Anastasia Beverly Hills, Soft Glam, Eyeshadow Palette (Paleta 14 cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Soft Glam to paleta ultramatowych i metalicznych cieni, łatwych w blendowaniu, dobrze napigrmentowanych. Formuła cieni o przedłużonej trwałości. Nadaje się zarówno do dziennych makijaży, jak i wieczorowych.

Petarda!

Używam palety od Świąt Bożego Narodzenia, dostałam ją w prezencie od męża. Szczerze nie wiem jak mogłam bez niej żyć, obe same się blendują! Zero plam, idealna pigmentacja, odcienie - wszystko jest idealne. Moja najlepsza paleta jaką kiedykolwiek było mi dane używać. Nie osypują się, wyglądają obłędnie i są na maxa proste w użyciu. Kocham i bardzo polecam!

Uniwersalna

Paletka jest idealna pod względem kolorystycznym na dzień i na makijaż wieczorowy . Paletka jest świetnie na pigmentowana , cienie bardzo ładnie się blendują i łącza się ze sobą . Żadnych plam . Paletka jest raczej dla osób które są od średnio zaawansowane . Dla początkujących osób może być problem bo jest mocny pigment . Cienie są bardzo dobrej jakości i długo się utrzymują . Cena jest adekwatna do jakości , choćby mogłaby być tańsza . Minus duży opakowanie strasznie się brudzi . Następny minus osypują się No ale coś za coś .

Genialna

Świetna paletka. Kolory idealne, wbrew pozorom można wyczarować wiele przeróżnych makijaży.
Cienie pięknie się ze sobą blenduja, są aksamitne. Błyski też są świetnej jakości. Na plus pedzelek. Jest mięciutki i na prawdę w podróży jest wystarczający do wykonania makeupu.
Cena adekwatna do jakosci. Jak najbardziej polecam
Nieco niepraktyczne opakowanie- brudzi się.

do pokochania brakuje jej niewiele

moja jedyna paleta ABH i uważam, że ze wszystkich najbardziej uniwersalna. Zdecydowanie lubuje się w paletach, z których jestem w stanie wykorzystać każdy cień w codziennym makijażu, dlatego też nie dla mnie są wszelkie dodatki kolorystyczne. Ta paleta pod względem kolorystyki jest idealna. Można z nią stworzyć wiele makijaży- zarówno tych dziennych jak i wieczorowych. Każdy z kolorów jest inny i choć jest wiele brązów to w każdym są zauważalne różnice. Dla każdego humoru czy karnacji coś się znajdzie, bo kolory są zarówno ciepłe jak i zimne.
Cienie blenduje się naprawdę z przyjemnością i można sobie dostosowywać głębię koloru dokładając kolejne warstwy. Kolory dobrane są w taki sposób że każdy z każdym fenomenalnie się łączą i tworzą spójną całość.
Dużą zaletą jest lusterko i dobrej jakości pędzelek. Dzięki temu w podróży do szybkich makijaży ta paletka jest idealna.
Jedynymi minusami paletki jest delikatne osypywanie się cieni, przez co tracą na wydajności a także welurowe pudełko, które chętnie wciąga każde zabrudzenie. Przez swoją wewnętrzną srokę brakuje mi takiego szału w tych brokatach, takiej kropki nad "i". Jednakże bez tego też się dobrze prezentują.
Mimo wszystko jestem nią zachwycona i uważam, że jest to jedna z paletek która naprawdę jest warta swojej ceny, ponieważ jesteśmy w stanie zdenkować w niej każdy cień.

Ma swoje wady, ale i tak kocham

Soft Glam, to jedna z pierwszych palet ABH, jakie sobie kupiłam. Szukałam idealnej paletki na codzień, do szybkich makijaży, jak i tych bardziej efektowych. Tu mogę śmiało powiedzieć, że się nie zawiodłam. Pigmentacja tych cieni jest boska, napigemntowana, szybko się blenduje, dzięki czemu w szybkim dziennym makijażu nie tracę czasu na dokładanie cienia, a błyskawicznie uzyskuje wysoką pigmentację i chmurkę. No boskość.
Część cieni używam nagminnie, przez co są zdenkowane.
Kocham matowy beż z tej paletki, jest idealny, korzystałam z niego również, kiedy używałam innych paletek. Czarny cień jest świetnie napigmentowany i nadaje się do robienia kreski, nie wytraca się w ciągu dnia.
Odcień Dusty Rose i Orange Soda, to dwa cienie przejściowe które są moim must havem.
Brązy z tej paletki są równie cudowne, bo każdy jest inny. Bardziej ciepły czy neutralny.
Błyski są świetnie dobrane do kolorystyki pozostałych cieni i dobrze się podbijają dzięki glitter primerowi.
Jedyne wady jakie widzę to: cienie się dość mocno pylą, przez co nie są aż tak wydajne oraz welurowe opakowanie, które niestety szybko się brudzi, a dla mnie jako estetki, jest to dość wkurzające.
Podsumowując polecam tę paletkę, myślę, że jak zdenkuje większość cieni to się skuszę na jej zakup ponownie ❤️

Co za pigment

Paletka ma doskonały pigment, a przy tym nie osypuje się. Kolory są doskonale dobrane (jeśli gustujesz w ciepłych odcieniach), ponieważ można jej używać do codziennych makijaży, jak i na większe wyjścia czy imprezy. Cienie bardzo łatwo się rozcierają do chmurki i przenikają jeden w drugi. Każdy użyty kolor jest widoczny na powiece. Kolory są wielowymiarowe i zależnie od ich ilości i roztarcia mogą dawać inny efekt na powiece.

Zakochana ????

Cała marka jest dla mnie najlepszym co się w życiu mogło przytrafić, natomiast ta paletka jest najlepsza. Posiada ona kolory które idealnie sprawdzą się zarówno na codzień jak i na większe wyjście. Kolory cudownie się blendują. Jedynym minusem jest osypywanie się, ale zawsze można poprawić makijaż. :D

Bardzo lubię

To była moja pierwsza paleta z wyższej półki. Przed poznaniem jej nie malowałam się cieniami, bo zraziłam się po drogeryjnych paletach kiepskiej jakości. No ale ta paleta zdecydowanie rozbudziła we mnie miłość do bardziej rozbudowanego makijażu oczu, czegoś więcej niż używanie samego eyelinera i tuszu :)
Przy tej palecie wiele się nauczyłam, m.in. zrozumiałam budowę mojego oka, że mam lekko opadającą powiekę i wreszcie nauczyłam się ją malować by podkreślać atuty.
Kolory są super dobrane, zarówno do dziennych, lekkich makijaży jak i na większe wyjścia. Pigment super, jeśli je umiejętnie nakładamy na pędzel to nic nie ma prawa się osypać. Pięknie się rozcierają, łączą ze sobą. Tak jak się je nałożyło, tak samo wyglądają na koniec dnia. Wydajne, bo wystarczy lekko dotknąć pędzlem i już możemy dużo zmalować. Błyski piękne, a po nałożeniu glitter primera można je jeszcze podkręcić.
Dołączony pędzelek całkiem fajny, taki akurat żeby zabrać w podróż i zrobić nim prosty, dzienny makijaż, bez zabierania połowy zawartości toaletki.
Ogólnie dzięki tej palecie, nie wyobrażam sobie już makijażu - nawet szybkiego, dziennego - bez cieni na powiece, choćby troszkę :) A z nią się tak dobrze pracuje, że nawet gdy się człowiek spieszy to szybko coś wyczaruje.

Jeszcze taka uwaga i protip do poprzednich recenzji, gdzie dziewczyny piszą o osypie. Generalnie jeśli cienie są mocno napigmentowane, to będą się osypywać jeśli ich nabierzemy za dużo na pędzel. W przypadku cieni o takiej pigmentacji dosłownie dotykamy lekko cienia pędzlem i nakładamy na powiekę, zdziwicie się ile po lekkim dotknięciu może się nabrać cienia. W żadnym wypadku nie świdrować pędzlem po produkcie.

Kolorystyka piękna do codziennego użytku, ale...

Paleta ABH jest tak skomponowana kolorystycznie, że budzi nasze zaufanie, beże, nieco różu, błysku i klasyczny czarny. Bardzo uniwersalne kolory, które raczej każdemu będą pasować. Kolorystyka idealna do codziennego szybkiego makijażu. Bardzo dobrze, że paleta ma lusterko, co czyni ją bardziej praktyczną w podróży.
Cienie są dobrze napigmentowane, kolor się nie wytraca, całkiem dobrze się blendują. A jednak jest w niej coś co doprowadza mnie do szału, a mianowicie fakt, że one się po prostu osypują, a ja rano nie mam czasu na zabawy w robienie bakingu, czy cackanie się z tym, żebym cieni nie miała na policzkach. Nie jest to tania paleta, więc nie rozumiem czemu się tak osypują te cienie. Opakowanie równie łatwo łapie te cienie, jest całe brudne i ostatecznie nie mam ochoty po nią sięgać.

Świetna jakość

Moim zdaniem to najlepsza paleta jaką do tej pory miałam, a miałach ich wiele. Kolory są bardzo uniwersalne, użytkowe. Sprawdza sie świetnie na codzien do delikatnych makijaży jak i na wielkie wyjscia. Pigment jest mocny, pieknie się blenduje. Jedynym malutkim minusikiem może byc to, ze lekko się sypie, ale wprawione ręce sobie z tym poradzą.

Zbyt duży osyp

Swego czasu kupiłam kilka palet Anastasii na promocji w Sephorze. Na ten moment została mi tylko Sultry, choć jest chłodniejsza niż bym chciała. Soft Glam powinna być moim ideałem. Ta kolorystyka. W takiej czuję się najlepiej. W praktyce, na oku jednak już nie było aż tak kolorowo. Kolory są ładne, ale nie powalały mnie. Za to zdecydowanie najgorszą cechą tych cieni jest ich trwałość i w zasadzie jakość. Osyp jest ogromny, porównywalny do nieudanych partii Glamshopu. Przy nakładaniu łatwo o dziury i plamy. Błyski też jakieś meh... Efekt jest zadowalający, ale nieadekwatny do ceny.

Najlepsza paleta

Soft Glam była moją pierwszą paletą z Anastasii, ściąganą jeszcze ze Stanów, bo nie było ich w polskich Sephorach. Obecnie mam już drugi egzemplarz i ciągle darzę ją wielką miłością.

Uwielbiam jej kompozycję kolorystyczną, szczególnie kolory dusty rose, sultry i mulberry - wykonuję nimi jeden z moich ulubionych makijaży. Wygląda wspaniale. Dusty rose jest moim absolutnym hitem, jeśli chodzi o odcienie złamanych brudnych róży, mauve itp. Jest idealny w załamanie powieki, ale także na całą powiekę. Uwielbiam go do tego stopnia, że w końcu dokupiłam sobie dodatkowy egzemplarz pojedynczego cienia :D

Pigmentacja cieni jest rewelacyjna, wystarczy niewielka ilość produktu, żeby pomalować całe oko. W przypadku cieni mulberry i noir jest ona na tyle mocna, że trzeba uważać, żeby nie narobić sobie plam (trzeba się nauczyć nimi pracować). Cienie świetnie się blendują, łatwo ze sobą łączą. Mają bardzo ładne kolory. Jak na mój gust brakuje tylko bardziej pomarańczowego złota / lekko miedzianego złota, bo to dołączone do palety jest raczej chłodne.

Dla mnie korzystanie z tej palety to czysta przyjemność. Stawiam tę markę na pierwszym miejscu wśród swoich palet (tych bardziej i mniej pro, a mam ich kilkadziesiąt).