnie pachnąca mgiełka, u mnie idealnie się sprawdziła na lato. Jak na mgiełkę zapach utrzymywał się dość długo zwłaszcza na ubraniach. Poręczne opakowanie, w sam raz do torebki. Niestety nie jest wydajna, ale cena to rekompensuje.

Delikatny zapach na lato

Lubię mgiełki od Avonu, szczególnie latem kiedy staram się nie używać perfum na słońce i chcę coś lekkiego.
Mgiełka pięknie pachnie i odświeża. Piękny zapach mojego ukochanego jaśminu. Nie jest on ani trochę chemiczny, sztuczny.
Niestety zapach nie jest długotrwały i po jakimś czasie się ulatnia, ale przez jakiś moment otula nas delikatny kwiatowy zapach.

Mgiełka na promocjach nie ma wygórowanej ceny więc jej nietrwałość nie jest dla mnie problemem.
Opakowanie ma bardzo poręczne więc można łatwo schować do torebki i używać kilkukrotnie w trakcie dnia. Jest bardzo wydajna.

na lato

Orzeźwiający typowo letni i świeży zapach jaśminu. Sprawdza się zarówno na ciało jak i do pomieszczeń. Troszkę słabo wydajny i dostępny jedynie sezonowo nie mniej jednak na pewno do niego wrócę

Moja ulubiona!

Zdecydowanie jest moim faworytem ze wszystkich zapachów mgiełek z Avonu. Ma piękny zapach i nie jest dusząca, tak jak niektóre zapachy. Szczególnie polecam na wiosnę i lato.

Faktycznie delikatny

Jaśmin w przeróżnych mgiełkach, perfumach i innych kosmetykach perfumowanych kojarzy się z bardzo mocnym zapachem, który nie jest zbytnio przyjemny dla każdego nosa. Tutaj jednak faktycznie jak zostało w tytule wspomniane jest to delikatny zapach jaśminu, który w żaden możliwy sposób nie jest narzucający się, duszący albo nieprzyjemny.

Od razu po zaaplikowaniu na skórę można zauważyć, że sam zapach nie uderza w nos swoim alkoholowym albo nieudanym aromatem tylko jest bardzo łagodny, delikatny, a przede wszystkim ten jaśmin rozwija się spokojnie na skórze bez żadnych nieprzyjemnych wypadków zapachowych. Jest to na tyle delikatny zapach, że kojarzy mi się z wiosną kiedy wszystko ładnie pachnie, ale nie jest do końca dojrzałe, by woń roznosiła się na całą okolicę.

Niestety przez to, że jest to bardzo delikatny jaśmin, również bardzo szybko ten zapach ulatnia się. Z drugiej strony jest to zapach, którego nie da się za dużo zaaplikować na skórę, bo wtedy on nie będzie przyjemny i ludzie będą nas omijać szerokim łukiem. Ja ten zapach używałam tylko i wyłącznie na krótkie wyjścia, kiedy nie musiałam obawiać się czy zapach zdąży zniknąć czy nie. Jako tako przez to, że nie da się dużo tej mgiełki zaaplikować to myślę, że jest to w jakiś sposób wydajny produkt.

Samo opakowanie jest świetne, bo jest odporne na upadki i można mu nadać drugie życie po zakończeniu mgiełki - po prostu coś innego przelać do środka.
Cena - no w tym przypadku przez to, że nie można dużo zaaplikować tej mgiełki na skórę jest w jakiś sposób adekwatna do wydajności.

Jednak to wszystko w jakiś sposób mnie nie satysfakcjonuje, bo wolałabym coś trwalszego, a nie sporadycznie sięgać po tę mgiełkę, bo akurat gdzieś na chwilę wychodzę i zaraz wrócę. Jednak jeżeli ktoś lubi jaśmin i wciąż poszukuje delikatnej wersji, bo normalne są zbyt ciężkie to nie musi obawiać się, że ten produkt go zawiedzie.

Przyjemna

Ogolnie nie przepadam za zapachem jasmu\\sminu, glownie dlatego, ze we wszystkich produktach jakie znam zapach ten jest mocny, wrecz duszacy. Z ta mgielka jest zupelnie inaczej, bardzo mi sie podoba.

PLUSY
+ zapach jest delikatny, kwiatowy
+ baaardzo wydajna
+ wygodne i praktyczne opakowanie, w sam raz do torebki
+ nie plami ubran

MINUSY
- nietrwala

Używam tego produktu od: maj 2015