Anastasia Beverly Hills, Soft Glam, Eyeshadow Palette (Paleta 14 cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Soft Glam to paleta ultramatowych i metalicznych cieni, łatwych w blendowaniu, dobrze napigrmentowanych. Formuła cieni o przedłużonej trwałości. Nadaje się zarówno do dziennych makijaży, jak i wieczorowych.

Najlepsze kolory są właśnie w tej paletce

Produkt otrzymałam w prezencie, bardzo długo o nim marzyłam.
Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tej marki, ale nie miałam nigdy okazji ich testować.

Paletka zamknięta jest w bardzo eleganckim welurowym opakowaniu z lusterkiem, które zamyka się na magnez, przez co jest bardzo wygodne.
W środku znajduje się również całkiem porządny pędzel do nakładania cieni, ale ciężko się nim blenduje.

Wszystkie kolory w tym produkcie mnie urzekły, znajdują się tam głównie nude, brązy, różne odcienie różu.
Paletą posiada również pare błyszczących cieni, które ładnie rozświetlają oko.

Cienie bardzo dobrze i łatwo nakłada się na powieki, doskonale się blendują, co sprawia, że nawet laik makijażowy może stworzyć coś ładnego na oku.

Jedyne moje zastrzeżenie to ich trwałość, po kilku godzinach cienie są coraz mniej widoczne mimo stosowania pod nimi bazy utrwalającej. Za tą cenę uważam, że trwałość powinna być dużo lepsza.

Cienie jakosci Premium

Moja druga paleta od ABH po Modern Renaissance. Mialam na przestrzeni ostatnich 10 lat wiele roznych marek i ABH ma jedne z najlepszej jakosci cienie na rynku.
Nie potrzeba duzo nabierac na pedzel zeby uzystac swietny efekt, pigmentacja marzenie, swietnie sie ze soba lacza. Placimy za jakosc.
Wchodzac do sklepu polecam minac inne marki i zdecydowac sie na Soft Glam.

Idealna paleta nude

Chyba poleciłabym ją każdemu kto szuka palety bazowej w typie nude. Cienie są masełkowe, ładnie się blendują. Osypują się mniej niż te z modern ABH. Często używam czarnego cienia do zrobienia roztartej kreski na oku i w tej roli sprawdza się znakomicie (co zadziwiajace świetnie daje radę w tej sytuacji dołaczączony pędzelek). Można nią wyczarować wiele makijaży. Oczywiście pomińmy błyski, te są poniżej krytyki. Chociaż rozumiem zamysł. Takie delikatnie błyszczące cienie przydadzą się do delikatnego zaakcentowania kącika oka do pracy albo szkoły, na imprezę to jednak nie jest to. Podsumowując paleta sprawdzi się jako idealna paleta bazowa, albo dla osób gustujacych w makijażach nude. Welurowe opakowanie jest śliczne i bezlitośnie się brudzi. Co dziwne dobrze przy tej palecie odnajduje się dołączony pędzelek. Przy modern wydaje mi się, że powiduje zwiększenie osypu. Tutaj sprawuje się naprawdę poprawnie. Parę cieni oczywiście powtórzonych z modern właśnie. Chyba zamieniłabym tylko te słabe błyski na jakieś maty, bo aż się proszą o formułę choćby tych z JA ABH.

10/10

Najlepsza paleta z cieniami na rynku! Aż nie wiem od czego zacząć. Jakość jest niesamowita. Pigmentacja jest bardzo mocna - zarówno jeśli chodzi o maty, jak i błyski. Cienie doskonale się blendują - polecam osobom początkującym, naprawdę można poczuć się jak mistrz makijażu, mając naprawdę podstawowe makijażowe umiejętności. Kolory robią wrażenie - dominują brązy, róże i "miękki" pomarańcz, jak sama nazwa wskazuje SOFT GLAM. Ogromny plus za to, że znajdziemy cień bazowy, jak i matową czerń. Wszystko to sprawia, że jest to paleta uniwersalna - zarówno na dzień, jak i wielkie wyjście. Pasuje do wszystkich karnacji i typów urody. Cienie trzymają się cały dzień i całą noc bez względu na to, czy użyję mgiełki utrwalającej. Gdybym miała wybrać jedną paletę, której będę używać do końca życia zdecydowanie wybrałabym Soft Glam.

nie żałuję

Długo się do nich zbierałam, bo oczywiście nie należą do najtańszych, a biorąc pod uwagę, ze maluje się okazjonalnie tym bardziej zastanawiałam się czy gra warta świeczki. W końcu kupiłam, bo musiałam wykonać makijaż wieczorowy na ważną uroczystość. Makijaż wytrzymał kilkanaście godzin bez poprawek i bez utrwalacza. Cienie idealnie się blendują, są trwałe. Lepiej mieć jedną taką paletę niż kilka tańszych.

Nie dla mnie

Jakość cieni Anastasii jest powalająca. Jedwabiste maty, wielowymiarowe błyski. Są również bardzo trwałe i dobrze napigmentowane. Mimo wszystko, palety Soft Glam nie kupię ponownie.
Mimo pięknych, ciepłych tonów uwarzam, że kolory nie zostały zbyt dobrze dobrane do siebie. Na oku pomiędzy różowymi błyskami nie ma zbyt wielkiej róznicy, tak samo jeśli chodzi o dwa matowe pomarańcze. Nie widzę zastosowania dla koloru na lewo od czerni. Jest brudnym odcieniem brązu, nie podoba mi się w żadnej konfiguracji. Spokojnie można się wyżej wspomnianych koloryów pozbyć, użyłam je tylko kilka razy. Pozostałe natomiast zachwyacją jak zawsze i zużyłam je do samego końca. Czekam na mniejszą paletę w tej tonacji od ABS!

Uwielbiam!

Uwielbiam tą paletkę! Prawie wszystkie kolory mi pasują. Konsystencja i pigmentacja są bardzo zadowalające.
Jedyny minus - osypują się, ale można to przeżyć.

Z pewnością będę do niej wracać i skuszę się na inne konfiguracje tej firmy <3

Ulubiona paleta nude

Nie wiem jak ABH to zrobiła, że stworzyła taką czystą perfekcję. Gdybym do końca życia miała korzystać tylko z jednej palety to wybrałabym właśnie tą. Idealna na co dzień i na specjalne okazje typu wesela.

+ Obłędna jakość! Cienie mają moją ulubioną formułę. Natasha Denona tu nie jest żadną konkurencją.
+ Mega pigmentacja, przez którą trzeba nieco uważać. Dla początkujących to może być problem, ale ja bardzo doceniam, że wystarczy raz zanurzyć pędzel a nie machać nim tam i z powrotem.
+ Świetnie się rozcierają i ze sobą łączą. Nawet jeśli przez nieuwagę zrobimy sobie na początku plamę, to bez problemu da się uratować sytuację.
+ Utrzymują się bez zarzutu
+ Błyski są przepiękne, wielowymiarowe i takie szlachetne. Można nimi uzyskać mocny efekt, ale nie wygląda się przy tym jak kula dyskotekowa.

- Cienie są tak intensywnie napakowane pigmentem, że podczas nakładania może zdarzyć się osyp. Lepiej zapobiegać takim sytuacjom i podkład nakładać dopiero po zrobieniu oczu.
- Niektóre matowe brązy na oku wyglądają sporo ciemniej niż w opakowaniu
- Opakowanie jest ładne i minimalistyczne, ale niestety bardzo niepraktyczne, bo łapie absolutnie każdy brud.

Jedna z ulubionych

Wiem, że paleta Soft Glam to już niemalże klasyk w swojej kategorii ????
Dopiero jakiś czas temu, na całkiem fajnej promocji, udało mi się kupić ten produkt i...uważam, że jest to idealna paleta dla niebieskookich dziewczyn!
Piękne, brzoskwiniowo brązowe maty, metaliczne cienie o ślicznych szampańskich odcieniach...✨✨✨
Aktualnie jest to jedna z moich ulubionych palet ????

Cienie z tej palety są w mojej ocenie bardzo fajnie napigmentowane. Intensywność kolorów jest na tyle dobra, że szybko można zbudować kolor, jednocześnie nie są na tyle mocne aby zrobić sobie krzywdę ????
Oczywiście niedoświadczona dłoń musi uważać z tymi cieniami, ale przy odrobinie wyczucia nie powinna mieć z nimi problemu ????????????

Petarda!

Używam palety od Świąt Bożego Narodzenia, dostałam ją w prezencie od męża. Szczerze nie wiem jak mogłam bez niej żyć, obe same się blendują! Zero plam, idealna pigmentacja, odcienie - wszystko jest idealne. Moja najlepsza paleta jaką kiedykolwiek było mi dane używać. Nie osypują się, wyglądają obłędnie i są na maxa proste w użyciu. Kocham i bardzo polecam!

Uniwersalna

Paletka jest idealna pod względem kolorystycznym na dzień i na makijaż wieczorowy . Paletka jest świetnie na pigmentowana , cienie bardzo ładnie się blendują i łącza się ze sobą . Żadnych plam . Paletka jest raczej dla osób które są od średnio zaawansowane . Dla początkujących osób może być problem bo jest mocny pigment . Cienie są bardzo dobrej jakości i długo się utrzymują . Cena jest adekwatna do jakości , choćby mogłaby być tańsza . Minus duży opakowanie strasznie się brudzi . Następny minus osypują się No ale coś za coś .

Genialna

Świetna paletka. Kolory idealne, wbrew pozorom można wyczarować wiele przeróżnych makijaży.
Cienie pięknie się ze sobą blenduja, są aksamitne. Błyski też są świetnej jakości. Na plus pedzelek. Jest mięciutki i na prawdę w podróży jest wystarczający do wykonania makeupu.
Cena adekwatna do jakosci. Jak najbardziej polecam
Nieco niepraktyczne opakowanie- brudzi się.