Zoeva, Naturally Yours, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Zoeva, Naturally Yours, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Zoeva Naturally Yours, Eyeshadow Palette to paleta 10 cieni w odcieniach `nude`. Mocno napigmentowane kolory. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień.

Idelana na codzień

+Ma ładne, kartonowe opakowanie.
+Nie posiada lusterka.
+Pod kątem kolorystycznym cienie bardzo ładnie ze sobą współgrają.
+Wszystkie cienie są dobrze napigmentowane.
+Cienie bardzo dobrze się rozcierają na powiece.
+Są bardzo trwałe i wyglądają ładnie przez cały dzień.
+Nie osypują się.
+Za pomocą tej palety można stworzyć wiele makijaży.

Warto w nią zainwestować

Naturally Yours od Zoevy to paleta, w którą warto zainwestować. To zestawienie kolorystyczne przypadnie do gustu zarówno początkującym, takim którzy cenią sobie minimalizm w makijażu, nie malują się na codzień jak i bardziej doświadczonym makijażystom. Jest w niej wszystko co potrzeba: pięknie łączące się maty, cienie przejściowe, matowy beż, czarny i ciemny brąz do przyciemniania powieki, cienie o świetlistych wykończeniach - jednym słowem paleta uniwersalna. Jeśli ktoś potrzebuje palety na codzień, na wyjazdy lub ofiarować komuś na prezent to to będzie udany zakup. Według mnie bije na głowę prawie 3 razy droższą Urbanowską Naked3. Cienie są cudownie kremowe, pięknie się łączą, sa trwałe, nie blakną w ciągu dnia, cudownie się blendują, nie zlewają się w jedną całość i co ważne paleta jest raczej utrzymana w neutralnej tonacji - czyli będzie wspaniale pasować do każdej tęczówki oka. Dla mnie jedynym minusem jest zbyt słaby czarny - nie jest to czarny jak smoła cień (lub jak w palecie Maxineczki czy The Balm), ale jest poprawny, czarny ale nie tak intensywny do jakich przywykłam.. Paleta jak najbardziej użytkowa i uniwersalna. Jeśli to zestawienie kolorystyczne do kogoś przemawia to warto ją zakupić. Profesjonalna paleta łatwa w użytkowaniu za nieduże pieniądze.

Świetna

Potrzebowałam podstawowej paletki z brązami, czarnym i czymś iskrzącym się. Trafiłam na markę Zoeva i tą paletę. Cechuje się uniwersalnością, ponieważ znajdziemy cienie zarówno do cer ciepłych jak i zimnych (zadowolenie gwarantowane dla fanek zarówno złotej jak i srebrnej biżuterii). Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać zarówno makijaż dzienny, delikatny jak i mocniejszy wieczorowy. Jeśli ktoś właśnie zaczął przygodę z makijażem (np. po kursie) albo chce się uczyć to serdecznie polecam tą opcję, ponieważ za tą cenę lepszej i bardziej użytecznej ze świecą szukać. Tak samo dla profesjonalistek będzie to świetna paleta bazowa. No i ważna sprawa - jakość, która jest świetna. Cienie są trwałe, nie 'znikają' z powiek, są naprawdę ładnie napigmentowane i dzięki temu wydajne. Na moich oczach trzymały się nawet w starciu z łzami, nie zauważyłam znacznego wchodzenia w załamania nawet mimo moich opadających powiek. Jedyne przed czym mogę ostrzec to lekkie osypywanie się podczas aplikacji, ale to akurat nie minus jeśli podkład kładziemy po wykonaniu makijażu oka. Polecam - dorównuje droższym koleżankom.

Moja ulubiona

Zdecydowanie moja ulubiona paleta. Używam już drugiego opakowania. Idealna do codziennego makijażu jak i mocniejszej, wieczorowej wersji. Do brwi też się przydaje;)

Dla mało wymagających jest genialna

Świetna paleta! Cena jest dość wysoka ale cienie wynagradzają nam to. Piękna kolorystyka - powiedziałabym, że idealna dla każdego. Cienie się super blendują, mają piękną pigmentację. Jest kolor na całą powiekę, na załamanie i coś żeby rozświetlić oko. Jest również czarny cień idealny do zrobienia kreski. Brak lusterka jakoś szczególnie mi w tej palecie przeszkadza. Moim zdaniem jest ona piękniejsza bez niego. Dbałość o szczegóły jest widoczna. Jest to moja pierwsza paleta z wyższej półki i jestem z niej mega dumna. Polecam!

Może być

Kolorystyka monotonna i pigmentacja średnia. Piękne opakowanie i wnętrze również. Cena dość wysoka za taką jakość, ale jeśli ktoś używa tylko takich odcieni, to być może jest to paleta dla niego. Brak lusterka - minus.

Dość zimne odcienie

Miałam tę paletkę kilka lat temu. Niestety musiałam ją sprzedać, bo kolorystyka nie trafiła w mój gust. Kupiłam ją z myślą o codziennym makijażu, niestety cienie były w większości w zimnych, brudnych odcieniach. Cienie były przeciętne, moim zdaniem nie warte tej ceny. Paletka szybko się brudziła i ścierała na krawędziach.

Ideał dla każdego

Według mnie jest to idealna paletka dla każdego. Zarówno dla początkujących dziewczyn, jak i tych bardziej zaawansowanych. Świetna do tworzenia szybkiego makijażu z użyciem dosłownie dwóch cieni. Znakomita dla kogoś kto lubi bardziej dopracowany dzienny makijaż. I wreszcie rewelacyjna do makijażu ślubnego czy prostego, aczkolwiek bardzo eleganckiego wieczorowego.
Mam ją 4 lata i nie zużyłam nawet połowy, więc jest niezwykle wydajna.
Do 100% ideału brakuje jej tylko lusterka ????

Neutralna, w sam raz dla brunetek :)

Zacznę od tego, że jestem brunetką która maluje siebie tylko dla.. siebie :) Nie jestem profesjonalistką i robię to hobbistycznie. Bardzo lubie uniwersalne palety które mają raczej neutralne kolory i taka jest ta paleta.

Opakowanie jest lekkie, kartonowe, bez lusterka i w środku jest 10 cieni. Kolory są od jasnego beżu po ciemny brąz i czarny. Znajdziemy cienie matowe i błyszczące, po 5 z każdego rodzaju.
Ich pigmentacja jest taka średnia, nie jest słaba ale też nie jest mocno napigmentowana (dużo mniej niż affect albo nabla).
Mamy dwa jasne maty, jeden beżowy drugi bardziej cielisty, dwa matowe ciemne brązy, dwa jasne błyszczące kolory z czego jeden wpada w beż a drugi takie ciepłe złoto, potem jest średnio-ciemny brąz błyszczący, dwa bardziej szarawe brązy w wykończeniu lekko błyszczącym i czarny mat.
Bardzo wiele możemy wyczarować tą paletą. Od makijażu dziennego po wieczorowy i imprezowy w bardziej neutralnych kolorach.
Bardzo duża zaletą tej palety są dwa kolory, jeden najjaśniejszy i czarny, jest dużo palet która np nie ma czarnego, a on zawsze się przydaje, czy to do kreski czy to gdzieś do kącika itp.
Pracuje się tymi cieniami dobrze, myślę, że to taka paleta w sam raz do nauki makijażu ze względu na to, że ciężko przesadzić z kolorami skoro pigmentacja nie jest mocna.
Cienie są suche ale nie osypują się zbyt mocno.
Cena jest przystępna, często można trafić na jakieś promocje.

Lubiłam ją bardzo ale potem natrafiłam na inną markę i w tamtej się zakochałam ale jeśli ktoś szuka dobrej jakościowo palety w przystępnej cenie to polecam ♥

Rewelacja!

Świetna, neutralna paleta! Wyczarujemy nią zarówno makijaże dziennie jak i wieczorowe. Wysoka jakość cieni, nie sypią się i są bardzo trwałe. Maty mają piekną, intensywną pigmentację, reszta cieni przepięknie się błyszczy. Co ważne - nie odnajdziemy w niej drobin brokatu!

Pierwsza wielka miłość

To moja pierwsza droższa paleta i chyba dzięki niej zakochałam się w codziennym malowaniu oka :) Jest absolutną podstawą. Mimo, że mam już kilka innych palet (również Zoeva), co jakiś czas i tak do niej wracam. Kilka cieni wyjechałam już praktycznie do zera, ale i tak zostawiłam ją dla tych pozostałych. Piękne eleganckie kolory, solidna kartonowa paleta. Można nią wykonać delikatny dzienny makijaż, ale i mocniejszy wieczorowy. Cienie pięknie się ze sobą łączą, nie plamią, nie sypią (nawet te drobinkowe). Must have każdej kobiety :)

Podstawa

Kocham produkt tego producenta. A ta paletka, to według mnie bazowa opcja dla każdej kobiety. Zawiera nautarlne odcienie. Dzięki niej można zrobić każdy rodzaj makijażu i dzienny i wieczorowy. Pigemntacja genialna. Cienie długo się utrzymują. Szkoda tylko, że paletka nie ma lusterka, aczkolwiek wiadomo, że wiązało by się to z wyższą cena. Jednak podstawowa cena produktu jak na taką jakośc, to wcale nie jest taka wygórowana. Mój totalny ulubieniec.