Isana, Professional, Repair Nutrition, Spulung (Odżywka do włosów)

Isana, Professional, Repair Nutrition, Spulung (Odżywka do włosów)

Odżywka Isana Professional Repair nutrition jest przeznaczona do włosów mocno zniszczonych, zmęczonych i słabych. Odżywka odbudowująca zawiera kompleks odżywczo-regenerujący, dzięki któremu działa bardzo silnie i dogłębnie przenika aż do włókien włosowych. Odżywka nawilża włosy i wzmacnia ich strukturę, jednocześnie ich nie obciążając. Pielęgnuje, wygładza i regeneruje uszkodzone powłoczki włosów. W efekcie zwiększa się połysk włosów i ich naturalna witalność. Formuła odżywczo-pielęgnacyjna do włosów mocno uszkodzonych i łamliwych: pielęgnuje odżywczo i odbudowująco; zawiera ekstrakt z ziaren owsa czarnego i prowitaminę B5; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania latającym włosom. Potrójny efekt formuły: zwiększa wytrzymałość włosów; wzmacnia włosy i zapewnia im zrównoważony poziom wilgotności.

Super!

Byłam sceptycznie nastawiona do tej odżywki, ze względu na to, że do tej pory wszystkie odżywki, których używałam były bardziej gęste. Ale nie trzeba było dużo abym się do niej przekonała. Bardzo nawilża włosy i chroni końcówki przed rozdwojeniem. Pozostawia piękny zapach i nie kosztuje dużo

jest naprawdę super!

DZIAŁANIE
Po zmyciu odżywki czuć, że włosy są bardzo gładkie. Bardzo dobrze się rozczesują, wręcz nie ma z tym problemu, nawet przy długich wymagających włosach. Włosy stają się błyszczące, odżywione i bardzo miękkie w dotyku. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć znaczną poprawę kondycji włosów.

ZAPACH
Kojarzy mi się trochę z męskimi perfumami w sumie nie wiem dlaczego :) wyczuwalny jest także argan. Ogólnie zapach przyjemny. Posiadający charakterystyczną nutę. Nie przeszkadza mi ona jednak i nie drażni.

KONSYSTENCJA
Biała i kremowa, średnio gęsta, bardziej rzadka aczkolwiek nie lejąca.
Wydajna, nie potrzeba nakładać dużo na włosy, bez problemu je pokrywa.

OPAKOWANIE
Plastikowa tubka stojąca na główce. Cała szata graficzna jest błyszcząca w złoto-czarnej kolorystyce. Zamykanie na "klik". Z tyłu opakowania papierowa naklejka z polskim opisem produktu, która schodzi stopniowo podczas używania.

Działa :)

Odżywkę do włosów z Isany kupiłam z polecenia znajomej, bo mówiła, że ma całkiem fajny skład. Kupiłam ją za 8 zł w Rossmannie. Moje spostrzeżenia po zastosowaniu? Ładnie wygładza włosy, sprawia, że są miękkie w dotyku. Na pewno ułatwia rozczesywanie włosów. Jest wydajna, jeśli zacznie się ją wczesywać we włosy. Zauważyłam, że u mnie nieznacznie podbija skręt, dlatego włosy po zastosowaniu się troszkę kręcą. Konsystencja jest całkiem gęsta, ale z tubki łatwo się ją wyciska.

Bardzo fajna

Kupiłam ją, niedowierzając że faktycznie coś zadziała, ale ciekawość zwyciężyła. Jednak okazało się, że naprawdę jest warta uwagi ponieważ ładnie wygładziła włosy na końcach, stały się po jej użyciu błyszczące i co ważne - bez problemu się rozczesywały.

Bardzo fajna odżywka do włosów o dużej pojemności i w przystępnej cenie.
Fajnie odżywia włosy, nie obciąża, dodatkowo ułatwia rozczesywanie.
Ma piękny zapach od którego nie można się oderwać.
Zdecydowanie godna polecenia :)

Bardzo dobra maska o przepięknym zapachu

Ma w sobie coś szlachetnego, czego próżno szukać nawet wśród kosmetyków droższych marek. Pięknie pachnie, jak chyba wszystkie maski Isany. Dociąża włosy, nie powodując oklapnięcia (używam od nasady włosów), jest wydajna, łatwo się spłukuje, a zapach utrzymuje się na włosach do następnego dnia.

bardzo dobra

włosy odżywione, gładkie, miękkie, dobrze się rozczesują.
ideał. za tą cenę jedna z lepszych.
super super super.
polecam do włosów cienkich i zniszczonych.

całkiem niezła

Za taką cenę (zapłaciłam ok. 6zł) jest rewelacyjna.
Plusy:
- nie obciąża włosów
- wygładza i nawilża
- ładnie pachnie
- ma dobrą konsystencję

Minusy:
- nie starczy na zbyt długo
- włosy bardziej się przetłuszczają

wow

Kupiłam odżywkę przez przypadek - potrzebowałam na szybko jakiejkolwiek taniej odżywki, więc sięgnęłam po ten produkt który akurat był na promocji. Bardzo pozytywne wrażenia! nie spodziewałam się tak dobrych efektów po tym produkcie: włosy są błyszczące, miękkie, dociążone, wyglądają naprawdę zdrowo i ładnie

Dość dobry produkt

Myślę, że jest to bardzo dobra odżywka, ale stosowana przy każdym myciu na całe włosy jednak je obciąża i sprawia, że szybciej się natłuszczają. Głównie stosowałam ją od połowy włosów w dół, aby za bardzo się nie przetłuszczały. Jak najbardziej pielęgnuje włosy. Sprawia, że są delikatne i miękkie w dotyku. Po samym ich wyglądzie można zauważyć już zmianę. Ogromnym plusem dla mnie jest to, że nie zawiera silikonów. Produkt faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów co po nie których szamponach jest dość trudne.

Uwielbiam

Krótko:
- wygładza
- nawilża
- odżywia
- ładnie pachnie
- nie obciąża
- cena ok

Jest to jedna z dwóch odżywek, których używam niezmiennie od kilku lat i dalej jestem zadowolona!

zbyt ciężka

Używam jej od ponad pół roku i wciąż nie mogę jej skończyć.
Nie jest to produkt moich marzeń przy włosach o porowatości między średnią a wysoką, raz się puszących raz kręcących a czasem wszystko na raz.
Isana ponoć produkuje niezłe odżywki, ta jest pierwszą po którą sięgnęłam i z jednej strony jest w niej coś co mnie przyciąga i mam ochotę jej używać a z drugiej strony dzień po użyciu przeklinam że znowu się dałam nabrać :)
Zaraz po umyciu włosy są wygładzone, lśniące i podatne na rozczesywanie i co najważniejsze miękkie! Jednak następnego dnia wyglądają jak kluchy, do tego od razu zaczynają się przetłuszczać (nakładam odżywkę od połowy długości - przy moich długich 70 cm włosach jest to około 25 cm od nasady). Próbowałam w kombinacjach z około 10 szamponami i zawsze to samo.
To niestety ją spisuje ją na straty i następnym razem spróbuję, któregoś innego wariantu z Isany