Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Zobacz oferty

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 4.93/5

drogeriaestrella.pl
Średnia ocena: 4.81/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zapewnia właściwą higienę dłoni. Nawilża i pielęgnuje skórę po każdym myciu. Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty. Nadaje skórze ciepły cynamonowo-herbaciany zapach.

Dobre

Mydło bardzo dobre, skutecznie myje, fajna konsystencja, produkt wydajny, wystarcza na długo bo możemy użyć odrobinę do mycia dłoni. Butelka z dozownikiem to plus. Zapach ładny, delikatny. Po umyciu najlepiej nałożyć krem.

Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem`

Mydło w płynie od firmy Ziaja. Jest to mydło o zapachu herbaty z cynamonem, bardzo świąteczny zapach. Konsystencja kremowa, bardzo dobrze się pieni, Nie wysusza rąk co jest dużym plusem. Pięknie pachnie tak delikatnie. Opakowanie białe z dozownikiem, bardzo ładne, takie skromne. Buteleczka ma 270ml a mam to już kilka tygodni. Polubiłam się z tym mydłem, bardzo fajne.

Jeden z moich ulubieńców

Mydło ma piękny zapach, który jednak dla mnie nie przypomina ani herbaty, ani cynamonu ;) Świetnie się pieni, jest bardzo wydajne, nie wysusza i nie podrażnia. Ma bardzo przyjemną konsystencję. Zapach długo utrzymuje się na skórze.

Zapach bajka, po użyciu czuć długo piękny zapach, rewelacyjnie wydajne i tanie jak na taką jakość

Piękny, kojący zapach, nie wysusza rąk. Polecam na jesienno-zimowe dni. :) Wygodna pompka. Mydełka do rąk kremowe oraz w żelu.Świetne mydełko oczyszczające skórę, nadające jej przepięknego zapachu, a przede wszystkim mydełko o niesamowitym połączeniu zapachów :)Jest kilka zapachów do wyboru. Ja skusiłam się na HERBATĘ Z CYNAMONEM oraz GRAPEFRUIT Z ZIELONĄ MIĘTĄ.Zapachy są naprawdę świetne!
Zapłaciłam za nie 6,50/szt

Idealne na zimę

Mydło ma piękny zapach, który jest idealny na zimę, można by go wąchać i wąchać.
Świetnie się pieni, wystarczy niewiele, aby dobrze umyć dłonie - nie wysusza ich i nie podrażnia. Zapach utrzymuje się na skórze przez kilka godzin.
Polecam je wypróbować, szczególnie jesienią i zimą :)

Recenzja

Kupuje mydla do rak z ziaji od jakiegos czasu i jestem mega zadowolona. Mam bardzo wrazliwa skore dloni i kazde mydlo mi ke wysusza i to prowadzi do podraznien. Natomoast mydelka z ziaji sa idealne. Ich naturalne skladniki sprawiaja, ze skora jest delikatna, jak po zastosowaniu kremu.

Lubię to mydło w szczególności w zimę.

Lubię to mydło w szczególności w zimę. Bo zapach herbaty cynamonowej kojarzy mi się właśnie zimowo-świątecznie. Bardzo ładnie pachnie, zapach pozostaje na rękach dłuższy czas. Dobrze myje, nie używa się go dużo. No i co ważne nie wysusza skóry rąk <3

Idealne mydło na zimę :)

Kremowe mydło do rąk w żelu Herbata z cynamonem z mojej uwielbianej firmy Ziaja zakupiłam wraz z innymi mydłami w drogerii internetowej. Byłam w szoku jak zobaczyłam, że Ziaja wydała na świat mydło o zapachy herbaty z cynamonem. Pomyślałam sobie, że to idealne mydło na święta. Nie myliłam się. Gdy kosmetyki dotarły do mojego domu, najpierw otworzyłam właśnie to mydło. Od razu poczułam te śliczne nuty zapachowe. Mydło przypomina mi zimowe wieczory spędzone z mężem i kubkiem gorącej herbaty z cynamonem. i cytryną. Podobnie jak inne produkty z Ziaji mydło to również zasłużyło, aby dołączyć do mojego grona wspaniałych kosmetyków :) Mydło bardzo szybko się pieni, wystarczy nanieść trochę na dłonie. Mydło jest bardzo wydajne i pięknie pachnie. Zapach na dłoniach utrzymuje się do kilku godzin. Mydło nie podrażnia, nie uczula. Polecam wszystkim :)

Całkiem OK ale...

Chyba po raz pierwszy muszę się zgodzić z opiniami na Wizażu odnośnie zapachu jakiegoś kosmetyku. Do tej pory zwykle byłam w tej grupie która miała przeciwne zdanie niż większość Wizazanek. Jakie więc było moje zdziwienie po pierwszym użyciu tego mydła, które... faktycznie herbata ani cynamonem absolutnie nie pachnie! Zapach jest całkiem całkiem ale to są jakieś dalekie echa kwiatków czy sama nie wiem w sumie czego. Także niestety zgadzam się całkowicie z wcześniejszymi opiniami.

Ziaja, mydło Herbata z cynamonem

Mydło ma kremową konsystencję ładnie pachnie dobrze myje
Jest bardzo wydajne, ładnie się pieni
Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry
Opakowanie proste estetyczne choć mogło by być przeźroczyste, było by wówczas widać poziom mydła w butelce na plus pompka ułatwiająca dozowanie żądanej ilości mydła.

Pięknie pachnie cynamonem :)

Bardzo fajne mydło na zimowe dni. Rozgrzewające, a przy tym pięknie pachnie cynamonem i nie jest duszący <3 Czuć w powietrzu zimę, święta i ciepło :)

Samo mydło ok. Ma kremową konsystencję i dobrze domywa ręce. Nie trzeba wyciskać go dużo więc jest wydajne. Wygodna pompka i ładne opakowanie. Nie wysuszał moich rąk. Cenowo też bardzo ok, od czasu do czasu na pewno kupię.

Świetne!!!

Kupiłam, ponieważ naszła mnie ochota na zimowe świąteczne mydło, niestety troszkę się przeliczyłam, jeśli chodzi o zapach. Mydło ma pachnieć herbatą i cynamonem, niestety tak nie jest, ale to nic! I tak zapach jest przepiękny!

Zalety:
- piękny zapach (ale nie ma nic wspólnego z herbata i cynamonem)
- bardzo ładne opakowanie
- wydajność
- dostępność
- cena (szczególnie w promocji)
- kremowa konsystencja
- lekko nawilża
- dobrze się pieni i myje (nadaje się również do prania pędzli)