Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Zapewnia właściwą higienę dłoni. Nawilża i pielęgnuje skórę po każdym myciu. Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty. Nadaje skórze ciepły cynamonowo-herbaciany zapach.

oczyszczające, nawilżające
zapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
z pompką
w płynie
mydła

kojący zapach

Zalety
cena
nie wysusza
skuteczność
wydajność
zapach

Idealne na zimę

Ależ to pięknie pachnie. Mega przyjemnie i wcale nie za słodko. Czuć tu taką pyszną herbatkę z małym dodatkiem cynamonu. Konsystencja mydlano- kremowa. Nie wysusza dłoni. Wręcz po jego użyciu są ukojone. Mydełko średnio wydajne, ale nie za drogie, więc ok, wegańskie, naturalne. Wygodna pompka. Jego stosowanie to sama przyjemność. Jest bardzo delikatne, a dobrze domywa i oczyszcza dłonie. Z pewnością kupię jeszcze. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajne. Ostatnimi czasy Ziaja naprawdę szaleje z jakością. To już nie są takie słabe produkty, które człowiek pamięta sprzed lat. Teraz jakość stała się konkurencyjna dla innych marek. Mydełko słabo się pieni, ale dla mnie to akurat nie jest ważne.

Kremowy i zaskakująco delikatny

Po dość mocnym składzie myjącym spodziewałam się od mydła że będzie typowym wysuszającym glutkiem, ale miło się zaskoczyłam! Ma kremową, gładką konsystencję. Szybko się rozpuszcza i dobrze pieni. Sporym minusem jest baaaardzo delikatny, ledwo wyczuwalny zapach. Dobrze domywa, nie wywołuje podrażnień i przesuszeń na normalnej skórze dłoni i wystarczył mi na kilka długich tygodni.

Fajne, kremowe mydełko.

To mydło do rąk zakupiłam w drogerii internetowej w cenie około 6 złotych za pojemność niespełna 300 ml. Zapach herbaty w połączeniu z cynamonem brzmiał kusząco. Produkt zamknięty jest w butelce z wygodnym dozownikiem w postaci pompki, ma kremową, całkiem gęstą konsystencję o perłowym kolorze i jest wydajny (wystarczy niewielka ilość, by porządnie umyć dłonie). Jest również delikatny dla skóry rąk, nie wysusza jej i daje uczucie świeżości oraz czystości. Mydło ma zapach, który bynajmniej nie przypomina herbaty, ale jest przyjemny i długo utrzymuje się na skórze. Reasumując: jest to dobry kosmetyk, po który ochoczo sięgnę ponownie ze względu na jego delikatność.

Zapach świąt!

Mydło to skradło moje serce swoim zapachem. Pachnie ono świętami. Uwielbiam więc używać go właśnie tą porą. Oprócz tego dobrze myje i przyjemnie nawilża dłonie. Nie wysusza ich. Ma wygodną pompkę i jest wydajne. Warto kupić na zimę. :)

fajne drogeryjne mydło

+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza dłonie
+ dobrze neutralizuje zapachy
+ nawilża dłonie, nie podrażnia ich
+ wydajność dość dobra

+/- ni to herbata, a już tym bardziej nie cynamon – to po prostu typowy, mydlany zapach. Ciepły i przyjemny, dobry na chłodne dni, ale jednocześnie jakiś taki zbyt intensywny / przytłaczający? Nie potrafię tego określić. No i raczej nie utrzymuje się na dłoniach, chociaż na początku użytkowania się utrzymywał.

- może nadać dłoniom mydlany posmak i to wcale nie na krótko
- mmm mikroplastik w składzie

Ciekawy zapach

Mydło mieści się w wygodnej butelce z pompką. Jest gęste, kremowe. Ładnie pachnie. Niezbyt mocno się pieni, ale jest wydajne. Dobrze myje. Nie podrażnia. Przyjemna pielęgnacja.

ulubiony

moje ulubione kuchenne mydło.
od 2 lat kupuje tylko to mydło do kuchni. Idealnie się pieni, usuwa nieprzyjemne zapachy kuchenne, skutecznie myje, dodatkowo pachnie herbata z cynamonem - uwielbiam i herbatę i cynamon w każdej postaci. POLECAM!

Dobre

Mydło bardzo dobre, skutecznie myje, fajna konsystencja, produkt wydajny, wystarcza na długo bo możemy użyć odrobinę do mycia dłoni. Butelka z dozownikiem to plus. Zapach ładny, delikatny. Po umyciu najlepiej nałożyć krem.

Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem`

Mydło w płynie od firmy Ziaja. Jest to mydło o zapachu herbaty z cynamonem, bardzo świąteczny zapach. Konsystencja kremowa, bardzo dobrze się pieni, Nie wysusza rąk co jest dużym plusem. Pięknie pachnie tak delikatnie. Opakowanie białe z dozownikiem, bardzo ładne, takie skromne. Buteleczka ma 270ml a mam to już kilka tygodni. Polubiłam się z tym mydłem, bardzo fajne.

Jeden z moich ulubieńców

Mydło ma piękny zapach, który jednak dla mnie nie przypomina ani herbaty, ani cynamonu ;) Świetnie się pieni, jest bardzo wydajne, nie wysusza i nie podrażnia. Ma bardzo przyjemną konsystencję. Zapach długo utrzymuje się na skórze.

Zapach bajka, po użyciu czuć długo piękny zapach, rewelacyjnie wydajne i tanie jak na taką jakość

Piękny, kojący zapach, nie wysusza rąk. Polecam na jesienno-zimowe dni. :) Wygodna pompka. Mydełka do rąk kremowe oraz w żelu.Świetne mydełko oczyszczające skórę, nadające jej przepięknego zapachu, a przede wszystkim mydełko o niesamowitym połączeniu zapachów :)Jest kilka zapachów do wyboru. Ja skusiłam się na HERBATĘ Z CYNAMONEM oraz GRAPEFRUIT Z ZIELONĄ MIĘTĄ.Zapachy są naprawdę świetne!
Zapłaciłam za nie 6,50/szt